Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Németh Ildikó, a Playboy szombathelyi választottja

20 replies to this topic

#-19 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 27 March 2003 - 08:49 AM

A fórumot ezennel lezártnak tekintjük, a kérjük, többet ne kérdezzenek. De érdemes szemezgetni az eddigi kérdés-válaszokban:)  

Nyugat

#-18 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 27 March 2003 - 12:58 AM

Kedves Nyugat és kedves Kérdezők!

Köszönöm a kérdéseiteket. Megtisztelő számomra, hogy itt lehettem a Fórumon. Köszönöm a lehetőséget.

Puszi
Németh Ildikó

#-17 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 27 March 2003 - 12:13 AM

Ezt a pár sort üzenet formájában kaptam, de sajnos a választ nem küldte el a gép, ezért itt írok vissza Neked kedves P.

„Szia Ildikó!
Jó látni szinte minden nap a 3-ason.
Napszemüveg szuper.
Utólag boldog névnapot!
És sok sikert!
Üdv: P”

Kedves P!
Köszi a jó kívánságaidat!
Kérlek legközelebb gyere oda hozzám a buszon, hogy tudjam, hogy kivel utazom le életem nagy részét a 3-ason.
Bye
Ildikó

#-16 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 26 March 2003 - 11:49 PM

Quote (neszesemmi @ 2003-3-26, 10:54)
Szia Ildikó!

Először is gratulálok a sikereidhez, klassz csaj vagy!
Engem elsősorban a kulisszák mögötti rész érdekelne.
Mik zajlanak az öltözőkben a lányok között mondjuk egy versenyen? Megy az adok-kapok, vagy inkább barátságos a légkör? Akadnak apró gonoszságok, egymásnak keresztbetenni akarás, rosszindulatú cselekedetek, stb?

Mennyire jön be az, hogy le kell feküdni a sikerért? A cikkben olvastam hogy már téged is megkörnyékeztek. Okozott az hátrányt hogy nem feküdtél le valakivel?

Kérlek ne érts félre, de akadnak a divatszakmában is "futtatók"? Azaz olyanok, akik valami ellenszolgáltatás fejében egyengetik a lányok útját?

Nagyon köszönöm ha válaszolsz!

Kedves Neszesemmi!

Köszi, hogy klassz lánynak tartasz, kedves Tőled.

A versenyeken próbálok ismerkedni a lányokkal, közös témát találni velük a modellkedésen kívül is. Természetesen az öltözőben felmérhetők már az esélyek, kik alkalmasak a továbbjutásra vagy a helyezésre. Egymás közt ez a versenyhelyzet igazából nem érződik, segítünk egymásnak akár egy öltözködés vagy smink tippel. Az egymást dicsérő bókokat nem kell mindig komolyan venni, mert a „kisördög” mindenkiben ott bujkál.

Ami a riportban szerepelt atrocítást illeti, azt egy újság szerkesztőjétől érkezett. Azt ígérte, hogy ha teljesítem a feltételeit, akkor, megjelenhetek az újságja címlapján. Hát nem jelentem meg!!!
Eddig még munka miatt nem mentem bele olyan helyzetbe, ami számomra és a Kedvesem számára erkölcsileg nem megengedhető. Akkor inkább abbahagynám a modellkedést, ha már csak így tudnék érvényesülni a továbbiakban.

Ebben a szakmában még nem hallottam ilyen „futtatókról”, de a mai világban semmi sem elképzelhetetlen.

Bye
Ildikó

#-15 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 26 March 2003 - 08:39 PM

Quote (gerbi @ 2003-3-26, 11:02)
Kedves Ildi!

A kozmetikai cégek mennyit áldoznak a modellek kinézetére? Arra gondolok hogy vajon a versenyeken kívül is ellátnak benneteket szépségápolási szerekkel, vagy ezeket nektek magatoknak kell megvenni?

Nem ért még hátrány amiatt hogy te "csak" szombathelyi vagy és nem budapesti?

Ha meghívnak egy divatbemutatóra mondjuk Miskolcra, akkor az utazási költséget ki állja?

Hol, hogyan lehet fellelni modelleket? Te bent vagy például valamilyen katalógusban, amiből kiválaszthatnak? Ilyenkor milyen jellemzőit adják meg a modelleknek az alapadatokon kívül?

Köszi!

Kedves Gerbi!

A kozmetikai cégek általában csak a versenyeket támogatják, mint szponzorok. Kozmetikai ajándékcsomagokat max. csak nyereményként lehet kapni. Smink és kozmetikai termékeket saját magam veszem meg.

