Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46852 replies to this topic

#43521 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 11:06 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tridente - Dátum: 2010 May 15, 10:55

Pakson a tegnapi győzelem ellenére nem tartják annak, ottani ismerőseim azt mondják amíg nincs jó edzőjük nem lesznek bajnokok, hiába vannak jó játékosok.

Az itteni legjobb edzők egyike (Dzunics) náluk volt, őt meg megfúrták :rolleyes:
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#43522 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 11:02 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 15, 10:54

Nehéz kérdés, hogy Dies vagy Kolja. Biztos vagyok benne, hogy nem egyöntetűen Koljára gondol mindenki. Valóban ő a klasszikusabb center, a sok lepattanóval. Diesban több pont van, viszont kevesebb lepattanó. A legideálisabb a kettő ötvözete lenne, vagyis Kolja magassága, és Dies harcossága. Gondolom ilyen is van a piacon, talán már potom 10-12 ezer euroért is :rolleyes:

Dies biztos nem, ha meccsenként 5-ször zsákol, akkor sem. Egyszerüen alacsony a tábla alatt, gyengén védekezik, nics lepattanó. Ötvözet nem kell. A régi klasszikus szerb kosárlabdában a 2 játszó center közül az egyik mindig a védekező, a másik támadó center volt és nagyon eredményes. Ezért sajnáltam borzasztóan a Kolját h nem idejött. Kolja-Horváth Z. Magasak lettünk volna a tábla alatt. Kolja a védő, Zoli a támadó center.

A Kolja-Dies esetleg együtt jó lenne, mint védő-támadó. Ekkor viszont már csak 1 légiós hely marad az 1-2-esre. A bedobó poszton akkor is lyukasak lennénk. Erre is kevés az esély szerintem, mert
- kérdés lesz-e pénz 3 légiósra
- Kolja, vagy elmegy (több pénzért) külföldre, vagy marad Körmenden

A legnagyobb baj az (a légiós kérdést félretéve) hogy nincsenek magyar játékosaink.
A Kálmán-Pankár kettősre 8-10 évvel ezelőtt lehetett csapatot építeni, most már nem lehet.
- De van!

#43523 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 11:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 15, 10:54

Gondolom ilyen is van a piacon, talán már potom 10-12 ezer euroért is :rolleyes:

Sőt olyat is tudok ennyi pénzért, aki sokszor belesz*rik az egészbe és még balfaszoskodni is tud :D

#43524 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 10:56 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2010 May 15, 10:53

A kérdés jogos. Nem látok bele a Szolnok belügyeibe (sem), talán képbe került a Frazier és tudták róla h jó játékos.
Szolnokon szerintem úgy gondolják, hogy az 5-ös és az 1-es poszt a legfontosabb és nem a kettes. Ezért a Kelley mellett döntöttek. (Más kérdés, h nem jött be, az ismert okok miatt.)

Szerintem a Szolnoknál az volt az egyik legnagyobb gond, hogy a végén már azt sem tudták melyik játékost milyen posztra igazolták. Csak a mennyiségre mentek, a posztok náluk eléggé összemosódtak.

#43525 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2497 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 10:55 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2010 May 15, 09:13

A Horváth Imrét mindig is jó edzőnek tartottam. Nem jöttek az úgy az eredmények, ahogy várták, a szurkolók zúgolódtak, erre őt áldozták be.

Pakson a tegnapi győzelem ellenére nem tartják annak, ottani ismerőseim azt mondják amíg nincs jó edzőjük nem lesznek bajnokok, hiába vannak jó játékosok.

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#43526 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 10:54 AM

[quote name='hpeg' post='187561' date='2010 May 15, 09:43'][quote name='Luis 1 Garcia' date='2010 May 14, 22:09' post='18

Amúgy Kolja be se akart dobni semmit, nem baj megy le az ára. :rolleyes:

Egyre jár az agyunk. ;)[/quote]
Nehéz kérdés, hogy Dies vagy Kolja. Biztos vagyok benne, hogy nem egyöntetűen Koljára gondol mindenki. Valóban ő a klasszikusabb center, a sok lepattanóval. Diesban több pont van, viszont kevesebb lepattanó. A legideálisabb a kettő ötvözete lenne, vagyis Kolja magassága, és Dies harcossága. Gondolom ilyen is van a piacon, talán már potom 10-12 ezer euroért is :D

#43527 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 10:53 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 15, 10:43

Ha irányító kellett nekik, akkor miért Fraziert igazolták le Kelley sérülésekor?

