Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107451 replies to this topic

#41 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8390 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2018 - 05:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 05 August 2018 - 05:28 PM

Jó sokat kapott itt a Benes (persze nem véletlenül), de én a Kolcakban nagyobb kockázatot látok. Ő nem ide való

Én is így látom. A Kolcak nagyon gyenge láncszem.
Lassabban fordul, mint a csuklós 30y-os busz, helyezkedése nulla ... és még fejjel is sokszor verik.
Valószínűleg nem lenne itt a Pintével egyetemben, ha nem lennének szlovákok.

#42 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1364 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2018 - 05:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 05 August 2018 - 04:59 PM

nem vagyunk mi szakértők Salfai uram, csak nekünk is Veled együtt szívünk-lelkünk ez a csapat. nézd meg a tegnapi kezdőt. kb. 5 szombathelyi kötődésű játékos és 6 vándormadár, akik ha kiejtenek egy csapatot, simán tovább állnak!! aztán nézd meg az állampolgárságokat is. nem csak zsoldos, hanem internacionalista :) csapat is lettünk két év alatt, 3 futball magyarral is megspékelve. szóval kiesni, meg szarul játszani menne ez Márióval, Milánnal meg Jancsó Andrissal is stb. S ne gondold, hogy bármelyik játékossal bármi személyes gondom lenne, csak minek hozunk tucatlégiósokat? (Amúgy annyira gyengének látom az idei bajnokságot, h nem gondolom, h kiesnénk, csak ideje lenne Hippnek megtalálni az ideális kezdőt, mert nem volt annyira régen a foci vb, hogy ne emlékeznénk arra, h a fegyelmezett védekezés mit jelent.)

HAJRÁ HALI!

Teljes mértékben osztom a véleményedet most is, mint mindig.

#43 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1189 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2018 - 05:28 PM

Jó sokat kapott itt a Benes (persze nem véletlenül), de én a Kolcakban nagyobb kockázatot látok. Ő nem ide való játékos. Bosnjakról kevés szó esett, pedig két fradi gól is neki köszönhetünk (egy labdakezelési hiba, és egy eladott labda). És valljuk be őszintén, ezek olyan játék szituk voltak, amik nem a helyezkedésen múltak, hiszen éppen támadtunk volna. Nekem természetes hogy előre felé mozgott mindenki, még a védők is. Mondom, nem menteni akarom a belső védőket, de talán ez a fradi meccs nem feltétlen rajtuk ment el.
Ráczcal egyet tudok érteni, nagyon formán kívül van. Az Újpest ellen egy darab passza volt ami előre felé ment, és jó is volt. Márió valóban többet érdemelne, simán pótolhatná Ráczot, amíg magához nem tér a srác. Jancsónak meg meg lehet adni a bizalmat, most hogy Jagodics pihen minimum 2 meccset.
Összességében pedig annyit, hogy játszottunk a Honvéddal, Újpesttel és a fradival. Mindegyik csapat európai kupákban indult, sokkal élesebben kezdték a bajnokságot, mint mi. A játékoskeretet nem érdemes összehasonlítani sem.

Nekünk úgy gondolom, most kezdődik el a bajnokság.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#44 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1038 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2018 - 04:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 05 August 2018 - 03:59 PM

Sok szakértő így látja, de ezt miért nem látja a T. Stáb?

nem vagyunk mi szakértők Salfai uram, csak nekünk is Veled együtt szívünk-lelkünk ez a csapat. nézd meg a tegnapi kezdőt. kb. 5 szombathelyi kötődésű játékos és 6 vándormadár, akik ha kiejtenek egy csapatot, simán tovább állnak!! aztán nézd meg az állampolgárságokat is. nem csak zsoldos, hanem internacionalista :) csapat is lettünk két év alatt, 3 futball magyarral is megspékelve. szóval kiesni, meg szarul játszani menne ez Márióval, Milánnal meg Jancsó Andrissal is stb. S ne gondold, hogy bármelyik játékossal bármi személyes gondom lenne, csak minek hozunk tucatlégiósokat? (Amúgy annyira gyengének látom az idei bajnokságot, h nem gondolom, h kiesnénk, csak ideje lenne Hippnek megtalálni az ideális kezdőt, mert nem volt annyira régen a foci vb, hogy ne emlékeznénk arra, h a fegyelmezett védekezés mit jelent.)

