Ugrás a tartalomhoz

A HALADÁS Mi vagyunk!

791 replies to this topic

#41 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3741 Hozzászólás:

Elküldve: 25 October 2004 - 07:48 PM

Idézet (greenman @ 2004-10-25, 16:14)
Nem ismerem a halisokat, nem vagyok szombathelyi. csak hallottam az egésze és gondoltam beirom. De hagyjuk az egészet

valószínűleg ezért írtál hülyeséget.ha csak gondolsz valamit,amiről csak hallottál és "be akarod írni",akkor vezess naplót!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#42 greenman

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 25 October 2004 - 04:14 PM

Nem ismerem a halisokat, nem vagyok szombathelyi. csak hallottam az egésze és gondoltam beirom. De hagyjuk az egészet

#43 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3216 Hozzászólás:

Elküldve: 25 October 2004 - 09:46 AM

Egy nevet azért kibökhetne végre greenman barátunk....

#44 greenman

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2004 - 08:09 PM

a fiatal tehetséges játékosok alatt azokat értem akik már elég idősek és mégsem vannak a nagycsapat keretei között. csak hobbi szinten haverokkal focizok

#45 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1162 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2004 - 03:34 PM

Hol focizol?
Hajrá Hali!

#46 greenman

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2004 - 03:12 PM

sajnos semmi közön a halihoz csak hallottam pár dolgot.én is focizok csak nem a haliban. lehet hogy tévesek az informácioim nem tudom. azt nem mondtam hoyg nem játszik jol!

#47 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2843 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2004 - 02:34 PM

Idézet (greenman @ 2004-10-24, 10:40)
Nem csak a kis Komant kéne erőltetni!!!Vannak még más fiatal ugyanolyan tehetséges játékosok akik nem tudnak bemutatkozni mert nem kapnak játéklehetőséget! Talán lehetőséget kéne nekik is adni nemcsak mindig ugyanazt erőltetni!!!!

Jaaaaaj ezt nem kéne gyerekek.

Ha lenne más fiatal ugyanolyan tehetséges játékos, mint Koman akkor az már régen játszana a csapatban. Ha valamikor akkor most van az, hogy olyan az edzőnk és a vezetésünk is akik nem azt nézik, hogy az játszon akiért majd pénzt lehet kapni hanem azok akik tehetségesek és hasznára vanna a csapatnak...

De ahogyan látom most regisztráltál, ez az első hozzászólásod, gondolom te is ilyen "meg nem értett" tehetség vagy biztos.
Amivel semmi gond, viszont engem rohadtul idegesít, ha egy ember nem ismeri be azt amit még a szar nb1.hu is megír minden forduló után, hogy a 15 éves Koman volt a legjobb emberünk megint...

(félreértések elkerülése végett tényleg nem ő az egyetlen tehetség, sőt... de arról vitát nem lehet nyitni, hogy ő a legnagyobb)

#48 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3216 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2004 - 11:20 AM

Szerintem a Koman szerődésével lesz a legkevesebb gond. Azt biztosra veszem, hogy nem fog húszévesen a haliban játszani, mert arra nevesebb csapatba kerül. Ha jól tudom aláír(t?) egy többéves szerződést, mert ha most elvinné valaki, akkor még amatőr szerződéssel (18 éves korág nem köthet profi szerződést) kerülne új csapatába és a leendő csapata utáni következő egyesületnek is kellene fizetnie a Halinak és a Lurkónak is (feltéve persze, hogy az már profi szerződés lesz és akkor kellne fizetni a nevelési díjat). Magyarul -mivel a koman nem hali, hanem lurko nevelés-két csapatnak, kétszer lehetne "eladni". A Komannak meg egy-másfél évig biztos játéklehetősége van, tud fejlődni és nem kell a csapatba kerülésért tizenöt évesn küzdenie. Mert bár a nagy tehetség, erős profi csapatban még nem lenne helye (főleg nem külföldön).
A nagyobb gond szerintem az idősebb játékosokkal van (főleg a Schimmer, Rajos), mert őket lényegesen nehezebb lesz megtartani, mert egy gyengébb nb1-es csapatban már most is kezdő játékosok lehetnének.

Greenman-nek meg csak annyit mondanék, hogy az olyan játékost, aki mérkőzések óta a legjobb, fontos gólokat rúg, minden veszélyes támadásban benne van nem erőltetni kell, hanem játszatni.... (ha a Komanra gondolt persze)

#49 greenman

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2004 - 10:40 AM

Nem csak a kis Komant kéne erőltetni!!!Vannak még más fiatal ugyanolyan tehetséges játékosok akik nem tudnak bemutatkozni mert nem kapnak játéklehetőséget! Talán lehetőséget kéne nekik is adni nemcsak mindig ugyanazt erőltetni!!!!

