Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

48890 replies to this topic

#21 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 453 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 25 September 2018 - 03:33 PM

Arra céloztam, hogy akár az is lehet a háttérben, hogy nincs fedezet vagy hajlandóság a leigazolására Pakson, Körmenden vagy pl. itt. A szurkoló csak feltételezni tud.

Ebben igazad lehet, mert egy jobb magyar szinte már egy közepes légiós bérét simán megkeresi.
Kaposvár annyiban lehet neki jó döntés, hogy többet játszana (mondjuk a 22 perces statja meglepett az Albában), talán bejátszaná magát a válogatottba és egy jó szezon után jöhetne neki a Falco-Körmend-Atom-Szolnok szint.

#22 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 494 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 25 September 2018 - 03:24 PM

BB1 elég jól informált szokott lenni, nem nagyon emlékszem rá, hogy hírbe hoztak volna egy játékost egy konkrét csapattal, és az nem oda ment volna.

Arra céloztam, hogy akár az is lehet a háttérben, hogy nincs fedezet vagy hajlandóság a leigazolására Pakson, Körmenden vagy pl. itt. A szurkoló csak feltételezni tud.

#23 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 453 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 25 September 2018 - 03:12 PM

Ha valóban Kaposváron kötne ki az azért ráerősítene arra a feltevésre, hogy az Alba nem akarja közvetlen riválisoknak átjátszani.

Persze szekunder információkból csak feltételezésekre futja, ki tudja milyen hajlandósága/pénze van a "nagy" kluboknak az ügyben.

BB1 elég jól informált szokott lenni, nem nagyon emlékszem rá, hogy hírbe hoztak volna egy játékost egy konkrét csapattal, és az nem oda ment volna.

#24 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 453 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:22 PM

Pl. érdekelne, hogy konkrét kinevezett szurkolói kapcsolattartó hiányában a B-közép vezére, vezérei vannak-e abban a helyzetben, hogy akár egyeztetett időpontban bejárjanak az irodába és ott nem számon kérve, de megkérdezve feltehetnék-e a szurkolókat dühítő kérdéseket (ha már ankét nincs) és kapnának-e őszinte válaszokat. A felvetésem első részét még el is tudom képzelni, csak az őszinte válaszokkal lenne gond szerintem.
Amúgy van már érdekképviselete a bíróknak, a játékosoknak, a csapatok is összezárnak, már csak a szurkolóknak nincs.

#25 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 494 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 25 September 2018 - 01:19 PM

Ha valóban Kaposváron kötne ki az azért ráerősítene arra a feltevésre, hogy az Alba nem akarja közvetlen riválisoknak átjátszani.

Persze szekunder információkból csak feltételezésekre futja, ki tudja milyen hajlandósága/pénze van a "nagy" kluboknak az ügyben.

#26 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 453 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:10 PM

Mivel ez még pár évig biztos így is lesz, egyedül a szurkolók tudnak ezen változtatni. Kérdéses h. akarnak, akarunk-e.
Számomra siralmas a helyzet, de a szurkolók nagy többségének szerintem nagyjából jó minden úgy ahogy van.
A szomorú az, hogy óriási javulást lehetne elérni, de nem látja a potenciált ebben a klub. És ehhez nem extra lóvék meg plusz 5 falcos alkalmazott kell, hanem egy kis plusz munka azoktól, akik ott vannak.

#27 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8533 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:58 PM

Ugyanaz a helyzet mint a fociban (meg még sok helyen).
Nincsenek rákényszerítve a klubok arra, hogy minél több nézőt csábítsanak a stadionokba/csarnokokba.
Pénz így is úgy is van. Tv, Tao, hiánypótlás, stb ...
A jegyek/bérletek által befolyt pénz egy klub éves költségvetésének nagyon kicsi százaléka.
Ezért a kis pénzért nem gondoljátok, hogy emberszámba vesznek minket szurkolókat ...
Ha 200-an lézengenének a meccseken, a Gyuri bá majd 10 millióval több hiánypótlást kérne, aztán minden meg lenne oldva.

