Ugrás a tartalomhoz

: Fórumunk vendége: dr Ipkovich György, Szombathely polgármestere

60 replies to this topic

#1 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 05:46 PM

Te figyu!Már nem a Szabó a polgármester! Pár hónapot késtél a hozzászólásoddal. DD

#2 Guest__*

• Guests

Elküldve: 31 January 2003 - 12:39 PM

Tisztelt Polgármesterúr! Mennyire zavarja Önt hogy frakciójának képviselői, inteligencia és IQ hiányban szenvednek?-(De a gombot azért nyomják!)

#3 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 112 Hozzászólás:

Elküldve: 24 January 2003 - 04:16 PM

Köszönjük a kérdéseket és a válaszokat. Fórumunkat ezennnel lezárjuk. Jövő heti vendégünk Dankó Ilona súlyemelő lesz. Nyugat

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 January 2003 - 01:55 PM

Kedves Szombathelyiek!Arra szeretnélek kérni Bennetek,kedves Szombathelyiek,hogy ne 3000-esre,hanem 5-6000 főt befogadóképességűre tervezzetek.Bár tudom,ez több pénzbe kerül,de ígérem,meghálálom.És nagyobb lehetnék,mint a szomszédos testvéreim(Zalaegerszeg,Győr,Sopron),és így sokkal többre értékelnének,és jó pár rendezvényt megnyernék velük szemben.Szóval,azt hiszem nem csak én járnék jobban,hanem Ti is.Bár tudom,hogy a Falco meccseken nem lennék tele,de rangos nemzetközi versenyeket is meg tudnék emészteni(mint legújabb testvérem Debrecenben-tornász VB),sőt koncerteket,táncversenyeket...talán nem ez a város érdeke?Most kell nagyobb összeget belém fektetni,és 10 év múlva nem jönne elő az a probléma,hogy milyen kicsi lettem,miért nem tápláltak jobban szüleim.Szóval fontoljátok meg,és ha azon múlik,mág várjatok megszületésemmel egy kicsit.Ennyit megérek,szerintem.Köszönettel:Szombathelyi Sportcsarnok

#5 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 January 2003 - 10:42 AM

Tisztelt Polgármester Úr, Kedves Ipkovich Gyuri!Sokszor gratulálok polgármesteri kinevezésedhez. Válaszaidból úgy latom hogy jó irányba terelgeted Szombathely ügyeit. Csak így tovább!Regi barátod Szombathelyről, aki most Denverben el.Geza Bodor (= Bödör Géza)

#6 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 January 2003 - 11:05 AM

Válasz a 48. kérdésre:A sportcsarnokkal kapcsolatban már megírtam véleményemet-54. üzenet-, de megismétlem!A csarnok építésének az ügye továbbra is a legfontosabb feladatunk. Azt kell eldöntenünk, hogy a jelenlegi tervekkel egy 3500 fős csarnokot építünk e meg , vagy egy rangos, nemzetközi versenyek lebonyolítására alkalmas csarnokot. Ez utóbbi befogadóképessége minimum cc. 5000 fő kell, hogy legyen.Ezt csak új helyszínen lehetne megvalósítani, azonban a lehetséges területnek, a volt orosz laktanyának,nincsen kész rendezési terve, ennek elkészítése kitolná a határidőt. A kérdés hamarosan eldől, s várhatóan anyagi lehetőségünk szab határt terveinknek. Az építkezést egyébként még az idén el akarjuk kezdeni, és minél hamarabb befejezni.

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 January 2003 - 02:43 PM

Tisztelt Polgármester Úr!A szombathelyi kosárlabdacsapatnak és a szurkolóknak nagyon nagy szükségük lenne egy nagyobb csarnokra. A kérdésem az lenne, hogy ön mit tesz, vagy tett az ügy érdekében?

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 January 2003 - 10:49 AM

Győriek hogy-hogy adómentességet tudtak adni a Philips-nek mi miért nem? Ők lazzán tudnak foglalkoztatni 200-300 embert? Philipsnek kellenek az emberek! Van e netán arra esély, hogy még jó néhány multi jöjjön ide?

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 January 2003 - 03:41 PM

Válsz a 62. kérdésre:Köszönöm észrevételét! Az érintett szolgáltatóknak jeleztük a felsorolt hibákat, s mielőbbi kijavításukat kértük.

