Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46406 replies to this topic

#1 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1793 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:28 PM

Tóth Norbi és Biró hivatalosan is nálunk játszik jövőre , előbbi két évet hosszabbított.

Alakukulunk.
HAJRÁ FALCO!

#2 balacsiga

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 23 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:14 PM

kicsit mazochista módon,de még egyszer megnéztem a döntő végjátékát és az éremátadást. feltűnt,h a szalay egész egyszerűen túllép a Benin és még csak kezet sem fog vele... ??

#3 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8334 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:41 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 25 June 2018 - 09:38 AM

A Falco történetében mikor volt utoljára olyan, hogy egy légiós egymást követő három szezonban nálunk játszott?

Krivi

#4 fcbm

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:46 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 25 June 2018 - 09:38 AM

A Falco történetében mikor volt utoljára olyan, hogy egy légiós egymást követő három szezonban nálunk játszott?

Dzunics? Szerintem 3 szezont volt anno.
Ultra Muc', FCBM!

#5 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6167 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:38 AM

#6 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1773 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:38 PM

Köszi.

kép

#7 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1762 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 24 June 2018 - 09:57 PM

Egyébként Cizmicet nem is akartuk, meg sem próbáltuk?
Mert ugye közben ő elköteleződött. De végül is mindegy már.

Én úgy tudom, hogy nem akartuk, de hiába is akartuk volna, mert a felesége miatt mindenképpen Horvátországban keresett (és talált is) munkát.

#8 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1773 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:57 PM

...vajon mióta tudott a clubvezetés arról, hogy Szrecsko nem marad?
Egyébként Cizmicet nem is akartuk, meg sem próbáltuk?
Mert ugye közben ő elköteleződött. De végül is mindegy már.
kép

#9 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1446 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:26 PM

A játékosok kiválasztásán sokat fog számítani , hogy mennyire lesz jó "kémikus" az új edző ! Bízok én is benne, hogy legalább 3 nemzet légiós kosarasait látjuk az arénában jövőre !!!

#10 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1302 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:19 PM

Kérdés, hogy merre indulunk el a csapatépítésben. Részemről azzal kezdenek a 4 mezonyberunk ajánlata utan ( mindenki biztos, hogy nem marad), hogy egy Ford szintű 3-4 es poszton bevethető játékost probalnek hozni, aki támadásában is hozza tudja tenni a 12-15 pontját védekezésben pedig extra. Cooke sem lenne rossz, de o azért egy gyengébb kiadás. Center kérdés mar nehezebb, mert európai játékos aki nem lenne bust az eleg drága, talán egy jobb szemmel kiválasztott amerikai vagy egy Watkins nagyon jo lenne.
Csak a FALCO !

#11 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6167 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:59 PM

"Minden elismerés a vezetőknek és támogatóknak, hogy a friss Európa bajnok országából hozhattunk egy bajnok edzőt!"

Én csak erre reagálva említettem a dolgokat, hogy tök mindegy, hogy friss Európa bajnok országból vagy sem, mert ez nem jelent semmit, mindenesetre jól hangzik. Zagorac, Martic és Potocnik megemlítése azért volt fontos részemről, mert ha ők nem lettek volna, akkor már most kb. bajnokcsapatot vizionálnánk Okorn edzői pályája folytán. Persze sokkal jobb, hogy egy ilyen szakember jön, mintha a Prospero által is említett vonalon mozogtunk volna ez ügyben. Meg kell várni milyen csapat jön össze, na és más csapatoknál is, és akkor már lehet látni, hogy egy jó edzői munkával van e esély felérni valamelyik csúcsra.

#12 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1773 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:45 PM

Ha kiindulunk egy szlovén játékosból, aki Sopronban nem igazán illeszkedett be, ilyen alapon a spanyolok Hangát látva biztosan azt gondolják, hogy Magyarországon egészen extra a felhozatal... Vicces.

