Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107349 replies to this topic

#107321 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1775 Hozzászólás:

Elküldve: 07 November 2003 - 04:34 PM

HALADÁS. Seper Ákos aligha játszhat a Debrecen ellen

Tüske Roland gólt szerzett  

A Debrecen elleni vasárnapi bajnokira készülő Lombard FC Haladás szerda délután az NB II-es Celldömölki VSE ellen játszott előkészületi mérkőzést. Bozsik Péter szakmai igazgató nem csupán a győzelemnek, hanem annak is örülhetett, hogy a korábban agyrázkódás miatt két hét pihenőre kényszerülő Tüske Roland ismét játékra jelentkezett, és mindjárt góllal tért vissza.
Rossz hír viszont, hogy egy akció végén a felugró Seper Ákos rosszul ért földet, kifordult a bokája, s így valószínű, hogy a hétvégi találkozón rá nem számíthat a tréner. Jagodics Zoltánnal ellenben számolhat: a combizomhúzódást szenvedő védő állapota szépen javul, ezért szerepelhet a Loki elleni találkozón.
(NS)

#107322 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1149 Hozzászólás:

Elküldve: 07 November 2003 - 11:24 AM

Szombathely, november 7., 9.35 Bozsik Péter lassan ismét minden játékosára számíthat.

"Emberemlékezet", azaz egészen pontosan Détári Lajos viharos menesztése óta nem nyert meccset a Haladás, emiatt pedig a szombathelyi csapat - bár még a bajnokság elején járunk - a kieső zónába zuhant.
Ahhoz, hogy a vasiak elmozdulhassanak onnan, előbb gólokat kellene szerezniük (ez hat forduló óta nem sikerül) és meccseket kellene nyerniük. Ez nem lesz könnyű feladat, mert vasárnap Szombathelyre az egyetlen nemzetközi kupacsapatunk, a DVSC látogat.
Bozsik Péter dolgát valamelyest könnyíti, hogy csapata egyetlen vérbeli csatára, Tüske Roland felépült sérüléséből, és játszhat, valamint visszatérhet az eltiltását letöltő irányító, Somfalvi Csaba is. A többi hiányzó közül Jagodics még mindig sérült, és Kincses sem tud teljes értékű munkát végezni.
(s.z.)

forrás: nb1.hu
Hajrá Hali!

#107323 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1775 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 07:21 PM

Akkor az Edivaldo szólója volt nagy.   Mind1. Azért szép volt. Éppen eltakarta az egyik celli-s, ezért először azt hittem, hogy a Czege cselezgetett. Mind1.

#107324 koko1111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 07:18 PM

Én csak a második félidőt láttam.Edivaldo nagy szólója után a kapust is kicselezte, a Schafranek csak az üres kapuba gurított!!

#107325 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1775 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 07:01 PM

Én kint voltam az edzőmeccsen. A Tüske gólja egy szabadrúgás utáni fejes volt. (lefejelte a földre és úgy pattant be) A Schafranek gólja viszont ritkaszép volt! Bazi nagy szóló után átemelte a kivetődő kapus felett. (amúgy először azt hittem, hogy a Czege lőtte) Az újság 200 nézőt ír.    Namost ez enyhe túlzás. Jóindulatúan is max. 100-an voltunk, de nem ez a lényeg. A Somfalvi az első félidőben (mondjuk csak 1-et játszott) ahányszor passzolt, mindig ellenfélhez ment! És ez komoly!    Aznap nagyon nem ment neki. A Kovács A. ""hál' Istennek"" 2 db 100%-os helyzetben hibázott. (mindkétszer a kapusba lőtte, szokásához híven.) A Nagy Sanyi és a Németh Tomi egy rakás szar volt.      A Kajszin nagyon látszott, hogy akart, jól ment neki. A Schafranek is jó volt. (bár a gólon kívül ő sem csinált sok mindent) A Czege is próbálkozott. Nem a Lőrincen múlott, hogy nem kaptunk gólt, ugyanis már megint adott 2-3 "gólpaszt", csak annyi volt, hogy ez nem a DVSC volt, hanem a Cell. (+ hadd tegyem hozzá a Tonó is jól védett) Röviden ennyi. Baromi kevés lesz vasárnap, bár a labdát jól játszottuk meg. (általában)

#107326 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1149 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 03:41 PM

Tehát ha olyan szintűek mint a magyarok, akkor felesleges volt őket idehozni!
Hajrá Hali!