#28 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1590 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:29 PM

Nagyon profi klub vagyunk...minden szinten... :-(

#29 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1851 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:28 PM

Igaz, a piros-fekete plakát is gáz...
HAJRÁ FALCO!

#30 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2248 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:21 PM

-

#31 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 453 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:19 PM

http://www.bb1.hu/ta...kaposvarra_tart

#32 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2248 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 25 September 2018 - 08:31 AM

Nem tartom fair dolognak az ezer forintos jegyárat a holnapi meccsre.

Plusz őszintén, leszünk így háromszázan?

Engem jobban zavar és felháborít,hogy az emlékmeccs plakátja piros-fekete !

#33 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 284 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:50 AM

Amúgy nem ismerem (ahogy itt senki sem) Markovics szerződését, de lehet, hogy a B csapatba "száműzéssel" az Albának már nincs beleszólása, ha Markovics eligazol valahova. Simán el tudom képzelni, hogy az Alba részéről ez szerződésszegés.

#34 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 453 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:13 AM

Utánpótlásra, hagyjuk, tao-ból annyit kapnak, amennyit nem tudnak elkölteni.
Olyan versenyeztetési rendszer van, amiről 15-20 éve csak álmodtak az up csapatok.
Volt úgy, hogy vonattal mentünk anno idegenbeli meccsekre, saját labdákat vittünk edzésre és kb 5 éves mezekben játszottunk.
Ma párhuzamosan szinte minden korosztályban van A és B csapata a Falconak, mindenhozva busszal viszik őket, felszerelésre nincs gondjuk stb...
A magyar viszonyokat ismerve szerintem még a nagy csapat is élvezi a tao-s forrásokat.

Ha a meccs bevételéből tegyük fel Cece családját vagy egy jótékony célt támogatnának, még el tudom fogadni a belépőt, de gondolom nem így lesz.

Lassan kezdődik a szezon, ankétot nem mernek rendezni.

Esetleg egy szezon előtti interjú jó lenne Gyuribával, ahol érintik a szurkolók számára fontos témákat is.
Ha a megkeresésre nemet mond (gondolom most azt mondana), akkor az persze úgysem lesz az kommunikálva, mert akkor kikerülne az adott sajtó a bennfentes pixszisből.
Átfogó edzői nyilatkozatnak is örülnék, de szerintem azzal ráérünk akár 7-8 meccs után is.
Addig esetleg az új légiósokról lehetne egy bemutatkozás, de hát ez is már lerágott csont, hogy mennyire vagy mennyire nem szolgálja ki a klub a szurkolói igényeket.
Nem hiszem, hogy ha pl. Perl-t vagy Hangát szezon előtt szeretné meginterjúvolni az adott csapata, akkor azt mondanák, hogy bocs de a sok elfoglaltságom meg az edzések miatt nem érek rá.

Bíró szerintem is hármas, igen elmosódnak a posztok, de abban igazat adok Circonak, hogy kell egyszerre két labdabiztos játékos a pályán.
Ha nagy nyomást helyeznek a labdafelhozóra, vagy letámadnak, jó ha besegít valaki.
Anno a 90es években egyszer sérülések miatt a 3-as Vidánk volt a kényszerirányító, hát nem jól sült el, sorban vették el tőle a labdát.
Ezért is nagyon fontos, hogy Váradi és Norfleet hamar bevethető legyen.

Amúgy engem nem zavar Bíró sorsa, mindenki a saját sikerének kovácsa. Úgy igazoltuk le, hogy gondolom Okorn még élőben nem látta, edzést nem vezényelt neki. Neki most kell megmutatni, hogy számíthatunk rá, talán meg is fogja mutatni. Markovics múltja jobb, de ő is most sokat volt sérült, kérdéses h. milyen állapotban van. Amúgy gondolom csak úgy nem engedné el az Alba egy riválishoz, biztos kérnének nem kevés kivásárlási árat. De az is lehet, hogy fel van fújva az egész, nem tudjuk mi volt a fegyelmi vétség (bulizás, késés, edzőnek, játékostársnak beszólás)... Lehet hogy nevelési szándékkal száműzték a tartalékokhoz, hogy kapjon észbe és ha látják, hogy ott nem dünnyög meg lazsál, akkor idővel visszaemelik.
Az Alba sincs abban a helyzetben Keller távozása után, hogy magyar szinten értékelhető játékosokról csak úgy lemondjon.
Persze ha nagy a szakadék közte és Dzunics közt, akkor lehet hogy más csapatban fogjuk látni, hogy legalább ne az Albának kelljen a bérét feleslegesen fizetni.
Ő szerintem kb egy 15 perces játékosnak tartja magát a mai magyar bajnokságban, annyit nem hiszem hogy kapna nálunk.

