Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

50965 replies to this topic

#21 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1893 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 07:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 15 December 2018 - 06:58 PM

Annyira lappang benne, hogy már Bécsben van. Gondolom szombat esti kúra lesz.

Azért ült a padon és öltözött át és végezte is el a bemelegítést, mert abban egyeztek meg, ha nagyon muszáj, játszani fog, de nem erőltetjük. Volt már ilyenre példa máskor is.

#22 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3685 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 06:58 PM

Idézés: Lewis - Dátum: 15 December 2018 - 10:05 AM

Megkérdeztem a sajtótájékoztatón, azt mondta Okorn, hogy nem érezte jól magát, lappang benne valami betegség.

Annyira lappang benne, hogy már Bécsben van. Gondolom szombat esti kúra lesz.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#23 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1402 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 05:10 PM

Én úgy látom továbbra is, hogy a védekezés felemészti az erőnket. És emiatt a támadás gyengébb. Ilyen doboszazalek egyszerűen ilyeszto ha lebontják játékosok teljesítményere. Az első félidő tényleg nagyon erős volt. Kecskemét se volt jó de sokat tettünk érte hogy így legyen. Aztán a második félidőben csak pillanataink voltak. Most ez is elég volt. Ha nem lesz serultunk pár hétig január végére ez egeszen osszeallhat. Játékos csere dolog meg jó kérdés. Szerintem elég nekünk a Curry. Zolit elfogadnam plussznak de ennyi. Mert ha cserelunk nagy eséllyel hasonló lesz.

#24 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2270 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 04:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 15 December 2018 - 02:32 PM

Dee-nek esze ágában sincs visszajönni Magyarországra. Nem a menedzsere miatt. Ezt ő mondta nekem a válogatottnál. Erős bajnokságban akar játszani. Egyébként meg, mire érdeklődtünk nála, már aláírt Novgorodba.

Hát az, hogy valaki mit akar, meg ebből mi valósul meg, az két külön dolog. Én is a kincses szigeten akarok lakni, aztán... :D
Amióta felépült Perry, gyakorlatilag nem játszik. Nem hinném hogy ez volt az álma.
Zozó meg szvsz eléggé elbaszarintotta. Célszerűbb lett volna olyan bajnokságba igazolni, ahol azért néha pályára is engedik, mert ennek így sok értelme nincs. A klubját mondjuk nem értem, hogy legalább kölcsönbe miért nem engedik el. Ők is jobban járnának vele.

Meccs:
Tegnap az első félidőt öröm volt nézni, szerintem a legjobb volt idén. De szünet után mi történt? Nem értem.
Nem fognám ezt a fáradtságra, tavaly sokkal többet voltak fent a meghatározó játékosok mint idén. Meg azért egy profi játékos nehogy kidőljön már 15 perc után! Mert akkor komoly gondok vannak.
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#25 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1911 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 02:45 PM

Mennyi Zozó kívásárlási ára? Dobjuk össze!!! :D
HAJRÁ FALCO!

#26 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1030 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 02:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 15 December 2018 - 02:33 PM

Teljesen jogos. Ha Govenset vagy Zolit megkerestük, az azt jelenti, változtatási szándék van a csőben. Olyan nincs, hogy nekünk csak akkor kell új játékos, ha azt Darrin Govensnek vagy Perl Zolinak hívják...

Ilyenkor is vannak / lehetnek jó játékosok szabadon.Csak ilyenkor már nehezebb jó játékost hozni.Persze nem lehetetlen.
Ha lesz csere, akkor rosszabb ne jöjjön!

#27 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1893 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 02:34 PM

Idézés: nincs - Dátum: 15 December 2018 - 02:00 PM

Pustahvar meddig marad? Ha már senkit nem hozunk, legalább őt megtarthatnánk a szezon végéig, biztosítéknak azokra, akik a meccs előtti pár percben rosszul lesznek...

