Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46082 replies to this topic

#21 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 196 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 01:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 16 June 2018 - 11:08 AM

Abban meg a Zizounak, hogy Beni es Zozo szintu magyart akik raadasul sajat nevelesek legiosokkal nem tudod potolni. Hozhatsz 5 jo legiost attol meg nem lesz csapatod. Es pont ez a fajo ebben az evben, hogy az elejen center poszton elkapkodtuk es azota egy ur tatong a magas posztokon.

Azért ez így nem igaz. A Körmend két éve csak a jó légiósokra alapozva nyert kupát és lett bajnokságban 3. Szinte nem is volt olyan meccsük, hogy a magyarok összesen! 10 pont felett dobtak volna.

#22 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1751 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 01:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 16 June 2018 - 01:20 PM

Természetesen nem baj, de akkor remelem az sem, hogy en meg úgy érzem maradt a csapatban olyan lehetőség, amit nem használtunk ki. :)/>

Persze hogy nem baj. Én meg úgy érzem, hogy nem maradt :)

#23 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1751 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 01:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 16 June 2018 - 12:57 PM

Bocs, hogy en valaszolok. A 37-38 percekbol lehetett volna faragni. El lehet osztani. Na meg persze sok meccs volt amikor valamelyiknek nem ment. Tavaly az egyik legjobb vedojatekos volt.

Talán valóban volt olyan meccs, amikor 37-38 percet játszott valaki, de az átlagok ezek:

Perl: 33.8
Govens: 34.6
Váradi 32.5

1-2-3 perccel valóban lehetne akár kevesebb is, de az hétszentség, hogy semmit nem befolyásolt volna.

"Tavaly az egyik legjobb vedojatekos volt." Az lehet, azt nem tudom, annyira nem néztem a tavalyi Zetét, de szerintem idén messze Beni a legjobb védőjátékosunk, és én Nofleeten nem nagyon láttam azt idén, hogy annyival jobb védő lenne, mint Zozó vagy Govens, hogy lényegesen több perc jusson neki.

De persze ez mindegy is, mert nem én vagyok az edző. Velem biztos nem döntőztünk volna :)

#24 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1288 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 01:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 16 June 2018 - 01:19 PM

Akkor azért remélem nem baj, hogy inkább a két saját nevelésű, 22 éves magyarunk kezdett és játszott többet és nem egy amerikai légiós (akivel persze semmi bajom, de mégsem a "saját kutyánk kölyke")...

Természetesen nem baj, de akkor remelem az sem, hogy en meg úgy érzem maradt a csapatban olyan lehetőség, amit nem használtunk ki. :)/>
Csak a FALCO !

#25 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1751 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 01:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 16 June 2018 - 12:59 PM

de egyben biztos vagyok: amit Norfleet hozott a PO-ban az a teljesítmény legalább ugyanolyan mint Beni es Zoli egesz éves teljesítménye. Es abban is, hogy Govens volt egyértelműen a csapat legjobbja.

Akkor azért remélem nem baj, hogy inkább a két saját nevelésű, 22 éves magyarunk kezdett és játszott többet és nem egy amerikai légiós (akivel persze semmi bajom, de mégsem a "saját kutyánk kölyke")...

#26 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1905 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 01:02 PM

Olvasgatok, olvasgatok... Mindenki leírja, hogy azt a pár napot bírjuk ki ami még hátravan, de azért csak megmondja mindenki a tutit.
Hát én most nem fogom, majd (remélhetőleg) csütörtökön... ;)
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#27 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1288 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 12:59 PM

Idézés: Lewis - Dátum: 16 June 2018 - 12:48 PM

Ok, akkor most én is kérdezek: Beni, Zozó vagy Govens kárára játszattad volna többet? És mennyivel többet?

Splity válaszolt. Mind a 4 játékosnak 30 perc, aztán lehet változtatni a kezdon, ki van jobb formában, kinek fekszik jobban az aktuális csapat játéka stb. Egy Szolnokba, Albaba sem
Átlagoltak többet a legjobb játékosok.

Persze lehet ugyanígy állnánk es semmivel sem értünk volna el jobb eredményt mint most fogunk, de az is benne van, hogy lehet ennyin múlt a pályaelony. Sosem tudjuk meg a választ, de egyben biztos vagyok: amit Norfleet hozott a PO-ban az a teljesítmény legalább ugyanolyan mint Beni es Zoli egesz éves teljesítménye. Es abban is, hogy Govens volt egyértelműen a csapat legjobbja.
Csak a FALCO !

#28 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6679 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 12:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 16 June 2018 - 12:48 PM

Ok, akkor most én is kérdezek: Beni, Zozó vagy Govens kárára játszattad volna többet? És mennyivel többet?

