Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53131 replies to this topic

#16081 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8885 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2017 - 07:45 PM

Ez aaaaaaaaz!
Ez szép munka volt a pályán és a lelátón is!
Így már meg kell lennie a pályaelőnynek, onnan meg már 4-be jutunk!
Hajrá Falco!

#16082 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4461 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2017 - 07:44 PM

Gratulálok a csapatnak! Az első negyed ben már érezhető volt hogy meglehet ez a meccs. Gratulálok szép győzelem.

#16083 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4461 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2017 - 07:10 PM

Most már bármi lesz,megemelem a kalapom a csapat előtt! Végre van tartása csapatunknak csak így tovább! Hajrá Falco hajrá Falco! Meglehet ez a mai,meg kell hogy legyen!

#16084 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1552 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2017 - 11:28 AM

Kötelező a mai győzelem, de én már azzal is elégedett lennék, ha nem dőlne el a meccs a feldobáskor a javukra. Ennyire talán az edző fel tudja készíteni a csapatot.

Csináljunk brutális hangulatot, aztán talán a csapat is mutat valamit cserébe.

Falco!
Csak a FALCO !

#16085 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2019 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2017 - 12:04 AM

Én is ott leszek! A szezon talán legfontosabb idegenbeli meccse lesz.
HAJRÁ FALCO!

#16086 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2070 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2017 - 04:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 15 April 2017 - 12:46 PM

Igen! Mi is ott veszünk.

Mi is ott veszünk! Remélem a csütörtöki ellenére párat aludva rá sokan leszünk és szurkolunk egy nagyot!

#16087 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2251 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2017 - 12:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 15 April 2017 - 11:44 AM

A helyszínen is lehet jegyet venni Zeg-en?

Igen! Mi is ott veszünk.

#16088 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2017 - 11:44 AM

A helyszínen is lehet jegyet venni Zeg-en?

#16089 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2019 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 14 April 2017 - 08:43 PM

Benczur fúj zegen..!!

Óóóóóó, csodás lesz... :D
HAJRÁ FALCO!

#16090 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2070 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 08:43 PM

Benczur fúj zegen..!!

#16091 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2188 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 04:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 14 April 2017 - 03:01 PM

Amúgy szerintem ezért szánalmas ez a szabályozás Magyarországon, hogy nem lehet nyilvánosságra hozni fizetéseket,meg a gazdálkodást,büdzsét…
Sokkal reálisabban lehetne összehasonlítani csapatokat. Persze ez bizonyos embereknek nem lenne érdeke.

ebben teljesen igazad van! ez jó lenne!
mondjuk lenne nagy meglepetés a tavalyi-idei csapat összehasonlítósdinál!
amúgy évek óta kb ugyanannyi a pénz!
ár-érték arányban meg a Bencze féle ezüstcsapatnál aligha bukkanunk jobbra!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16092 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7133 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 03:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 03:33 PM

Én nem is mondtam, hogy extrák, de az egyik legjobbak, minimum döntőesélyesek, de inkább bajnokesélyesek. A bajnokcsapatunkban Euroligás(!) játékosok voltak. A mostaniak a cipőfűzőjüket nem köthetnék be, és nem azért, mert tépőzáras. Ne hasonlítsuk már össze a kettőt. Ennek a csapatnak a 4-5. hely körül van a realitása. Persze végezhet akár dobogón is, de az már nem a realitás, hanem a bravúr.

Konkretan az albara gondoltam a lesimazasban es nem a mostani csapatunkra. Az alba itt le lett simazva az altalad 4-5 helyre valo csapat otthonaban. Anno minket sehol sem alaztak le es erre irtam hogy mi kimagasloak voltunk ez az alba nem.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#16093 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2188 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 03:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 14 April 2017 - 02:34 PM

Ezt így igazából én el tudom fogadni Lewis, ha van értelmes magyarázatod arra, hogy Medfordot miért tartottuk itt, mikor nagyon hamar kiderült, hogy ő a leggyengébb láncszem, semmi esze nincs? Ugyanis ez volt az oka annak, hogy 3/4-be kerestünk játékost.

Hogy nyerjen nekünk 4 fontos hazai bajnokit, és, hogy a bronzmeccsen átugorja a Szöszit a 39. percben...
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16094 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 03:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 14 April 2017 - 03:28 PM

Valoban kupat nyertek es valoban alapszakaszgyoztesek de ez nem jelenti azt hogy egy extra csapat lennenek. Amikor bajnokok lettunk na mi akkor kimagaslottunk a mezonybol es kupat nem nyertunk. Viszont nem simaztak le minket tetmeccsen sehol.

