Ugrás a tartalomhoz

Kérdezzen a Klubtól!

194 replies to this topic

#141 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2045 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 10:13 PM

Én azt kérdezném meg hogy a Kuttor meddig lesz kezdő? mert amit ő csinál az egész csapatot lasítja! Szóval meddig nem látják be ezt?

#142 Nahime26

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 339 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 09:42 PM

Kuttortól kérdezném, hogy mennyire tartja a ma esti angolosan távozós mutatványát csapategység rombolónak, szurkolók felé békülési hajlandóságra akár minimális jelének? úhh de finom voltam ... :lol:
"MAGYAR vagyok, lelkem, érzésem örökséget kapott melyet nem dobok el..."

CSAK A HALI!!!

#143 tiba

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 139 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 03:30 PM

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy az NB. III-as mérkőzéseket miért nem lehet a center pályán rendezni? :lol:
Jobban megismerhetnénk a fiatal játékosokat, több néző jönne ki, némi bevétel is lenne!
Köszi a választ!

#144 Szombathelyi Haladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 02:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: celticfan - Dátum: 2009 Sep 26, 13:04

Simon Ádámról szeretnék érdeklődni mivel elvileg most szabadon igazolható és remélhetőleg hozzánk ír alá azt szeretném kérdezni van e valami előzetes megegyezés (írásos) amivel elkötelezte már magát a csapathoz mert mivel most kint van a U20-as VB-én félő, hogy egy jó játék következtében és a szabadon igazolhatóság miatt bombázni fogják ajánlatokkal.

Választ előre is köszönöm.

volt már erre vonatkozó kérdés
a válasz lentebb megtalálható

#145 celticfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 728 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 01:04 PM

Simon Ádámról szeretnék érdeklődni mivel elvileg most szabadon igazolható és remélhetőleg hozzánk ír alá azt szeretném kérdezni van e valami előzetes megegyezés (írásos) amivel elkötelezte már magát a csapathoz mert mivel most kint van a U20-as VB-én félő, hogy egy jó játék következtében és a szabadon igazolhatóság miatt bombázni fogják ajánlatokkal.

Választ előre is köszönöm.

#146 haliboy

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 10:35 AM

Hello!
Én azt szeretném kérdezni hogy mi a helyzet Tonival a Haladás ll játékosával jön a felnőtt csapatba vagy eligazol valahova külföldre??
És lesznek még új játékosok a nagycsapatban????

#147 Szombathelyi Haladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 09:15 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: V.Smith@ - Dátum: 2009 Sep 26, 00:12

Továbbá érdekelne, hogy kit rejt a Szombathelyi Haladás nick.

Szia!

A Szombathelyi Haladás név a hivatalos honlap szerkesztőit rejti (Pál T. Gábor, Starcsevics Ádám).

Azt már írtuk korábban, hogy a kérdéseket dr. Czeglédy Csabának, Dobány Lajosnak vagy éppen Tóth Miklósnak továbbítjuk.

#148 Szombathelyi Haladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 09:03 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 2009 Sep 25, 19:02

Tóth Balázzsal mi a helyzet? Mennyi az esély hogy marad? És mikor lesz bevethető? Ugyan ezek a kérdések a Carral kapcsolatban! :lol:

Tóth Balázs egy technikás védekező középpályás játékos, akit régóta ismer Róth Antal, és tudja mire képes
a vezetőedző szerint a rá bízott feladatot jól fogja tudni megoldani, csak erőnlétileg kell utolérnie magát
amennyiben a bérezésében meg tudunk pár napon belül állapodni, a klub leszerződteti

#149 Szombathelyi Haladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 09:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 2009 Sep 25, 14:28

Én azt szeretném kérdezni hogy a Victor Carr milyen teljesítményt nyújt, és ,hogy vele hol tart az átigazolás?

Victor Carr nem egy technikás játékos, de kitartása, robotolása, előrejátéka tetszik a vezetőedzőnek
az a tipusú játékos, akik a falnak is nekimegy, és ha kell többször egymás után
amennyiben a menedzsere elérhető árat fog érte kérni, valamint a fizetési igénye sem lesz extra mértékű. valószínűleg leigazolja a klub

#150 Szombathelyi Haladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 08:59 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: True Green - Dátum: 2009 Sep 25, 12:29

Én azt szeretném megkérdezni, hogy a stadion felújítva lesz, vagy az egész stadion le lesz dózerolva és a helyén egy teljesen új stadion épülne? körülbelül mikorra várható, illetve miből lenne finanszírozva az építkezés?