#35 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2044 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 25 September 2018 - 08:31 AM

A HZ tornákat eddig nem a Falco szervezte, ezért sok beleszólásuk sem volt a jegy árba. A bérlet is elvileg ezért nem használható (bár szerintem ez a duma része). Azt nem tudom, hogy ez most is így van-e, mivel ez tényleg egy szimpla meccs, átnevezve.
Mondjuk tavaly két meccs került ennyibe, az is igaz.

Ja, most látom a tegnapi meccs is 1000 HUF volt. Hát van a pofájukon bőr rendesen na.

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 25 September 2018 - 07:35 AM

Annyit azért hozzátennék, hogy a mccs bevétele-tuidomásom szerint-az utánpótlásnak megy!</p>

A bevételnek mindössze 10%-a megy az UP-nak. Eddig legalábbis így volt.
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#36 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 393 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:57 AM

Gratulálok a vezetőségnek! Hányszor akarják még lehúzni az embert? 10% megy az utánpótlásnak a jegyekből, az mennyi lesz, 50 ezer Ft? Tényleg ezen múlik a sorsuk? Mert akkor baj van. Így komolyan meggondolom, hogy megyek-e. Tudom, ki lehet fizetni 1000 Ft-ot, de azért na.. Előtte adtam ki 1 héttel 28 ezret. Szóval mégegyszer gratulálok!

#37 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1851 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:31 AM

HAJRÁ FALCO!

#38 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1348 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:57 AM

Szerintem azt én már leírtam. Olvasd vissza írásom.

#39 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6598 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:50 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 25 September 2018 - 04:27 AM

Circo még az a szerencse nem te döntesz a csapat igazolasairol. Nem akarlak megsérteni de nem irányítani kell tudnia a hátvédnek, hanem labdabiztos és passzolni illetve 2-2-t játszani tudónak kell lennie. Ha láttad a Markovicot játszani ezekben mind teljesen rendben van. Az ő játéka hasonló a Perl Zoliehoz, gyengébb kivitelben. O mégis csak jó volt hátvédnek neked is, nem emlékszem hogy szidtad volna.

Csak annyira szerencse, mint ahogy az is, hogy nem te döntesz. :) Mindenkinek van egy koncepciója a csapattal kapcsolatban. Az enyém az, hogy mindig a pályán kell lenni egy csapatból két olyan játékosnak, aki tud irányítani is. Vagy legalább olyannak, aki irányító színvonalon át tudja vinni az ellenfél térfelére a labdát. Nos Curry is ilyen (mielőtt belemegyünk abba, hogy mennyire irányító vagy sem), és az általad példaként hozott Zozó is ilyen volt. Markovics és Bíró viszont nem.
Az ám az igazság, hogy semmilyen vita nem bontakozna ki közöttünk, mivel mindketten örülnénk, ha érkezne Markovics. Én csak azt várnám (akár tőled, akár másoktól), hogy ez esetben merd leírni, hogy Bíró játékpercei onnantól nagyon csekélyek lennének, és ne a posztokkal játsszál, hogy kit hova tologatsz. Ha ezt leírod - és ezzel vállalva azt, hogy téged nem érdekel Bíró sorsa -, abban a pillanatban megszűnik a vita kettőnk között ez ügyben.

#40 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1590 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:35 AM

Annyit azért hozzátennék, hogy a mccs bevétele-tuidomásom szerint-az utánpótlásnak megy!