Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége Tóth Miklós

36 replies to this topic

#21 Guest_Tóth Miklós_*

• Guests

Elküldve: 14 November 2007 - 08:17 PM

Idézet (Hali++++ @ 2007-11-13, 14:37)
Szia Miki!

A kérdéseim a következők:

Elkezdtétek már a tárgyalásokat a kiszemeltekkel? Mutatnak-e hajlandóságot a "jelöltek", hogy Szombathelyre jöjjenek, vagy inkább elzárkóznak előle?
Mennyi játékos igazolását tervezitek, és milyen posztokra?
Megpróbáltok esetleg volt szombathelyi játékost visszahozni?
Igazolnátok külföldről is?

Válaszaidat előre is köszönöm!

Példa

Szia!
Igen, már van akikkel felvettük a kapcsolatot.
Konkrétan nem zárkózott még el senki.
2-3 meghatározó játékost szeretnénk, nem az a szempont, hogy volt szombathelyi, vagy hogy külföldi, hanem hogy minőségi játékos legyen.
Üdv,
Miki

#22 nostre

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 195 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2007 - 07:40 PM

Szia, lenne még néhány kérdésem,ezek:

- hogy áll a műfüves pálya, nem akadályozza a november végi átadást a téliesre fordult időjárás?
- használni fogja a Haladás felnőtt csapata is?
- amennyiben a Hali ott játszik edzőmérkőzést, gondoltak-e a kialakításánál a szurkolókra, lesz-e helye néhány száz nézőnek körötte?

Köszönöm!

#23 Guest_chelsea_*

• Guests

Elküldve: 14 November 2007 - 06:34 PM

Valamint,még azt szeretném megtudni,hogy a játékosok nem szálltak el egy kicsit maguktól?
Ismét köszönöm előre is a válaszát.

#24 Guest_chelsea_*

• Guests

Elküldve: 14 November 2007 - 06:33 PM

Én azt szeretném megtudni,hogy fel akarunk egyeltalán jutni az NB1-be.......?
A másik kérdésem pedig,hogy Csertői úr,miért ilyen makacs?
Előre is köszönöm a választ.

#25 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1948 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2007 - 10:54 AM

Szia Miki!

nem érzed úgy, hogy a tavalyi szezon óta (vagy mondhatnám azt is, hogy az edzőváltás óta) jópár játékosunk játéka visszaesett? és én úgy látom, hogy ez nem csak elsősorban a játékosok hibája. mit gondolsz, bejött ez a 4-3-3 a csapatnak? nem érzed úgy, hogy pl. elpocsékolunk egy Andorka Petit azzal, hogy vissza kell lépnie a felezővonalig, hogy labdához jusson? hiszen én tudom, hogy ezek a focisták nem felejtettek el focizni egy év alatt. tavaly valahogy mégis sokkal jobban ment.

köszönöm válaszod.

#26 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2007 - 10:49 PM

Tisztelt Miklós!

Üdvözlet újra a Haladásnál!

Kérdéseim:
- Teljes az összhang a vezetőség, az edzők, a játékosok és a tulajdonosok között?
- Mikor fordítanak nagyobb figyelmet a csapatnál a marketingre?
- Lesz e a közeljövőben professzionális honlapja a Haladásnak? (Pontosítok. Tudom,hogy van hivatalos honlapja, de én egy profi honlapra gondoltam. Jelenleg a magyar klubok nem igen fordítanak erre figyelmet. Előzzük meg ebben a többi csapatot) (A privátoknak köszönhetően tovább pontosítok: olyan szintű honlapra gondolok,mint a profi kluboknál van, amely plusz szolgáltatásokat is kínál, odafigyel a Haladás összes láncszemére, a játékosoktól , a szertároson át a gyerekekig. És ha még online marketinget is végeznének, már hab lenne a tortán)

Munkájához sok kitartást és még több sikert kívánok!
Lengyel Balázs
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#27 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1962 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2007 - 10:04 PM

