Ugrás a tartalomhoz

Kérdezz Gráczer Zsoltól, a Falco kosarasától!

22 replies to this topic

#1 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 17 January 2010 - 12:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: esztike2 - Dátum: 2009 Sep 22, 11:47

szia hány éves vagy??

Írd be a nevét a googlebe,bár nem vagyok biztos benne,hogy egyáltalán tudod mi az! :rolleyes: :lol: :lol:
Aztán tádá ott vannak az adatok! :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyébként a kérdéseket már rég lezárták,de ne zavarjon! :lol:
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#2 esztike2

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 112 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2009 - 11:47 AM

szia hány éves vagy??

#3 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 February 2002 - 07:18 PM

Szia Zsoltika!Megverítek a meleg körmendet! Jobb vagy,mint ők!Dobj min.20 pontot!Olyan ügyes vagy!Védekezzetek akkor nem lesz semmi gond!de ne csak te a többiek is!A Molnár gyereket ne engedjétek pályára!Csak ártana a csapatnak!Tegnap edzésen mit alakított!!?Szűz anyám!Mutasd meg a HÜLYE PARASZTOKNAK,hogy jobb vagy náluk! NYERNETEK KELL ÉRTÜNK ÉS MAGATOKÉRT IS A GYŐZELEMÉRT!

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 February 2002 - 12:32 AM

Zsotya szörös már a pöcsöd?

#5 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 February 2002 - 11:51 PM

Pötyi kérdésére:Nincsen.

#6 Guest__*

• Guests

Elküldve: 25 January 2002 - 03:21 PM

Van barátnőd?

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 February 2002 - 11:53 PM

Atlasz kérdésére:Ez a szakmánk, sok mindent le kell tudnunk nyelni. Szerencsére ilyen problémával eddig még nem kellett megküzdenem. Alkalmazkodó típus vagyok.

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 January 2002 - 01:15 AM

Szia Zsolti!Mikor Te játszol, a csapatnak jobban megy, jól tudod pörgetni őket! Ha Kálmán elmegy, Te leszel az első számú irányító?További jó meccseket! Hajrá FALCO!!!

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 February 2002 - 11:58 PM

dragan kérdésére:Azért jöttem ide, mert a legkomolyabb ajánlatot Szombathelyről kaptam. A szezon előtt beszélgettem Szrecsko Szekulovics-al, aki szintén bíztatott, hogy helyem van a gárdában, és 10-15 perc játéklehetőséget is kaphatok.

#10 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 February 2002 - 11:56 PM

Tőke Gábor kérdésére:Köszönöm a bizalmat! Gondolom látszik, hogy egészen más stílusban irányítok mint a Lacika. Ő pörgős, rohanósabb "fajta", én pedig szeretem végigjátszani a támadást.

#11 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 January 2002 - 01:10 AM

:))))

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 January 2002 - 09:28 PM

Zsolesz!Juj de jó, hogy itt vagy!

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 January 2002 - 01:20 AM

Mennyire veszed a szivedre, ha nem nem fogadnak el egykonnyen, mondjuk pl. itt a forumban sem hemzseg a "juj de jo hogy itt vagy" felszolamlas ... ???

#14 dragan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 72 Hozzászólás:

Elküldve: 22 January 2002 - 10:08 PM

Szia Gráci!Amikor átszerződtél Szhelyre és tudtad, hogy Kálmán van a posztodon, akkor biztal benne, hogy ilyen jol helyt tudsz allni?

#15 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 March 2002 - 08:25 PM

Ne is haragudj Zsolt, de szerintem ez a kosarlabda nem neked valo... megpedig azert nem, mert a Kosarlabda ESZJATEK!! Es nekem nagyon ugy tunt, hogy neked nem mindig sikerult ott lenned a meccseken fejben... Ennek ellenere szerintem ertekelendo a kitartasod, a kuzdeni tudasod. Kormenden nem volt lehetoseged jatszani, de az Isti mellett masnak sem lett volna... o egyszeruen csucsszuper... Kivanom, hogy a Falconal megtalald azt, amit a Kormendnel nem sikerult. TOVABBI SPORTSIKEREKET!

#16 Guest__*

• Guests

Elküldve: 12 February 2002 - 07:54 PM

A Fórumot ezennel lezártnak tekintjük, válasszatok a többi téma közül, vagy nyissatok újat.Köszönjük a figyelmet!Nyugat.hu

#17 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 February 2002 - 11:59 PM

Nem vagyok elégedetlen. Próbálom magam minél jobban odatenni és úgy érzem, hogy egyre inkább kezdek belelendülni. Szeretnék maradandót alkotni.

#18 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 February 2002 - 11:45 PM

Úgy érzem nem változtam meg. A környezetemben nagyon sok öszinte véleményt alkotó ember él és ők biztosan szóltak volna már. Szerintem személyesen nem ismerjük egymást!

#19 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 February 2002 - 12:43 AM

Miért vagy áruló? Nagy szívás, hogy oda mentél...Amíg Körmneden voltál, te voltál a kedvencem, ha kellett mindig hoztad magad, nem voltál nagyképű, most meg mit láttam falco-KMD-en... Azér ennyire nem kéne...

#20 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 February 2002 - 11:49 PM

Peti kérdésére:Más a légkör, mint Körmenden, de jól érzem magam. Ez az első lépés az életemben, ami kiszakított eddigi közegemből. Onnan, ahová a legtöbb emlékem, élményem köt. A csapatnak össze kell kovácsolódnia, hiszen nagyon keveset tudtunk eddig együtt dolgozni. Bízom benne, hogy sikerül a négybe mennünk. Az pedig, hogy hol folytatom még sok mindentől függ.