Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53141 replies to this topic

#1 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1370 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 26 March 2019 - 11:05 PM

...na akkor az az álom nem a kupagyőzelem volt...

Akkor már rég baj lenne

#2 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2069 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 26 March 2019 - 06:13 PM

Amiről álmodtam úgyis megvan ;)/>

...na akkor az az álom nem a kupagyőzelem volt...
kép

#3 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1370 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 26 March 2019 - 06:01 PM

26 évesen még esetleg igen. :)/> De már sokáig nem. :D/>

Amiről álmodtam úgyis megvan ;)

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7041 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 26 March 2019 - 05:44 PM

Álmodozni szabad :) Ez egy kicsit a soha ne add fel - kategória.

26 évesen még esetleg igen. :) De már sokáig nem. :D

#5 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1370 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 26 March 2019 - 03:42 PM

Sokkal több fegyelmet, kevesebb érzelmeket, és még kevesebb naivitást kívánok ennek a magyar társadalomnak.

Álmodozni szabad :) Ez egy kicsit a soha ne add fel - kategória.

#6 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7041 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:42 PM

Elképesztő - és idegesítő - , hogy mennyire gyorsan meg tudtok enyhülni. Úgy látom, hogy én sokkal szigorúbb és sokkal kevésbé naiv ember vagyok, mint a társadalom többsége. Rögtön azzal kezdeném, hogy két tévedést eloszlatnék. Az egyik az, hogy ha úgy játszunk, ahogy tudunk, akkor mindegy hányadik helyről indulunk majd a rájátszásból, mert úgyis mindenkit megverünk. Szerintetek ezt más szurkolók a saját csapataikkal kapcsolatban nem így gondolják? Amúgy, hogy tudunk játszani, melyik meccsünk a mérce? Ha van egy szezonban egy-kettő kiugró teljesítmény, akkor abból ki lehet már indulni a komolyabb célokat illetően? A másik pedig az, hogy a Körmend elleni vereség, hogy "jót tett" a csapatnak azzal még várjuk legalább meg a felsőház 8 mérkőzését. Én is írtam, hogy láttam változást, de azért ne a Kecskemét (akit előtte a Szeged is "agyon vert") és a 3 légióssal és gyenge magyar maggal felálló Berény elleni produktum után már újra csak a szépet lássuk. Azért mert jól körbe járt a labda a támadásoknál az még nem változás, hanem megmutatta a csapat hogyan kellene minimum játszania a következő időszakban is. A változás majd akkor jön el, ha a felsőház nyolc meccsén is jó teljesítménnyel és jó eredményekkel örvendeztetnek meg minket. Ez olyan, mint amikor a futball válogatottunk ki jutott az EB-re. Emberekkel kellett vitatkoznom arról, hogy ez nem jelenti még a magyar foci felemelkedését, azt az jelentené, ha a soron következő világversenyre is kijutnánk (ami ugye nem történt meg 2018-ban), vagy ha a klubcsapatok is sikeresen szerepelnének (mondjuk BL-főtábla), tehát lenne folytatása a történetnek, de ugye ez nem így történt, Azt is észre vettem, hogy az emberek sokkal jobban álmodoznak mint én, sokkal nagyobb a reményük és a hitük a dolgokhoz, legtöbbször egy morzsányi szikra is elég ehhez nekik.
Sokkal több fegyelmet, kevesebb érzelmeket, és még kevesebb naivitást kívánok ennek a magyar társadalomnak.

#7 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8886 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:07 PM

Így van, sok szempontból kellett az a körmendi vereség ... és számolgatni is felesleges, mert ha egyfelé húzzuk azt a szekeret, akkor bárkit bárhol megtudunk verni, ha pedig nem akkor felesleges számolgatni.

#8 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 303 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 26 March 2019 - 11:41 AM

Kár számolgatni. Ez a csapat, ha összeáll, akkor bárkit bárhol meg tud verni. Ha meg nem állnak össze, akkor felesleges matekozni. :/

Pontosan.

#9 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2415 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: B0nyi - Dátum: 25 March 2019 - 10:00 PM

Ahogy elkezdtem szamolgatni egyre inkabb arra jovok ra, mekkora szivas is, hogy nem nyertunk a Kormend ellen... Az konkretan azt jelentene, hogy 1 gyozelemre lennenk toluk, a Berenyt mar behoztuk volna, a Szolnoktol meg 3ra lennenk. Tekintve, hogy utobbi fog bukni meccset a szukulo keret miatt a kozepszakaszban, Az szerencses esetben meg ledolgozhato lett volna. Jelen pillanatban azonban ezt mar csak akkor valosulhat meg, ha Kormend, Bereny, Szolnok oda vissza... Szep is lenne, de a Kormend ellen van ra a legkisebb esely.
Erdemes azonban lefele is figyelni, mert az Alba-t jo lenne elkerulni a negyeddontoben...

Kellett az a Körmend elleni vereség!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#10 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 587 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:41 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: B0nyi - Dátum: 25 March 2019 - 10:00 PM

Ahogy elkezdtem szamolgatni egyre inkabb arra jovok ra, mekkora szivas is, hogy nem nyertunk a Kormend ellen... Az konkretan azt jelentene, hogy 1 gyozelemre lennenk toluk, a Berenyt mar behoztuk volna, a Szolnoktol meg 3ra lennenk. Tekintve, hogy utobbi fog bukni meccset a szukulo keret miatt a kozepszakaszban, Az szerencses esetben meg ledolgozhato lett volna. Jelen pillanatban azonban ezt mar csak akkor valosulhat meg, ha Kormend, Bereny, Szolnok oda vissza... Szep is lenne, de a Kormend ellen van ra a legkisebb esely.
Erdemes azonban lefele is figyelni, mert az Alba-t jo lenne elkerulni a negyeddontoben...