Kedves Miki!
Szerintem jelenleg a Hali vezetés tele van régi neves Hali játékossal, akiket a szurkolók elfogadnak (jelzem régen volt hasonló)!
- Gratulálok és sok sikert kívánok az egész vezetésnek az eddigi háttér munkához, amit sokan még nem látnak, de remélem pár éven belül látszódni fog a befektetett munka eredménye!
- Örülök, hogy újra van saját buszunk!
- Én úgy gondolom, hogy Aurélnak segítségre van szüksége és részéről is nyitni kellene! Szerintem ez elősegíthetné a jelenlegi helyzetet és talán nem csak eredményes, hanem látványos játék is lenne. Mi erről a véleményed?
- Az elmúlt években minden Hali játékoson látszott a küzdeni akarás és a "csakazért is megmutatjuk" mindenkinek, hogy mi vagyunk a legjobbak! Ezt idén mint csapat sajnos nem igazán lehetett érezni. Véleményed?
- Az MLSZ-en belül kell egy "státusz" a Halinak is! Ez ügyben milyen lépések voltak lesznek?
- Az országos médiával szerintem sokkal hatékonyabb és erősebb kapcsolatot kellene kialakítani, mert amíg másoknál külön cikk van, ha 500-an vannak egy meccsen addig a Haliról szinte alig valami! Bennünket sajnos csak olyankor fújnak fel amikor......, ráadásul akkor is ferdítve..... Nem tarom ezt tisztességes eljárásnak! Ez ügyben szerintem tenni kellene!
- Igazolások tekintetében kik azok akik döntenek? Javaslom, hogy együtt gondoljátok át és döntsetek! FONTOS, HOGY AZ ÉRTÉKEK NE SÉRÜLJENEK!!!!!

NE FELEDJE EL SENKI, HOGY EZ A JÁTÉK ELSŐSORBAN ÉRTÜNK SZURKOLÓKÉRT VAN! EBBE BENNE FOGLALTATIK AZ EREDMÉNYES ÉS A SZÉP JÁTÉK IS! (Lehet túl sokat szeretnék?)

Tavasszal remélem sok örömünk lesz és BAJNOKOK LESZÜNK!
(Dunaújvárosba nyernünk kell természetesen...)
HAJRÁ HALI!

#28 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2007 - 08:35 PM

Tisztelettel kérdezem Öntől Tóth Miklós Úr!

Ön szerint számít valamit az átlag 3000-es szurkolói tábor Csertői Aurél úrnak?

#29 Guest_mindentbele_*

• Guests

Elküldve: 13 November 2007 - 07:57 PM

Szia!
A kérdéseim a következőek lennénak:
1, Milyen irányba kívánjátok fejleszteni a marketing, a reklám dolgokat. Hogyan gondoljátok terjeszteni a szponzorok körét, pl. a megyén belül erősiteni, vagy akár országos szinten, is felhasználva az Illés akadémiát mint "eladható termék".
2, hogyan próbáljátok megoldani, hogy "súlyunk" legyen az MLSZ-be, a ligába.
3, Megy-e a csapat külföldre edzőtáborozni a majd 4 hónapos szünet alatt? Tervezitek-e, hogy inkább szlovák, horvát, szlovén másodosztályú, vagy elsőosztályú csapatokkal játszuk a felkészülési mérközéseket.
Köszi a válaszokat! HAJRÁ HALI!

#30 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1216 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2007 - 07:55 PM

Szervusz Miki!

Az én kérdésem a következő lenne:
Látsz-e a csapat teljesítményében morális "gödröt"? Itt a fórumon többen is úgy látjuk fordulóról-fordulóra, hogy egy-két játékos (Andorka, Guzmics, Nagy Gabi, Schimmer...) bizony mélyen tudása alatt játszik!
Ha igen akkor az Aurélnak vagy valaki másnak kell ezzel foglalkozni?
Válaszod előre is köszönöm!

Üdv: forever green
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#31 Guest_Csabancsa_*

• Guests

Elküldve: 13 November 2007 - 07:43 PM

Tiszteletem

Szeretném megkérdezni öntől hogy utánpótlás szinten is van beleszólása vagy lehetősége változtatni dolgokon?
Nagyon hiányozna egy becsületes jó szakember olyan mint ön

#32 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2396 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2007 - 06:53 PM

Szia Miklós! Üdv újra Szombathelyen!