A tavaly előtti csapategységgel egyetértek. E szezonra lett egy hitehagyott Zsigánk, majd Szásánk, na és a 16 vereség közt azért akadt jó néhány, amikor játékosokra mutogattak itt páran. Hogy nem is annyira akartak... Mindegy, erről ennyit.
kép

#13 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6167 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 24 June 2018 - 05:46 PM

Bízok benne , hogy a délszláv kapcsolataiból is profitálhatunk !!!

Én is bíznék ebben, de Cizmic és Potocnik esetében sem élt ez a dolog, ráadásul előbbi le is nyilatkozta, hogy komolyabb délszláv játékost esély nincs hozni. Végül is mindketten amerikaiakkal dolgoztak. Tavaly a Sopronnak sikerült friss Európa-bajnok szlovén játékost igazolni, aki aztán eléggé bomlasztó volt, le is nyilatkozták, hogy emberileg csalódtak benne. Szóval nem minden a jól hangzó név, inkább a jó csapategység kialakítása a lényeges, de hát ezt mi pontosan ismerjük milyen, szerencsére volt benne részünk az elmúlt két évben is. Én azért reménykedem egy 3+2-es megoldásban. Ami biztos, hogy irányítónak/hátvédnek csak amerikai (illetve csak amerikai-magyar :) ), centernek pedig mindenképpen délszláv vagy balti kellene. Erőcsatárnak kifoghatnánk már valami Dzunics -féle ugró amcsit, és ugye ott van Cooke, akit nagyon szívesen látnék. Tényleg csere 4-re milyen esélyek vannak magyar vonalon?

#14 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1446 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:46 PM

Bízok benne , hogy a délszláv kapcsolataiból is profitálhatunk !!!

#15 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1302 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:39 PM

Idézés: Lewis - Dátum: 24 June 2018 - 05:35 PM

Én úgy tudom, hogy Battle visszavonult.

Más: Okorn hívta tavaly Govenst a Ljubljanába, kapott is egy elég konkrét szerződésajánlatot. Remélem idén is megteszi, csak most igent mond neki :)/>

Ezt nem tudtam, akkor maradjon mindenkeppen Govens es Norfleet. :)
Csak a FALCO !

#16 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1762 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 24 June 2018 - 01:57 PM

Még nem játszott. Amúgy 2 fekájukat is a napokban vitte el a Török Banvit.

Én úgy tudom, hogy Battle visszavonult.

Más: Okorn hívta tavaly Govenst a Ljubljanába, kapott is egy elég konkrét szerződésajánlatot. Remélem idén is megteszi, csak most igent mond neki :)

#17 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1773 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:21 PM

Ja és örülök Konakov edző maradásának is!!!
kép

#18 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3996 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:17 PM

Üdv Gasper,sok sikert kívánok a munkádhoz!!!Legyél legalább annyira sikeres mint az elődöd,de ha egy kicsit túl szárnyalod akkor sem szomorkodom ;)

Szrecskónak meg azt kivánom játsza velünk a döntőt jövőre,és hasonló sikert érjen el mint velünk :)

Hajrá Falco!!!

#19 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6695 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 24 June 2018 - 12:06 PM

Örülök, hogy neked sikerült, hiszen csak így válhattál papuccsá, amit Szrecsko le is nyilatkozott, Zizou pedig megerősítette. :)/>

Neked is ideje lenne vmi no utan nezni, hogy el tudd engedni Sreckot. :)
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#20 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1773 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:41 PM

Minden elismerés a vezetőknek és támogatóknak, hogy a friss Európa bajnok országából hozhattunk egy bajnok edzőt!

Semmi értelme összehasonlítani a két Gaspert csak mert mindketten szlovénok - ilyen alapon Bencze Tamást és Sabáli Balázst egy külföldi hasonlónak gondolhatná, csak mert magyarok.

Remélem a Szrecsko után szomorkodókban is mielőbb felülkeredik a Falco szurkoló énjük, és egy egységes tábor fogadja Gasper edzőt, megkönnyítve beilleszkedését és munkáját!
kép