Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Prieger Zsolt

30 replies to this topic

#21 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 February 2003 - 11:12 PM

Szervusz Zsolt!Szeretném megkérdezni, mikor és hol lesz a következő koncertetek Szombathelyen, ill. Budapesten, megnéznénk (meghallgatnánk) Titeket!Az is érdekelne, hogy terveztek-e (újabb) közös magyarországi koncertet az Asian Dub Foundation-nel?Köszönettel:Miki

#22 D.J.

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 04 February 2003 - 10:50 PM

Szia Zsolt! Mi a titka annak, hogy valahogy mindig megérzed, mi van a levegőben, mi lesz nagy hatással az emberekre? Legyen szó Himnusz-remixről, Cd másolásról, vagy bojkottról a Pannonrádió ellen... D.J.

#23 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 05:05 PM

DJ-nek és Pepecsnek_Egyik kérdésre sem tudok válaszolni. Gőzöm nincs arról, hogy megérzek-e bármit is, meg azt sem tudom, hogy kik tartanak nagyarcúnak. A barátaim szeretnek, az ellenségeim meg nem. Ezzel gondolom, te is így vagy.

#24 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 10:46 PM

>S néha a kifejezések is azok, >mint a mellékelt ábra mutatja >:-( Amúgy miből legyen pénzünk >életre, ha az életszínvonalunk 1989 >óta egyfolytában romlik? Nem mindenkinek >sikerül nagy dohányt kiperelni a >SaFó-ból :-) Vége van már a pereskedésnek?

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 09:08 PM

>A szombathelyi koncertélet és kultúra tetszhalott >állapotban van. A helyek szarok,S néha a kifejezések is azok, mint a mellékelt ábra mutatja :-( Amúgy miből legyen pénzünk életre, ha az életszínvonalunk 1989 óta egyfolytában romlik? Nem mindenkinek sikerül nagy dohányt kiperelni a SaFó-ból :-)

#26 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 05:13 PM

A szombathelyi koncertélet és kultúra tetszhalott állapotban van. A helyek szarok, nem működnek, a Végállomásban nem voltam évek óta, mert nincs miért kimenni. Szomorú a helyzet. Mondom ezt annak ellenére, h a szombathelyi zenészek és zenekarok nagyon jók. Rengeteg baráti zenekar van, SFF, Strong, MC Phreek, az össze HC-csapat, Sas projektjei, Misky Ádám és Jani közös projektje, a Beat Dis, a Stop Sonic, meg most hallottam egy zseniális MC-csávót, Deego a neve (remélem jól írtam le a nevét), maximális respect, mert ilyen jó magyar nyelevű dumazenét még nem hallottam, nagy jövő áll a srác előtt. Buliszinten halál van, én már azért is nagyon hálás vagyok ha Ruisz Balázs szórakoztat bennünket néha a Pizzicatoban szombat hajnalban.

#27 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 February 2003 - 09:02 PM

Mi a véleményed Szombathely koncertkínálatáról?Hogyan lehetne jobban menedzselni a tehetséges városi együtteseket?

#28 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 February 2003 - 08:08 PM

sokan nagyarcunak es flegmanak tartanak, es ko kemenyen karrieristanak, engem a legutolsorol erdekelne, valoban igaz-e. Ugyanakkor minek tulajdonitod, hogy hasonlok terjengenek rolad ?koszi

#29 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 05:00 PM

Nagyon nem vonz a szombathelyi média, túl sokat csalódtam meg túl vagyok pár nagyon ciki Vas Népés év után is, úgyhogy nemcsak újságírást nem tervezek Szombathelyen, hanem igazából semmit sem. Már megvan a budapesti lakásunk, a lányom befejezi az ötödiket, aztán költözünk Bp-re. Persze a szüleim, barátaimhoz meg a bulik kedvéért azért sűrűn elő fogok fordulni Szombathelyen is.

#30 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 February 2003 - 07:10 PM

Szia!Most, hogy vége a FIDESZ és Szabó Gábor uralmának Szombathelyen nem térsz vissza az újságíráshoz? Hátha most lehetne alkotni...hali

#31 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 04 February 2003 - 05:28 PM

Az Amima Sound System együttes vezetője, a Dubcity Fanatikz irányítója, aki a szombathelyi médiából indult el egykoron... Kérdéseiteket – amelyre folyamatosan, vagy legkésőbb a 3 nap lejárta után kaptok választ – február 4-től 7-ig tehetitek fel.