Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

43528 replies to this topic

#37241 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Sep 01, 12:26

[size=5]Sárgafekete te mindent komolyan veszel amit nem te hozol fel!
Leírtam, hogy nincs semmi közünk a Kornélhoz jelenleg!

a legjobb kommunikáció az, amikor a pro és kontra információ is kiszivárog, mindkettő hiteles forrásból...
akkor van esély a leginkább hiteles visszacsatolásra

itt mintha most ezt lehetne felfedezni?!

Azt kell mondjam, ha már csak egy emberben felmerül a gondolat, hogy mi lenne, ha... akkor az a kérdés már adott... aztán a kérdést egyre több helyen teszik fel, persze csak elméletben...
a kérdéssel semmi baj, csak a válasz nem mindegy, kinek az érdekét képviseli
Ha a klub érdekeit, abba az szurkolók, tényleges támogatók (finanszírozók) tartoznak első körben, az ő elvárásaiknak eddig is megfelelni próbáló, igazolt játékosaink Közülük nem biztos, hogy mindenki ugyanúgy csak a saját érdekét nézte volna, ha esetleg ő lett volna az, akire minden meccsen számítanak egy bajnokcsapatban..........

#37242 Umbro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Sep 01, 11:52

Azért ez vicces... Örülök a közvéleménykutatásnak...
Mikor jelentik be??

Ide ne jöjjön a patkány!!!
HAJRÁ FALCO!!!

#37243 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Sep 01, 12:34

Nem szentírás! De ha tudod te is hová fog valószínű menni akkor minek variálsz egy egyszerű kérdéssoron, és miért gyártszz összeesküvés elmélette megint?

Én azt tudom, hogy kik keresték (tudom?? hallottam egy olyan ismerőstől, akinek jó infoi vannak mindig). Egyből a szolnoki szerződésbontás után én azt hallottam, hogy Sopronba megy. Na az nem történt meg, szóval sejtésem szerint gondolkodik ezért képben vagyunk mi is...

#37244 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:34 PM

Nem szentírás! De ha tudod te is hová fog valószínű menni akkor minek variálsz egy egyszerű kérdéssoron, és miért gyártszz összeesküvés elmélette megint?

#37245 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:33 PM

Kösz a szivatást! :D
Klubbnál dolgozik sok rokon és játszik a testvér is de nics szerződés akornél kezében amit mi ajánlottunk neki. Én így tudom.

#37246 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:33 PM

Hagyjuk tényleg! Amit Te írsz az szentírás természetesen. Én nem azt mondtam, hogy ide igazol. Azt mondtam megkerestük.
A kérdésre válaszolva én örülnék Neki ha jönne, de szerintem vagy 200 vagy 60 km-mel odébb fog igazolni.
Hajrá Falco!

#37247 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6635 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:28 PM

és a klubnak? :D
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#37248 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:26 PM

#37249 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:25 PM

Véletlenül ment el duplán!

#37250 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 2010 Sep 01, 12:19

Egy kérdést felteszek én is a nagyérdeműnek! ( hozzáteszem nem provokálási szándékkal szimplán csak érdekel a véleményetek )

Szóval:
Hogy állnátok ahhoz ha pl bejelentenék, hogy a Lebron James itt játszana?? ( nagy a csend körülötte és nem lepődnék meg ha itt kötne ki )

Tessék, kb ennyi alapja lehetett annak a hozzászólásnak. Nyilván az egész vezetőség egy személyben regelt vendég néven és most ott ülnek egy gép felett görnyedve az irodában és olvassák a reakciókat, hogy annak fényében majd ajánlatot tegyenek-e Kornélnak. Sanszos...

Úgy látszik manapság divat mindenen kiakadni és köpködni. Ha nem ismerném páratokat személyesen azt hinném az egész fórum hisztis picsák gyülekezete

Nagyon naiv vagy...
Szó van Kornél leigazolásáról ez 100%. Közvéleménykutatás semmi más, hogy lesz-e háborgás, ha jön. Kifütyülik-e ha pályára lép stb...

#37251 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3590 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:19 PM

Egy kérdést felteszek én is a nagyérdeműnek! ( hozzáteszem nem provokálási szándékkal szimplán csak érdekel a véleményetek )

Szóval:
Hogy állnátok ahhoz ha pl bejelentenék, hogy a Lebron James itt játszana?? ( nagy a csend körülötte és nem lepődnék meg ha itt kötne ki )

Tessék, kb ennyi alapja lehetett annak a hozzászólásnak. Nyilván az egész vezetőség egy személyben regelt vendég néven és most ott ülnek egy gép felett görnyedve az irodában és olvassák a reakciókat, hogy annak fényében majd ajánlatot tegyenek-e Kornélnak. Sanszos...

