Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Dankó Ilona, súlyemelőnő

48 replies to this topic

#1 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 08:21 PM

Kedves Fórumozók! Nagyon szépen köszönöm a hozzám intézett kérdéseket, jó érzés, hogy érdekli az embereket a sport! Remélem mindenkinek kielégítő választ adtam. Bocsánat, ha esetleg egy -két gépelési hibát ejtettem! Máskor is szívesen állok a kérdezők rendelkezésére! Köszönök minden kérdést! Dankó Ilona

#2 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 01 February 2003 - 06:40 PM

Kedves Fórumozók! Köszönjük a kérdéseket, az eddig feltettekre még válaszol DankÓ Ica, de kérjük, többet ne tegyetek fel. nyugat

#3 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 08:17 PM

Szia gordonblue! Szabad országban élünk, mindenkinek meglehet a saját véleménye, ha ő azt tartja, hogy csúnya vagyok akkor el kell fogdnom, ez az ő véleménye. Ha a férjem is csúnyának tartott volna, valószínüleg nem vett volna el feleségül, de azt hiszem a külső nem minden. Nem olvastam az újságot, de tudtam róla, hogy én is bekerültem, ez gyorsan terjed.

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 06:37 PM

Szia Remélem a kérdésemre nem fogsz kitérő vállaszt adni! Mi a véleményed Draskovits Lászlóról és az Ő lapjáról? A férjed miért nem veri meg azt az áldott jóembert,ha az én feleségemről írná, hogy csúnya bizony begorombulnék! Ki a kedvenc újságíród?

#5 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 08:08 PM

Szia!nagyon sajnálom, hogy elment Velencei renáta, mert végül is ő ajánlotta fel nekem, hogy az újságíró iskola mellett gyakorlatot szerezhetek a Városi televízióban. Sokat tanulhattam tőle, és számomra ő egy nagyon értékes ember,mind szakmailag, mind pedig emberileg. Az ő döntése volt el kell fogadni. A munkakapcsolaton kívül nagyon jó barátságban is voltunk és vagyunk, nagyon jó társaság alakult ki, többször összejártunk hétvégenként, már ha időnk engedte.

#6 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 06:34 PM

Remélem még válaszolsz az én kérdésemre is. Mit szólsz Velencei Renáta távozásához? Milyen volt a kapcsolatod vele?

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 08:03 PM

kEDVES Zsolt!Napi két edzésem van, délelőtt és délután. Az edzés mennyisége attól függ, hogy a felkészülés melyik időszakában vagyok.Ugyanazt edzük mint a fiúk, csak kevesebb súlyokkal, és azt mondják az edzők, hogy a lányok sokkal szorgalmasabbak, és nem hisztiznek annyit mint a fiúk. tehát ez a különbség köztünk!

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 12:27 AM

Mit és mennyit edzel? Másképp készültök fel, mint a férfi súlyemelők? Zs.

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 08:00 PM

Kedves András!pontosan tíz éve élek Szombathelyen, Ózdról igazoltam ide a súlyemelés miatt. Azt hiszem, Antalovits Ferenc az ország egyik legjobb edzője. Az utóbbi tíz évben lett, olimpiai ezüstérmese, Márkus Erzsi személyében, több Világbajnoka és Európabajnoka, korosztályos és felnőtt. Az eredmények őt igazolják, és amit évek óta megteremtett . Ha az anyagi feltételek is adottak lennének, akkor nem történt volna meg az sem , hogy két klasszis fiatal távozik az elmúlt évben. Engem már túl sok minden ide köt ahhoz, hogy esetleg az anyagiak miatt elmenjek. Nem titkolom, korábban gondolkodtam róla én is .Szeretném az Olimpiáig csinálni, és addig mindent megteszek.

#10 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 12:15 AM

Szia Ica! Te sose gondoltál arra, hogy elmenj Szombathelyről? Vagy olyan jó a szombathelyi sülyemelő iskola? Már ha van olyan... András

#11 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2003 - 07:54 PM

Kedves Piros! Szeretnék két gyereket,majd az Olimpia után. A kiskutyám egy Westi, és a férjem gázkészülék szerelő, egyéni vállalkozó.

