Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107902 replies to this topic

#1 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2520 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:42 AM

Pacsi Bálint: 8 mérkőzés, 1 győzelem, 2 döntetlen, 5 vereség, 7 rúgott, 14 kapott gól...
Horváth Ferenc: 3 mérkőzés, 0 győzelem, 0 döntetlen, 3 vereség, 1 rúgott, 6 kapott gól...
Közel vagy hozzá ferrrri, hogy túlszárnyald...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#2 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 771 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 21 October 2018 - 04:55 PM

A Homlok Építő Zrt csak reklám felületet bérel, vagy egyéb módon is támogatja a csapatot?

Támogatják. Oldalt a mezen is szerepel a logójuk.
kép
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#3 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2520 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 21 October 2018 - 04:17 PM

Semmi gond van egy ágy az ablak mellett most ürült meg a tulajdonosa zte drukkernek képzelte magát és kidobtuk az ablakon! :ph34r:/>/>

Akkor viszont, ha ilyen jó a hangulat, maradj csak bent, Én járok továbbra is Hali meccsre, mint az elmúlt 38 évben...
Zsebkendőt küldök be, hogy a taknyodat le tudd törölni :D/>
Pusszantás :D/>

#4 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1204 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:55 PM

A Homlok Építő Zrt csak reklám felületet bérel, vagy egyéb módon is támogatja a csapatot?
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#5 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 725 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:44 PM

Sokan jöttök azzal, hogy jaj, csak a jubileumi évre ki ne essen a csapat, mert akkor mi lesz ... :o
Csak halkan kérdezem: a szurkolókon kívül izgat ez bárkit is, aki bármilyen pozícióval bír a Haladásnál? Foglalkozik közülük valaki ezzel, számon tartják egyáltalán a 100. évfordulót?

#6 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 934 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 21 October 2018 - 02:24 PM

Inkább boroznék ha nem gond, foglalj magad mellett egy ágyat, ha már bent maradok :D

Semmi gond van egy ágy az ablak mellett most ürült meg a tulajdonosa zte drukkernek képzelte magát és kidobtuk az ablakon! :ph34r:

#7 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2520 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 21 October 2018 - 01:30 PM

ok sört hozzál magaddal,ha inni akarsz mert ki már ugysem engednek! <_</>

Inkább boroznék ha nem gond, foglalj magad mellett egy ágyat, ha már bent maradok :D

#8 kaiser2

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 144 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tommaso - Dátum: 21 October 2018 - 10:22 AM

Szerintem ebben a meccsben sokkal több volt. Az első gólig fegyelmezetten, szervezetten játszottunk, hiába birtokolta többet a labdát az ellenfél nem volt helyzetük nekünk viszont két ordító amit ezen a szinten luxus kihagyni. A vezető góljuk előtt a Németh Márió hagyta, hogy a Fiola becsúszva megszerezze a labdát, ha nem csak nézelődik és erőszakosabb övé a labda, a beadásnál pedig a Királynak sikerült megint rosszul kijönnie... Ezeket a hibákat a zsoldosainktól sem tudom elfogadni a saját nevelésű játékosainktól viszont semmiképpen sem. A góltól megrogyott a csapat és gyorsan jött a második ami végképp eldöntött mindent.
Nincs idő a sebeket nyalogatni, fel kell emelni a fejeket és jövő szombaton megverni itthon a Honvédot.
Nagyon nehéz lesz, de muszáj győzni, mert nem fordulhat elő az a szégyen, hogy a klub a századik születésnapját a másodosztályban ünnepelje.

+1
Kedves Király Gábor!
Szeretünk és szeretni is fogunk a Halmosival együtt de ne rombold le a felépített imázst!
Az év fordulón ti vezessétek fel a csapatot és kapjátok meg a leghűségesebb játékosok kitüntetést!
De......... mindenkinek gondolkodni kell !
A Jagónak vagy van helye a középső védő poszton vagy......
A játék szervezéshez semmi köze.A két új fiú lehet a megoldás,bár előbb jöttek volna.
A Barninak formába kell lendülni.A Gaál Bálintnak helye van a csapatban.
A csatársor a csapat erőssége lehet.
Mindezt a jóakarat íratja velem amivel nem kell egyet érteni hisz a csapat össze állítása az edző feladata.
Hajrá Hali !

