Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104856 replies to this topic

#104841 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 11:20 PM

Figyu Lewis!
A Cell elleni edzőmeccs Szerdán lesz!
Hajrá Hali!

#104842 hunter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 10:21 PM

Érdemes lesz kimenni!
Ingyen még a vereség is zöld-fehérebb!
Minél nagyobb a zakó, annál inkább Haladás!

#104843 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2807 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 08:12 PM

Most már bajnokikon is rugdoshatnák a gólokat végre.

#104844 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1531 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 05:54 PM

Na, most jöttem haza, kicsit belenéztem az edzőmecsbe. "Sárgák" a "zöldek" ellen volt megint, mivel nem jött el a Cell. (nem tudom, miért) A zöld csapat támadott többet, de a sárga rúgdosta a gólokat. (már amennyit láttam belőle, kb. 20-25 percet sajna) A sárgáknál volt: Kovács A. (fasza beadásai voltak), Tüske (3-4 gólt rúgott), Nagy S., Somfalvi... Szerintem a sárgák kezdenek a Debrecen ellen. A zöldeknél ott volt KINCSES PÉTER IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#104845 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 05:23 PM

Mint köztudott, nem szívlelem a szarHalit, viszont elismerésem az elnökének a retorziós döntése miatt, amivel a csapatának játékosait sújtotta. Frappáns volt!

Csoda! Végre valami pozitívat is írhattam "becses" fórumotokon!

Viszont (csakhogy, hű maradjak önmagamhoz)! Nem akarok rosszmájú lenni, de remélem ez a mélyrepülésből fakadó ingyenes meccslátogatás kitart a tavaszi ZTE elleni derby utánig. Akkor már engem is fog érinteni anyagilag a dolog (na nem mintha számítana...)!  
Addig is, üdvözöl minden "ismerőst" a "szomszéd várból":

Mikee

Csak a ZTE!!!

#104846 Rates

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 524 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 03:37 PM

Üdv. mindenkinek!

Na végre valami büntetést is kap városunk nagyszerű csapata.Most olvastam az újságban,h már nem a prémiumról van szó,hanem a fizetésükből jön le a lóvé.Nem lennék a helyükben,amikor azt a pár milliót ki kell majd fizetni,de maguknak keresték.Nagy Sanyit meg nem büntetni kell,hanem kirúgni,előbbre lennénk vele.Kiváncsi leszek a téli "erősítésre".

Hajrá Hali!

#104847 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2807 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 09:01 AM

Mondjuk az hiba, hogy közvetíti az ATV, mivel kibaszott sok a fotelszurkoló errefelé.  

Amit mondjuk ilyen eredménynél meg is lehetne érteni. Én is zalába mentem utoljára idegenbe, amíg nem lesz változás pedig Sopronba, Győrbe, Siófokra még akár Pécsre is szívesen mennék ha produkálnának valamit a fiúk de így tök felesleges. A zalai égés pont elég volt.

Talán mivel ingyen lesz kijön azért pár ember aki egyébként a tv-ben (vagy ott sem) nézné meg a meccset. Na meg jó idő legyen.

#104848 koko1111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 08:03 AM

Én is ott leszek és még 10 haver.Csináljunk az ATV-nek egy telt házát!"Megérdemlik a focisták,hogy sokan legyünk!"HAJRÁ IGAZI HALI

#104849 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 11:06 PM

Hirdetni kell. Most küldtem pár sms-t és kapásból van 15 ember. ha kb egy 8000 ezren kint lennének a kezdéskor akkor úgy számolom 5-6 milkó lenne nekik. Győzelmi préniumot nem kaptak eddig ( legalább is nem mostanában) de levonják a jövőben esedékedt. Ha mondjuk elérnénk ezt a nézőszámot és jövő héten is tudnánk tartani akor szerintem ebben a szezonban nem sok plusz lóvét kapnának!

Csak nehogy túl lőjjünk a célon és hajléktalanok legyenek miatunk
Bár szarok rájuk! Csak rajtuk múlik. Én minden támogatást megadok nekik vasárnap! eddig is cak rajtuk múlott. Ha vaárnap jó hangulat lenne akkor pár ezer néző lehet ujból visszaszokna!

na mind1
lényeg hogy hajrá Hali!

ja és a jelszó!: Haladás pálya---HOZD EL ANYÁDAT IS!

#104850 tokegabi

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 174 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 10:10 PM

Sziasztok! Eddig úgy volt, hogy én sem tudok kimenni, mert nem otthon tanulok, de így sztem ott leszek! Ami sok az sok!!! Most már valamit letehetnének az asztalra, vagy húzzanak innen a p...ba. Ennyit a szombathelyi születésű srácok is elértek volna, nem kell ide tatabányai zsoldoscsapat... Amúgy még mindig HAJRÁ HALI!!! (de meddig???)

