Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53885 replies to this topic

#16081 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1580 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:00 PM

Óriási győzelmet arattunk ma, le a kalappal a csapat előtt, 5 meccsre számítottam, de ma nagyon jók voltunk idegenben. Hatalmasat küzdöttünk, nagyon jól védekeztünk és végre bementek a dobások is. Szrecsko jól nyúlt bele a meccsbe, nagy érdemei vannak, hogy idén ilyen jól szerepelünk.

Most jöhet a Körmend, ami véleményem szerint nehezebb feladat lesz, mint a döntő, tippelni sem merek semmit. Egy valamit kell tennünk, becsülettel felkészülni a csapatnak és itthon mindig megverni őket. Nekünk pedig hatalmasat szurkolni!

GRATULÁLOK MINDENKINEK!

FALCO!
Csak a FALCO !

#16082 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7141 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 07:59 PM

GRATULÁLOK A CSAPATNAK!!! LEGJOBB 4-BEN!!!

#16083 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2051 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 07:58 PM

Ez a CSAPATUNK!!!!

Hello, legjobb négy!

Grat mindenkinek, játékosnak, edzőnek, a csapatot elkísérő szurkolóknak!

FALCO!
HAJRÁ FALCO!

#16084 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8934 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 18 May 2017 - 05:51 PM

Nincs izgulás, holnap továbbjutunk ;)

Már megint nem hibáztam :)
Grat a srácoknak, üssük el a szomszédokat a döntő lehetőségétől!!!

#16085 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 425 Hozzászólás:

Szép volt fiúk, gratulálok! mondtam, hogy kétszer egymás után nem csalhat a megérzésem. B) Annak nem örülök, hogy a Körmend is továbbjutott, főleg 4 meccsen. Megint jöhet a szokásos nyomorgás, mondjuk a hangulatra nem lesz panasz. :)

#16086 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1416 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:00 AM

Remélem ma nagyon sokan leszünk, mint anno az Alba ellen, és ugyanúgy 3-1 lesz a vége!!

Hajrá Falco!!

#16087 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:54 AM

Nehéz lesz, de behuúzzuk !

#16088 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 05:54 AM

Fontos nap lehet ez a mai!nem hianyzik vasarnap megegy izgalmas utolso csata...zarjuk le ma!olyan tokos!!! jatekot varok mint amilyet a zete ellen bemutattunk idegenben!
Koncentraltan az elso pillanattol az utolsoig!szeretnem ha nem az lenne meccs utan,hogy nem tudott senki felnoni Govenshez!van nekunk jo jatekosunk rajta kivul is!mutassa ezt meg mki,hogy el tud donteni o is egy meccset!Fodort lehet szidni,en sem kedvelem de ugy verte be a harmasokat az arenaba,mint a huzat!na ezt varom Benitol is,Pustatol is!meg a tobbiektol is!ha mki odateszi magat es kozel a maximumot hozza ki magabol vedekezesben es tamadasban is,biztos vagyok benne hogy megremeg a kaposvar es meglehet a gyozelem!reszemrol a csapat ekkor mar teljesitette is a kituzott celt a szezonra!
Vasarnap este pihenjunk,nezzuk a kormend 5.meccset,ne adjunk eselyt a buktara,serulesre...stb
Mindent bele!!!Hajra Falco!!!

#16089 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 396 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2017 - 09:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 May 2017 - 05:44 PM

Pustahvart szerintem is felesleges ekézni. Most nem megy neki, de ilyen a sport. Viszont volt olyan hazai meccsünk, ha ő nem lett volna, bizony vereség lett volna a vége, és akkor lehet nem második helyről kezdenénk a rájátszást.Nehéz kérdések ezek.
Holnap felszabadultan kell játszani, nincs nyomás rajtunk, és akkor menni is fog! Fodor meg képzelődgessen, nekem alapból nem szimpatikus a gyerek.
HAJRÁ FALCO!

Így van, ez így CSAPAT mindenkivel együtt. Mindenkinek vannak hullámvölgyei, pár hete még Barhamat találták meg itt többen, most már szinte ő az isten, mert Fraziert teljesen kiveszi és mellette nagyon hasznos is. Holnap mindent bele, most úgy értem lezárjuk. Eddig egyszer sem dobtunk igazán jól, remélem most kiszakad a zsák.
Hajrá Falco!

#16090 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2104 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2017 - 08:13 PM

Tegnap belenéztem felvételről a Körmend-Pécs meccsekbe. Azt a harcosságot kívánom magunknak idegenben, holnapra, ahogy egy körmendi csarnokban a Pécs pályára lép.

