Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108934 replies to this topic

#41 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 07:02 PM

Ki tudja, hogy mi lesz. Majd ha megvolt a bajnokságok sorsolása, akkor biztos, hogy ki hol indul.
Szerintem egyébként nem elképzelhetetlen még a magyarokkal sem a visszajutni. NBII nem a világ legjobb ligája és egy stabil magot ki lehet alakítani, akik köré lehet csapatot építeni. Vannak kölcsönadott játékosaink is.
A legfontosabb egy normális edző megtalálása lenne. Én amiatt vagyok szomorúbb, hogy míg pár hónapja azért nem rúgták ki a Ferit, mert sok volt szerződéséből és egyértelműen rossz választásnak mondták, ma már a jövőt is el tudják vele képzelni.

Kérdés, hogy a magyar játékosok közül ki marad és ki az, aki Mezőkövesd szintű csapatokhoz menne inkább.

#42 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8934 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 11:46 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 14 May 2019 - 11:40 AM

Futballmagyar, ő játszhatna (így volt a zalaiaknak is horvátja, egy közjegyző által hitelesített dokumentummal kell bizonyítania, hogy rendelkezik magyar felmenőkkel)

Akkor örülnék ha maradna, nagyon jó labdarúgónak tartom.

#43 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 852 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 11:40 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 14 May 2019 - 11:12 AM

A Tóth Miki egy hiteltelen ember, azt mondja amit a szájába adnak.
A Saláta nem légiós?
Mert elég ha Ő játszana, akkor már ugrott az mlsz pénz ... akkor miért akarják itt tartani?
Amúgy messze Ő volt a legjobb játékosa ennek a csapatnak ...

Futballmagyar, ő játszhatna (így volt a zalaiaknak is horvátja, egy közjegyző által hitelesített dokumentummal kell bizonyítania, hogy rendelkezik magyar felmenőkkel)
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#44 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8934 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 11:12 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Haladás1919 - Dátum: 14 May 2019 - 01:35 AM

Néztem ma az Arénát, Tóth Miki volt a vendég. Jövő kép címszó alatt elmondta, hogy légiósok kocc, mert különben nincs mlsz zseton. Salátát meg akarják tartani, és összeszedni a kölcsönbe adott játékosokat. Akarnak rutinos játékosokból egy gerincet alkotni, és a többi pozícióba fiatalokat raknának. Nem úgy tűnt, hogy téma lenne az azonnali visszajutás, vagy a tulajdoni viszonyok megváltozása. Utóbbit szerintem csak mi szurkolók szeretnénk, de nem realitás.

A Tóth Miki egy hiteltelen ember, azt mondja amit a szájába adnak.
A Saláta nem légiós?
Mert elég ha Ő játszana, akkor már ugrott az mlsz pénz ... akkor miért akarják itt tartani?
Amúgy messze Ő volt a legjobb játékosa ennek a csapatnak ...

#45 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2612 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 08:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Vak - Dátum: 14 May 2019 - 07:35 AM

Érdemes egyáltalán kimenni vasárnap?Következő nap már szinte senki nem lesz Szombathelyen ebből a garnitúrából...
Kimenjek?Tapsoljak vagy tüntessek?

Szerintem tüntessünk...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#46 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 307 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 07:35 AM

Érdemes egyáltalán kimenni vasárnap?Következő nap már szinte senki nem lesz Szombathelyen ebből a garnitúrából...
Kimenjek?Tapsoljak vagy tüntessek?

#47 Haladás1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 26 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 01:35 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 13 May 2019 - 06:27 AM

Tudomásul vettem a télen, hogy amíg matematikai esély lesz, addig nem adjuk fel és küzdünk.
Nem örültem neki, mert lehetetlen vállalkozás volt, és én inkább ebben a fél évben építettem volna fel a magját az nb2-es csapatnak, hogy lehetőség szerint azonnal jussunk vissza.
Nem mint ha lennék én valaki is, de szinte hetente könyörögtem, hogy még nem késő váltani, készüljünk inkább az nb2-re.
Természetesen mivel senki sem vagyok, süket fülekre találtam.
Most pedig mi van?
Sajnos bejött az, amire józan paraszti ésszel számítani lehetett ... kipottyantunk mint a szar.
Senki nem tud semmit.
Sem azt, hogy milyen tulajdonosi körrel nyomjuk a továbbiakban, ennek függvényében pedig azt sem, hogy milyen csapatunk lesz, mi lesz a koncepció.