#50 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2004 - 09:27 AM

Sajnos a 40 milliós költségvetésünkkel nem tudunk majd versenyezni a jobb anyagi helyzetben lévő csapatok ajánlataival, s gyanítom, a bajnoki év végén meg kell válnunk a legjobbjainktól.
Már az is pozitívum, hogy nálunk játszik Schimmer és Rajos, nem fásultak bele ebbe a huzavonába... Sajnos, ahogy én tudom, nincsenek túl hosszú távú szerződéseink a játékosokkal, így még pénzt sem látunk belőlük, pedig egy kis befektetéssel legalább azt el lehetne érni, hogy egy értelmes átigazolási politikával életképes maradjon a klub.
Azt látni kell, hogy ide nem jönnek szponzorok, a nagyhangú igérgetők csendben vannak, tehát két bevételi forrásunk van, az egyik az önkormányzat, ami szeretne kivonulni, a másik pedig a legjobb játékosok jó pénzért való eladása lenne. Egyéves szerződésekkel senkiből nem lehet pénzt csinálni, mert év végén ingyen viszik...
A sok rossz után valami jó: Szuper érzés, hogy ilyen tehetségeink vannak, remélem, végre akad majd valaki, aki úgy érzi, érdemes támogatni ezt a csapatot. Hajrá Hali!

#51 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2843 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2004 - 02:07 AM

Ez nem meglepő.
És ahogy a mi vezetésünket ismerem még mindig nem kötöttek vele szerződést, mert nincs rá pénzük...
Tényleg sok lenne érte 1 milla, hogy nálunk játszon amikor 3-4 év mulva a 100x-t adnák érte. Tényleg rossz befektetés...

Komolyan, ha ezt a srácot hagyják elmenni más csapatba akkor a vezetőségünkről meglesz a véleményem.
Mellesleg ha elvinnék fagyiba vagy mtk-ba ott úgyis a tartalékcsapatban játszana annak meg semmi értelme.

Múlt hétfői HaliTV-be is küldtem SMS-t, hogy ideje lenne valami szerződést kötni vele (úgy tudom, hogy kölcsönben játszik csak nálunk vagyis nincsen szerződése csak itt játszik, mert itt lehetőséget kap) erre Prospero átugrotta annyival az SMS-t, hogy azért nem ő az egyetlen tehetség a csapatban.
Hát igen, egy 15 éves gyerektől tényleg magától értetődő, hogy most már minden meccsen gólokat rúgjon, a legszebb cseleket csinálja és mindig a mérkőzés legjobbja legyen...

Ilyen hozzáállással egy tehtséget sem fogunk tudni megtartani vagy jó pénzt kapni érte ha nem áldozunk érte minimálisat. Ott volt Király Gabi esete is, egy házat kért, hogy maradjon nem kapta meg, egy vállalkozó megvette neki, övé lett a játékjoga és meggazdagodott amikor a Hertha megvette.
De nem tudom miért itt tépem a számot amikor mi úgy sem tehetünk az ügyben sokat de jó lenne ha ezen az illetékesek is elgondolkodnának.

#52 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1162 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2004 - 12:33 AM

Benéztem két fradista topicba is. Mindenhol Koman leigazolása a téma...
Hajrá Hali!

#53 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2843 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2004 - 10:32 PM

1000ft.

#54 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2004 - 03:02 PM

Valaki nem tudja h mennyi a jegy az autókiállításra?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#55 vasilasi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 01 October 2004 - 11:51 AM

üdv.

Ha valaki tudja mitől lehet majd mezt vásárolni vagy csináltatni az jelezze!
Előre is köszi!
Lasi!
"1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás HALADÁS "  From "Lasi " 2003

http://www.gwa.n1.hu

#56 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 14 September 2004 - 08:41 PM

Köszike...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#57 r520

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 14 September 2004 - 11:14 AM

Idézet (Ice Man @ 2004-9-14, 10:48)
Mi a cristal palace honlapcíme?

www.cpfc.co.uk

üdv!

hajrá Hali!

#58 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 14 September 2004 - 10:48 AM

Mi a cristal palace honlapcíme?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#59 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 03 September 2004 - 08:19 AM

Balfékek meg a többi hasonló!

Lehetöleg a megfelelö topikba irjátok a Fazekas,Annus hozzászólásokat,mert ez nem az!
Kicsit már kezdem unni ,hogy a haverom által nyitott téma más szerepet kap.

Ott van  aFazekas topik irogassatok oda!

Ez itt a HALI futball csapatárol szól,nem másról,engem meg ez érdekel.

#60 Guest_Balfékek_*

• Guests

Elküldve: 03 September 2004 - 02:15 AM

"Fazekas doppingolása 2 éve köztudott"
"Fazekas Róbert doppingolása két éve köztudott, csupán a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) nem akart tudomást venni róla" - nyilatkozta Werner Franke professzor, a heidelbergi rákkutató központ osztályvezetője, a doppingügyek legtekintélyesebb németországi szakértőinek egyike.

"2002-ben egy német edzőt két magyar tréner, egymástól függetlenül, tájékoztatott arról, hogy miféle 'vizelettrükkökkel' cselezik ki a doppingellenőrzést a magyar atléták, és név szerint is említették Fazekast" - állítja Franke. Azt is elmondta, "a német tréner jelentette az ügyet a német, majd a Nemzetközi Atlétikai Szövetségnek. Az azóta eltelt két évben semmi sem történt, legfeljebb annyi, hogy néhány hónappal az előbbi fejlemény után, a müncheni atlétikai Európa-bajnokságon Fazekast még doppingvizsgálat alá sem vetették."

Szerinte Fazekas azon csúszott el, hogy túl kevés vizeletmintát adott, "ő maga pedig nem produkálhatott, mert azonnal kiderült volna, hogy tele van doppingszerrel."