Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46852 replies to this topic

#1 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 July 2018 - 10:28 AM

Irányító: Emanuel Ubilla , Kasey Hill , Henry Dugat , Brandon Taylor , Goran Martinics (őt a tavalyi Norfleet szerepre gondolnám)

Erőcsatár: Quincy Ford , Malik Cooke , Isaiah Armwood

Center: Djordje Pantelic , Ryan Watkins , Darko Balaban , Adomas Drungilas

Magyar : Keller Ákos , Filipovity Marko (csere erőcsatárnak)

Malik Cooke is elkelt. Azt gondolom egyre nagyobb az esély arra, hogy 4-es posztra olyan játékos érkezik, aki hazánkban még nem fordult meg.
Lenne egy új ajánlásom (ha már az edzőnk szlovén, arról a vonalról): Marko Josilo (Krka), aztán persze lehet, hogy teljesen irreális gondolat.

#2 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4052 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:12 AM

Amúgy ilyenkor érdekes,hogy a zalaik egy ilyen remek sport EMBERT f**k you-ztak...

#3 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4052 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:10 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Ryland - Dátum: 21 July 2018 - 10:05 AM

Azért jó ilyeneket leírva látni!

Valaki írta a napokban, hogy a visszatérések nem igazán szoktak jól elsülni a Falcoban. De én azért őt még szívesen látnám sárga-feketében...

És szerintem nála ez nem csupán üres frázis.Rajta látszott,hogy tényleg szeret itt lenni!Én bármikor tárt karokkal várnám vissza(akár idény közben is,ha nem jön be neki a közel-kelet/Izrael,ha igazak a pletykák/)

#4 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4052 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:08 AM

Azért mondjuk ma már szívesen olvasnék valami pozitív hírt is a csapattal kapcsolatban...Persze nem vagyok türelmetlen!
(már csak 19nap,hogy hivatalos legyen Beni maradása)!

Hajrá Falco!

#5 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 583 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 21 July 2018 - 08:24 AM

http://www.bb1.hu/ta...laha_jatszottam

Thank you Darrin!Wish all the best!
You are the MVP!Go40

Azért jó ilyeneket leírva látni!

Valaki írta a napokban, hogy a visszatérések nem igazán szoktak jól elsülni a Falcoban. De én azért őt még szívesen látnám sárga-feketében...

#6 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4052 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:24 AM

http://www.bb1.hu/ta...laha_jatszottam

Thank you Darrin!Wish all the best!
You are the MVP!Go40

#7 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1792 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 09:04 PM

Ha a vb selejtezők lehetséges három helyszíne közül az egyik Szombathely, azt a szept 17-i olaszok ellenit jó lenne megcsípni, mintegy Go Falcos búcsúztatásaként.
kép

#8 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2217 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 02:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 July 2018 - 12:38 PM

Lazeric Jonesnak en is örülnek, bar nem tudom mennyi esélyünk lenne megszerezni. Akit meg mondanék Ronald Moore, aki az Alba irányítója volt par éve, amikor bajnoki címet nyert a fehérvári csapat. Igaz picit alulmeretezett, de nagyon gyors, intelligens es extra keze van. De en Hillnek is nagyon örülnek, nem semmi perimeter védekezésünk lenne. De valaki mar írta, hogy Fehervarrol nem igazán szoktak maradni az országban légiósok, meglátjuk.

Közben pedig építik az uj Providence-t, ugy nez ki ok is magas szerkezetben fognak jovore játszani, delutan majd igyekszek megnézni Bullock statjait es videóit.

Watkins azért nagyon jo lenne nekünk, bármikor elfogadnám.

Moore már kb 3 hete aláírt Varesebe .

#9 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4052 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 02:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 July 2018 - 02:20 PM

Semmiből nem tudhatjuk. Mindenkit az alapján fogunk megítélni, amilyen munkát itt végez, ami nyilván eredményfüggő.

Ennyi!

#10 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 02:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 20 July 2018 - 01:40 PM

Amúgy most már többedszer írod,hogy Okorn jobb edző mint Szrecskó.Ezt miből tudod?Jobban igazolt,jobban épít csapatot?Jobban rotál,jobban kér időt?Jobb eredményei vannak? Szerintem legyünk türelemmel,és bízzunk benne,hogy valóban jobb edző!

