Ugrás a tartalomhoz

Meddig még Gécsek? Mikor és ki mondja? ELÉG!!!!

7 replies to this topic

#1 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 01 August 2003 - 08:40 PM

Idézet (spawn @ 2003-7-18, 09:40)
Úgy tudom igen és még a vazelin reklám arca is.

na na, lehet vadulni, de csak okosan.
a szexuális utalásokat kéretik mellőzni.  

#2 spawn

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2003 - 09:40 AM

Úgy tudom igen és még a vazelin reklám arca is.

#3 spawn

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2003 - 09:32 AM

Hát Zoli nagyon nagyon kicsit hasonlít a Falco - Körmend ellentéthez, ott csakis a szurkolók elvakultsága miatt van konfliktus, mondjuk úgy a feltétlen rajongás megnyilvánulása.
Itt viszont a feltétlen szemétség és irigység miatt van az egész.
Na és persze erről nem a vasiak tehetnek csupán egyetlen egy ember gécsek tibor.

#4 *Zoli*

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 15 July 2003 - 11:11 PM

szomorú a dolog, kicsit hasonlít a Falco-Körmend szurkolók viszonyához, dehát ilyenek vagyunk mi, Vas megyeiek

#5 zzz flex

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 15 July 2003 - 08:00 PM

Tíz évet töltöttem el az aktív sportéletben,bár soha nem jutottam el ilyen szintre,mint Annus vagy Gécsek. A mai napig sportolok hobbi szinten,és követem a szombathelyi sportolók világra szoló eredményeit! Egy kicsit szomorú vagyok,no nem a fantasztikus teljesítmények miatt,hanem azért mert a Gécsekről szoló pletykák sajnos igaznak bizonyultak! Már csak arra lennék kiváncsi,ha mondjuk Gécsek Annusék mellé állt volna nem lenne e most egy népszerű mindenki álltal kedvelt ember?

#6 sportman

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 15 July 2003 - 11:15 AM

Én egy kicsit más hangot ütnék meg mint az előttem szólók. Én szomorú vagyok és nem indulatos. Nem tudom ez a két ember mit árthatott Gécseknek? Az a gyanúm semmit. Gécsek mindig is egy kicsit Önző, magának való céltudatos gyerek volt. Csak akkor miért lett a szövetség alelnöke? Miért jó ez neki? Koji busásan megfizeti az edzéseit, annyi szent. Miért nem abból él. Miért nem rej***l a gatyájába a vébén amikor a japán himnuszt játszák, és Annus a dobogó második fokán áll. Amúgy az elsőn fog állni, remélem. És biztos vagyok benne,hoyg minden magyar ember ezért szorít. Tibort kivéve. Ő nem. Ő Annus ellen drukkol. Rosszul teszi.

#7 spawn

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 15 July 2003 - 09:53 AM

Most mi van?
Király gyerek ez a Tibi, csak így tovább.
Ez az ember akart politikai karriert? Hiteltelen és az is lesz!
Most már csak azt nem tudom mi munkálkodik benne, az irigység, vagy csak szimplán szemét?

#8 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2193 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2003 - 01:17 PM

...
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.