HAJRÁ HALI!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#45 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1364 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2018 - 03:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 05 August 2018 - 01:23 PM

Az biztos, hogy amíg 30 percenként kapunk gólt, addig Messik is futkározhatnának a csapatban, eredmény nem lesz.
Kizárólag a Benesre nem varrnám a sok gólt, inkább azt mondanám, hogy a védelemben mindig van valaki (vagy sokszor valakik), aki behúzza a betlit.
Kaptunk gólt a Scimmer labdavesztéséből, a Beneséből, Kolcakéból és tegnap a Pedroról kettőt. Sokat kalandoznak elől, ami nem tudom szándékos-e, vagy csak a középpálya töketlenkedése miatt próbálkoznak kínjukban, de ha labdát vesztenek, senki nem segíti ki őket és egy kicsit is potenciálisabb csapat ezt kegyetlenül ki is használja.

Igazi minőségi játékos pedig nincs a csapatban, ha a csapatjáték nem megy, nem fogunk pontot szerezni még egy gyengébb ellenfél ellen sem.

Sok szakértő így látja, de ezt miért nem látja a T. Stáb?

#46 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 141 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2018 - 03:45 PM

Több volt ebben a meccsben de a csapat megint nem hitte el, hogy lehet keresnivalója. Rúgatunk 3 gólt a fagyival: az 1. előtt a Benes a félpályánál bóklászott a helye üres nem volt aki besegítsen, a 2. előtt saját térfél közepén labdavesztés, 3. előtt megint Benes a 16 - os sarkánál akkorát rúgott az ellenfélbe feleslegesen, hogy még nekem is fájt.
A támadó játékkal szerintem nincs nagyobb probléma, de amit hétről hétre védekezésben mutatunk az katasztrófa. Három meccsen kaptunk 8 gólt amiből minimum a felét el lehetett volna kerülni, ha nem veszítünk saját térfélen labdát, ha jobban helyezkedünk, ha jobban figyelünk. A teljesen felesleges utolsó percekben összeszedett kiállításokról nem is beszélve. Ezek a fegyelmezetlenségek folyamatosan a csapatot sújtják.
Amíg ezeken nem tudunk változtatni nem sok keresnivalónk lesz és előbb utóbb nagy szarba fogunk kerülni.

#47 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1098 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2018 - 02:35 PM

Előttem leírtátok, de én is csak megerősítem, hogy ez a Benes egy hulladék. Tegnap első gólnál kb. a felezővonalnál kalandozott. Nem csoda, hogy a helyén lőtték a gólt. Ráadásul összehozott egy igen buta 11-est. A második kapott gólunk is marhára idegesítő volt, mert nálunk volt a labda. Erre Gaál és Bosnjak ketten nem bírták átjátszani Lovrencsicset. Aztán a labdavesztés után a védelmünk megint sehol sem volt. Ez így rohadt nehéz lesz, ha folyamatosan szívjuk az ilyen gólokat.
Szőts meg egyértelmű, hogy fradista. Ahogy folyamatosan partner volt abban, hogy a ftc játékosok összerogytak, letérdeltek meg fetrengtek, az szégyenteljes. Felteszem a kérdést, hogy miért őt küldték, ha az áprilisi meccsünket is ő vezette? Szerintem Jagó csak meg mondta neki, hogy ideje lekapni a fekete pólóját, és mutassa meg, hogy alatta ott a csíkos fradi felső.
Hajrá Hali!