Ebben az évadban láttam a tv-n keresztül a toronymagasan bajnok sötét zalaiak kb 6-7 meccsét, és láttam 2-3 Kaposvár meccset is.
2 nagyon gyenge csapatról beszélünk. Botrányosan gyenge ez az nb2.
Azt gondolom, ha ezt a fél évet feláldoztuk volna, nagy esélyesei lennénk a bajnokságnak.
Persze amíg nem tudjuk mi lesz a tulajdonosi viszonyokkal, nem ismerjük a koncepciót, addig ragozhatjuk itt bármennyit a semmit.
Szomorú vagyok.

Néztem ma az Arénát, Tóth Miki volt a vendég. Jövő kép címszó alatt elmondta, hogy légiósok kocc, mert különben nincs mlsz zseton. Salátát meg akarják tartani, és összeszedni a kölcsönbe adott játékosokat. Akarnak rutinos játékosokból egy gerincet alkotni, és a többi pozícióba fiatalokat raknának. Nem úgy tűnt, hogy téma lenne az azonnali visszajutás, vagy a tulajdoni viszonyok megváltozása. Utóbbit szerintem csak mi szurkolók szeretnénk, de nem realitás.

#48 Spotloan

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:
  • Interests:Dining out

Elküldve: 14 May 2019 - 12:09 AM

quick loan personal loans bad credit online loans no credit check pay loans online payday advance

#49 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 852 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 09:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 13 May 2019 - 09:26 PM

A következő Andorka Peti lesz... :D

Őt inkább a csatársorba B)
1919media

#50 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2843 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 09:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: cirmos - Dátum: 13 May 2019 - 01:14 PM

Hagyjuk már ezt az Artnert edzőnek ... :angry:

A következő Andorka Peti lesz... :D

#51 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2612 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 01:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: cirmos - Dátum: 13 May 2019 - 01:14 PM

Hagyjuk már ezt az Artnert edzőnek ... :angry:/>

Mond meg Nekik, talán Rád hallgatnak

#52 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 732 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 01:14 PM

Hagyjuk már ezt az Artnert edzőnek ... :angry:

#53 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 852 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 01:07 PM

Engem is ez a bizonytalan létállapot nyugtalanít a leginkább.
A mostani játékosállománnyal kapcsolatban már megy a kiárusítás, nem lennék meglepve, ha ez a mostani, adósságokkal terhelt tulajdonosi kör akit csak lehet pénzzé tenne. A remélt új tulaj meg majd építkezhet a nulláról.
Az egyből visszajutás nem lenne lehetetlen (pláne elnézve ezt a mostani Kaposvárt meg Zalaegerszeget), egy jobb keret, egy hozzá passzoló szakmai stáb meg egy erős feljutási szándék elég hozzá. Ezt kellene összehozni a nyáron. Ha rajtam múlna, szakmai igazgatónak kinevezném Artnert, vezetőedzőnek meg Schimmer Szabolcsot, ha rendelkezik a szükséges végzettséggel. Ismeri a Halit, van egy kevés edzői tapasztalata.
Annak, hogy a kerengőből valakit megint idehozzunk fél vagy egy évre, sok értelme nincs, a drágábbakat meg (Bódog pl) úgy se tudnánk idehozni. Esetleg még Feczkó, ő ismeri a módját, hogyan kell feljutni a másodosztályból.
1919media

#54 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1933 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 11:43 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 13 May 2019 - 11:40 AM

2 hónap és indul az NB2! Se keret, se edző, se pénz...

De legalább mi itt vagyunk. :)
A többi dolog mellett kíváncsi leszek a nézőszámokra is.
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#55 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2612 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 11:40 AM

2 hónap és indul az NB2! Se keret, se edző, se pénz...