Megkülönböztetést, azért mert szombathelyi vagyok, még nem éreztem, de lényegesen több munkám lenne, ha Budapesten laknék. Budapesten szinte minden nap van valamilyen munkára válogatás (casting). Sok időt és energiát vesz igénybe, hogy Budapestre utazzak, de ha dolgozni szeretnék, akkor mindenképpen menni kell.

Az utazási költséget a válogatásra magamnak kell előre megfinanszírozni, de ha beválasztanak egy munkára, akkor már a munkáltató fizeti.

Budapesten és a nagyobb városokban működnek modellügynökségek, ahol a lányok beregisztráltathatják magukat (Szombathelyen: www.chance-fashion.hu). Az ügynökségek fent vannak az Interneten és ott „megrendelő” válogathat a lányok közül, illetve személyesen az ügynökségnél lévő portfolióból.

Személyesen több, nagyobb budapesti és a szombathelyi ügynökségnél is be vagyok regisztrálva és naponta többször is hívnak munkák miatt.

Országos modell-katalógus nem létezik, ha esetleg ilyenre gondoltál volna. Minden ügynökségnek van saját modell-katalógusa, ahol a nála regisztrált modellek fényképei megtalálhatóak. Egy modell több ügynökségnél is lehet regisztrálva.

Külső jellemzők alapján: ALAP: mell, derék, csípő, magasság, súly, konfekció méret és a cipőméret, + EXTRÁK: karhossz, lábhossz, szemszín, hajszín (eredeti, ill. festett), van-e pirszing ill. tetoválás, fürdőruha méret.

Belső jellemzők: iskolai végzettség, nyelvismeret, + érdekes hobbik, sport és belső tulajdonságok.

CIAO
Ildikó

#-14 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 26 March 2003 - 12:02 PM

Kedves Ildi!

A kozmetikai cégek mennyit áldoznak a modellek kinézetére? Arra gondolok hogy vajon a versenyeken kívül is ellátnak benneteket szépségápolási szerekkel, vagy ezeket nektek magatoknak kell megvenni?

Nem ért még hátrány amiatt hogy te "csak" szombathelyi vagy és nem budapesti?

Ha meghívnak egy divatbemutatóra mondjuk Miskolcra, akkor az utazási költséget ki állja?

Hol, hogyan lehet fellelni modelleket? Te bent vagy például valamilyen katalógusban, amiből kiválaszthatnak? Ilyenkor milyen jellemzőit adják meg a modelleknek az alapadatokon kívül?

Köszi!

#-13 neszesemmi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 26 March 2003 - 11:54 AM

Szia Ildikó!

Először is gratulálok a sikereidhez, klassz csaj vagy!
Engem elsősorban a kulisszák mögötti rész érdekelne.
Mik zajlanak az öltözőkben a lányok között mondjuk egy versenyen? Megy az adok-kapok, vagy inkább barátságos a légkör? Akadnak apró gonoszságok, egymásnak keresztbetenni akarás, rosszindulatú cselekedetek, stb?

Mennyire jön be az, hogy le kell feküdni a sikerért? A cikkben olvastam hogy már téged is megkörnyékeztek. Okozott az hátrányt hogy nem feküdtél le valakivel?

Kérlek ne érts félre, de akadnak a divatszakmában is "futtatók"? Azaz olyanok, akik valami ellenszolgáltatás fejében egyengetik a lányok útját?

Nagyon köszönöm ha válaszolsz!

#-12 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2003 - 11:13 PM

Quote (D.J. @ 2003-3-25, 19:55)
Szia Ildi!

Hogyan viszonyulnak hozzád a főiskolán a többiek, főleg a lányok?

Kicsit más: milyen ma a modell divat? Még mindig a zörgő csontú, mellnélküli csajok mennek?

Szia DJ!

Örömmel fogadják a sikereimet és büszkék rám. Sokszor ők írnak SMS-t, hogy bent vagyok valamelyik újságban.

A modell divatot a nagyobb divatvárosok, mint Párizs, London, Milánó határozzák meg, de az ügynökségek, a „megrendelők” és a ruhatervezők is befolyásolják. Tény, hogy a nagyon vékony lányok jobban keresettebbek, mint a teltebb formákkal rendelkezők. De vannak olyan ruhák, amik csak a nagyobb mellű modelleken mutatnak jól, pl.: fehérnemű és a fürdőruhák.

CIAO
Ildi

#-11 D.J.

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2003 - 08:55 PM

Szia Ildi!

Hogyan viszonyulnak hozzád a főiskolán a többiek, főleg a lányok?