A kérdés jogos. Nem látok bele a Szolnok belügyeibe (sem), talán képbe került a Frazier és tudták róla h jó játékos.
Szolnokon szerintem úgy gondolják, hogy az 5-ös és az 1-es poszt a legfontosabb és nem a kettes. Ezért a Kelley mellett döntöttek. (Más kérdés, h nem jött be, az ismert okok miatt.)
- De van!

#43528 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 10:49 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2010 May 15, 09:08

Én is inkább a Kolját emelném ki mint pl a Bookert (Vas Népe). Ismét csak a dobott pontokat nézitek, a védekezést nem. Azonkívűl nézd meg a lepattanóit. A védekezése nagyon jó volt, a Gulyás Robi nem tudott dobni róla (csupán egy távolit).
A Sabáli szerint: "Hiába nyertük meg a lepattanóharcot, ha rosszul dobtunk." Szerintem nem a dobásokon ment el a meccs, hanem azon, hogy Körmendben többen is betliztek egyszerre. Thomas, Ferencz, Scott, Németh. Kolja nem.

Biztosan nem csak a dobott pontokat kell nézni, és valóban vannak Kolja statjában jó dolgok is (lepattanók, szerzett labdák, kiharcolt faultok) de amit támadásban tegnap művelt az nálam a balfasz kategóriát jelentette. Én meg a kosárlabdában semmit nem viselek olyan nehezen, mint amikor valaki balfasz. Egyébként Kolja nálunk is hasonlóan játszott mint tegnap (vagyis kevés pont, viszont sok lepattanó) de akkor volt mellette 4 extra dobó, akik szinte minden meccsen hozták magukat. Körmenden ez most nincsen meg.

#43529 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 10:43 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2010 May 15, 09:13

Szerintem a Fraziert azért küldték el, mert irányító kellett nekik és nem kettes. (Az elküldéshez hamis indokot találtak, valószínüleg azért h ne kell fizeni.)
A Horváth Imrét mindig is jó edzőnek tartottam. Nem jöttek az úgy az eredmények, ahogy várták, a szurkolók zúgolódtak, erre őt áldozták be.

Ha irányító kellett nekik, akkor miért Fraziert igazolták le Kelley sérülésekor?

#43530 hpeg

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 620 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 09:43 AM

[quote name='Luis 1 Garcia' date='2010 May 14, 22:09' post='18

Amúgy Kolja be se akart dobni semmit, nem baj megy le az ára. :rolleyes:

[/quote]

Egyre jár az agyunk. :D

#43531 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 09:13 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 2010 May 14, 22:35

Én még mindig a Szolnoknál tartok, az az igazi sikersztori! 50 éves JUBILIUM :rolleyes:
Odaviszik Fraziert, akit aztán elküldenek, mert sérült. Ez a sérült játékos aztán szinte minden statban a legjobb.
Elküldik Pipit, mert ő a főgonosz. Erre ő bemasírozik a döntőbe, az addig romokban heverő Pakssal.
Leigazolják az NBI valaha volt legdrágább magyar játékosát, aki legalább vihette Rice meg Barro táskáját.
És Vesztergom ! :D

A végén nincsiszombathely senkiházi falkó ;) kiüti a nagy arcukat a kupából. Majd a Zete simázza le őket a bajnokságban. Azaz a JUBILIUM évében semmiféle döntőnek sem kerültek a közelébe, miközben a költségvetésük annyi, mint a többi 13 csapatnak együtt. Csodálatos :lol: :D :D

Szerintem a Fraziert azért küldték el, mert irányító kellett nekik és nem kettes. (Az elküldéshez hamis indokot találtak, valószínüleg azért h ne kell fizeni.)
- De van!

#43532 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 09:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 14, 23:20

Kolját kiemeltként írják a BB1.hu-n :rolleyes: Nem tudom, hogy az illető melyik meccset nézhette. Szerintem hiába vannak a statjában jó dolgok is, de azért egy centernél a 9 közeliből 2-öt értékesíteni...

Én is inkább a Kolját emelném ki mint pl a Bookert (Vas Népe). Ismét csak a dobott pontokat nézitek, a védekezést nem. Azonkívűl nézd meg a lepattanóit. A védekezése nagyon jó volt, a Gulyás Robi nem tudott dobni róla (csupán egy távolit).
A Sabáli szerint: "Hiába nyertük meg a lepattanóharcot, ha rosszul dobtunk." Szerintem nem a dobásokon ment el a meccs, hanem azon, hogy Körmendben többen is betliztek egyszerre. Thomas, Ferencz, Scott, Németh. Kolja nem.
- De van!

