Jump to content

Friss hírek a Falco felől II.

46082 replies to this topic

#1 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3976 posts

Posted Today, 12:57 AM

Idézés: Firo72 - Dátum: 17 June 2018 - 10:37 PM

Ja, igazad van. Az egyik csak válogatott, a másik meg húzó ember volt a ZTE-ben. Feltètelezem, ha sejti, hohy Perl idejön, nem ír alá. Nincs ezzel semmi baj, csak a perceket kellett volna jobban elosztani. Meg amit írtam, Kálmán és Martinics óta nincs igazi 1-es.

Warriorsban és Cavsben ki az igazi egyes?Ebbe az irányba megy a kosárlabda...Amúgy pedig ebben a műfajban Go40 zseniális.Különben meg már nehéz kiigazodni azon,hogy mi is az igazi baj,hogy nem játszanak a saját nevelésű fiatalok,vagy hogy Pusta(19.1perc) meg Norfleet(19.5perc) keveset játszik?!?

#2 Firo72

Tag

• Members
  • PipPip
  • 18 posts

Posted Yesterday, 10:37 PM

Ja, igazad van. Az egyik csak válogatott, a másik meg húzó ember volt a ZTE-ben. Feltètelezem, ha sejti, hohy Perl idejön, nem ír alá. Nincs ezzel semmi baj, csak a perceket kellett volna jobban elosztani. Meg amit írtam, Kálmán és Martinics óta nincs igazi 1-es.

#3 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6679 posts

Posted Yesterday, 08:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 June 2018 - 07:18 PM

Kikre gondolsz? Arra a Norfleetre, aki a playoffban jól teljesít, és játszik is eleget? Vagy Szására? Hagyjuk...

Szasa egy lelkizos jatekos. Ha erzi a bizalmat vagy elkapja a fonalat kepes jo jatekra. Ha viszont belelkizik betli a pali. Ezert se tudott komolyabb helyeken jatszani Feherorosz valogatottkent.
Norfleet meg nem 7-8-10 perces jatekos. Inkabb ugy fogalmaznek nmaranytalanul keves bizalmat kapott helyette a mester favoritjai jatszottak.
Amugy a playoff az alap es kozepszakasz folytatasa. 30 meccs alapozza meg a playoff beli helyezesedet.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#4 circo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6140 posts

Posted Yesterday, 07:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Firo72 - Dátum: 17 June 2018 - 03:33 PM

Egyetértek. Szrecsko kizsigereli az alapembereket. Közben meg milliókért padoznak mások, akik más csapatban alapemberek lennének.

Kikre gondolsz? Arra a Norfleetre, aki a playoffban jól teljesít, és játszik is eleget? Vagy Szására? Hagyjuk...

#5 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3976 posts

Posted Yesterday, 04:28 PM

:)

#6 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6679 posts

Posted Yesterday, 03:38 PM

Ja es a legfontosabb!
Jobbulast kapitany!
Nyugodj békében CECE!

#7 Firo72

Tag

• Members
  • PipPip
  • 18 posts

Posted Yesterday, 03:33 PM

Egyetértek. Szrecsko kizsigereli az alapembereket. Közben meg milliókért padoznak mások, akik más csapatban alapemberek lennének.

#8 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipPip
  • 8307 posts

Posted Yesterday, 03:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 June 2018 - 03:18 PM

Egy biztos...
A vege elott par perccel tortent amikor ugy santikalt le. Ha az utolso negyedet feladjuk mert valljuk be eselyunk nem volt Szolnokon 23 pontot behozni akkor lehet nincs ez. De valakinek ez a filozofiaja el kell fogadni. Var allot most kohalom....

+1

#9 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6679 posts

Posted Yesterday, 03:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 17 June 2018 - 01:46 PM

“Fáradásos törésről beszélünk, amikor a csontokat érő ismétlődő terhelés következtében a csont állományában úgynevezett mikrosérülések keletkeznek, melyek a csont részleges vagy teljes töréséhez vezetnek. Ilyenkor a csontátépülés zavart szenved, a csontlebontó folyamatok kerülnek előtérbe, azaz az oszteoklasztok aktivitása dominál.”
Tehát ez nem hirtelen jön,tehát ez nem feltétlen egy rossz edzői döntés miatt jött,az viszont biztos,hogy szinte a legrosszabbkor!!!
Így nagyon nehéz lesz,de láttunk már csodát nem is olyan régen,kétszer is.Miért ne sikerülhetne most is!!!!

Hajrá Falco!!!Mindent bele!!
Jobbulást Beni!