#9 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 934 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 21 October 2018 - 12:27 PM

akkor viszont, azt kívánom Neked, amit Te nekem, legyél fradista Te is...
Nagy igazság, amit írtál, de akkor Te sem sértődj meg, emlegetni, meg szidni azért nem ugyan az.

akkor bent a pszichiátrián találkozunk... meglátogatlak :D :D :D

ok sört hozzál magaddal,ha inni akarsz mert ki már ugysem engednek! <_<

#10 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2520 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 21 October 2018 - 12:21 PM

Na figyi édes takony orrú barátom!!!! Az anyázást jó lenne ha befejznéd! Egy ilyen fórum sok mindent elbir és még csak meg se kell sértődni nagyon rajta!!! De erre a szintre lemenni hogy elkezded a másik anyját emlegetni nem kellene!! És most nagyon finom voltam veled!!! De ezek után megértően fogok veled viselkedni mert ha egy csapatnak ilyen degenerált szurkolója van mint te annak a pszihiátrián a helye!!

akkor viszont, azt kívánom Neked, amit Te nekem, legyél fradista Te is...
Nagy igazság, amit írtál, de akkor Te sem sértődj meg, emlegetni, meg szidni azért nem ugyan az.

akkor bent a pszichiátrián találkozunk... meglátogatlak :D :D :D

#11 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 934 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 21 October 2018 - 11:10 AM

majd ha anyád is

Na figyi édes takony orrú barátom!!!! Az anyázást jó lenne ha befejznéd! Egy ilyen fórum sok mindent elbir és még csak meg se kell sértődni nagyon rajta!!! De erre a szintre lemenni hogy elkezded a másik anyját emlegetni nem kellene!! És most nagyon finom voltam veled!!! De ezek után megértően fogok veled viselkedni mert ha egy csapatnak ilyen degenerált szurkolója van mint te annak a pszihiátrián a helye!!

#12 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 284 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:13 AM

Sajnos én is úgy látom,hogy nagyon nem izzasztottuk meg a Vidit.Ha reálisan nézzük,megnyomták az első félidő 30-40.perceit,akkor a labdát nem tudtuk kihozni.Volt egy lesgólunk(ami nem volt les)meg a félidő végén egy szerencsés ziccer(elcsúszott a védő),ha kétgólos előnnyel megyünk a félidőre,talán 1 pont megvan.Ne legyenek illúzióink,szarok vagyunk.A megszerezhető 33 pontból ötöt sikerült.Lement egy kör,kirajzolódik,hogy melyik a 3 leggyengébb csapat.Az is szörnyű,hogy egyre többen nem járnak meccsre,érdektelenné váltak.
Nem Királyt akarom ekézni,de ez a csapat nem bír el minden meccsen egy bakit.Ha Fecónak lenne vér a makkjában,nem vele kezdene.De más húzását sem nagyon értettem a Mesternek,de hát ő van a padon(még).
Szerintem a következő 5 fordulóban nagyjából eldőlhet minden.A Hali,Dió,Kisvárda hármasból az marad benn,aki a leghamarabb magához tér.
Ami nekünk jön:Honvéd(o),Újpest(i),Fradi(o),Felcsút(i),Dió(o).Ha előbb-utóbb nem áll össze a kapus-védelem szekció,akkor NBII.Nem lehet 23 gólt kapni,ennyi meccs alatt egy Honvéd 8(!!!) gólt kapott.A támadó részlegben állunk talán az utóbbi években a legjobban.Van klasszik középcsatár,vannak gyors szélsőink.Ha valaki tudna osztogatni nekik,semmi gondunk nem lenne.

#13 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2520 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:10 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 21 October 2018 - 10:46 AM

Már bocsika de !!! Én is elég kritikus szemmel szoktam nézni ami nem tetszik a halinál de ennyi rosszindulattal nem lennél inkább fradi drukker??

majd ha anyád is

#14 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1379 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: tommaso - Dátum: 21 October 2018 - 10:22 AM

Szerintem ebben a meccsben sokkal több volt. Az első gólig fegyelmezetten, szervezetten játszottunk, hiába birtokolta többet a labdát az ellenfél nem volt helyzetük nekünk viszont két ordító amit ezen a szinten luxus kihagyni. A vezető góljuk előtt a Németh Márió hagyta, hogy a Fiola becsúszva megszerezze a labdát, ha nem csak nézelődik és erőszakosabb övé a labda, a beadásnál pedig a Királynak sikerült megint rosszul kijönnie... Ezeket a hibákat a zsoldosainktól sem tudom elfogadni a saját nevelésű játékosainktól viszont semmiképpen sem. A góltól megrogyott a csapat és gyorsan jött a második ami végképp eldöntött mindent.
Nincs idő a sebeket nyalogatni, fel kell emelni a fejeket és jövő szombaton megverni itthon a Honvédot.
Nagyon nehéz lesz, de muszáj győzni, mert nem fordulhat elő az a szégyen, hogy a klub a századik születésnapját a másodosztályban ünnepelje.

Ez történt és ez lehet a megoldás.