Úgy látszik manapság divat mindenen kiakadni és köpködni. Ha nem ismerném páratokat személyesen azt hinném az egész fórum hisztis picsák gyülekezete
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#37252 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2010 Sep 01, 11:57

Valószínüleg ez a közvélemény előzetes megdolgozása.

Egyébként minek? 12 hátvédünk lesz, magas játékos meg nincs? Ennyire gazdagok vagyunk?

Nevetséges, hogy itt tartunk! Ezen múlik egy játékos leigazolása, hogy mit szól hozzá a fórum...
Nekem ne jöjjön senki azzal, hogy ez csak egy kérdés volt. Ilyen kérdéseket nem tesz fel senki véletlenül...

Lesz szórólap a pénteki edzőmeccsen esetleg amit egy urnába kell bedobni??

#37253 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:57 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Sep 01, 11:52

Mikor jelentik be??

Valószínüleg ez a közvélemény előzetes megdolgozása.

Egyébként minek? 12 hátvédünk lesz, magas játékos meg nincs? Ennyire gazdagok vagyunk?
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#37254 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:54 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: vendeg01 - Dátum: 2010 Sep 01, 11:29

Szóval:
Hogy állnátok ahhoz ha pl bejelentenék, hogy a Kornél itt játszana?? ( nagy a csend körülötte és nem lepődnék meg ha itt kötne ki )

Az ő esetében nem az kell legyen a kérdés, mit ér a játéktudása (vagyis inkább az, amit ebből ténylegesen produkálni is tud a pályán, tehát nem sérült), hanem inkább az, milyen egyéb "járulékos" következményei lehetnek egy ilyen "visszaigazolásnak".
A személyeskedést, indulatokat eddig sem támogattam, ezután sem szeretném. Sokakkal ellentétben engem nem "ütött ki" az eligazolása, hozott egy döntést, ami CSAK az ő érdekét szolgálta (így gondolta).
Adódik a másik oldal, hogy a klub olyan döntést hozzon, ami CSAK a klub érdekét szolgálja. (Beleértve az összes mostani, és esetleg az elkövetkezőkben képbe kerülő leigazolt játékosaink érdekét. Ne felejtsük el, ők ide igazoltak.)

#37255 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:52 AM

Mikor jelentik be??

#37256 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6635 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:52 AM

Szóval:
Hogy állnátok ahhoz ha pl bejelentenék, hogy a Kornél itt játszana?? ( nagy a csend körülötte és nem lepődnék meg ha itt kötne ki )

Kornél egyszer elment innen. Ez nem is lenne gond mert ugye a játékosok jönnek-mennek de....
Ő nem sportemberhez méltóan távozott onnan, ahol szerették,kitartottak mellette ezért nem szabad azt sem elvárni a szurkolóktól, hogy mindent felejtsenek el és ölelgessék Kornélt.
Képességei alapján természetesen elférne nem csak itt hanem bármelyik magyar csapatban. Emberileg viszont nem biztos, hogy itt a helye.
A sérülése meg ugye egy külön kategória de annak súlyosságát nem a mi feladatunk eldönteni.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#37257 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3590 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:51 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Sep 01, 11:43

Szerintem felesleges lenne....Különben ha nem hagyja örökre abba(ilyet is olvastam hszek között)akkor szerintem Paksra megy...Ott 3-as poszton még akár kezdő is lehetne...

3as poszton szerintem nálunk is simán kezdő lehetne. Főleg ha Nikola inkább 4-esben játszatja majd Gosa papát
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#37258 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:51 AM

Megnyugtatok mindenkit, hogy elméletben és gyakorlatban sem hozzuk ide a Kornélt!
Egy egészséges Kornél jó és hasznos, de amúgy csak teher a csapatnak, hogy egyszer játszik egyszer nem és amúgy is sokan vagyunk a posztján.
Ez a kérdés egy teljes egészséges szezon után merüljön fel csak újra.

#37259 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3720 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:43 AM

Szóval:

Szerintem felesleges lenne....Különben ha nem hagyja örökre abba(ilyet is olvastam hszek között)akkor szerintem Paksra megy...Ott 3-as poszton még akár kezdő is lehetne...

#37260 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3590 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:41 AM

Szóval:

Semmi kifogásom nem lenne ellene. A vélt vagy valós sérelmeken túl kell lépni.