Ugrás a tartalomhoz

Kérdezzen a Bajnoktól - Annus Adriántól!

78 replies to this topic

#21 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 12:15 PM

Sia János!Nagyon jó volt versenyezni,úgy kezeltek,mint egy sztárt!Külőn autó,újság,tv,szurkolás stb.Ehhez én eddig nem voltam hozzá szokva. Üdv: annus Adrián

#22 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 August 2002 - 12:24 PM

szia!Milyen volt a hétvégén immár Európa-bajnokként versenyezni?János

#23 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 12:30 PM

Szia Sportbarát!Azért edzünk ott ahol,mert a klubbunknak az a pályája.Egyébként nem a szépség számít ,hanem a meghittsége.Örülök ,hogy végre nem a Sugár úton kell edzenem.Dobtam át kalapácsot sokat.Ahhoz 90 méter felett kell dobni.6 kg-ossal dobtam már át.Kb.92 méter lett volna. Üdv: Annus Adrián

#24 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 August 2002 - 08:21 PM

Gratulálok!hol szeretsz a legjobban dobni? jelente valamiféle előnyt a hazai dobókör? Miért van az, hogy ti nem aSugár utón edzetek hanem a szemmel láthatóan rossz minődégű Haladás pályán? Hány kalapácsot dobtál már át a patakba?:)szombathelyi sportbarát

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 12:35 PM

Hello Olló kezü Eduárd!Sajnos nagyon kevés szabadidőm van.Azt a családommal töltöm.Van tervem,de remélem az még nagyon messze van,hogy befejezzem. Üdv: Annus Adrián

#26 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 August 2002 - 07:40 PM

szia!Mi a kedvenc szórakozásod időtöltésed? Mihez kezdesz pályafutásod beejezése után?olló kezű eduárd

#27 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 12:42 PM

Üdv Béla!Én inkább a nyugalmat szeretem.Számomra Pest túl nagy és nagyon pezsgő város.Itt Szombathelyen minden be van járatva.Minden feltétel adott-kivéve az anyagit-ahhoz ,hogy eredményesen lehessen dolgozni.Szerintem Pesten rosszabb a helyzet. Tisztelettel: Annus Adrián

#28 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 August 2002 - 06:21 PM

Szia!Gratulálok.budapesti lakós vagyok de még innen is nagyon drukkoltam neked. Nem lenne könnyebb az egész szakosztálynak ha fővárosba költöznétek?béla budapest

#29 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 12:49 PM

Kedves Gábor!Szerintem 40 éves korig simán lehet csinálni ha okos vagy.Én 2012-ig szeretném csinálni.Akkor 39 éves leszek.Általában minden kalapácsvetővel jóban vagyok.Talán némt Karsten Kobs,És a görög Alexandros Papadimitriu áll hozzám legközelebb.A pólót nem adtam senkinek.Talán majd valami jótekony célra.

#30 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 August 2002 - 01:36 PM

szia!Mit gondolsz hány éves korig lehet űzni ezt a sportágat? Te meddig tervezed? Ki a legjobb barátod a kalapácsvetők között? És nagyon érdekelne, hogy a mezt amiben a győztes dobást elérted kinek ajándékoztad? Seres Gábor

#31 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 12:56 PM

Hello Kócsag!Minde vágyam,hogy OLIMPIAI bajnok legyek.Mindent meg is fogok érte tenni! Üdv: Annus Adrián

#32 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 August 2002 - 12:03 PM

Szia!Érdeklődnék, hogy milyen tervekkel utazol az olimpiára? Persze sohanincs előre borítékolható győzelem, de nem fog összeroppantani az esélyesség terhe? Bírni fogod fejben?kócsag

#33 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 01:02 PM

Szia Jácint!Az amotiváció,hogy szeretem csinálni amit csinálok!Nem tudom még hova utazunk,ezért a feleségem felel.Nagyon jó ízlése van.

#34 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 August 2002 - 11:31 AM

sziaolvastam, hogy alig volt egy kis megállásod a fantasztikus Eb szereplés után és máris edzettél sőt versenyzel is. mi a motíváció, hogy egy percig se lazítassz? megérdemelnéd.hova mész telelni amikor tényleg, már nem edzel többet az idén?üdv: Jácint

#35 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 01:10 PM

Tisztelt Kiss György!Engem keressen ,a 06-30/2680-721 számon.Október elejétöl ráérek.Valószínüleg akkor megyek haza a szüleimhez Gyulára.Ha ez az időpont nem késő még önnek,akkor szívesen állok rendelkezésére! Tisztelettel : Annus Adrián

#36 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 August 2002 - 11:26 AM

Szia Adrián!Köszönöm válaszod és örülök, hogy szimpatikus város neked Szeged, arról nem is beszélve, hogy szívesen eljönnél egy élménybeszámolóra. Érdeklősnék, hogy egyeztetés végett kit és hol kell keresnem.Kiss GyörgySzeged

#37 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 01:16 PM

Kedves Csilla!Szretném ha minél hamarabb lehetne vagy lehetnének testvérei Franciskának.Ehhez viszont elöször egy nagyobb lakásba kell költöznünk.A mostani 40 négyzetméter hármunknak is kicsi.Szeretném ha sportolók lennenek,de nem mindenáron. Üdv: Annus Adrián

#38 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 August 2002 - 01:18 PM

Szia!Gratulálok a gyözelemhez és a kislányodhoz? Mikor lesz testvére Franciskának? Szeretnéd ha sportoló lenne?Csilla

#39 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 01:24 PM

Helló Kócos!Mindenféle képpen lakást szeretnék venni.Számomra a legjobb befektetés és a legjobb üzlet a sport.Másra nemigen lenne energiám!

#40 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 August 2002 - 01:09 PM

szia adriánha az év utolsó két fontos versenyét megnyered és sok pénzt keresel(amit nem irigylek tőled mert megérdemled)mit fogsz vásárolni esetleg üzleti vállalkozásba kezdessz?kócosui:Gratulálok?