Én nem is mondtam, hogy extrák, de az egyik legjobbak, minimum döntőesélyesek, de inkább bajnokesélyesek. A bajnokcsapatunkban Euroligás(!) játékosok voltak. A mostaniak a cipőfűzőjüket nem köthetnék be, és nem azért, mert tépőzáras. Ne hasonlítsuk már össze a kettőt. Ennek a csapatnak a 4-5. hely körül van a realitása. Persze végezhet akár dobogón is, de az már nem a realitás, hanem a bravúr.

#16095 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7133 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 03:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 03:13 PM

Tényleg nem szeretnék veled vitatkozni, az első mondatod után azt gondolom, felesleges is. Szerinted nem olyan jó az Alba. A kupát megnyerték, az alapszakaszt megnyerték és elsők a tabellán :)/> Ok, hagyjuk...

(Szolnokon semmilyen csapot nem zártak el, és hamarosan bejelentik a MOL érkezését)

Valoban kupat nyertek es valoban alapszakaszgyoztesek de ez nem jelenti azt hogy egy extra csapat lennenek. Amikor bajnokok lettunk na mi akkor kimagaslottunk a mezonybol es kupat nem nyertunk. Viszont nem simaztak le minket tetmeccsen sehol.
Nyugodj békében CECE!

#16096 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 03:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 14 April 2017 - 03:09 PM

Lehet en latom rosszul de ezt az albat nem erzem olyan erosnek mint ahogy sokan gondoljak. Dzunics a kulcs ott sztem.
A Szolnok meg iden biztosan nem jobb nalunk. Elzartak a csapokat igaz hallani jovore nyilnak uj csapok de iden nem tudnam kijelenteni hogy erossebbek nalunk.
Szted 90-95% amit kihoznak ebbol a csapatbol. Sztem messze nincs annyi. Az, hogy Govens porgetve van keves. Azokon a meccseken tudtunk sikeresek lenni amikor jarattuk a labdat es tiszta dobohelyzeteket alakitottunk ki. A tobbin streetballoztunk es erolkodtunk. Es ez pontosan azert van mert nincs itanyitonk aki mozgatna ezt a csapatot. Barham Laci mellett a bajnoksag egyik legjobb legiosa lehetne. Vagy a masik resze Ivant nem tudjuk kihasznalni akkor amikor lehetne.
Es hidd el ebben a magyar mezonyben oda lehetne erni a dobogora de most mar nem sok esely van ra.

Tényleg nem szeretnék veled vitatkozni, az első mondatod után azt gondolom, felesleges is. Szerinted nem olyan jó az Alba. A kupát megnyerték, az alapszakaszt megnyerték és elsők a tabellán :) Ok, hagyjuk...

(Szolnokon semmilyen csapot nem zártak el, és hamarosan bejelentik a MOL érkezését)

#16097 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7133 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 03:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 02:45 PM

I
Igen, csak pont azt próbáltam elmagyarázni, hogy azok valóban csúnya zakók voltak, és ezért is volt akkor az a cím...
A Medford kérdést meg fogom kérdezni, a szezon után :)/>

Az, hogy évek óta nem volt ennyi használható játékos, most meg van, az is neki köszönhető :)/> Pustahvar, Zsigeranovics, Barham, Tóth Norbi, Kovács Peti ugyanis mind miatta jöttek. Ahogy anno szegény Cece, Bam, Csiro, Arnas és Kolja is. És még folytathatnám a sort.

Szerintem ebből a csapatból most igenis ki van hozva minimum 90-95 %-ban az, ami benne van. Ennyi, ez nem több. 4-5. hely. Csak néhányan többet látnak benne, amit egyszerűen nem is hiszek el, szerintem direkt csináljátok :)/> A dobogó az 1-3-at jelenti. Szerinted jobb csapatunk van, mint az Alba-Körmend-Szolnok triónak? Ha igen, akkor tényleg felesleges bármit is írnom a továbbiakban... :)/>

Lehet en latom rosszul de ezt az albat nem erzem olyan erosnek mint ahogy sokan gondoljak. Dzunics a kulcs ott sztem.
A Szolnok meg iden biztosan nem jobb nalunk. Elzartak a csapokat igaz hallani jovore nyilnak uj csapok de iden nem tudnam kijelenteni hogy erossebbek nalunk.
Szted 90-95% amit kihoznak ebbol a csapatbol. Sztem messze nincs annyi. Az, hogy Govens porgetve van keves. Azokon a meccseken tudtunk sikeresek lenni amikor jarattuk a labdat es tiszta dobohelyzeteket alakitottunk ki. A tobbin streetballoztunk es erolkodtunk. Es ez pontosan azert van mert nincs itanyitonk aki mozgatna ezt a csapatot. Barham Laci mellett a bajnoksag egyik legjobb legiosa lehetne. Vagy a masik resze Ivant nem tudjuk kihasznalni akkor amikor lehetne.
Es hidd el ebben a magyar mezonyben oda lehetne erni a dobogora de most mar nem sok esely van ra.
Nyugodj békében CECE!

