Ugrás a tartalomhoz

Kérlek, segítsetek!

46 replies to this topic

#41 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 128 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2009 - 12:09 PM

Ssziasztok! Köszönöm az együttérző hozzászólásokat, eddigi segítségeteket. Sikerült fényképeket szereznem, ami bizonyítja, hogy nem részesítettek elsősegélyben a böllérek. Megtudtam, Balu becenévre hallgat a srác, aki elkötötte fehér civilpullóverrel a lábam, nehogy elvérezzek. Ő azt mondják Falco szurkoló, de én Hali meccsen is látom mindig. Mostanában sajnos nincsenek meccsek, így sajnos nem tudom, hogy tudnám elérni. Kérem, aki ismeri, adja át, hofggy keresem, ha lehet csörgessen meg, én visszahívom. Aazt mondják, talán Viszked Norbertnek hívják a Balut. Aki ismeri, kérlek szóljon neki! Aamúgy a sebeim lassan gyógyulnak, lábamat egy roti marcangolta, komoly nyílt sebeket ejtve, naponta járok kezelésre a kórházba. Ccsütörtökön vették ki a csöveket, pénteken már megkötötték a varratokat. Az orvosok szerint még legalább egy hónap, hogy rendesen lábra álljak. Karomat egy németjuhász tépte, ott csak hat centis nyílt sebek vannak. Aa szombathelyi tv-n múlt héten a kékfényben egy rendőr azt nyilatkozta, én dobáltam meg a kutyát azért támadott, meg, hogy másik rendőrtől kértem seghítséget. Eez nem így volt. Az éremátadás után indultam haza a Pparagvárira. Aa tömeg vitt magával. Sszidtuk a zetét éltettük a nagy HALADÁSt. A 9 emeletes mögött egy rendőr rám szólt, én feltartott kezekkel mendtam neki, nem csináltam semmit csak mennék haza. Lefektetett a földre. Amikor felnéztem, már elfutottak szurkolók-rendőrök vissza a stadion felé. Ekkor, úgy gondoltam nem mondták meddig kell fekve maradnom, elindulok haza. Na, ezt ne tettem volna... Kkettőt léptem és már rajtam is voltak a dögök. Aa yard nem bírt parancsolni dögének, nem ersztette a lábamat, közben egy németjuhász a karomat kóstolgatta. Mikor végre abbahagyták a marcangolást, szóltam a rendőrnek, hívjon mentőt, de nem reagált. Olyan volt, mint egy zombi. Kivonszóltam magam az úttestig, ahol Baluék állították el a vérzést. Ekkor már én elájultam a vérveszteségtől, csak amikor a mentős adott valamit, tértem magamhoz. Éés még egy dolog. A rendőr is és a kutyák is mocskos zalaiak voltak. Az oltási bízonyítványt is csak a rotweilerét küldték el zegről, a másik korcsot el akarják summantani. Nem hagyom! Nem csináltam semmit, tiszta a lelkiismeretem. Most megpróbálják eltussolni a dolgokat, ezért kérem a segítségeteket. Köszönöm mindenkinek, aki érdemben segít vagy csaak együttérez velem! Katona Laci 06/ 70-211 23 31 HAJRÁ HALI!!!

#42 Brian

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 375 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2009 - 09:09 PM

Én is kitettem iwiw-re, mielöbb gyógyulj meg! Hajrá Hali!
Go England!!!

Terrorista

#43 .szepi006.

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 201 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2009 - 03:32 PM

Sajnálom a történteket iwiwen én is kitettem! sajnos csak ennyit tudtam segíteni! Mielöbbi gyógyulást!
HAJRÁ HALADÁS!!!

#44 pitya

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 154 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2009 - 12:37 PM

Mielöbbi jobbulást!Én is kitettem http://www.iwiw.hu -re

#45 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2009 - 12:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Zéé - Dátum: 2009 Jun 05, 10:54

Mielőbbi gyógyulást! Sajnos én személy szerint segíteni nem tudok, annyit tudok tenni, hogy az iwiw üzenőfalra felteszem... ha ez segítség...

Szia!

Én is kitettem iwiwre. remélem meglesz a felvétel.
sajnálom ami történt veled, és örülök hogy rendbe jössz. ugye rendbe jössz?
1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás : HALADÁS

Életem és vérem a Halié
http://www.gwa.n1.hu

#46 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2009 - 11:54 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kacsalaci - Dátum: 2009 Jun 05, 09:08

Sziasztok! Szombaton, a sötétek elleni meccs után a Bartók 9 emeletes mögötti füves területen a zalai rohamosztag két kutyája szétmarcangolta kezem-lábam. Ömlött a lábamból a vér, de a cigó nem segített, így elvonszoltam magam az úttestig, ahol egy szurkolótársam fehér pulóverével elkötötte lábamat,nehogy elvérezzek. Őt keresem, fontos lenne tanúként, mivel ügyvédemmel bepereltük őket. A kórházból előállítottak a szárazhugyozóba míg ott várt rám feleségem, beszélt egy arccal aki felvette mobiljára a támadást. Ha tudtok róla vagy bármi más videó létezik, kérlek benneteket a youtube-ra tegyétek fel. Sajnos még nagyon nehezen mozgok és otthon nincs netem, ha valaki tud érdemlegest, az alábbi telefonszámon keressen meg. 06/70-211 23 31. Köszönettel: Katona Laci Csak a HALI allé!

Mielőbbi gyógyulást! Sajnos én személy szerint segíteni nem tudok, annyit tudok tenni, hogy az iwiw üzenőfalra felteszem... ha ez segítség...

#47 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 128 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2009 - 10:08 AM

Sziasztok! Szombaton, a sötétek elleni meccs után a Bartók 9 emeletes mögötti füves területen a zalai rohamosztag két kutyája szétmarcangolta kezem-lábam. Ömlött a lábamból a vér, de a cigó nem segített, így elvonszoltam magam az úttestig, ahol egy szurkolótársam fehér pulóverével elkötötte lábamat,nehogy elvérezzek. Őt keresem, fontos lenne tanúként, mivel ügyvédemmel bepereltük őket. A kórházból előállítottak a szárazhugyozóba míg ott várt rám feleségem, beszélt egy arccal aki felvette mobiljára a támadást. Ha tudtok róla vagy bármi más videó létezik, kérlek benneteket a youtube-ra tegyétek fel. Sajnos még nagyon nehezen mozgok és otthon nincs netem, ha valaki tud érdemlegest, az alábbi telefonszámon keressen meg. 06/70-211 23 31. Köszönettel: Katona Laci Csak a HALI allé!