Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Prieger Zsolt

30 replies to this topic

#1 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 08 February 2003 - 07:33 PM

Mindenkinek Kösz! A fórumot ezennel lezártuk.Nyugat

#2 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 February 2003 - 12:15 PM

Sziasztok! Köszönjük a kérdéseket, az eddig feltettekre még válaszol Prieger Zsolt, de a fórumot lezártnak tekitjük. Nyugat

#3 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 February 2003 - 07:15 PM

Nézd, mindenki máshoz ért a legjobban: Németh Gergő valóban mindenkinél jobban ért a zenekarban a zeneszerkesztéshez, én ahhoz, amihez a többiek nem, te meg a fruszrált, névtelen levelek írásához, fogadd együttérzésemet.

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 07 February 2003 - 07:06 PM

Furcsa egy szamuráj vagy!Igaz, hogy nem értesz a zene készítéshez?Láttalak a Fókuszban! Állítólag ott fogsz műsortvezetni. Meg állítólag jelentkeztél sztárvendégnek a ValóVillába...Mindkét hír kacsa, de tudod sajnos mindkettőt el tudnám képzelni...Némethgergőnek üdv, ügyes srác!

#5 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 February 2003 - 07:18 PM

A hír igaz, Gergővel és Szabival csináljuk Zsuzsa szólólemezét, az utána jövő dolgokat (koncertek, sajtó, klip, stb...) és én fogom csinálni. Maxi lesz hamarosan, játszik előttünk új együttesével febr-15-én Bp-en az anima-fesztiválon, Szombathelyen meg március 15-én lesz látható, szintén az Animával a Savaria Moziban.

#6 Guest__*

• Guests

Elküldve: 07 February 2003 - 04:03 PM

Üdv!Úyy tudom, te vagy a Vénusz Zsuzsi új lemezének producere. Mikorra lesz a dologból valami? Misa

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 February 2003 - 07:38 PM

1. Valóban járunk külföldre koncertezni, legjobb fogadtataás talán Krakkóban meg Londonban ért bennünket, de nagyon jó volt Erdély és Párizs is.2. Egy vidéki városból simán lehet "érvényesülni", csak az ember nem tud a családjával lenni, mert az intéznivalók többsége Bp-hez köti. Ezért költözöm fel a családommal,különben egyedül már évek óta Bp-en élek. Na meg azért is, mert Gergő, Juci és Ákos is ott élnek és Fanni lányomnak és a a feleségemnek is jobb lesz, mint Szombathelyen. Legalábbis ebben bízom.

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 07 February 2003 - 10:59 AM

Helló! Két kérdésem lenne: 1. Említetted, hogy mentek Londonba. Ahogy hallottam, egyébként is sokat jártok külföldre. Mennyire és hol veveők az Anima zenéjére? 2. A fórumba írtad, hogy költöztök. Még mindig törvényszerű az,hogy egy vidéki városból nem lehet igazán érvényesülni? Zoli

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 February 2003 - 07:26 PM

Tragikusnak. Tisztelet a kivételnek(!), de a megyei és városi sajtó (ideértem a rádiót és televíziót is)leginkább önmaguknak hazudó, öncenzúrázó, politikusoknak szivességet tevő emberek gyülekezőhelye. Ennyit tudok őszintén elmondani, sajnos, ne haragudj.

#10 Guest__*

• Guests

Elküldve: 06 February 2003 - 02:33 PM

Szia Zsolt! Mint egykori újságíró hogy látod a Vas megyei média helyzetét? Anna

#11 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 February 2003 - 07:11 PM

Anima marad, a zenekar legtöbb tagja már most Bp-en él, csak Szabi marad Szombathelyen, ő meg ingázik majd,vagy mi jövünk le hozzá. A várost szeretem, de semmi okom nincsen arra, hogy büszke legyek rá. Nagyon sok barátom van itt, hozzájuk visszajárok majd, itt vannak a szüleim, de Szombathely tényleg lusta,kulturális szempontból eseménytelen. Nézz körül Szegeden, Pécsett, Győrben vagy Sopronban, de akár olyan kicsi helyen, mint Esztergom vagy Szarvas, igazi koncertélet van. Vagy csak arra gondolj, hogy valamely barátoddal el akartok menni a belvárosban este 11-kor vacsorázni, ezt nem tudod megtenni. Szóval a meghátrálás szót nem tudom értelmezni ebben a szituban.

