Ugrás a tartalomhoz

Kérdezzen a Bajnoktól - Annus Adriántól!

78 replies to this topic

#1 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 August 2002 - 08:52 PM

Üdv!Azt,hogy én milyennek látom nem sokat számít.Én csak egy szavazat vagyok.Az igaz hogy jobban ismerem ,mint akárki más,de nem kért meg,hogy kampányoljak.

#2 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 August 2002 - 11:52 AM

Szia mégegyszer!Bocsánat elfelejtettem megkérdezni, hogy te alkalmasnak találod Tibort képviselőnek? Annyi évig edzetettek együtt, biztos tusos milyen ember!üdv

#3 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 August 2002 - 08:40 PM

Üdv!Nem gondoltam rá.Én maradok annál amihez értek.Csak valamelyik nagy pártban tudnám elképzelni.A középútnak nincs jövője.Ezt a választások is bebizonyították. Üdv : Annus Adrián

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 August 2002 - 11:51 AM

szia!olvastam, hogy Gécsek tibor politikai pályára lépett és indul a választásokon. (gondolja ha már az idén nem nyert semmit legalább a választásokat nyerje meg- ez persze csak vicc mert volt év amikor ő nyert, nem bántani akrtam). Nem gondoltál arra, hogy elindulj ellenne? Az idén minden sikerült miért pont ez ne sikerülne. Milyen párt színeiben tudnád elképzelni magad?üdv

#5 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 August 2002 - 08:10 AM

Szia Péter!A Karnevál a Dunántúl legjelentősebb kultúrális rendezvénye.Csodálatos dolog.A szívemben Gyulának és Szombathelynek égyaránt helye van.Nem akarom egyiket a másik elé helyezni.Mindkettő nagyon fontos nekem. üDV: Annus Adrián

#6 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 August 2002 - 11:45 AM

Szia Bajnok!Mi a véleményed a Savari Karnevárról? Mennyire érzed magad Szombathelyinek és szíved mélyén mennyire vagy még gyulai kötödésű?üdv:péter

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 August 2002 - 09:47 PM

Kedves Gábor!Köszönöm jól bírom a megpróbáltatásokat.Egy ilyen eredménnyel kötelezettségek is járnak.Azok akik végig ellenünk voltak,ebben a szituációban nagyon kellemetlenül érzik magukat,és ezt jó látni.Viszont szerencsére nagyon kevesen vannak. Üdv:ANNUS Adrián

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 August 2002 - 09:41 PM

Kedves Zsóka!Az utolsó mondatodnál,bevallom picit elpirultam.Mint hiú ember hízeleg amit mondtál.Nem tervezem a médiában való dolgozást,azt meghagyom a szakembereknek.A kedvenc műsorom: Egy rémrendes család.Ha tehetem mindíg megnézem.Mellette az összes sportmüsor. Üdv: Annus Adrián

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 August 2002 - 09:22 PM

Szia!Melyik a kedvenc Tv műsorod? Sok sportolóhoz hasonlóan tervezed-e, hogy pályafutásod utána médiába dolgozol?üdv zsókaui: gondolom a feleséged is olvassa a kérdéseket ennek ellenére azért elmondom kár, hogy van már párod.:)

#10 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 August 2002 - 08:18 PM

Szia!Gratulálok. Hogy viseled a sok protokoláris rendezvényt? Amikor olyan emberek fényképeztetik magukat veled akik a sikereidig még egy füszállat se mozdítottak a te érdekedbe. Kívánok neked minden jót és sok igaz barátot.Gábor

#11 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 August 2002 - 09:55 PM

Szia C !Megígerem! Tartani szoktam az ígéreteimet.De nem biztos hogy idén.Természetesen idén is megteszek érte mindent.Itthon még több esélyem lenne,mert imádom a szurkolást.Viszont nem látok esélyt arra,hogy itthon versenyezzek.Egyszerüen nincs több verseny Szombathelyen. Üdv: Annus Adrián

