Ugrás a tartalomhoz

LORD-Szombathely

3 replies to this topic

#1 tompysoft

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 29 September 2004 - 09:27 PM

Teljesen egyetértek, hiszen aki már volt - márpedig ki nem - az tudja, hogy a fiúk mit meg nem tesznek a hangulatfokozásért. Egy év leforgása alatt 20 koncertre sikerült eljutnom, és nem tudom megunni.. vajon miért...

Ugyhogy a Lord reklámozását teljes mellszélességgel támogatom!

A Lord legyen Veletek!!!

#2 KRobi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 28 September 2004 - 03:49 PM

A Nyugat továbbra sem szentel figyelmet a LORD-nak pedíg történik velük sok minden http://www.lordinfo.hu/ hála a fiúknak nyomon követhetjük a LORDolgokat de az egyik legnagyobb nézettségű Szombathelyi oldaltól is több odafigyelést kaphatnának.
EGY SZERELEM, EGY ÉLET, EGY VALLÁS, HALADÁS!!!!

#3 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 July 2002 - 06:17 PM

Helló! Szintén így vélekedek! A Sláger expressz-i Lord koncert után olvastam a Vas Népébe egy cikket, a cikk íróját nem nevezem meg aki akarja nézze meg az ujságban.De hát felpiszkálta a gondolataim ez az uriember. Miért ír egy olyan ember a Lordról aki még szerintem nem volt kint egyetlen koncertjükön se mi volt ebben " váratlan fordulat"? A Gidó egy élő rock legenda és tudjuk hogy a rock soha nem nyerte el annak a tetszését aki nem szereti és feljebbvalónak tartja magát a rockereknél, és én szégyenlem magam a városvezetés helyébe hogy nem tudtak 1 millió forintot szánni hogy itthon ünnepeljék meg a 30 éves fennállásukat. Zárom soraim pedig tudnék még mit mondani azokról akik csinálnak MINDENT rengeteg pénzért és nem tudnak adni egy kicsikét VALAMIÉRT! Szóljon a rock! Éljen a Lord!!

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 July 2002 - 12:41 PM

Szerintem a LORD méltatlanul mellőzve van a nyugat oldalain.Van egy rock együttes Szombathelyen 30 éve csak hírnevet szereznek a városnak és úgy érzem nem kapnak elég megnyilvánulási lehetőséget.A hétvégi slágerexpressz fellépésről,a 30 éves évfordulórol,stb.pl lehetne írni és sokakat érdekelne .