Kár számolgatni. Ez a csapat, ha összeáll, akkor bárkit bárhol meg tud verni. Ha meg nem állnak össze, akkor felesleges matekozni. :/

#11 B0nyi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1696 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2019 - 10:00 PM

Amerre járunk s kelűűűnk....

#12 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7041 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2019 - 12:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 24 March 2019 - 09:05 AM

A Körmendet mondjuk kétlem hogy beérnénk, de a buckák elég lejtmenetben vannak.

Valóban soknak tűnik a három különbség, mivel a playoffig van hátra összesen még 10 forduló. Ehhez egyértelműen kellene, hogy az alapszakasz utolsó két meccséből legalább egyet elbukjanak (amellett persze, hogy mi hozzuk mindkettőt, bár ha ez nem történne meg, akkor fel is oszlathatják a csapatot), és erre szerintem lehet esély, talán Pakson a nagyobb, mint hazai pályán a Zete ellen, bár szerintem az sem lesz egyszerű nekik. Ha ez megtörténne, akkor a felsőházba már csak kettő lemaradással mennénk. Vagyis ott egyértelmű, hogy meg kellene csinálnunk azt, amit ők meg oldottak velünk szemben az alapszakaszban, vagyis oda-vissza. Nem beszélve arról, hogy egyforma mérleg esetén a felsőházban játszott egymás elleni eredmények számítanak, nem pedig az alapszakaszbeliek. Szóval tényleg nem egyszerű a helyzet, de lehet én jobban örülnék, ha már az elődöntőben futnánk össze velük (2-3.), mintsem a döntőben.

#13 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7041 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2019 - 12:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 24 March 2019 - 11:54 AM

Szerintem a körmend elleni bukta után lehett valami csapatgyűlés + fejmosás vagy valami. Teljesen megváltozott a felfogása mindenkinek.

Ez teljesen egyértelműen látszik. Gondolom volt egy amolyan "utolsó beszélgetés". Talán megmondták Bruinsmának, hogy nekünk is vonzó volt, hogy a holland bajnoktól szerződtettük őt, így érdemes lenne küzdenie egy újabb bajnoki címért a jövőjét illetően is. És talán Balmazovicsnak , hogy ha akar még életében egy utolsó jó szerződést valamelyik csapattól, akkor többet ér ha fel tudja mutatni, hogy döntőt játszott vagy bajnok csapatból érkezik, mint hogy sokszor szar százalékkal csak hajigál, mert az még az egyéni statjának sem tesz jót.

#14 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8886 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2019 - 11:55 AM

Kereste mindenki a legjobb dobóhelyzetet, sok támadásnál akár 8-10 passz is megelőzte a dobást.
Aztán, hogy ez mennyire lesz tartós már másik kérdés ... de tegnap jó volt nézni őket.

#15 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1923 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2019 - 11:54 AM

Szerintem a körmend elleni bukta után lehett valami csapatgyűlés + fejmosás vagy valami. Teljesen megváltozott a felfogása mindenkinek.
Konkrétan ha ez a gárda január óta így nyomja, akkor van egy kupagyőzelmünk és az első-második hely valamelyikén lennénk.
Nem értem mi történt ezen a héten.

#16 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4461 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2019 - 11:47 AM

Nekem az is feltűnt,hogy az utóbbi két meccsen jóval kevesebbet “pofáznak”/reklamálnak a játékosaink(és az edző is).Pedig szerintem nem a bírók javultak...

#17 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2069 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2019 - 09:26 AM

Nem láttam, gratulálok! Csapatkėnt bármi lehet mėg, bármi.
kép

#18 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2391 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2019 - 09:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 24 March 2019 - 08:51 AM

Szerintem egy győzelemnél nem kell azt keresni, hogy mi volt az ellenféllel. Tegnap ezt a Jászberényt kellett megverni, hoztuk is simán.
Ez a győzelem nekem a kötelező kategória volt, de attól ezt is hozni kellett.

A csapatban sok van (soha nem is vonta ezt kétségbe szerintem senki), a felsőházban fog kiderülni, hogy valóban történt-e jelentős előrelépés. Az biztos, hogy egészen más lesz négy sima győzelemmel a hátunk mögött megérkezni oda.

Így van! A tegnapi játék tetszett, remélem e felé indulunk el! Gratulálok a srácoknak!
A Körmendet mondjuk kétlem hogy beérnénk, de a buckák elég lejtmenetben vannak. Állítólag Benke is műtétre vár, Andricsnak kész a háta...
Soknak tűnik a négy meccs előny, de nem lennék meglepve ha mögénk kerülnének, aztán lehetne egy vasi döntő. ;)
Húúú de előre szaladtam. :D
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#19 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2188 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2019 - 08:51 AM

Szerintem egy győzelemnél nem kell azt keresni, hogy mi volt az ellenféllel. Tegnap ezt a Jászberényt kellett megverni, hoztuk is simán.
Ez a győzelem nekem a kötelező kategória volt, de attól ezt is hozni kellett.

A csapatban sok van (soha nem is vonta ezt kétségbe szerintem senki), a felsőházban fog kiderülni, hogy valóban történt-e jelentős előrelépés. Az biztos, hogy egészen más lesz négy sima győzelemmel a hátunk mögött megérkezni oda.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#20 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 708 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2019 - 01:47 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 March 2019 - 09:54 PM

- Balmazovic alárendelte magát a csapatnak,

Na igen és az is beszédes szám, hogy a korábbi stílusával ellentétben a kevés rádobás mellett ma kiosztott még 5 gólpasszt is. Nem tudom mi váltotta ki ezt az új felfogást, de már a Kecskemét ellen is megfigyelhető volt.