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 06:58 PM

Szia Zsolt!Ha leköltözöl bp-re, kiszállsz-e az Animából, vagy ingázol, esetleg költözik utánad a csapat.Nemrég még büszke voltál a városra, mi történt?Ha valami nem OK, tenni kell ellene, nem meghátrálni. Minden másban egyetértünk.Axa

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 04:38 PM

Egyik szám se lesz rajta az albumon, hiszen az Elég volt megjelent egy maxilemezen, az AC-vel közös szám meg az ő lemezükön. De nagyon más zenei kalandok, mint az Aquanistan, úgyhogy nem akartuk ráerőltetni.

#14 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 03:00 PM

Hello Zsolt! Hogy hogy az 5 közös betű c. számról nem nagyon hallani? Vagy csak én nem vettem észre? Szerintem nem kapott akkora hirverést mint az Elég volt. A klippet is véletlenül láttam éjjel...pedig simán jóóó! Valamelyik rajta lesz az albumon? S ha nem, akkor miért nem? 1ébként a lemezbemutatók alapján nagyon bejövős az uj album... ciao: kornél ps.: készek a beledi képek...

#15 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 04:42 PM

Nem nagyon vannak kedvenc politikusaim, inkább kedvenc zenészeim, költőim meg focistáim vannak. Politikai alapállásom liberális, s így is szavazok. Hozzáteszem, hogy nagyon sok bajom van a hazai liberális párttal is, amit úgy foglalhatnék össze, hogy nem elég liberális, megalkuvó és túlságosan is praktikus.

#16 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 11:41 AM

Ki a kedvenc és legjobban nem kedvelt politikusod? Kire szavazol?

#17 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 04:54 PM

A késésért sorry, nem rajtunk múlt. Valóban megjelenik most már napokon belül, és akkor végre meg lehet vásárolni. Ja, és minden eddigi Animánál érdekesebb lesz a borítója. Koncert 15-én, helyszín Erzsébet téri Gödör, rajtunk kívűl még fellép Varga Zsuzsi, akinek most készítjük az első szólólemezét (most is a koncertprogram összeállításán dolgozom), meg a Beat Dis, amely Csigó Tomi (Dubcity) projektje. A honlap-kérdésben igazad van, hamarosan indul a wwww.animasoundsystem.com meg a dubcitynek is lesz website-ja. Hello!

#18 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 10:29 AM

Kedves Zsolt! már október óta kiutáltak az összes miskolci lemezboltból, mert kb hetente 3X megyek az új lemez iránt érdeklődve. Nem baj. Már csak másfél hét és jön...UGYE? Mi a helyzet az Anima-fesztivállal? Hallottunk már 7-ét, 14-ét, 15-ét, végülis mikor lesz, és hol (Gödör)? És végül, tudom, hogy elfoglaltak vagytok, de légyszi frissítsétek gyakrabban a honlapot, és csináljatok egy Dubcity page-et is!!! Ja, és még valami: nem zavar Titeket, hogy Jucin és Gergőn kívül (és már ugye ott van a Phreek is) mindenki kopasz a zenekarban? Nem gondolkodtatok még valamilyen közös hajnövesztő kúrán, és akkor együtt rázhatnátok a hínárt a színpadon????:))))))Üdv, és további sok sikert a borsodi Anima B-középből: MRT

#19 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 12:27 AM

Szia Zsolti!Azt hiszem,már a Miki feltette Neked a két leglényegesebb kérdést.Csak így tovább,sok sikert.szia: Virág

#20 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 February 2003 - 05:15 PM

Szia MikiKövetkező szhelyi koncert máűrcius 15, Savaria Mozi, budapesti koncert febr.15. Az ASian-nel nagyon jó a kapcsolat, lehet h lesz valami a közös turnéból. Az biztos, hogy május végén megint megyünk Londonba, aztán hogy lesz-e hazai közös dolog, azt még nem tudom. Jó lenne.