Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

40356 replies to this topic

#1 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5610 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 September 2017 - 02:27 PM

Nem hinnem, hogy akkora jelentosege lenne ha ellenuk jatszanank. Ha a jatekosok hozzak amit tudnak felkeszulhetsz barhogy ellenuk. Egy jatekost ki lehet kapcsolni de 3-4-et mar annyira nem.
Igazabol egy paksi vereseg sem jelent majd vilagveget rogton az elejen.

Így van. Nem rejtegetünk mi semmit, mi nem a Körmend vagyunk. Amúgy az én tippem az, hogy maximálisan nemzetközi hetet fogunk tartani.

#2 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6443 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 19 September 2017 - 01:35 PM

Szerintetek amúgy mi lenne jobb nekünk szombaton? Ha Komárnoval vagy a Pakssal játszanánk? Gondolok itt arra, hogy az első éles meccsünk velük lesz.

Nem hinnem, hogy akkora jelentosege lenne ha ellenuk jatszanank. Ha a jatekosok hozzak amit tudnak felkeszulhetsz barhogy ellenuk. Egy jatekost ki lehet kapcsolni de 3-4-et mar annyira nem.
Igazabol egy paksi vereseg sem jelent majd vilagveget rogton az elejen.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#3 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 58 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 19 September 2017 - 01:35 PM

Szerintetek amúgy mi lenne jobb nekünk szombaton? Ha Komárnoval vagy a Pakssal játszanánk? Gondolok itt arra, hogy az első éles meccsünk velük lesz.

Szerintem a Paks. Le kéne tesztelni, hogy mit tudnak ;)

#4 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 863 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:35 PM

#5 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 58 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:03 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 19 September 2017 - 08:34 AM

Én elhiszem neked, hogy a horvát bajnokság "nem erős", de hogy az osztrákkal egy szinten lenne, azt azért túlzásnak érzem. A lenti megközelítéssel élve, épp a hétvégén verte a Sopron és a ZTE is az osztrák alapszakasz elsőt és ezüstérmest 10 pontokkal...

Ok. Lehet hogy egy fokkal erősebb mint az osztrák. De a magyarnál még így is gyengébb. Akkor talán így helyesebb a megfogalmazás.

#6 diggity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 684 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:52 AM

A fürstenfeldiek honlapját böngészve,nagyjából az osztályozóra készülnek. Két amerikai légióssal terveznek,egy hosszabb időt kihagyó osztrák sérültről írnak,aki lassan már játszhat. Így verte őket el szombaton 73-52-re a második ligás Güssing. Mindenki mérlegelheti,milyen játékerőt képviselnek. Meg hogy milyen szakmai értéke lett volna bucira verni őket.
Halkan jegyzem meg,hogy a szeptember 3-ai felkészülésükről szóló cikkben a honlapjukon egy Graz elleni meccs szerepel most szombatra (persze módosíthatták közben).

A lényeg: az eszékieknek köszönet,hogy elfogadták a beugró szerepét.

#7 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3537 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:34 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kígyó#7 - Dátum: 19 September 2017 - 07:51 AM

Nem hiszem. A horvát bajnokság nem erős. Három csapat van, amelyik igen, a többi gyenge.

Én elhiszem neked, hogy a horvát bajnokság "nem erős", de hogy az osztrákkal egy szinten lenne, azt azért túlzásnak érzem. A lenti megközelítéssel élve, épp a hétvégén verte a Sopron és a ZTE is az osztrák alapszakasz elsőt és ezüstérmest 10 pontokkal...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#8 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 58 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:51 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 18 September 2017 - 07:57 PM

Az osztrák hetediknél azért csak erősebb

Nem hiszem. A horvát bajnokság nem erős. Három csapat van, amelyik igen, a többi gyenge.

#9 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5610 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2017 - 11:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kígyó#7 - Dátum: 18 September 2017 - 07:04 PM

A horvát hetedik ratyi színvonal. Pécs és Kaposvár minden nyáron ütik, vágják az eszékieket...

Nekem is ez ugrott be, amikor kérdeztem. Annak ellenére, hogy Szlovénia-Szerbia döntőt rendeztek az EB-n, a délszláv országok első 1-3 csapatát leszámítva semmivel nem erősebbek, mint a magyar bajnokság élcsapatai. A nézőszámról nem is beszélve, legalábbis ahhoz képest, ami itt Szombathelyen van. Ha jól tudom - és remélem nem írok hülyeséget - a Cibona-Chalon FIBA EuropeCup negyeddöntő első mérkőzésén Zágrábban 500 néző lézengett a Drazen Petrovic Arénában márciusban. Nálunk ez kb. 3000 néző lett volna.
Persze majd a mérkőzés fogja úgyis eldönteni, hogy milyen egy horvát 7. helyezett együttes. (Múlt héten: Paks-Osijek 78:65, viszont a horvát 5. Zadar kiütötte a Paksot 76:56-ra)

#10 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3537 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2017 - 07:57 PM

Idézés: kígyó#7 - Dátum: 18 September 2017 - 07:04 PM

A horvát hetedik ratyi színvonal. Pécs és Kaposvár minden nyáron ütik, vágják az eszékieket...