#10 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 January 2003 - 10:26 AM

30-as busz végállomásánál, a Bajnok utcában rossz az út, a Székely Bertalanban szintén, rossz, közvilágítás nem működik, ha működik egy-két lámpa ki-be kapcsol 5 percenként!

#11 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 January 2003 - 06:06 PM

Válasz a 40. kérdésre:Ebben az évben is, szerény költségvetésünk ellenére tovább támogatjuk a Markusovszky kórházat és a kormányhoz benyújtott fejlesztési terveket is.De az nem megy, hogy megyénk kórházai összehangolatlanul pályáznak központi céltámogatásra! Ennek az a vége, hogy a kormány nem tekinti komolynak azokat a pályázatokat, amik 30 km-es körzeten belül 8-10 milliárd forintos igényt fogalmaznak meg!

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 January 2003 - 06:07 PM

Válasz a 41. és 43. nem kérdés csak véleményre:Köszönöm szépen jó kívánságaikat és a biztatást!

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 January 2003 - 10:55 AM

Üdvözlöm Polgármester Úr!Én is csatlakoznék azokhoz, akik jó munkát és sok észséget kívánnak Önnek. Amit csinál az jó, és ez a lényeg. Ne törődjön a háttérbe burkolózott személyeskedőkkel, nem érdemesek rá. Maradok tisztelettel: egy független szombathelyi

#14 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 January 2003 - 09:45 AM

Engem nagy örömmel tölt el, hogy végre van egy vezetője a városnak, akinek példásan rendben van a magánélete.Mosolyogva néztem a nyugat megyebáli képeit, ahol feleségével nagy boldogan mosolyognak a kamerába.Büszke lehet rá!Jó egészséget és sok energiát a munkájához!

#15 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 January 2003 - 02:50 AM

Nagy ígéretek voltak a kórház támogatására.Sehol sem vagyunk a többi megyeszékhelyhez képest. Ígérni, kórházban kapányoli jól ment Önnek. Hegyfalunak miliárdk, a megyei kórháznak semmi a kormánytól, és ebbe bele kell törődnünk...

#16 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 January 2003 - 05:57 PM

Válasz a 38. kérdésre:Ezeket a bejelentéseket ellenőrizni fogjuk és a hibákat orvosoljuk.De fiatalkoromban amikor a Csónakázó tó felé vetett az utam,s nem voltam egyedül, sokszor nem hiányoltam a közvilágítást.Ez már régen volt,ma már nekem is hiányozna.!Az úttal kapcsolatos problémájának pedig munkatársaim utána néznek a hivatalban.

#17 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 January 2003 - 11:08 AM

Fenntartva az áltlam korábban leírtakat, miszerint minden letelepedni kívánó jószándékú embert szeretettel várunk, annyit tudok még elmondani, hogy amennyiben a betelepülés ingatlan vásárlással is társul, a közigazgatási hivatalhoz kell fordulni a szükséges engedélyekért.

#18 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 January 2003 - 07:00 PM

Kedves Polgármester Úr!Ennél azért részletesebb volt a kérdés, már bocsánatát kérem, ezért aként módosítom, hogy kihez fordulhatok a témában, aki hivatali fogadóóra szerint ezzel foglalkozik?Szívből kívánva, hogy Wagner úrhoz hasonlóan 8 évig legyen városunk polgármestere!>Válsz a 39. kérdésre: >>István király óta hazánk befogadó ország, >és városunk is az. Aki >jószándékkal közeledik hozzánk, azt befogadjuk, >főleg ha hasznára van a >városnak.

#19 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 January 2003 - 06:00 PM

Válsz a 39. kérdésre:István király óta hazánk befogadó ország, és városunk is az. Aki jószándékkal közeledik hozzánk, azt befogadjuk, főleg ha hasznára van a városnak.

#20 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 January 2003 - 02:13 AM

Tisztelt Polgármester Úr!Elnézést Czeglédy urat illető kritikámért, azt gondolom, senki sem vonhatja ki magát törvényi szabályok alól, mégha kétségtelen választókerületi aktivitása, akkor sem. Kérdésem pedig: folytatódik-e a város eddigi befogadó hagyománya, ami a külföldről visszatelepedni szándékozókat illeti? Ha igen, mi határozza meg annak keretét, hányan és milyen feltételek teljesítése esetén telepedhetnek le évente Szombathelyen? Szíves válaszát előre is köszönöm!