Bocs, hogy en valaszolok. A 37-38 percekbol lehetett volna faragni. El lehet osztani. Na meg persze sok meccs volt amikor valamelyiknek nem ment. Tavaly az egyik legjobb vedojatekos volt.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#29 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1758 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 12:56 PM

Én azt mondom, a tavalyi kerettel egyértelmű, hogy csodát tett a Szrecsko. Idén még nem látjuk a végét, de mivel a végjátékok csapata vagyunk kb, ki kell várni, mi lesz, aztán nyilatkozni.
kép

#30 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1751 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 12:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 16 June 2018 - 09:19 AM

De meg arra is várom a választ, hogy miért kellett Norfleetet es Szasat a szezon jelentős részén padoztatni? Láttuk tavaly, látjuk iden, hogy egyik jo másik pedig egy nagyon jo légiós, lehet ha többet játszanak mienk lett volna a pályaelony. Jól írta Firo.

#31 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6679 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 11:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 16 June 2018 - 10:31 AM

Még egy dolog és tényleg szerdáig hanyaglom a témát: Abban igaza van Circonak, hogyha ugyanannyi vagy esetleg több pénz lesz jövőre, akkor nem (feltétlen) lesz rosszabb csapatunk. Minden azon múlik, hogy egy jó edzőt hozzunk. Mert tegyük fel, hogy elmegy Govens-Zoli-Beni-Norfleet, a többiekre pedig nem tart igényt az új szakember. Ezzel rengeteg pénz szabadul fel és ha nem sikerülne meghatározó magyart igazolni (amin meglepődnék), akkor sajnos egy szinttel gyengébbeket kell keresni, kiegészítő embereket. De ennek együtt kell járnia azzal, hogy légiósokat pedig egy árszinttel feljebb kell hozni és itt lesz a nagy feladat, legalább 4 extra ember kelleni fog plusz egy jó kiegészítő. De mivel egy kategóriával így feljebb lehet választani (pénz ugye bőven meglesz), az esély is nagyobb. :)/>

Érdekes lesz a nyár, de most még hétfőn csodát kell tennünk! :)/>

Abban meg a Zizounak, hogy Beni es Zozo szintu magyart akik raadasul sajat nevelesek legiosokkal nem tudod potolni. Hozhatsz 5 jo legiost attol meg nem lesz csapatod. Es pont ez a fajo ebben az evben, hogy az elejen center poszton elkapkodtuk es azota egy ur tatong a magas posztokon.
Nyugodj békében CECE!

#32 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1288 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 10:31 AM

Még egy dolog és tényleg szerdáig hanyaglom a témát: Abban igaza van Circonak, hogyha ugyanannyi vagy esetleg több pénz lesz jövőre, akkor nem (feltétlen) lesz rosszabb csapatunk. Minden azon múlik, hogy egy jó edzőt hozzunk. Mert tegyük fel, hogy elmegy Govens-Zoli-Beni-Norfleet, a többiekre pedig nem tart igényt az új szakember. Ezzel rengeteg pénz szabadul fel és ha nem sikerülne meghatározó magyart igazolni (amin meglepődnék), akkor sajnos egy szinttel gyengébbeket kell keresni, kiegészítő embereket. De ennek együtt kell járnia azzal, hogy légiósokat pedig egy árszinttel feljebb kell hozni és itt lesz a nagy feladat, legalább 4 extra ember kelleni fog plusz egy jó kiegészítő. De mivel egy kategóriával így feljebb lehet választani (pénz ugye bőven meglesz), az esély is nagyobb. :)

Érdekes lesz a nyár, de most még hétfőn csodát kell tennünk! :)
Csak a FALCO !

#33 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1758 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 10:21 AM

Így igaz, utolsó meccs következik itthon biztosan, ės lehet,hogy az ő utolsó szombathelyi meccse. Majd ezutàn lehet ėrtėkelni mindent. Ėn azt ėrzem rajta, hogy tàvozik. Ő ėrzėkeny ember, ės ha valaki úgy ėrzi, hogy elfogyott körülötte a levegő, (ahogyan Prospero írta) akkor lėpnie kell.
kép

#34 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6679 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 10:04 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 16 June 2018 - 09:50 AM

Nincs itt még ennek az ideje. Maradjunk annyiban,hogy azért Szrecskó döntése őt igazolja.Azért csak 2-ikak lettünk a kupában,alapszakaszban,és most a bajnokságért játszunk(tudom ez semmit nem ér).Persze tudom,ha nem Szrecskó lenne az edző,hanem mondjuk Cizmic vagy Báne,akkor biztosan alapszakasz elsők kupa győztesek és már bajnokok lennénk,mert akkor biztos gyengébb lenne a Szolnok...
De ennek tényleg nincs itt az ideje,de úgylátom nem lehet kibirni még azt a 4 napot :(/>
(Azért én még bízok benne,hogy Szrecskó marad,már csak azért is,mert akkor jövőre is vitázhatnánk majd a döntő alatt,hogy milyen hiányosságai vannak edzőként,és h a kor hogyan elhaladt már mellette :)/> )

Sosem ertettem miert mondjatok mindig azt, hogy ha mas edzo lenne akkor kupat es alapszakaszt nyerhettunk volna.
Mindig az adott helyzetet kell elemezni.
Nem tudni mas edzovel mi lett volna.
Most Srecko bizonyitvanyosztasa lesz.
Az utolso meccs utan mindenki leirhatja ki hogy latta, miben volt jo es miben hibazott.
De addig minimum egy meccs meg lesz inkabb arra kell koncentralni. Ha meg lesz 5. meccs akkor par napot csuszik az "itelethirdetes" de jelen pillanat most annak mindenki orulne!
Nyugodj békében CECE!