Az osztrák hetediknél azért csak erősebb
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#11 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 863 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2017 - 07:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kígyó#7 - Dátum: 18 September 2017 - 07:04 PM

Pedig én a horvát bajnokságot erősnek gondoltam. Mindegy, a lényeg az amúgy is, hogy Zozót és Norbit épitsük be a szerkezetbe, hogy jó csapattá formálódjunk a startra.

#12 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 58 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2017 - 07:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 September 2017 - 04:00 PM

Hát szerintem egy nem sérült Fürstenfeld is gyengébb, mint ez a csapat.
Idén 7. helyen végeztek, míg a Cibona Zagreb 4. lett.

#13 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5610 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2017 - 04:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 September 2017 - 04:00 PM

Az még egészen jó. A Cibona kb. hasonló színvonal, mint a Falco, de az is lehet, hogy valamivel erősebbek vagyunk.

#14 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 863 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2017 - 04:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 18 September 2017 - 03:27 PM

Az Eszék nem gyenge csapat? Mert az sem lenne jó.

#15 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 137 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2017 - 03:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 18 September 2017 - 03:27 PM

Hát egy sérülésekkel teli osztrák csapatnál biztos erősebb...

#16 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5610 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2017 - 03:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 September 2017 - 03:22 PM

Horvát első ligás csapattal kezdünk. Jó erőfelmérő lesz, jobban örülök neki, mint a Fürstenfeldnek.
Komárno se lesz egyszerűbb, mint gondolnánk, az Albát szépen megverték.

Paks eddig jónak tűnt, furcsa hogy Allen semennyit se dobott utóbbi edzőmeccsen, eddig azért stabilan szállította a pontokat.

#17 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 863 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2017 - 03:22 PM

Horvát első ligás csapattal kezdünk. Jó erőfelmérő lesz, jobban örülök neki, mint a Fürstenfeldnek.
Komárno se lesz egyszerűbb, mint gondolnánk, az Albát szépen megverték.

Paks eddig jónak tűnt, furcsa hogy Allen semennyit se dobott utóbbi edzőmeccsen, eddig azért stabilan szállította a pontokat.

#18 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 970 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2017 - 06:19 AM

Fontos lenne, hogy Zolika és Norbi is beilleszkedjenek a csapatba!

Idézés: circo - Dátum: 17 September 2017 - 11:33 PM

Nem rossz hír nekünk, hogy a Paks egyelőre nagyon nem állt még össze. Állítólag a magas posztokon a légiósaik nem igazán ütősek, ez sem hátrány számunkra. Van egy érzésem, hogy nem is velük játsszuk a döntőt az emléktornán. Jövő héten még három meccs, abból kettőt lehet egy csapat ellen játszunk, aztán rá egy hétre bajnoki rajt.

#19 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5610 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 11:33 PM

Nem rossz hír nekünk, hogy a Paks egyelőre nagyon nem állt még össze. Állítólag a magas posztokon a légiósaik nem igazán ütősek, ez sem hátrány számunkra. Van egy érzésem, hogy nem is velük játsszuk a döntőt az emléktornán. Jövő héten még három meccs, abból kettőt lehet egy csapat ellen játszunk, aztán rá egy hétre bajnoki rajt.

#20 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 970 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 04:32 PM

A bajnokság Januárban kezdődik !!!😀🏀

Idézés: szurkoloo - Dátum: 17 September 2017 - 04:13 PM

Tegnap én is voltam Sopronban. Valóban nagyon jól néz ki a csapatunk. Govens, Norfleet, Boriszov és Beni kiemelkedhetnek mind a magyar mezőnyből. Nálam Ivan is extra játékos lenne, ha üthetne meccsenként 10 faultot, és így többet játszhatna. :D/> Mert érezhetően sokkal jobban ment vele a csapatnak, mint nélküle. Ha kicsit jobban fog figyelni a faultjaira, rendben lesz. Viszont ami aggasztó: a Sopron érezhetően sokkal összeszokottabb volt, mint mi. Mi még nagyon az elején vagyunk a csapatépítésben. Így, hogy a bajnokság elején kifejezetten nehéz meccsekkel indítunk, hamarabb kellett volna elkezdeni edzőmeccseket játszani, nehogy a rajt ezen menjen el. Talán jövő hétvégére ebben is lesz előrelépés.