#15 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 934 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:46 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 21 October 2018 - 09:21 AM

nem játszottunk rosszul???? Küzdést még csak lehetett látni, de játékot???? Hol? Melyik meccsen? Ez a videoton arra nem méltatta magát, hogy erőlködjön, semmire nem kényszerítettük őket. A mérkőzésnek nem volt olyan mozzanata, ahol a mi akaratunk érvényesült volna, NULLA elképzelés sem volt a játékunkba. Az nem edzői elképzelés, hogy az ellenfél labdát veszít, abból meg egyéni képességek folytán helyzetünk lesz...Magyar szinten van két erősen közepesnek mondható szélső középpályásunk, a Gaál meg a Mészáros, erre mindketten a padon, szélső játék kilőve, pedig, ha valamibe jók voltunk, akkor ez az volt....
Rácz, Jancsó, Jagodics, Németh Márió, négy belső középpályást küld fel, ezt is miért, mert a fasz kóborék erősen ajánlották neki, hogy Ferrrrrri, játszasd már a négy szombathelyi középpályást, mutasd meg a szurkolóknak, milyen faszák vagyunk, értük van minden, fogják be a pofájukat...
ez a fogalmatlan, szijjártó rokon eddig mindenhol megbukott, a fasz kóborék megint politikai szálon akarnak benyalni, hogy végre hagyják már őket békén (NAV)
Hát az én szubjektív véleményem alapján ezért a szakma legalja a horváthferi.... és akkor még nem beszéltünk arról, hogy mekkora sztár lenne, kolumbiába...

Már bocsika de !!! Én is elég kritikus szemmel szoktam nézni ami nem tetszik a halinál de ennyi rosszindulattal nem lennél inkább fradi drukker??

#16 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 149 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:22 AM

#17 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2520 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: greenfan - Dátum: 20 October 2018 - 10:00 PM

Én nem értek hozza...Megindokolnad miért is?2 hét alatt csodat lehet ezekkel a jatékosokkal?És ma szerintem nem jatszottunk rosszul.Teszem hozza,én sem rajongok a Horvath Feriért.

nem játszottunk rosszul???? Küzdést még csak lehetett látni, de játékot???? Hol? Melyik meccsen? Ez a videoton arra nem méltatta magát, hogy erőlködjön, semmire nem kényszerítettük őket. A mérkőzésnek nem volt olyan mozzanata, ahol a mi akaratunk érvényesült volna, NULLA elképzelés sem volt a játékunkba. Az nem edzői elképzelés, hogy az ellenfél labdát veszít, abból meg egyéni képességek folytán helyzetünk lesz...Magyar szinten van két erősen közepesnek mondható szélső középpályásunk, a Gaál meg a Mészáros, erre mindketten a padon, szélső játék kilőve, pedig, ha valamibe jók voltunk, akkor ez az volt....
Rácz, Jancsó, Jagodics, Németh Márió, négy belső középpályást küld fel, ezt is miért, mert a fasz kóborék erősen ajánlották neki, hogy Ferrrrrri, játszasd már a négy szombathelyi középpályást, mutasd meg a szurkolóknak, milyen faszák vagyunk, értük van minden, fogják be a pofájukat...
ez a fogalmatlan, szijjártó rokon eddig mindenhol megbukott, a fasz kóborék megint politikai szálon akarnak benyalni, hogy végre hagyják már őket békén (NAV)
Hát az én szubjektív véleményem alapján ezért a szakma legalja a horváthferi.... és akkor még nem beszéltünk arról, hogy mekkora sztár lenne, kolumbiába...

#18 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8648 Hozzászólás:

Elküldve: 20 October 2018 - 11:22 PM

Volt 3 ziccerünk (Priskin fejes és a kapussal szemben, majd a Funsho) ... ha ezek közül bármelyik bemegy, ki tudja hogy alakul a mérkőzés.
Egy edző a 16-osig tudja felépíteni a játékot, utána már az egyéni kvalitások döntenek ... a Horváth Feri mind a 3-at beverte volna amúgy.
Addig a Videotonnak nem volt helyzete, labdát birtokoltak veszély nélkül.
Aztán jött ismét a Király Gabi ... a többit már tudjátok.
Szevasztok!

#19 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 314 Hozzászólás:

Elküldve: 20 October 2018 - 10:28 PM

Ilyen mélységben még Szentes Lázár alatt sem voltunk. Sok erőt Horváth Ferinek, hogy a szarból vár legyen a végén! Az új Hali stadion oroszlánbarlangnak indult, de mára egérlyukká értékelődött le.
Hajrá Hali!

#20 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1159 Hozzászólás:

Elküldve: 20 October 2018 - 10:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: H.A.L.A.D.Á.S - Dátum: 20 October 2018 - 10:19 PM

fogsz még tapsolni neki.

Nagyon remélem!