#35 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3976 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 16 June 2018 - 09:57 AM

Mondjuk a csapattervezésért pont te ne kritizáld. Ok, most pár hónapja nem csinálod, de nálad több csapatot itt senki nem állított össze...

Uborka szezonban.És nem azt kritizáltam...Értő olvasás.

#36 Firo72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 18 Hozzászólás:

Mondjuk Lackó óta egy igazi irányító volt a csapatnál. Most Beni, Go ,Nor sem az. Perl sem. Mindegyik kettes

#37 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 471 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 09:57 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 16 June 2018 - 09:43 AM

Nem arra gondoltam.Azt írod,most nincs itt az idő,aztán a végén meg elkezdesz azért már a jövő évi edzőről beszélni.

Mondjuk a csapattervezésért pont te ne kritizáld. Ok, most pár hónapja nem csinálod, de nálad több csapatot itt senki nem állított össze...

#38 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3976 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 09:50 AM

Idézés: falco Man - Dátum: 16 June 2018 - 09:19 AM

+1

De meg arra is várom a választ, hogy miért kellett Norfleetet es Szasat a szezon jelentős részén padoztatni? Láttuk tavaly, látjuk iden, hogy egyik jo másik pedig egy nagyon jo légiós, lehet ha többet játszanak mienk lett volna a pályaelony. Jól írta Firo.

Egyébként szerintem ahhoz, hogy Zoli haza jöjjön nagyon kellett Szrecsko es a tavalyi csapat meglepetés döntője, mert ha mondjuk csak negyedikek vagy ötödikek leszünk, akkor nemzetközi kupas csapathoz ment volna szerintem.

Ha tenyleg jo anyagi lehetőségeink lesznek es megtaláljuk azt az edzőt, akit kell es mondjuk ide jönne Benke plusz maradna Govens nem lenne rossz alap. Plusz remelem Norbi is marad. Légiós szinten is fogunk tudni előrelépni.

Nincs itt még ennek az ideje. Maradjunk annyiban,hogy azért Szrecskó döntése őt igazolja.Azért 2-ikak lettünk a kupában,alapszakaszban,és most a bajnokságért játszunk(tudom ez semmit nem ér).Persze tudom,ha nem Szrecskó lenne az edző,hanem mondjuk Cizmic vagy Báne,akkor biztosan alapszakasz elsők kupa győztesek és már bajnokok lennénk,mert akkor biztos gyengébb lenne a Szolnok...
De ennek tényleg nincs itt az ideje,de úgylátom nem lehet kibirni még azt a 4 napot :(
(Azért én még bízok benne,hogy Szrecskó marad,már csak azért is,mert akkor jövőre is vitázhatnánk majd a döntő alatt,hogy milyen hiányosságai vannak edzőként,és h a kor hogyan elhaladt már mellette :) )

#39 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3976 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 09:43 AM

Idézés: falco Man - Dátum: 16 June 2018 - 12:28 AM

Miért is ? Ha arra gondolsz, hogy leírtam egy kijelentő mondatot, akkor rosszul értelmezed. Itt a vita szót az eredmények, az egesz szezon osszessegere ertem nem arra, hogy milyen edző a Szrecsko. Igy az állításod mar nem is releváns.

De meg kicsit kifejtem, de ez mar nálam önismétlés: úgy gondolom, hogy Szrecsko jo edző, jo eredményeket hagy itt, ket év alatt visszahozta a csapatot az elitbe, amiért köszönet illeti es elismerés. De az utolsó lépéseket egy jobb edzővel fogjuk elérni szerintem, aki taktikailag teszi hozza a pluszt a csapathoz.

Nem arra gondoltam.Azt írod,most nincs itt az idő,aztán a végén meg elkezdesz azért már a jövő évi edzőről beszélni.

#40 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 457 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2018 - 09:20 AM

Most is azt mondom ,nincsen" HA" a sportban de az Alba elleni ottani első meccsen ahol 4 ponttal kaptunk ki és Szasa 18 perc alatt bevert 15 pontot 7/6-os dobással Norfleet meg nem tudom pontosan kb 22 perc alatt 14 -et vagy mennyit Zozo meg beni 30,32 perc alatt 2 ill. 5 pontot tudott hozzátenni ,mert sajnos nem ment nekik és végig nyomták a meccset az nyerhető lett volna sztem ha nem hagyjuk a padon a jól játszó embereinket,akkor 3-0 az Alba ellen, több pihenés nincs Go sérülése (persze edzésen is meg lehet sérülni ez benne van ) .Ez ugye nem biztos ,mert lehet ugyanígy kikapunk ,csak,ha megy valakinek akkor miért kell leültetnii?Persze kell a pihi de ezt sokszor eljátszotta Szrecsko hogy valakinek ment 8 perc alatt 10 pont aztán leültette és a padon felejtette a kövi 20 percre .Én ezeket nem értettem sosem .Na mindegy ez már a múlt hétfőn meg nyerünk aztán annyi :D