Kicsit más: milyen ma a modell divat? Még mindig a zörgő csontú, mellnélküli csajok mennek?

#-10 lokalpolgar

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 52 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2003 - 11:08 AM

Köszi Ildi! Ez korrekt válasz volt.

Plusz 5 pontot nőttél a szememben.

#-9 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2003 - 11:56 PM

Sziasztok!

Szeretnék mindenkitől elnézést kérni, hogy így este tudok csak válaszolni a feltett kérdéseitekre, de ilyenkor tudok csak Internet közelébe kerülni.
Holnap is várok mindenkit szeretettel itt a Fórumon!
Jó éjszakát!
Ildikó

#-8 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2003 - 11:50 PM

Quote (lokalpolgar @ 2003-3-24, 20:04)
####ó!

Örülök a sikereidnek de bevallom nekem a nőbb nők jönnek be ha érted mire gondolok. (Nem szellemiekre természetesen)

Az viszont tény hogy a fotózáskor a vékonyabb csajokra buknak az ügynökségek és ha már így van akkor hajrá Ildi. Te legalább pozitív hírünket viszed a világban. A nyugatos cikk elég merész volt ezért nőttél a szememben sokat, hogy mindenre őszintén válaszoltál. Sokan biztosan eltitkoltak volna néhány részletet. A kérdéseim inkább olyan jellegűek amit a barátnőim is tudnak majd használni.

1., Hordassz melltartót vagy a természetes híve vagy?
2., Amikor intim tájakon szőrtelenítessz (például bikinivonalon) akkor a női borotván kívül mit használsz hogy ne gyulladjon be? (ha lehet pontos márkát írj, mert a szőrtüszőkkel mindig meggyűlik a bajunk)
3., Hova szoktál járni szórakozni?
4., Mire jut időd a modellkedés mellett? Mozi, színház, stb?
5., Otthon szüleidnél laksz? Tesó, macska, lovak?
6., Milyen nyelven beszélsz? Mennyire kell jól beszélni hogy valaki sokra vigye?
7., Van tetoválásod, pirszinged?
8, Mit szeretsz egy hapsiban?
9., Tudsz főzni?
10., Bemennél-e a BigBrother házba vagy a Való Villába?

Köszi előre is!

Szia Lokálpolgár!

Hát a kérdéseid tényleg merészek, de megpróbálok nem zavarba jönni és őszintén válaszolni rájuk. Szóval, nézzük, akkor sorba:
1, Igen hordok melltartót, mert kényelmesek. Örömmel lepem meg a Kedvesemet egy-egy érzéki fehérneművel. Számomra a kényelem a fontos, nem az „optikai tunning”. :)
2, A bikinivonalat ill. az egyéb kényes helyeket gyantáztatni szoktam a kozmetikusommal. Ő tiszta szeszt használ és bőrnyugtató krémet pl.: Neogranormont. A borotválást nem szeretem, mert tényleg begyulladnak tőle a szőrtüszők, de ezen egy alapos bőrradírozás sokat tud segíteni.
3, Ha táncolni szeretnék, akkor Romkertbe megyek, barátnőimmel általában az Art-Café-ba ill. néha a Plázába ülünk be beszélgetni és teázni. Kellemes kikapcsolódást nyújt barátokkal otthon társasjátékozni ill. nyáron egy-egy garden-party a kertben.
4, Az embernek arra jut ideje, amire hagy. A modellkedés miatt nem mondok le az ismerőseimről. Szívesen beülök velük kávézni vagy elmegyek velük moziba. Nagyon szeretem a báli szezont. Ha van egy jó kiállítás ill. egy jó színdarab, akkor azt mindenképpen megnézem.  
5, Még szüleimmel lakom. Van egy nővérem és egy aranyos kutyám.
6, Olaszul, angolul és egy picit németül beszélek. A mai világba idegen nyelv tudása nélkül szerintem, nem csak a modellek, de mások is nehezen boldogulnának.
7, Se tetoválás, se pirszing. Egyszer már csináltattam magamnak henna tetoválást, egy kis minta volt kővel a közepén a jobb szemem mellett, akkor és ott az nagyon tetszett, de jó hogy lekopott egy hét után. Igazából az ügynökségek nem szeretik az ilyen testékszereket.
8, Legyen férfi, bízzon meg bennem, nagyon szeressen és vigyázzon rám.
9, Tudok főzni is és nagyon szeretek finom sütiket készíteni a Kedvesemnek.
10, NEM, mert ekkora szereplési vágyam és önbizalmam még nekem sincs.

Remélem, tetszenek és kielégítők a válaszaim.