#48 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3152 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2018 - 01:23 PM

Az biztos, hogy amíg 30 percenként kapunk gólt, addig Messik is futkározhatnának a csapatban, eredmény nem lesz.
Kizárólag a Benesre nem varrnám a sok gólt, inkább azt mondanám, hogy a védelemben mindig van valaki (vagy sokszor valakik), aki behúzza a betlit.
Kaptunk gólt a Scimmer labdavesztéséből, a Beneséből, Kolcakéból és tegnap a Pedroról kettőt. Sokat kalandoznak elől, ami nem tudom szándékos-e, vagy csak a középpálya töketlenkedése miatt próbálkoznak kínjukban, de ha labdát vesztenek, senki nem segíti ki őket és egy kicsit is potenciálisabb csapat ezt kegyetlenül ki is használja.

Igazi minőségi játékos pedig nincs a csapatban, ha a csapatjáték nem megy, nem fogunk pontot szerezni még egy gyengébb ellenfél ellen sem.

#49 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8390 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2018 - 11:26 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 04 August 2018 - 10:50 PM

Nos, drága barátom, nagyon igazad van.

Köszi Gábor!
3 éves korom óta a Hali és a foci a mindenem (a Liverpool csak 8 évesen kapcsolódott :) ), láttam ezernyi meccset és milliónyi játékost (költői túlzás :) ). Ezért úgy gondolom van szemem ehhez a játékhoz :)
A Kolcak tavasszal is nagyon bizonytalan volt végig, ha nincs mellette a Wils, akkor kiestünk volna.
Idehozták mellé ezt a Benest ... fejjel jó tényleg, mármint fejelni tud. De gondolkodni, helyezkedni nem. Azt pedig már nem ennyi idősen fogja megtanulni.
Az első meccs alapján megállapítottam, hogy velük így kiesünk.
Itt van ez a dán gyerek. A Kispest ellen csak a tv-ben láttam ... nem volt jó megmozdulása, le is vitték.
Az itthoni meccsen Őt követtem figyelemmel a bemelegítéskor ... bazmeg semmilyen focistára emlékeztető megmozdulása nem volt. Ahogy a labdához ér sír az a játékszer.
Mint már írtam ... aki Őt beajánlotta, és aki Őt leigazolta, azt börtönbe csuknám.

Én a Rácz Barnit tök szeretem, amikor formában játszik nagy hasznára van a csapatnak, nagyon jó szeme van a focihoz és remek mélységi indításokat tud csinálni.
De az utóbbi időben láthatóan nincs formában, mégis folyamatosan kapja a bizalmat.
Közben pedig a Márió már perceket sem kap, elveszik a kedvét a focitól. Többet érdemelne, sokkal többet.
Úgy, mint tavaly a Kiss Tomi ... meccseket döntött el 17 évesen, aztán rendszerint a padot koptatta, rengetegszer be sem cserélték.
Bármit is fog elérni itt a Hipp mester, én ezt soha nem fogom neki megbocsájtani.

Bár még csak 3 forduló ment el, én már 2 hete azt szajkózom, ha nem változik gyökeresen semmi, akkor így a centenárium évében bizony kifogunk esni ... akár tetszik akár nem.

#50 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1151 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2018 - 11:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 04 August 2018 - 10:50 PM

Nos, drága barátom, nagyon igazad van. Vártam 3 fordulót, eddig direkt nem reagáltam, de ma a sok-sok ismétlésnek köszönhetően volt lehetőségem megnézni a gólok előtti helyezkedéseiket, védelemből való eszetlen kirohangálását Benesnek s ezzel párban Kolcák rendszeres bentragadásait. Ez így tragédia. Nem láttam egy edzést sem, de nehezen győznétek meg róla, hogy a Jancsó Andris, Németh Milán, Tamás Laci hármasból bármelyik kettő ne hozná ezt a szintet. Eddig nem, de most elkezdtem kételkedni Hippben. Ahogy a dán "barátodat" se nevezte ma már a keretbe, itt is lépnie kell.

Hajrá HALI!

Jól igazoltunk.
Eddigi meccsek alapján Benes, dán srác kuka. Priskin 4 meccset zsinórban kihagy. Wills nagyon hányzik a csapatból.
Hajrá Hali!