Január közepéig

#28 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 956 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 02:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tribunus - Dátum: 15 December 2018 - 02:15 PM

Go-nak akkor ajánlatot is tettünk.Nem sokkal kevesebbet, mint amit most kap.Nála az ügynöke a legnagyobb baj.Magyarországra csak a végső esetben hozná!Nem csak ő volt , aki kapott ajánlatot.
Lehet, hogy most éppen nincs kiszemelt, de aki nem látja hogy ez a csapat irányítóért kiállt, az vak!
Az Alba ellen Gumi is leírta, hogy a Falconak nincs irányítója!Teljesen igaza van.Ő is leírta, hogy kosárberkekben beszélik, hogy cserél / cserélne a Falco irányító poszton.
Biztos akik ide beírták ( meg sokan akik tudnak róla csak nem írták ide ) rosszul tudják Gumival együtt.Ha egy csapat játékost keres, akkor azért a kosaras szakmának van infója.Szerintem ezt te is tudod.
Ha jelenleg nem keresnek, akkor annak nem örülök,

Teljesen jogos. Ha Govenset vagy Zolit megkerestük, az azt jelenti, változtatási szándék van a csőben. Olyan nincs, hogy nekünk csak akkor kell új játékos, ha azt Darrin Govensnek vagy Perl Zolinak hívják...
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#29 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1893 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 02:32 PM

Idézés: Tribunus - Dátum: 15 December 2018 - 02:15 PM

Go-nak akkor ajánlatot is tettünk.Nem sokkal kevesebbet, mint amit most kap.Nála az ügynöke a legnagyobb baj.Magyarországra csak a végső esetben hozná!Nem csak ő volt , aki kapott ajánlatot.
Lehet, hogy most éppen nincs kiszemelt, de aki nem látja hogy ez a csapat irányítóért kiállt, az vak!
Az Alba ellen Gumi is leírta, hogy a Falconak nincs irányítója!Teljesen igaza van.Ő is leírta, hogy kosárberkekben beszélik, hogy cserél / cserélne a Falco irányító poszton.
Biztos akik ide beírták ( meg sokan akik tudnak róla csak nem írták ide ) rosszul tudják Gumival együtt.Ha egy csapat játékost keres, akkor azért a kosaras szakmának van infója.Szerintem ezt te is tudod.

Dee-nek esze ágában sincs visszajönni Magyarországra. Nem a menedzsere miatt. Ezt ő mondta nekem a válogatottnál. Erős bajnokságban akar játszani. Egyébként meg, mire érdeklődtünk nála, már aláírt Novgorodba.

#30 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1030 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 02:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 15 December 2018 - 01:51 PM

Nem keresünk most irányítót, ez száz százalék. Érdeklődés szintjén eljutottunk Govenshez (nem most, még a Minszk után) és Zozóhoz is, de ennyi.

#31 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 618 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 02:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 15 December 2018 - 01:51 PM

Nem keresünk most irányítót, ez száz százalék. Érdeklődés szintjén eljutottunk Govenshez (nem most, még a Minszk után) és Zozóhoz is, de ennyi.

Pustahvar meddig marad? Ha már senkit nem hozunk, legalább őt megtarthatnánk a szezon végéig, biztosítéknak azokra, akik a meccs előtti pár percben rosszul lesznek...

#32 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1893 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 01:51 PM

Idézés: Tribunus - Dátum: 15 December 2018 - 12:17 PM

Így van.Még nincs letéve irányító keresése.Az egy dolog, hogy mit kommunikálnak kifelé.
Zozót is megpróbálták.A klubja nem engedi kölcsönbe ( nyáron 1+1, vagy 2 évet írt alá ) csak kivásárlással engedné el.Az meg nem megy.

#33 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1030 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 12:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 15 December 2018 - 11:15 AM

De gondolom volt szo rola mert Govensert kuzdottunk ugy tudom.

Így van.Még nincs letéve irányító keresése.Az egy dolog, hogy mit kommunikálnak kifelé.
Zozót is megpróbálták.A klubja nem engedi kölcsönbe ( nyáron 1+1, vagy 2 évet írt alá ) csak kivásárlással engedné el.Az meg nem megy.