A mi csapatunk meg persze minden elismerést megérdemel azért, ahogy hazai pályán megharcol a győzelmekért.
kép

#16091 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 425 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2017 - 07:56 PM

Kedden féltem, hogy kikapunk, nyertünk, most azt érzem nyerünk. Kétszer egymás után nem tévedhetek, tehát... ;)

#16092 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2193 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2017 - 07:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 18 May 2017 - 05:51 PM

Így legyen.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16093 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8934 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2017 - 05:51 PM

#16094 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1352 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2017 - 05:44 PM

Pustahvart szerintem is felesleges ekézni. Most nem megy neki, de ilyen a sport. Viszont volt olyan hazai meccsünk, ha ő nem lett volna, bizony vereség lett volna a vége, és akkor lehet nem második helyről kezdenénk a rájátszást.Nehéz kérdések ezek.
Holnap felszabadultan kell játszani, nincs nyomás rajtunk, és akkor menni is fog! Fodor meg képzelődgessen, nekem alapból nem szimpatikus a gyerek.
HAJRÁ FALCO!

#16095 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2104 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2017 - 03:30 PM

Nagyon utàlom itt azt olvasni, hogy Fodor Marci milyen magabiztos a holnapot illetően, sokkal szîvesebben olvasnàm mondjuk Simi nyilatkozatàt,hogy úgyis mi megyünk tovább 😋
kép

#16096 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2017 - 08:43 AM

Szrecskot ismerve a holnapi meccsen ismét más összetételben fogunk játszani ( Bognár Kristóf, Kovács Peti, Simon Kristof is szót fog szrintem kapni) .
Fizikailag é fejben is jól bírjuk eddig a terhelést, remélem pénteken behúzzuk, de piszok kemény lesz!

#16097 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 231 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2017 - 07:48 AM

Nem igazán szerencsés ebben a periódusban „megtalálni” akármelyik játékosunkat is, mint ahogy azt sem tartom túl jó dolognak, hogy a negyeddöntő kellős közepén arról megy a találgatás, hogy miként fog kinézni a jövő évi csapatunk, én ezt kibasznám, azt megtartanám, ezt leigazolnám stb.
Pustahvar egy teljesen korrekt, megbízható játékos, aki most egy kicsit gödörben van, de biztos vagyok benne, hogy 1-2 meccsen belül újra beveri majd a triplát, ahogy megszokhattuk tőle. Mondjatok olyan emberünket, akinek nem voltak hullámvölgyei a szezon során. Persze Govenst leszámítva, de hát ő egy űrlény :D

#16098 Blackyellow

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 113 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2017 - 11:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 17 May 2017 - 10:08 AM

Pustahvarra gondolsz ? Sajnos o egy gyenge játékos, aki fejben sincs rendben, nagyon halveru szegény. Voltak meccsek, amikor egesz jól ment neki a dobás, meg fontos pillanatokban szerzett kosarakat, de az o perceibol nyugodtan kaphatna a Hódi Patrik is valamennyit, Barham megoldja a négyes posztot is.

De remelem azért fel javul o is, mert kellenének a triplái. Talán Szrecsko ujra felhozza.

Az a baj,hogy a kezdetekhez képest fokozatosan romlik a teljesítménye,mostanra elérte a nullát sajnos....
Nem tudom Srecko mit látott benne...
Bizzunk a javulásában....

#16099 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7141 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2017 - 10:29 PM

Szeretném megkérni azt a fórumozót, aki szhely11 néven ír az indexen, hogy jelezze nem én vagyok, ugyanis velem azonosítják, és érdekes módon nem igazán akarja cáfolni.

#16100 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1024 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2017 - 09:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 17 May 2017 - 05:05 PM

A vezetőség próbálja meg, ha nem jön össze a feljutás. Ha összejön, nyilván tárgytalan. :) Zozó meg el tudja dönteni, hogy vissza akar-e jönni. :)

Egyetértek. Mindenképp meg kell próbálni visszahozni, ha másért nem, azért hogy érezze, hogy a Falconál bármikor tárt karokkal várjuk vissza. Lehet, hogy önző dög vagyok, de engem Perl Zoli játékoskarrierje kevésbé fontos, a Falco sikere annál inkább. Ugyanez vonatkozik a többi játékosunkra is. Nagyon nem szeretném, ha Váradi Benedek kipróbálná magát egy erősebb bajnokságban, ahogy azt sem hogy Simon Kristóf egy olyan csapatba igazoljon, ahol többet játszana. Bocs.