Semmiből nem tudhatjuk. Mindenkit az alapján fogunk megítélni, amilyen munkát itt végez, ami nyilván eredményfüggő.

#11 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 02:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 July 2018 - 01:18 PM

Biztos nem maradt volna itt, ha csak annyi szerepet fog kapni, mint tavaly. Eleg megnézni a ZTE-s statjait es azt, hogy ott es itt nálunk milyet jatszott a PO-ban, második legfontosabb emberünk volt Govens utan. Nagyon rosszul volt használva Szrecsko által, de ez csak az en véleményem, majd iden meglátjuk, hogy egy jobb edző miként fogja ot es a csapatot használni.

Örülök a FIBA döntésének, remelem a vezetők igy a hazai meccsek árait belekalkulaljak a bérlet árába es nem kell jegyekkel bohockodni.

Amikor fix csoportkörösök voltunk, akkor ezt bele is kalkulálták a bérlet árába. Tavaly viszont a selejtező miatt ezt nem tehették, szóval akkor nem volt más megoldás, mint a jegyértékesítés.

#12 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 02:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 20 July 2018 - 01:12 PM

Közben más téma: http://kezdo5.hu/mag...pe-cupban-32864
Egyből csoportkörben kezdünk a Fiba Europe Cupban. Ez elégg jó hír.

Ez valóban nagyszerű hír, remélem lehet hinni a román forrásnak.
Két okból is nagy jelentősége lehet:
1. A szerződtetni kívánt játékosoknak most már ezt is lehet kommunikálni, hogy biztos hat meccs Európában, de a célunk tizenkét meccs.
2. A felkészülésünket nem fogja borítani a selejtező. Persze lehet mondani, hogy a bajnokság előtt egy-két tétmeccsel jobban összeérhetne a csapat, de véleményem szerint ez így jobb.

#13 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4052 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 01:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 July 2018 - 01:18 PM

Biztos nem maradt volna itt, ha csak annyi szerepet fog kapni, mint tavaly. Eleg megnézni a ZTE-s statjait es azt, hogy ott es itt nálunk milyet jatszott a PO-ban, második legfontosabb emberünk volt Govens utan. Nagyon rosszul volt használva Szrecsko által, de ez csak az en véleményem, majd iden meglátjuk, hogy egy jobb edző miként fogja ot es a csapatot használni.

Örülök a FIBA döntésének, remelem a vezetők igy a hazai meccsek árait belekalkulaljak a bérlet árába es nem kell jegyekkel bohockodni.

Amúgy most már többedszer írod,hogy Okorn jobb edző mint Szrecskó.Ezt miből tudod?Jobban igazolt,jobban épít csapatot?Jobban rotál,jobban kér időt?Jobb eredményei vannak? Szerintem legyünk türelemmel,és bízzunk benne,hogy valóban jobb edző!

#14 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1330 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 01:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Ryland - Dátum: 20 July 2018 - 01:07 PM

Nagyon kíváncsi leszek arra, hogy milyen szerep lesz Norfleetnek szánva így, hogy Zozó-Go nem lesz előtte. Ha magasposztokon erősítenénk, akkor Julian a tavalyihoz képest eggyel biztosan előrelép a rotációban.
Itt a fórumon is élesen megoszlanak a vélemények, hogy ő alulhasznált, vag pont annyi van benn, mint ami tavaly kijött. Érdekes lesz, hogy hogyan fog változni a csapatban betöltött szerepe a két elsőszámú dobóopciónk kiesésével...
Én bízon benne, hogy előrelép, ahogy a rájátszásban is tette!

Csak a FALCO !

#15 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 222 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 01:12 PM

Közben más téma: http://kezdo5.hu/mag...pe-cupban-32864
Egyből csoportkörben kezdünk a Fiba Europe Cupban. Ez elégg jó hír.