Szia
Ildikó

#-7 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2003 - 10:50 PM

Quote (pprazzo @ 2003-3-24, 19:36)
Szia Ildi!

Mi ismerjük egymást, de elég régen láttalak már. Örülök hogy itt "összefutottunk"!

Amikor utoljára találkoztunk még az ablakban lógott egy távoli országban való fotózás (Taiwan, vagy Japán ha jól emlékszem)
Mi van ezzel? Összejön? (Remélem!)

Hogyan kerül ki egy magyar modell ilyen -számunkra egzotikus- helyre?

Miért magyar lányokat keresnek? (Ez költői kérdés volt...   )

A családod hogyan fogadja a modellkedést és annak nyűgeit? Egyáltalán éreznek belőle valamit?

Hirtelen csak ennyi!
Sok sikert Neked és remélem ér még engem olyan meglepetés, mint szeptemberben az InterCityn, amikor megláttalak a Playboyban ))

Kedves Pprazzo!

Köszi, hogy írtál, de bocsi a nevedből sajnos nem emlékszem Rád.  Remélem, hogy mielőbb találkozunk és akkor majd személyesen is tudok válaszolni a kérdéseidre, de egyenlőre itt írok Neked.

A taiwani ill. a Japán munkáról még sajnos nem kaptam visszajelzést. A fényképeimet kivitték magukkal, hogy majd a kinti ügynökségnél eldöntik, hogy kik a legalkalmasabbak a munkára.

Minden munkát egy válogatás (casting) előz meg, ahová nagyon sok lányt, több ügynökségtől összehívnak. Majd a „megrendelő” kiválasztja több fordulón át a számára legmegfelelőbb 1-2 lányt, akiket majd alkalmazni fog fotózásokon vagy divatbemutatókon. Egy válogatást az ügynökség általi szűrés is megelőz (pl.: ha éppen fekete hajú kell, akkor nem hívnak oda szőkéket), majd a helyszínen a „megrendelő” beszélget a lányokkal, megnézi a korábban készült képeket a portfolióban és utána készít pár képet a lányokról fürdőruhában vagy fehérneműben.

Minden országnak meg van a kedvelt arc ill. alak típusa, és ezekből válogatnak. A magyar lányok köztudottan nagyon szépek, Európa és világviszonylatban is. A távol-keleti országok szeretik a magas, vékony, hosszú barna hajú lányokat, mert náluk nincsenek ilyenek.

Szüleim az elején még ellenezték a dolgot, de most, hogy látják, hogy tetszik nekem és vannak sikereim így büszkék rám és amiben tudnak támogatnak. Ha Szombathelyen van felkérésem és ha az nyilvános, akkor elszoktak jönni megnézni.

Köszönöm a jó kívánságaidat! Remélem még fogok Neked meglepetéseket okozni.

Bye
Ildikó

#-6 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2003 - 10:32 PM

Quote (dongó @ 2003-3-24, 12:29)
Szia!
A civil életben mennyire központi kérdés számodra a külsőd? Napi hány órát töltesz azzal, hogy megfelelj a kívánalmaknak?
Nem nyomaszt az, hogy a modelleket általában buta bábuknak, csontkollekcióknak tartják, akik éjjel-nappal azért koplalnak, hogy, mint a ruhafogasokra, bármit rájuk aggathassanak?
Életcél?

Szia Dongó!

Számomra fontos, hogy ha megyek valahová, legyen az a suli vagy a barátokkal kikapcsolódni, akkor ápoltan és szépen jelenjek meg. Az ápoltsághoz hozzátartozik egy könnyű nappali smink, amit általában reggel 5 perc alatt megoldok, nem szoktam a dolgokat túlzásba vinni. Nem is szabad!

Naponta eljárok kb. 90 percet edzeni a Lady-Fitness kondi terembe, illetve heti két alkalommal eljárok soláriumba is.
Az hogy a modellek buták ? ezt az emberek igen rosszul gondolják, mert ez nem így van. Ma már minimum követelmény egy modellnél -akinek vannak is céljai-, hogy min. 2 idegen nyelvet beszéljen, ill. tudjon megjelenni egy társaságban, tudjon kommunikálni a munkaadókkal ill. a körülötte dolgozó emberekkel, modelltársakkal.
Ismerek olyanokat, akik koplalnak. Szerintem a rendszeres sport ill. az egészséges táplálkozás elegendő a jó alak megtartásához. Persze egy válogatás előtt nem kell egy egész pizzát megenni.  Fontos a napi, rendszeres folyadék fogyasztás, ami szükséges a szervezet méregtelenítéséhez.