#51 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1038 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2018 - 10:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 30 July 2018 - 02:45 PM

A Kolcak-Benes párossal ki fogunk esni, ezt most mondom még időben.

Nos, drága barátom, nagyon igazad van. Vártam 3 fordulót, eddig direkt nem reagáltam, de ma a sok-sok ismétlésnek köszönhetően volt lehetőségem megnézni a gólok előtti helyezkedéseiket, védelemből való eszetlen kirohangálását Benesnek s ezzel párban Kolcák rendszeres bentragadásait. Ez így tragédia. Nem láttam egy edzést sem, de nehezen győznétek meg róla, hogy a Jancsó Andris, Németh Milán, Tamás Laci hármasból bármelyik kettő ne hozná ezt a szintet. Eddig nem, de most elkezdtem kételkedni Hippben. Ahogy a dán "barátodat" se nevezte ma már a keretbe, itt is lépnie kell.

Hajrá HALI!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#52 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1151 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2018 - 10:37 PM

3 meccs 1 pont. Utóbbi előre borítékolható volt, de a tavalyinál gyengébb játék, a 8 kapott gólt és a 2 fegyelmezetlenségből kapot piros lap az nem. Kész szerencse, hogy a tavalyinál gyengébb őszt bravúr lenne produkálni. Ismét nehéz szezon elé nézünk.
Hajrá Hali!

#53 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2018 - 10:12 PM

Szerintem az utóbbi 4-5 évet tekintve ma volt a legnagyobb esélyünk a pontszerzésre az Üllői úton. 1-1 után rúgattunk két gólt a Fradival, de a az is komoly probléma, hogy kiállították Jagodicsot egy eldőlt meccsen, 3 perccel a vége előtt... Kíváncsi leszek, őt is eltiltják-e két meccsre, hogy kihagyja az 1-1 pontos Felcsút és Diósgyőr elleni találkozókat....

#54 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1866 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2018 - 09:43 PM

Rekordot akarunk dönteni a szezonban kapott gólokban?
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#55 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2018 - 07:42 PM

Ahogy nezem ma is kikapnak a 2rule csapatok,remelem racafolunk erre!
Hajrá Hali!

#56 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1098 Hozzászólás:

Elküldve: 01 August 2018 - 06:52 PM

Gratulálok Jagónak, aki egyre sallangmentesebben játszik, és bekerült a Nemzeti Sport osztályzatok alapján a forduló válogatottjába.
Hajrá Hali!

#57 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1866 Hozzászólás:

Elküldve: 01 August 2018 - 06:09 PM

Haladás-Újpest - 22 perces szurkolói videó

Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#58 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 263 Hozzászólás:

Elküldve: 01 August 2018 - 01:14 AM

Én nem vagyok elégedett egy tartalékos Újpest elleni 1 ponttal.Én egy bátor játékot játszottam volna Grumics középcsatárral,kétoldalt meg futottak volna Gaál meg Funsho.Aki ebben a dán gyerekben lát valamit,kérjük jelenkezzen:www.majdegyszerleszbelőlevalamivagynemdeleginkábbsemmiresevaló.hu

#59 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8390 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2018 - 05:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 31 July 2018 - 03:39 PM

azért azt ne felejtsük el, a Wils is kapott hideget-meleget az első fél évében, aztán mi lett belőle...
más...

Ő inkább a köbükitől kapott ha jól emlékszem, de Ő meg ugye inkább ért a gazdasági részhez mint a focihoz.

#60 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2485 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2018 - 03:39 PM

azért azt ne felejtsük el, a Wils is kapott hideget-meleget az első fél évében, aztán mi lett belőle...
más...
az első fordulóban Petró, most a Rácz bukott meg irányító poszton, vagy igazoljunk valakit, vagy játszon a Márió vagy a Jancsó Andris!!
nézzük pozitívan, két meccsen rúgtunk 4 gólt, ilyen is régen volt
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/