Egy biztos...
A vege elott par perccel tortent amikor ugy santikalt le. Ha az utolso negyedet feladjuk mert valljuk be eselyunk nem volt Szolnokon 23 pontot behozni akkor lehet nincs ez. De valakinek ez a filozofiaja el kell fogadni. Var allot most kohalom....
Nyugodj békében CECE!

#10 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3976 posts

Posted Yesterday, 01:46 PM

Idézés: falco Man - Dátum: 17 June 2018 - 01:08 PM

Sajnálatos hír, pláne, hogy ezt kivédhettük volna. Persze tudom, hogy edzésen is meg lehet sérülni, de ez egy edzői hiba volt, nem vittük le az amúgy is sérüléssel küzdő játékosokat már jóval korábban,mikor eldőlt a találkozó.

De sikerült már ötödik meccset nyernünk itthon Govens nélkül is, miért ne sikerülhetne negyediket holnap Beni nélkül? Én teljes mértékben hiszek a csapatban!

FALCO!

“Fáradásos törésről beszélünk, amikor a csontokat érő ismétlődő terhelés következtében a csont állományában úgynevezett mikrosérülések keletkeznek, melyek a csont részleges vagy teljes töréséhez vezetnek. Ilyenkor a csontátépülés zavart szenved, a csontlebontó folyamatok kerülnek előtérbe, azaz az oszteoklasztok aktivitása dominál.”
Tehát ez nem hirtelen jön,tehát ez nem feltétlen egy rossz edzői döntés miatt jött,az viszont biztos,hogy szinte a legrosszabbkor!!!
Így nagyon nehéz lesz,de láttunk már csodát nem is olyan régen,kétszer is.Miért ne sikerülhetne most is!!!!

Hajrá Falco!!!Mindent bele!!
Jobbulást Beni!

#11 falco Man

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1288 posts

Posted Yesterday, 01:08 PM

Sajnálatos hír, pláne, hogy ezt kivédhettük volna. Persze tudom, hogy edzésen is meg lehet sérülni, de ez egy edzői hiba volt, nem vittük le az amúgy is sérüléssel küzdő játékosokat már jóval korábban,mikor eldőlt a találkozó.

De sikerült már ötödik meccset nyernünk itthon Govens nélkül is, miért ne sikerülhetne negyediket holnap Beni nélkül? Én teljes mértékben hiszek a csapatban!

FALCO!
Csak a FALCO !

#12 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 196 posts

Posted Yesterday, 12:50 PM

http://falcokc.com/h...z-edzesre_1451/
Ez nem túl jó hír....

#13 Lewis

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1751 posts

Posted 16 June 2018 - 02:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 16 June 2018 - 02:10 PM

De beszélni jó volt róla, szerintem! :)

Így van :) Hétfőn mindent bele!

#14 falco Man

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1288 posts

Posted 16 June 2018 - 02:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 16 June 2018 - 02:08 PM

Persze, így van. Én nem is akartalak semmiről sem meggyőzni, ahogy te sem tudsz engem. Csak leírtam a saját véleményem. Hajrá Falco!

De beszélni jó volt róla, szerintem! :)
Csak a FALCO !

#15 Lewis

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1751 posts

Posted 16 June 2018 - 02:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 16 June 2018 - 01:49 PM

Lehet egy masik edző pedig jobban forgatta volna őket, mi igy látjuk, te másképp látod, úgyse tudjuk teljesen meggyőzni egymást. Ezért is szep a sport! Es ezért is jo erről ilyen kiraly vitat folytatni, jo volt olvasni a véleményeket ebben a témában.

Persze, így van. Én nem is akartalak semmiről sem meggyőzni, ahogy te sem tudsz engem. Csak leírtam a saját véleményem. Hajrá Falco!

#16 Lassa

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1436 posts

Posted 16 June 2018 - 01:51 PM

Kicsit off: a litvánok ellen a falcosok melyik szektorban lesznek ? Thx!

#17 falco Man

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1288 posts

Posted 16 June 2018 - 01:49 PM

En pedig azt láttam, hogy egyik sem komplexebb a másiknál annyira, hogy jelentősen kevesebbet játsszon. De abban igazad van, hogy sosem volt konfliktus, mindenki elfogadta a szerepet.

Lehet egy masik edző pedig jobban forgatta volna őket, mi igy látjuk, te másképp látod, úgyse tudjuk teljesen meggyőzni egymást. Ezért is szep a sport! Es ezért is jo erről ilyen kiraly vitat folytatni, jo volt olvasni a véleményeket ebben a témában.
Csak a FALCO !