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 August 2002 - 03:07 PM

Szia!Gratulálok! a Nemzeti Sportba olvastam, hogy most már országos csúcsra törsz. Még az idén? Csatlakoznék az előttem kérdezőhöz.Mi lenne ha még az idén itt Szombathelyen ? Ha van egy kis időd dobd meg...Tudod igéret szép szó!c

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 August 2002 - 10:06 PM

Kedves György!Én nagyon szívesen versenyeznék itthon.Igazad van a szurkolók is megérdemelnék.Csak sajnos ez nem rajtam múlik.Valakinek meg kellene szerveznie,az viszont hosszú idöbe telik.Már annak is örültünk ,hogy egyáltalán a permit versenyt is Szomathely rendezhette.Arra viszont jó esély van,hogy jövőre sokkal több verseny lesz itthon mint az idén.Tárgyalások folynak egy nagyon komoly Dobógáláról.De ez még a jövő zenéje. Tisztelettel : Annus Adrián

#14 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 August 2002 - 03:03 PM

Szia!Mikor lépsz legközelebb dobókörbe hazai pályán. Szerintem a város megérdemelné,hogy még az idén Fazekas és te is legalább egy gála erejéig beálljatok a körbe!György

#15 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 12:06 PM

Szia Ágnes!Először is nagyon szép neved van.Az augusztus 20. szerintem pártállástól függetlenül minden MAGYAR embernek fontos,így nekem is az.Sajnos viszont a pesti tüzijátékot még személyesen sosem láttam.Azt mondják nagy élmény.De mondjuk az ünnepben nem a tüzijáték a legfontosabb.Természetesen mindenhez adnám a nevem,ha azzal segítenék másokon!Ez a minimum! Üdv: Annus Adrián

#16 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 09:42 AM

Szia!Teljes szívemből gratulálok és valami azt súgja, hogy nem most fogok utoljára. Ma augusztus 20.-a van. Én jobboldali gondolkodású embernek tartom magam, nagyon sokat jelent nekem ez az ünnep. Számodra? A másik dolog, hogy ha felkérnének adnád-e neved, arcod, valamilyen modón, hogy az árvízkárosltakon segíts?üdvözlettel: Ágnes

#17 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 12:10 PM

Szia Kiváncsi!Sok barátom van szerencsére.Vannak közöttük sportolók is és nem sportolók is.Nem számít hogy sportol-e valaki vagy sem.

#18 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 August 2002 - 06:26 PM

Szia!Gratulálok! Ha már elöző kérdező feszegette a sportolókkal való barátságodat, kíváncsi lennék rá én is kik a legjobb barátaid? Nem a nevükre vagyok kíváncsi sokkal inkább érdekel, hogy ők sportolók vagy teljesen hétköznapi emberek? pÉTER, SZOMBATHELY

#19 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 August 2002 - 12:23 PM

Hello Valaki!Általában mindenkivel jó a kapcsolatom.Az élsportolókkal is.A Dankó Ica nagyon jó barátom,söt szomszédom is!Az Erzsit had védjem meg.Az elsök között telefonált,és személyesen is gratulált.Sőt a fogadásunkon is ott volt.Viszont dolgozik és azért nem tudott ott lenni.

#20 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 August 2002 - 03:17 PM

Először is szívből gratulálok,és további sok sikert!Olvastam egy újságban,hogy a volt európa bajnok kalapácsvetővel,nem éppen felhőtlen a kapcsolatotok!A kérdésem az lenne,milyen a többi élsportolóval?A fogadásodra rendezett ünnepségen láttam,a világ és európabajnok sportriporter nőnket:Danko Ilonát.Csak kizárólag szakmai volt a jelenléte,vagy baráti is?Nem láttam viszont Márkus Erzsit,és ez mint haladás szimpatizánst nagyon meglepett!Tvábbi sok sikert kívánok neked,és a dobócsapatnak! Üdvözlettel:valaki szombathelyről!