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 31 January 2003 - 10:17 PM

Szia!Alfonz milyen fajta? Lesznek-e gyerekeid? Hány? És kicsoda a férjed?Piros

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 31 January 2003 - 07:30 PM

Helló Halotalo!Csigó Szabolcs egy olyan ember, aki már évek óta küzd a Haladás létéért. Mindent megpróbál, hogy ez a nagy egyesület életben maradjon. Abban azt hiszem, nem én vagyok a kompetens, hogy eldöntsem, milyen jövőjük van ezeknek a mammut egyesületeknek.De ebben az évben, ha nem is jó anyagi körülmények között, de a vidék legjobb sportklubja lett. Színvonalas munka folyik. Nehéz ember, voltak korábban konfliktusaink,de a mostani kapcsolat jónak mondható.

#14 Guest__*

• Guests

Elküldve: 31 January 2003 - 04:58 PM

Szia!Mi a véleményed Csigó Szabolcsról?

#15 Guest__*

• Guests

Elküldve: 31 January 2003 - 07:18 PM

Kedves Huli!Nem tartom magam sztárnak, legalábbis, amikor világbajnok lettem, akkor sem éreztem , hogy sztárként kezeltek volna. Igaz, akkor még nem volt olimpiai sportág a női súlyemelés. Attól is függ, hogy ki mit nevez sztárnak, mit takar a fogalom.Nagyon örülök, hogy ennyien kíváncsiak rám, itt a fórumon belül, mert kicsit féltem, hogy nem lesz érdeklődés. Nagyon örülök! Hogy mennyire érzem magam megbecsülve? Magyarországon, amikor annyi klub, egyesület megy tönkre, az egyéni sportolóknak szüksége lenne a még több támogatásra, megbecsülésre. Városi szinten nagyon sok segítséget kapott az egyesület, és az élsportolók is. Ezért köszönet! A női súlyemelés pedig még mindig fiatal sportág, és sokan idegenkedve fogadják, de talán az utódainkat már sokkal jobban segítik mindenben!

#16 Guest__*

• Guests

Elküldve: 31 January 2003 - 04:12 PM

Szia!Mit gondolsz arról, hogy te sztárnak számítassz Szombathelyen? Egyáltalán mennyire vagy te megbecsült ember Szombathelyen?

#17 Guest__*

• Guests

Elküldve: 31 January 2003 - 01:12 PM

Kedves Ilona,koszonom a valaszt.

#18 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 11:29 PM

Köszönöm kérdésedet Jóska! Íróban nincs különösen kedvencem, mindenevő vagyok. Most olvastam el a Sorstalanságot, ha még nem olvastad, állj neki, mert igazán jó és elgondolkodtató! Számos ilyen témájú könyvet olvastam, de ez valamiért mégis más! Nem véletlenül kapott érte Kertész Imre Nobel-díjat!Kedvenc sportolóm Egerszegi Krisztina. Kedvenc színészem Bratt Pit,kedvenc tévés személyiségem Fábry Sándor. Kedvenc politikuson még nem gondolkoztam, az a lényeg, hogy az ország előbbre jusson, és az ország érdekeit szolgálja!

#19 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 07:29 PM

szia!Ki a kedvenc politikusod? Ki a kedvenc íród? Ki a kedvenc sportolód? Ki a kedvenc színészed? Ki a kedvenc tévés személyiséged?

#20 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 11:22 PM

Szia Huhuhuuu!Bocs ha nevedet rosszul írom!Minden idők legjobb súlyemelőjének a világon Naim Suleimanoglut tartom, személyesen is volt alkalmam találkozni vele,láttam versenyezni is "élőben" és talán a személyes élmények miatt ő. Legjobb magyar nőnek, Márkus Erzsébetet, eredményei és emberi erényei miatt, férfiban pedig Földi Imrét .