#16 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 583 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 01:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 July 2018 - 10:28 AM

Egy kicsit akkor összegezzük dolgainkat a tegnapi "sokk" után. Ami biztos, hogy kell még négy légiós. Extrém esetben lehet elég lenne Norfleet mellett három, de szerintem függetlenül attól, hogy tudunk e magyart hozni magas posztokra mindenképpen ki kellene használni az öt légiós helyet. Biztosan lesznek olyan érkezők, akik még nem játszottak hazánkban, de az edző ismeri őket, így bízik bennük. Ezeket a neveket ugye előre nem tudhatjuk, de akik korábban hazánkban már letették névjegyüket azokat ismerjük. Próbálok egy kicsit posztonként írni neveket, akik talán szóba jöhetnének (most már sajnos kiegészítve irányítókkal is), és arra kérlek titeket, ha vannak még olyan játékosok, akiket szívesen látnátok itt, akkor nevezzétek meg őket a posztjukkal együtt. Azzal, hogy elment Zozó és Govens azt gondolom nem kell finomkodni a nevekkel.

Irányító: Emanuel Ubilla , Kasey Hill , Henry Dugat , Brandon Taylor , Goran Martinics (őt a tavalyi Norfleet szerepre gondolnám)

Erőcsatár: Quincy Ford , Malik Cooke , Isaiah Armwood

Center: Djordje Pantelic , Ryan Watkins , Darko Balaban , Adomas Drungilas

Magyar : Keller Ákos , Filipovity Marko (csere erőcsatárnak)

Nagyon kíváncsi leszek arra, hogy milyen szerep lesz Norfleetnek szánva így, hogy Zozó-Go nem lesz előtte. Ha magasposztokon erősítenénk, akkor Julian a tavalyihoz képest eggyel biztosan előrelép a rotációban.
Itt a fórumon is élesen megoszlanak a vélemények, hogy ő alulhasznált, vag pont annyi van benn, mint ami tavaly kijött. Érdekes lesz, hogy hogyan fog változni a csapatban betöltött szerepe a két elsőszámú dobóopciónk kiesésével...
Én bízon benne, hogy előrelép, ahogy a rájátszásban is tette!

#17 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1330 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 12:38 PM

Lazeric Jonesnak en is örülnek, bar nem tudom mennyi esélyünk lenne megszerezni. Akit meg mondanék Ronald Moore, aki az Alba irányítója volt par éve, amikor bajnoki címet nyert a fehérvári csapat. Igaz picit alulmeretezett, de nagyon gyors, intelligens es extra keze van. De en Hillnek is nagyon örülnek, nem semmi perimeter védekezésünk lenne. De valaki mar írta, hogy Fehervarrol nem igazán szoktak maradni az országban légiósok, meglátjuk.

Közben pedig építik az uj Providence-t, ugy nez ki ok is magas szerkezetben fognak jovore játszani, delutan majd igyekszek megnézni Bullock statjait es videóit.

Watkins azért nagyon jo lenne nekünk, bármikor elfogadnám.
Csak a FALCO !

#18 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 212 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 12:31 PM

Ennyi... végigtolta a Bundesligában ez elmúlt szezont is... 34 éves, tanár lenne a palánk(ok) alatt.. Drungilas Watkins stb. akiket még ideírtak, semmit nem érnek hozzá képest.

#19 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 444 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 11:35 AM

Mostanában olyan centerek jelentek meg nálnuk, (de úgy összességében az egész bajnokságunkban is), hogy én azért nem húznám a számat egy Bundesligából érekező már ismert Pantelic igazolásra.

#20 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2018 - 11:34 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 20 July 2018 - 11:08 AM

Szerintem az új edzőnél nem feltétel, hogy már játszott Magyarországon a játékos. Nem hiszem, hogy részletesen nyomon követte a magyar bajnokságot, max ajánlani tudja neki Gyuri-bá, hogy nézze meg a videókat.
Lehet, hogy ő pont olyan légiósokban gondolkodik, (ha nem újoncokban), akiket ő látott hétről hétre Szlovéniában akár a saját csapatában, akár ellenfélként.

Pantelicsnek többnyire mindenki érzelmi alapon örülne, de kérdéses, hogy most milyen formában lenne. Azért nem lett fiatalabb, és ha belegondolunk a korábbi sztárjaink második nálunk töltött szakaszaiban, nem nagyon tudták megközelíteni a korábbi szintet.

Amúgy Circo:
Hill v. Ubilla
Ford
Watkins
Filipovity

Nálam is ők lennének az első számú befutók. A Norfleet melletti négy légiós helyen biztosan lesz minimum egy olyan játékos, aki már szerepelt hazánkban (és szerintem az általam írt listáról), és minimum kettő, akik még nem játszottak a bajnokságunkban.