#56 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 409 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 06:56 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 12 May 2019 - 08:52 PM

Szégyen a tulajdonosok munkája, szègyen a hf munkája, de most olvasom, meg nézem,a rangadón, hogy a szurkolók ezt a tudatlant éltetik, na ez a legalja mindennek!! Vannak it gondok a szurkolókkal is...

Őrület. Minősíthetetlen.

És ez ugyanaz a csoport, akik a Haladás történelmének egyik, ha nem a legjobb játékosát (karrierje egészet nézve nincs kérdés) egy szezon miatt már mint bukott legenda emlegetik. Azt az edzőt viszont, aki az elmúlt tíz évben egyedüliként tudott 1,00 alatti pontszámot átlagolni a csapat élén (legalább fél évet itt töltve), most éltetik. Bravúr a javából.

És még milyen rossz lett volna ez a mutató, ha a tavasszal nem születnek minimum gyanús (khmm...) eredményeink - alias "tavaszi hadjárat"...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#57 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8934 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 06:27 AM

Tudomásul vettem a télen, hogy amíg matematikai esély lesz, addig nem adjuk fel és küzdünk.
Nem örültem neki, mert lehetetlen vállalkozás volt, és én inkább ebben a fél évben építettem volna fel a magját az nb2-es csapatnak, hogy lehetőség szerint azonnal jussunk vissza.
Nem mint ha lennék én valaki is, de szinte hetente könyörögtem, hogy még nem késő váltani, készüljünk inkább az nb2-re.
Természetesen mivel senki sem vagyok, süket fülekre találtam.
Most pedig mi van?
Sajnos bejött az, amire józan paraszti ésszel számítani lehetett ... kipottyantunk mint a szar.
Senki nem tud semmit.
Sem azt, hogy milyen tulajdonosi körrel nyomjuk a továbbiakban, ennek függvényében pedig azt sem, hogy milyen csapatunk lesz, mi lesz a koncepció.

Ebben az évadban láttam a tv-n keresztül a toronymagasan bajnok sötét zalaiak kb 6-7 meccsét, és láttam 2-3 Kaposvár meccset is.
2 nagyon gyenge csapatról beszélünk. Botrányosan gyenge ez az nb2.
Azt gondolom, ha ezt a fél évet feláldoztuk volna, nagy esélyesei lennénk a bajnokságnak.
Persze amíg nem tudjuk mi lesz a tulajdonosi viszonyokkal, nem ismerjük a koncepciót, addig ragozhatjuk itt bármennyit a semmit.
Szomorú vagyok.

#58 Best Online Loans

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:
  • Interests:Dining out

Elküldve: 13 May 2019 - 02:25 AM

online cash advance cash advance loan loans for bad credit cash online loans small personal loans with bad credit

#59 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2612 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2019 - 08:52 PM

Szégyen a tulajdonosok munkája, szègyen a hf munkája, de most olvasom, meg nézem,a rangadón, hogy a szurkolók ezt a tudatlant éltetik, na ez a legalja mindennek!! Vannak it gondok a szurkolókkal is...

#60 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 173 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2019 - 11:50 AM

Hiába birtokoltuk többet a labdát nem mentünk vele semmire. A Mezőkövesd azt játszotta amit kell, várt az alkalomra belőtte az első helyzetét és másodosztályba küldött bennünket. A Paks ellen az utolsó pillanatban kapott gól végképp megtörte a csapatot és hit nélkül nem volt esély.

Kiestünk, de gyakorlatilag már a bajnokság megkezdése előtt, amikor a tulajdonosok nem erősítették meg a csapatot, hiányzott egy rutinos, tapasztalt belső védő, egy labdaszerző és egy irányító a pálya közepéről. Tavasszal 19 - re lapot kértek, de nem jött be, hiába erősítettek, mire összeállt a csapat már késő volt.
A legnagyobb probléma az, hogy nem látni a jövőt. Maradnak Illésék, vagy új tulajdonos jön? Nagyon gyorsan el kell ezt dönteni, mert hosszú időre eldőlhet a szombathelyi foci sorsa.

Én 1. osztályú csapatot akarok és talán nem vagyok ezzel egyedül.