a Klubnak saját forrása biztosan nem lesz a felújításra, bízunk benne, hogy a stadion megvásárlását követően az Önkormányzat fog tudni erre forrást előteremteni
az elképzelések szerint az ülő rész megmaradna (természetesen fel lenne újítva), "rá lenne húzva" a pálya, azaz megszünne a salakos futópálya, az ún. B-közép pedig fedett lenne az ülő részhez hasonlóan
a forrás mértéke szerint lennének a kapuk mögötti lelátók is fedettek vagy nem fedettek
még a stadiont nem sikerült megvásárolnia az Önkormányzatnak, csak ezt követően indulhat el a tervezés és az időpontok kitűzése

#151 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1160 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2009 - 12:12 AM

Látom Szolga Máté gólt lőtt az U válogatottban. Érdeklődnék, hogy érte végül kapott-e pénzt az egyesület. (mennyit?)

Továbbá érdekelne, hogy kit rejt a Szombathelyi Haladás nick.
Hajrá Hali!

#152 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2045 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2009 - 07:02 PM

Tóth Balázzsal mi a helyzet? Mennyi az esély hogy marad? És mikor lesz bevethető? Ugyan ezek a kérdések a Carral kapcsolatban! :)

#153 Dr Green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 651 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2009 - 05:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 2009 Sep 25, 14:28

Én azt szeretném kérdezni hogy a Victor Carr milyen teljesítményt nyújt, és ,hogy vele hol tart az átigazolás?

Ez engem is nagyon érdekelne, hiszen Kenesei sajnálatos sérülésével nagy veszteség ért minket csatárfronton. Mi a szakmai vezetés álláspontja Viktor Carr leigazolását illetően?
HAJRÁ HALI!!!!!

#154 McHali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 603 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2009 - 04:13 PM

Üdv!
Szeretném megkérdezni, hogy a csapat ma is Sitkén van-e összetartáson??!!
Előre is köszönöm!!!
Hajrá Hali, Hajrá Szombathely!!!! Tutti Inter!!!

#155 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1886 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2009 - 02:28 PM

kép

#156 True Green

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2009 - 12:29 PM

Én azt szeretném megkérdezni, hogy a stadion felújítva lesz, vagy az egész stadion le lesz dózerolva és a helyén egy teljesen új stadion épülne? körülbelül mikorra várható, illetve miből lenne finanszírozva az építkezés?

#157 Szombathelyi Haladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2009 - 12:45 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: cirmos - Dátum: 2009 Sep 24, 20:55

Tisztelt Vezetőség!
Két kérdésem lenne:
1.: Lengyel Dani mikor kap végre lehetőséget az NBI-es csapatban (legalább 1 félidőre)?
2.: Az olimpiai bajnok Szarka Zoli bácsi szakmai tudására hogyhogy nincs szüksége a Haladásnak?
Előre is köszönet a válaszért!

nagy megtiszteltetés, hogy Ön is kérdez

szakmai kérdésre csak a vezetőedző tud választ adni
Lengyel Dániel a Haladás egyik nagy értéke, Dani meg fogja kapni a lehetőséget

Szarka Zoltánt nagy tisztelet veszi körül, és munkájára, tudására a Haladásnak szüksége van
továbbra is a Haladás alkalmazásában áll, az Akadémia szakmai munkáját segíti

#158 mil@n

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2009 - 09:23 PM

Jóestét a pápa elleni idegenbeli találkozóra busz szállítja a szurkolókat vagy mindenki saját autóval kell hogy menjen a helyszínre?

#159 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 724 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2009 - 08:55 PM

Tisztelt Vezetőség!
Két kérdésem lenne:
1.: Lengyel Dani mikor kap végre lehetőséget az NBI-es csapatban (legalább 1 félidőre)?
2.: Az olimpiai bajnok Szarka Zoli bácsi szakmai tudására hogyhogy nincs szüksége a Haladásnak?
Előre is köszönet a válaszért!

#160 Szombathelyi Haladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2009 - 08:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Ungee - Dátum: 2009 Sep 24, 19:53

De, hogy kérdezzek is valamit: Maikel hogyan került újra a Haladás keretébe?

úgy került a keretbe, hogy többen tehetségesnek tartják, és Róth Antal is lát benne fantáziát
szabadlistára került az Arsenal meccs után, de nem talált neki a menedzsere csapatot, csökkent a fizetése, de így is a Haladás mezében szeretett volna futbalozni
tanulja a nyelvünket, megszerette a várost, bizonyítani akar