Ugrás a tartalomhoz

pápai vereség

3 replies to this topic

#1 dany500

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 14 October 2014 - 09:39 AM

Nagyon szurkoltam a győzelmükért ami sajnos elmaradt, mivel azt szinte odaajándékozták a hazai csapatnak. A győzelem a Hali kezében volt amit fatális hibák miatt engedtek ki a kezükből. Én úgy láttam hogy az első perctől kezdve hiányzott a csapatból az a tűz és akarat amivel az FTC- ELLENI MÉRKŐZÉST MEGTUDTÁK NYERNI

#2 sanka

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2012 - 03:46 PM

Szégyeljétek magatok ! Ha a Halogytól kaptatok volna ki , nem fájt volna ennyire ... Ken ő ! emléked örökké...

#3 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2012 - 02:09 PM

Üdvözöllek Garincsa! Régen olvastalak. Hát engem úgy elkeserített ez a vereség, hogy tönkrement az éppen erre a hétre esedékes éves üdülésem, egy nap után haza is jöttem.

#4 garincsa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 37 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2012 - 01:19 PM

Mivel Hali szurkoló vagyok kimentem a mérkőzésre mivel látni akartam kedvenc csapatomat és játékosait. Nagyon szurkoltam a győzelmükért ami sajnos elmaradt, mivel azt szinte odaajándékozták a hazai csapatnak. A győzelem a Hali kezében volt amit fatális hibák miatt engedtek ki a kezükből. Én úgy láttam hogy az első perctől kezdve hiányzott a csapatból az a tűz és akarat amivel az FTC- ELLENI MÉRKŐZÉST MEGTUDTÁK NYERNI. Igaz a mérkőzés elején mezőnyfölénybe volt a csapat, de a végjátékban nagyon sokat hibáztak a játékosok.Nagyon sok rossz passz és megoldást követtek el főleg azok a játékosok,, akiktől az ember joggal elvárná, hogy ezekben a szituációkban jól és eredményesen döntsenek. Második félidőben nagyon gyenge teljesítményt nyújtott az egész csapat, szinte belevitték magukat a vereségbe. Remélem ez nagyon tanulságos vereség volt, és okulnak belőle a játékosok

Azért Hajrá HALADÁS Kívánok a csapatnak további eredményes szereplést, és szép sikereket.