#18 Lewis

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1751 posts

Posted 16 June 2018 - 01:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 16 June 2018 - 01:33 PM

Perl es Govens nem tartozik a legjobb vedok koze ezt be kell vallanunk. Ha megnezed Govenst nagyon konnyen verik meg egy leutes utan. De hozza kell tenni, ha extra vedo is lenne nem Magyarorszagon jatszana hanem egy sztarcsapatban.
Norfleet tavaly a bajnoksag egyik de az is lehet a legjobb vedojatekosa volt. Az alba ellen mondtam is az otodik meccs hazai es keves kosar lesz. Norfleet jobb vedo mint Govens. De amiert nyerni tudtunk az azert volt mert tamadasban is hozza tudott tenni.
En biztos tobbet forgattam volna ezt a 4 embert, az ellenfeleknek is nehezebb lett volna. Most mar mindegy, hetfon ismet nagy szerep var ra. Itthon nyerni kell.

Én azt nem vitatom, hogy Norfleet jobb védő, mint Zozó és Govens, mert azt nem nehéz :) De én nem láttam Norfleet védőmunkáját olyan kifejezetten extrának. Sőt, átlagosnak minősíteném. Az tény, hogy jobb, mint Zozóé és Govensé, de szerintem nem annyival, hogy jóval több játékpercet érdemelne emiatt, mert előbbi kettő viszont sokkal komplexebb játékos szerintem. Egyébként ez azért is furcsa téma, mert vannak, akik azt mondják, leépítette Norfleetet Szrecsko. Ez szerintem nagy dőreség, elég megnézni a nonverbális jeleket a kispadon. Soha nem vágott pofát semmiért a szezon során, pontosan tudja, hogy itt más szerepe van, mint tavaly volt Zegen. Beállt a sorba, tette ő is a dolgát, soha nem nyafogott, valszeg ezért is értünk el odáig, ameddig, mert itt mindenki csapatember volt, és nem az egyéni képességet nézte. Az meg a másik, hogy nap, mint nap nem mi látjuk, mik történnek edzésen. Én legalábbis nem, mert ritkán járok ki edzésre, így nem is lehetek annyira képben a dolgokkal (ki hogyan reagál bizonyos szituációkra, ki miben jó, ki mennyit sérült/beteg, stb), mint mondjuk a Konakov (direkt nem Szrecskót írtam :) ).

#19 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6679 posts

Posted 16 June 2018 - 01:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 16 June 2018 - 01:24 PM

Talán valóban volt olyan meccs, amikor 37-38 percet játszott valaki, de az átlagok ezek:

Perl: 33.8
Govens: 34.6
Váradi 32.5

1-2-3 perccel valóban lehetne akár kevesebb is, de az hétszentség, hogy semmit nem befolyásolt volna.

"Tavaly az egyik legjobb vedojatekos volt." Az lehet, azt nem tudom, annyira nem néztem a tavalyi Zetét, de szerintem idén messze Beni a legjobb védőjátékosunk, és én Nofleeten nem nagyon láttam azt idén, hogy annyival jobb védő lenne, mint Zozó vagy Govens, hogy lényegesen több perc jusson neki.

De persze ez mindegy is, mert nem én vagyok az edző. Velem biztos nem döntőztünk volna :)/>

Perl es Govens nem tartozik a legjobb vedok koze ezt be kell vallanunk. Ha megnezed Govenst nagyon konnyen verik meg egy leutes utan. De hozza kell tenni, ha extra vedo is lenne nem Magyarorszagon jatszana hanem egy sztarcsapatban.
Norfleet tavaly a bajnoksag egyik de az is lehet a legjobb vedojatekosa volt. Az alba ellen mondtam is az otodik meccs hazai es keves kosar lesz. Norfleet jobb vedo mint Govens. De amiert nyerni tudtunk az azert volt mert tamadasban is hozza tudott tenni.
En biztos tobbet forgattam volna ezt a 4 embert, az ellenfeleknek is nehezebb lett volna. Most mar mindegy, hetfon ismet nagy szerep var ra. Itthon nyerni kell.
Nyugodj békében CECE!

#20 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3976 posts

Posted 16 June 2018 - 01:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 16 June 2018 - 01:24 PM

De persze ez mindegy is, mert nem én vagyok az edző. Velem biztos nem döntőztünk volna :)

De hogynem.Ezzel a csapattal,ennyi pénzből,bárki ülne a padon döntőznénk.Sőt ha kicsit jobban kérsz időt,meg cserélsz mint Szrecskó(mert tudjuk ez az edzőség legfőbb eszenciája),akkor már veled bajnokok is lennénk.😀
(Persze tudom nem jó ironizálni,na de azért ezt a ziccert nem hagyhattam ki bocsi)