#16098 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 03:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 14 April 2017 - 02:54 PM

Azért a tavalyi,és idei csapat szezon kezdésnél mondjuk volt pár óriási különbség.
Idén leigazoltunk Körmendről meg a Szolnokról meghatározó magyarokat,megtartottuk a fiataljainkat(Zozó esete),és a bajnokság legjobb kettesét sikerült megszerezni...
Na ha valaki azt mondja nekem,hogy Laci és Szrecskó ugyan olyan anyagi keretet kapott a kezdeteknél,azt én elég nehezen hiszem el.
Laci egy szem magyar igazolása Dobos Laci volt kölcsönbe...Plusz újonc, meg itthon nem jegyzett légiósok jöttek elôször.
Aztán,hogy a sor csere után mennyi lett a költségvetés az más tészta...
De amikor ezt hasonlítjuk azt is elfelejtjük,hogy tavaly volt nemzetközi szereplés,ami igen csak megnyomta a büdzsét.Amúgy az a tavalyi szezon nem indult rosszul,de a fiba kupa után megtört valami,amit már Laci(kezdő edzőként) nem tudott kezelni.
Azért most már kezdek kíváncsi lenni arra a nyilatkozatra amit még Laci beígért(távozásakor említett valamit,hogy ha egyszer beszélhetne akkor tisztább lenne a kép...)
De kicsit már unalmas mindig vissza tekintgetni,most most van,a kérdés az idei szereplés(nem csak helyezésben).
Pl nekem Szrecskó Vasajtós Hudsonos Perincices csapata úgy maradt meg,hogy egy gyenge szereplés volt(hiába voltunk 4be).
Tényleg érthetetlen számomra,hogy hogy lehet ennyire két arcú a csapat,mikor idegenben is ugyan azok a játékosok és ugyan az edző?!?
Nálam ez az idei szezon dillemmája!!!
A helyezés,mutatók,statisztikák még akár lehetnek jók is...

Na, akkor hogy rövidre zárjam a tavalyi-idei csapat kérdését: csak egy példa: Dobos tudod mennyit keresett? Arra azért remélem emlékszel, hogy mennyit játszott és milyen szinten. A többiről nem mondok semmit.

Az idei csapatunkban Govens a legdrágább, aki ha igazak az információim, csak minimálisan keres többet, mint Ubilla a Zetében.

#16099 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4461 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 03:01 PM

Amúgy szerintem ezért szánalmas ez a szabályozás Magyarországon, hogy nem lehet nyilvánosságra hozni fizetéseket,meg a gazdálkodást,büdzsét…
Sokkal reálisabban lehetne összehasonlítani csapatokat. Persze ez bizonyos embereknek nem lenne érdeke.

#16100 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4461 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 02:54 PM

Azért a tavalyi,és idei csapat szezon kezdésnél mondjuk volt pár óriási különbség.
Idén leigazoltunk Körmendről meg a Szolnokról meghatározó magyarokat,megtartottuk a fiataljainkat(Zozó esete),és a bajnokság legjobb kettesét sikerült megszerezni...
Na ha valaki azt mondja nekem,hogy Laci és Szrecskó ugyan olyan anyagi keretet kapott a kezdeteknél,azt én elég nehezen hiszem el.
Laci egy szem magyar igazolása Dobos Laci volt kölcsönbe...Plusz újonc, meg itthon nem jegyzett légiósok jöttek elôször.
Aztán,hogy a sor csere után mennyi lett a költségvetés az más tészta...
De amikor ezt hasonlítjuk azt is elfelejtjük,hogy tavaly volt nemzetközi szereplés,ami igen csak megnyomta a büdzsét.Amúgy az a tavalyi szezon nem indult rosszul,de a fiba kupa után megtört valami,amit már Laci(kezdő edzőként) nem tudott kezelni.
Azért most már kezdek kíváncsi lenni arra a nyilatkozatra amit még Laci beígért(távozásakor említett valamit,hogy ha egyszer beszélhetne akkor tisztább lenne a kép...)
De kicsit már unalmas mindig vissza tekintgetni,most most van,a kérdés az idei szereplés(nem csak helyezésben).
Pl nekem Szrecskó Vasajtós Hudsonos Perincices csapata úgy maradt meg,hogy egy gyenge szereplés volt(hiába voltunk 4be).
Tényleg érthetetlen számomra,hogy hogy lehet ennyire két arcú a csapat,mikor idegenben is ugyan azok a játékosok és ugyan az edző?!?
Nálam ez az idei szezon dillemmája!!!
A helyezés,mutatók,statisztikák még akár lehetnek jók is...