#104851 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 10:06 PM

Mindenki hozzon magával még 10 embert!
Hajrá Hali!

#104852 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2807 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 09:48 PM

VAN EGY JÓ ÖTLETEM

Mindenki szóljon minden halista és nem halista haverjának, hogy jöjjenek ki meccsre, mivel ingyen van meg a debrecen ellen jó meccs lesz, meg itthon nem szoktunk szarul játszani meg ilyenek. Ugyanis kicsit ironikus a helyzet, mivel minél több ember van kint, annál több pénzt vonnak le a "focisták" fizetéséből és talán előbb észbekapnak, hogy ez valahogy nekik nem jó. Bár megoldják ők, elmennek tipmixelni és ott feltesznek annyi pénzt maguk ellen, hogy megérje nekik kikapni...

Na meg mondjuk az a poén a bünzetésből: a prémiumukból vonják le ezt az összeget. Kérdem én: mi az, hogy prémium 8 nyeretlen meccs után? Dolgoztam én régebben két műszakba fizikai munkával és ott évente 2x ha volt prémium és csak akkor ha megszakadtál és max a fizetés pár %-a pluszban. Kérdés: akkor itt milyen prémiumról beszélnek? Nagyon el van valami qrva itt...

#104853 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 09:02 PM

Még szerencse hogy nyáron megvettem a bérletet, így legalább nem kell ingyen meccsre mennem.

Ez jó büntetés ennél jobbat én sem tudtam volna kitalálni!

Sajnos most kiderül h az emberek nagy részét még ingyen sem érdekli a magyar foci.
Hajrá Hali!

#104854 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1531 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 08:47 PM

Csak hasraütésszerűen tudnék 10 embert mondani aki ingyen bejön! Hajrá Hali! Ez már valami!

#104855 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 08:02 PM

Na ez nem semmi. Ez igen Bíró! Minden tiszteletem az Öné! Ha a játékosok lázadnának szoljon nyugottan. Én segítek leverni a lázadást! De szerintem van még itt pár ember aki biztos beszálna nem?  

Sajna anyagilak nekem min1 mert bérletes vagyok de ha a játékosk fizetik akkor holnap megyek meghívom az összes vasmegyei árvaházat és még a szüleiekt is (boccs)

Ja és mindeki hozza édesannyát is . Szerintetek ha írnék egy emailt az oroszoknak eljönnének?

Érdekes banda lesz vasárnap kint. Jöhet bárki csak vasmegyei legyen!
hajrá Hali

#104856 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2807 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 04:22 PM

Büntetés a Lombardnál

Szombathely, november 3., 15.00 A Haladás szurkolói meghatározatlan ideig ingyen tekinthetik meg a hazai meccseket.

Rendhagyó módon büntette meg a Lombard FC a klub játékosait a bajnoki szereplésük miatt. Mint azt Illés Zoltán klubigazgatótól megtudtuk, a vasárnapi - Debrecen elleni - hazai meccstől kezdve a szurkolók ingyen tekinthetik meg a gárda hazai mérkőzéseit, míg az átlagnézőszámnak megfelelő összeget a játékosok prémiumából fogják levonni.
A sportvezető honlapunknak elmondta, hogy a büntetés oka a legutóbbi nyolc bajnokin nyújtott teljesítmény, valamint az, hogy a gárda hat meccs óta képtelen gólt lőni. A szankció mindaddig marad életben, amíg a zöld-fehér gárda nem rukkol elő eredményes játékkal.
A büntetésnek egyébként a DVSC szurkolói is "örülhetnek", azok a Loki-szurkolók ugyanis, akik elkísérik a csapatot Szombathelyre, szintén ingyen nézhetik meg a találkozót.

#104857 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 02:56 PM

Budapest, november 3., 12.20 A sorozat meglepetéscsapatához a Honvéd látogat.

Hétfőn az MLSZ székházában elkészítették a Magyar Kupa negyeddöntőinek a sorsolását. A címvédő Ferencváros a másodosztályú Bodajkhoz látogat, míg a legutóbb a BKV-t búcsúztató Tuzsér a Honvédot fogadja. A legizgalmasabb mérkőzésnek első látásra a Videoton zalaegerszegi fellépése ígérkezik.

A negyeddöntő párosítása:

Bodajk-FTC
ZTE-Videoton
Vasas-Sopron
Tuzsér-Honvéd

A találkozókat a tervek szerint 2004. március 17-én rendezik.
(szz)

forrás: NB1.hu
Hajrá Hali!