#107327 koko1111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 03:34 PM

Én csak két brazilt láttam de azok kb. olyan szintűek mint a magyarok.

#107328 foreverhaladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 11:06 PM

Hello mindenki!

Vki mondja már meg, ezek a fiatal juniorból felhozott brazilok milyen játékosok? Lehet még belőlük vmi, vagy ugyanolyan bénák mint pl a Farkasok, Nagy Sanyi meg a többiek?

Hajrá Hali!

#107329 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 09:39 PM

Üdv!
2:0 lett a vége!
Tüske rúgta az elsőt!
HAJRÁ HALI!

#107330 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2830 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 08:17 PM

Abba jobb nem belegondolni.

#107331 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1149 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 07:30 PM

Nevetséges h egy rossz Cellt nem tudunk tisztességesen megverni. Mi lesz Debrecen ellen?
Hajrá Hali!

#107332 koko1111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 06:47 PM

Csak a második félidőt láttam de talán jobb is pocsék volt.
Haladás-Cell második félidő 1-0
Haladás:Tóth I.-Szűcs M.,Farkas V.,Farkas A.,A.M.Arruda-George,Czeglédi,Zöld,Németh T.-Edivaldo,Schafranek
G.:Schafranek

#107333 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1775 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 09:56 AM

Ja, most már én is olvastam. Azt hittem tegnap van, ezért elmentem, de csak edzés volt. Amit már írtam. A zöldek a sárgák ellen. Ma is kimegyek. (ha tudok)

#107334 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1149 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 11:20 PM

Figyu Lewis!
A Cell elleni edzőmeccs Szerdán lesz!
Hajrá Hali!

#107335 hunter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 10:21 PM

Érdemes lesz kimenni!
Ingyen még a vereség is zöld-fehérebb!
Minél nagyobb a zakó, annál inkább Haladás!

#107336 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2830 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 08:12 PM

Most már bajnokikon is rugdoshatnák a gólokat végre.

#107337 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1775 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 05:54 PM

Na, most jöttem haza, kicsit belenéztem az edzőmecsbe. "Sárgák" a "zöldek" ellen volt megint, mivel nem jött el a Cell. (nem tudom, miért) A zöld csapat támadott többet, de a sárga rúgdosta a gólokat. (már amennyit láttam belőle, kb. 20-25 percet sajna) A sárgáknál volt: Kovács A. (fasza beadásai voltak), Tüske (3-4 gólt rúgott), Nagy S., Somfalvi... Szerintem a sárgák kezdenek a Debrecen ellen. A zöldeknél ott volt KINCSES PÉTER IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#107338 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 05:23 PM

Mint köztudott, nem szívlelem a szarHalit, viszont elismerésem az elnökének a retorziós döntése miatt, amivel a csapatának játékosait sújtotta. Frappáns volt!

Csoda! Végre valami pozitívat is írhattam "becses" fórumotokon!

Viszont (csakhogy, hű maradjak önmagamhoz)! Nem akarok rosszmájú lenni, de remélem ez a mélyrepülésből fakadó ingyenes meccslátogatás kitart a tavaszi ZTE elleni derby utánig. Akkor már engem is fog érinteni anyagilag a dolog (na nem mintha számítana...)!  
Addig is, üdvözöl minden "ismerőst" a "szomszéd várból":

Mikee

Csak a ZTE!!!

#107339 Rates

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 524 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 03:37 PM

Üdv. mindenkinek!

Na végre valami büntetést is kap városunk nagyszerű csapata.Most olvastam az újságban,h már nem a prémiumról van szó,hanem a fizetésükből jön le a lóvé.Nem lennék a helyükben,amikor azt a pár milliót ki kell majd fizetni,de maguknak keresték.Nagy Sanyit meg nem büntetni kell,hanem kirúgni,előbbre lennénk vele.Kiváncsi leszek a téli "erősítésre".

Hajrá Hali!

#107340 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2830 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 09:01 AM

Mondjuk az hiba, hogy közvetíti az ATV, mivel kibaszott sok a fotelszurkoló errefelé.  

Amit mondjuk ilyen eredménynél meg is lehetne érteni. Én is zalába mentem utoljára idegenbe, amíg nem lesz változás pedig Sopronba, Győrbe, Siófokra még akár Pécsre is szívesen mennék ha produkálnának valamit a fiúk de így tök felesleges. A zalai égés pont elég volt.

Talán mivel ingyen lesz kijön azért pár ember aki egyébként a tv-ben (vagy ott sem) nézné meg a meccset. Na meg jó idő legyen.