#34 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4331 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 11:39 AM

Idézés: Lewis - Dátum: 15 December 2018 - 10:31 AM

Nem rém, csak ál, rosszul fogalmaztam :)/>
Azt hiszem, már mindenkit hallottam, hogy cserélünk. És legalább hat variációt arra, hogy kik érkeznek. Felesleges is erről beszélni, nincs ilyen terv, és szerintem sem kell...

Így már értem.
Sajnálom,mert szerintem meg egy irányító bőven elférne.

#35 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6923 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 11:15 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 15 December 2018 - 10:31 AM

Nem rém, csak ál, rosszul fogalmaztam :)/>
Azt hiszem, már mindenkit hallottam, hogy cserélünk. És legalább hat variációt arra, hogy kik érkeznek. Felesleges is erről beszélni, nincs ilyen terv, és szerintem sem kell...

De gondolom volt szo rola mert Govensert kuzdottunk ugy tudom.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2405 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 10:36 AM

Bravó srácok az első félidőért a többit felejtsük el!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#37 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1893 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 10:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 15 December 2018 - 10:27 AM

Köszi.
Egyébként mik azok az “elég extra rémhírek”,amik terjednek a csapatról?

Nem rém, csak ál, rosszul fogalmaztam :)

#38 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4331 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 10:27 AM

Idézés: Lewis - Dátum: 15 December 2018 - 10:05 AM

Megkérdeztem a sajtótájékoztatón, azt mondta Okorn, hogy nem érezte jól magát, lappang benne valami betegség.

Köszi.
Egyébként mik azok az “elég extra rémhírek”,amik terjednek a csapatról?

#39 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1893 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 10:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 15 December 2018 - 12:21 AM

Azt lehet tudni,hogy Curry miért nem játszott?

#40 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1510 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 01:01 AM

Gratulálok én is a csapatnak, tetszett a mai első félidő nagyon. Remek védekezés, szép figurák, helyenként jó egyéni megmozdulások. Szépen elindultunk felfelé, az év végére remélem oda is érünk a második-harmadik hely valamelyikére. Reddic óriási igazolás volt, sokkal jobb játékos, mint Keller lett volna, így utólag azért nem bánom, hogy nem minket választott. Bíró is szépen épül be a csapatba,fejlődött szerintem szeptemberhez képest, de még bízok benne, hogy lépni fog előrébb. Balmazovics is jó volt, de sokszor önző, teljesen nyílvánvaló helyzeteket nem passzolt le, ez nem tetszett ma nekem. Volt ilyenből legalább 4 eset, egyszer vagy kétszer még elmegy, de ez nekem ma sok volt.

Viszont abban egyetértek, hogy ezt az intenzív védekezést plusz gyors támadásvezetéseket nem fogjuk bírni 8 emberrel. A szezon elején jóval többször lassítottuk a játékot, de ez mostanában picit elhanyagoltnak tűnik nekem, általában Okorn miatt, mivel sokszor kéri a padról a rohanást. Azt viszont nem értem,hogy miért hagy bennt Ő is időkéréseket, simán nyerhetnénk vele energiát, ami egész meccsre levetítve akár döntő is lehet. Alapvetően viszont ezt a rendszert és szerkezetet én jónak és hatékonynak ítélem meg, tetszik ahogy játszunk.

Ami viszont nagyon jó, hogy Bruinsma visszatért, nálam egyértelműen a csapat (talán az egész bajnokság) legjobb játékosa, az első számú emberünk. Ha Ő formába lendül ismét, Reddic tartja a megszokottat és mondjuk Norfleet hozza a tavalyi PO játékát én simán verhetőnek érzem az Olajt idén. Vagy inkább azt mondom ha a fentebb írt dolgok megvalósulnak és még jobban összeáll Okorn rendszere, akkor nem látok nálunk erősebb csapatot! Bízzunk benne, hogy így lesz!

FALCO!
Csak a FALCO !