Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Dankó Ilona, súlyemelőnő

48 replies to this topic

#21 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 06:53 PM

Szia!Kit tartassz minden idők legjobb súlyemelőjének?

#22 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 11:17 PM

Szia SzH!Azt hiszem fel! A legjobb lökésem 137,5 kg. Azért a rúdon lévő súlyokat valamivel könnyebb megemelni, mint egy olyan valamit, mint pl. egy test amin nincs fogás. De ez a 86 kg azt hiszem nem jelentene akadályt!

#23 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 04:59 PM

Szia sulyemelono,engem fell birsz emelni?(86 kg)

#24 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 04:40 PM

Szia Sziszka!A férjem kifejezetten anti-valóvilág rajongó! Néha azért belekukkantok! Megmondom őszintén, a Big Brothert néztem inkább, már ha volt időm. Sokkal inkább el voltak zárva a külvilágtól, és számomra ez sokkal érdekesebb volt mint a Való Világ. Évinek szurkoltam, az egyszerüsége és az őszintesége miatt! Örülök, hogy ő nyerte meg ! A Való világot nem szeretem, számomra túl mesterséges figurák. Bár a Lacit ismerem, legalábbis látásból, mert a szülő városomtól (Ózd) néhány km-re lévő kis faluból származik. Gimnazista koromban egy helyre jártunk szórakozni, már akkor is menő fiú volt a lányok körében. Sőt Majka, az előzőből is ózdi volt.De ezt a műsort nem nagyon követem figyelemmel.

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 01:28 PM

Big Brother vagy Való Világ? Kinek szurkolsz, illetve szurkoltál az elöző játékokba?

#26 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 11:14 PM

Szia Erzsi!Hogy kiről nem mondanék le? Akiket legjobban szeretek, Anyukám,a Férjem, és a Kiskutyám, Alfonz

#27 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 11:33 AM

Szia!Mi az a dolog akiről a világ összes pénzéért sem mondanál le?

#28 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 11:11 PM

Szia Tarján!Sokkal jobban örültem volna a bronzéremnek, ha ott meg tudok küzdeni érte, és ki tudok hozni mindent magamból! mert hat fogásból csak kettő sikerült. Örülök neki, de ez nem az az igazi, mint amikor valaki a dobogón állhat. Valamit visszakaptam a sorstól, ami igazából rajtam múlott és mégsem használtam ki. Nagyon jó állapotban mentem ki, így utólag bevallhatom világcsúcs környékén szakítottam.(117,5) a jelenlegi világcsúcs 118. Sajnos pszihésen nem bírtam. Arról nehéz véleményt alkotni, hogy mit mondott Zsuga Imre szövetségi kapitány , mert nem olvastam.Így nem tudom mire gondolt. Azt hiszem a doppingszereket nem csak azért tiltják, mert tiszteségtelen előnyre tehet szert az ember, hanem a sportolók egészségét is védik ezzel.

#29 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 11:01 AM

Szia!Mennyire tudsz örülni a vb bronznak amit tulajdonképpen a nyakadba hulott hiszen, doppingvétség miatt vették el tőled? Soha nem estél kísértésbe a dopiingolást illetően, hiszen úgy könnyebb lenne? Olvastam egy ujságba, hogy Zsuga Imre kapítány engedélyezné a koksz használatát. Mi erről a véleményed?

#30 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 10:02 AM

Válasz a 11. kérdésre! Szerinted nem vagyok szép és dadogok is? Nem tetszhetünk mindenkinek!Köszönöm a kritikát és a jókívánságot, ezek viszik előre az embert!!

#31 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 January 2003 - 10:53 PM

Szia!Nem gondolja, hogy Önnek nem kellenne azzal rombolnia az imaget, hogy képernyőn mutatkozik? Izgul, dadog és nem is mutat túl jól a kamerába. Nagyon szorítok Önnek kívánom jusson ki az Olimpiára!v

#32 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 10:40 AM

Válasz Gábornak!A sör csak puffaszt! Zozó pedig fogyókúrázik, ne vigyétek a kísértésbe!!

#33 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 January 2003 - 10:06 PM

Szia Ica!Baj lenne ha a Zozóval szombaton meginnánk egy sört? Lehet ha a Romkertbe is megyünk! Sőt szinte biztos!Gábor

#34 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 10:18 AM

Válasz a 9. kérdésre! Ne haragudj egy kérdést kihagytam! Hogy mi a kedvenc időtöltésem? Ha lenne szabadidőm, biztos nagyon sokat utazgatnék. Sajnos erre most nincs idő! Nagyon érdekel a történelem, szerettem volna régész lenni. Sok történelmi témájú könyvet olvasok. Hétvégén, amikor nem edzek, általában összejövünk a barátainkkal, ez az egyik legjobb kikapcsolódásom.

#35 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 10:07 AM

Válasz a 9. kérdésre. Szia!Hogy kik a legjobb barátaim? Szerencsére nagyon sok van. Nagy a baráti körünk. Amióta a televízióban is dolgozom, még több lett. A legjobb barátaink, Annus Adrián és családja valamint Márkus Erzsi. Ők azok akikkel napi kapcsolatban vagyok, megbeszélhetek mindent.

#36 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 January 2003 - 09:48 PM

Szia!Kik a legjobb barátaid? Mik a kedvenc időtöltésed.Józing

#37 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 10:12 AM

Válasz Annának.Kedves Anna! Köszönöm kérdésedet!Egészen véletlenül kötöttem ki a súlyemelés mellett. Egy atlétikai edzésen a súlyemelő teremben alapoztunk, amikor a súlyemelő edző megszólított. Erős a lában. stb. fiatal a sportág, sikereket lehet elérni. Először nem akartam, de a sikerélmények vonzottak.Azt hiszem nem bántam meg. Lehet, hogy férfias sportág, de próbálok ennek ellenére nő maradni, és remélem ez sikerül is

#38 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 January 2003 - 09:32 PM

Kedves Ica! Te miért lettél súlyemelő? Hiszen nem ez az a sportág, amely túl sok nő űzne. Nem szoktak furcsán nézni rád, hogy ezt válsztottad?Anna

#39 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 10:26 AM

Válasz a 7. kérdésre.Kedves Jano!Minden embernek van véleménye és húz valamelyik oldalra.Úgy gondolom, amíg sportol az ember nem igazán szerencsés politizálni, nekem sportolónak az a dolgom, hogy edzek és szállítsam az eredményeket.Másik oldal pedig, hogy a Városi Televíziónál is dolgozom, így munkatársként a feladatom az objektív tájékoztatás, és a média törvény szerint, nem kampányolhattam volna senki mellett sem. Nem is kértek fel erre!

#40 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 January 2003 - 09:20 PM

Szia!Mostanában divat politikai célok eszmék mellett kampányolni! Téged viszont sehol semmelyik pártján nem láttunk. nem érdekel a politika, vagy azt mondod jobb a békesség!