Életcél? Jó kérdés: szeretnék ebben a félévben lediplomázni, majd szeptembertől tovább tanulni az ELTE-BTK olasz szakán és egy kiegészítő diplomát szerezni. Ez nappali képzés lesz Bp-en, így lesz lehetőségem, hogy a modellkedést is folytassam.
CIAO
Ildikó  

#-5 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2003 - 10:29 PM

Quote (D.J. @ 2003-3-24, 11:59)
Szia Ildikó!

Hol élsz éppen, még Szombathelyen? Téged nem akartak még elcsábítani a fővárosba?

Kedves DJ!

Még itthon lakom Szombathelyen és nem is szeretnék elköltözni. Idén végzek a főiskolán, de szeptembertől szeretnék tovább tanulni az ELTE-BTK olasz karán. Ez egy nappali, kiegészítő képzés lesz, így sajnos Bp-re kell majd költöznöm 2 évre. De egy biztos, hogy a szüleim, barátaim és ismerőseim mindig ehhez a városhoz fognak kötni. Nekem nagyon tetszik ez a város, szeretem Szombathelyt.
A csábítás igen nagy, a munkák és válogatások 95%-a Bp-en van, így ha dolgozni szeretnék, akkor minden alkalommal ingáznom kell Szombathely és Bp. között. De megéri.

Bye
Ildikó

#-4 lokalpolgar

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 52 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2003 - 09:04 PM

####ó!

Örülök a sikereidnek de bevallom nekem a nőbb nők jönnek be ha érted mire gondolok. (Nem szellemiekre természetesen)

Az viszont tény hogy a fotózáskor a vékonyabb csajokra buknak az ügynökségek és ha már így van akkor hajrá Ildi. Te legalább pozitív hírünket viszed a világban. A nyugatos cikk elég merész volt ezért nőttél a szememben sokat, hogy mindenre őszintén válaszoltál. Sokan biztosan eltitkoltak volna néhány részletet. A kérdéseim inkább olyan jellegűek amit a barátnőim is tudnak majd használni.

1., Hordassz melltartót vagy a természetes híve vagy?
2., Amikor intim tájakon szőrtelenítessz (például bikinivonalon) akkor a női borotván kívül mit használsz hogy ne gyulladjon be? (ha lehet pontos márkát írj, mert a szőrtüszőkkel mindig meggyűlik a bajunk)
3., Hova szoktál járni szórakozni?
4., Mire jut időd a modellkedés mellett? Mozi, színház, stb?
5., Otthon szüleidnél laksz? Tesó, macska, lovak?
6., Milyen nyelven beszélsz? Mennyire kell jól beszélni hogy valaki sokra vigye?
7., Van tetoválásod, pirszinged?
8, Mit szeretsz egy hapsiban?
9., Tudsz főzni?
10., Bemennél-e a BigBrother házba vagy a Való Villába?

Köszi előre is!

#-3 pprazzo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2003 - 08:36 PM

Szia Ildi!

Mi ismerjük egymást, de elég régen láttalak már. Örülök hogy itt "összefutottunk"!

Amikor utoljára találkoztunk még az ablakban lógott egy távoli országban való fotózás (Taiwan, vagy Japán ha jól emlékszem)
Mi van ezzel? Összejön? (Remélem!)

Hogyan kerül ki egy magyar modell ilyen -számunkra egzotikus- helyre?

Miért magyar lányokat keresnek? (Ez költői kérdés volt...   )

A családod hogyan fogadja a modellkedést és annak nyűgeit? Egyáltalán éreznek belőle valamit?

Hirtelen csak ennyi!
Sok sikert Neked és remélem ér még engem olyan meglepetés, mint szeptemberben az InterCityn, amikor megláttalak a Playboyban ))

#-2 dongó

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2003 - 01:29 PM

Szia!
A civil életben mennyire központi kérdés számodra a külsőd? Napi hány órát töltesz azzal, hogy megfelelj a kívánalmaknak?
Nem nyomaszt az, hogy a modelleket általában buta bábuknak, csontkollekcióknak tartják, akik éjjel-nappal azért koplalnak, hogy, mint a ruhafogasokra, bármit rájuk aggathassanak?
Életcél?

#-1 D.J.

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2003 - 12:59 PM

Szia Ildikó!

Hol élsz éppen, még Szombathelyen? Téged nem akartak még elcsábítani a fővárosba?

#0 Németh Ildikó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2003 - 12:32 AM

Sziasztok!
Üdvözlök mindenkit itt a Fórumon.
Kérdezzetek bátran és megpróbálok a lehető leghamarabb válaszolni.
CIAO Ildikó