Kérdéseim a következők:

1., Több, mint egy hónapja vagy ismét "itthon". Azt kaptad eddig, amit vártál?
2., Konkrét neveket nem hallottunk, szerintem nem is várhatunk egyelőre - itt az érkezőkre gondolok. Ám úgy gondolom, ha lesznek érkezők, akkor távozók is. Pár nap múlva vége a szezonnak - megtudjuk-e már ekkor, hogy kik a távozók? Ez az ő érdekük (is), hiszen könnyebben találnak maguknak csapatot, ha időben kereshetnek.
3., Ígéret volt arra vonatkozóan, hogy a hármas tulajdoni kör - a város, Illés Béláék és Árpiék - "rendszerességgel" - azaz pár hetente, maximum havonta összeülnek - összeültök. Erről nem olvasni semmit. Ez megvalósult? Ha nem, miért nem? Lesz-e ilyen? Hasonlóan jó dolog lenne ez, mint ez a topic. Ha van gond, ha nincs - beszéljük meg egymással.
4., Kinek felel a munkájával Csertői Aurél? Talán hülye kérdés, de Ti észreveszitek azt, amit mi, szurkolók? Gondolok itt a Budaörs-Soroksár-Komló ellen nyújtott..öööö... "minimális" teljesítményre. Talán ezzel a szóval nem sértettem meg senkit. Persze, lehet mondani, hogy a három pont a lényeg... vagy olyan sokra vágyunk azzal, hogy 2 : 0 után ne álljunk le, vagy hogy 0 : 0-nál addig nyomjuk a tökutolsót, amíg egy normális támadást nem vezetünk...

Köszönöm szépen válaszaidat, jó munkát, mert szombat 14:45-től jön a Te igazi szereped! Hajrá Haladás!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#33 .szepi006.

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 201 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2007 - 06:28 PM

Szia Miki!
Én a stadion felől érdeklődnék kb mikor lehet egy új stadionunk? Vagy mennyi esély van egyáltalán rá? Mekkora lenne és pontosan hol?
Válaszaid előre is köszi!
HAJRÁ HALADÁS!!!

#34 nostre

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 195 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2007 - 06:14 PM

Üdvözöllek az első "személyes" megjelenésed alkalmából a Haladás internetes fórumán!

A kérdésem:
- támogatod-e az ankét továbbfejlesztését folyamatos "kérdezz-felelek"-é
a, a saját személyedre vonatkozóan?
b, esetleg a klub további irányítói körére is kiterjesztve?

Ui.: meglátásom szerint így lenne e párbeszéd leginkább hatékony, ahogy Czeglédy Csaba és Sélley Árpi is reagál a közvetlenül a hozzá intézett kérdésekre.
(a célszerűség kedvéért egy állandó (nem alkalomszerű) és  elkülönített topic-ban kellene ennek megvalósulnia, ahol csak a célszemély(ek)hez intézett kérdések és azok reagálása jelenne meg)

#35 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2007 - 04:52 PM

Szia Miki!

Én azt szeretném kérdezni, hogy sikerült-e az MLSZ-el egy picit jobb viszonyba kerülni? Vannak-e a láthatáron szponzorok, akik beszállnának a Haladás támogatásába? Nem tervezitek-e, hogy esetleg névadó szponzora legyen a csapatnak?

#36 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2007 - 03:37 PM

Szia Miki!

A kérdéseim a következők:

Elkezdtétek már a tárgyalásokat a kiszemeltekkel? Mutatnak-e hajlandóságot a "jelöltek", hogy Szombathelyre jöjjenek, vagy inkább elzárkóznak előle?
Mennyi játékos igazolását tervezitek, és milyen posztokra?
Megpróbáltok esetleg volt szombathelyi játékost visszahozni?
Igazolnátok külföldről is?

Válaszaidat előre is köszönöm!
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#37 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2007 - 12:47 PM

Mától egészen szerda este nyolc óráig itt várja az érdeklődők kérdéseit Tóth Miklós, a Szombathelyi Haladás klubigazgatója. Az egykori kitűnő hátvéd egy hónapja tölti be ezt a posztot az NB1-be igyekvő focicsapatnál.

kérdésre fel!