#43533 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3647 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 01:04 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Misi - Dátum: 2010 May 14, 22:11

Tök mindegy, hogy ki jut a döntőbe, úgyis a zete lesz a bajnok. De meg is érdemlik szerintem ebben mindenki egyetért.

Nagyon kijött nekik végig a lépés, könnyebb ág a PO-ban és a döntőre is teljesen rápihenhetnek, de ezért tenni is kellett... Szóval ha tényleg behúzzák, teljesen megérdemlik. Akár egy Paks, akár egy Körmend arany itt már elég nagy meglepi lenne...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#43534 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2217 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 12:29 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 2010 May 14, 22:35

Én még mindig a Szolnoknál tartok, az az igazi sikersztori! 50 éves JUBILIUM :rolleyes:
Odaviszik Fraziert, akit aztán elküldenek, mert sérült. Ez a sérült játékos aztán szinte minden statban a legjobb.
Elküldik Pipit, mert ő a főgonosz. Erre ő bemasírozik a döntőbe, az addig romokban heverő Pakssal.
Leigazolják az NBI valaha volt legdrágább magyar játékosát, aki legalább vihette Rice meg Barro táskáját.
És Vesztergom ! :D

A végén nincsiszombathely senkiházi falkó :D kiüti a nagy arcukat a kupából. Majd a Zete simázza le őket a bajnokságban. Azaz a JUBILIUM évében semmiféle döntőnek sem kerültek a közelébe, miközben a költségvetésük annyi, mint a többi 13 csapatnak együtt. Csodálatos :lol: :lol: :lol:

;) :lol: :D

#43535 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 12:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: SZÁLLITÓ - Dátum: 2010 May 15, 00:02

Ugye, ugye

Bronzmeccsnek még bejöhet :rolleyes:

#43536 SZÁLLITÓ

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 802 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 12:02 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: SZÁLLITÓ - Dátum: 2010 May 05, 13:29

Paks-Szolnok

Ugye, ugye
Meghajlok előtted " HORVÁTH ZOLI " !!!!!

#43537 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2010 - 11:20 PM

Kolját kiemeltként írják a BB1.hu-n :rolleyes: Nem tudom, hogy az illető melyik meccset nézhette. Szerintem hiába vannak a statjában jó dolgok is, de azért egy centernél a 9 közeliből 2-öt értékesíteni...

#43538 ppd

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2010 - 11:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 May 14, 23:08

Scottot kifelejtetted,szerintem lehet,hogy nem kapnak zsét,mert elégé sz*rul alul motiváltan nyomta az összes légiós...Mintha nem lenne rendben valami....
KÁLMÁN LACI A LEGNAGYOBB KIRÁLY!!!!
Hihetetlen játék intelligenciája van,ahogy olvassa a játékot....

Azért ha figyeltétek a KIRÁLYUNK a meccs elött megmondta, ha a félidőben az ase 35ponton tartja a parasztokat nyer az ase.És 35 volt a kapott pontjuk. A KIRÁLY valamit tud ebből a játékból! Remélem még évekig köcsögözik!!! KÁLMÁN LACI A LEGNAGYOBB KIRÁLY!!!!

#43539 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6728 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2010 - 11:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 14, 23:07

Akkor már csak két kérdésem lenne, ha nem zavarlak vele. Az egyik az, hogy nálunk 2008-ban miért volt fontos a légiósainknak, hogy megnyerjék a bajnokságot, vagy idén miért fontos ugyanez a ZTE légiósainak? Mitől más az ő helyzetük, mint a körmendieké? A másik kérdésem az lenne, ha a Körmend mégiscsak továbbjut, és a légiósok teljesítménye is jó lesz, akkor az azt jelenti, hogy szombaton megkapták az emelést? Bocs, de nem hiszem, hogy napról-napra változnának a történések ilyen kérdésekben, a rájátszás kellős közepén. A Körmend (is) egy profi klub, ahol biztosan úgy vannak kidolgozva a részletek, hogy egy rájátszás kellős közepén még csak szóba se kerülhessenek ilyen dolgok. Nem hiszem, hogy Thomas azért mert volt egymás után két 30 pontos meccse, ezért bátorságot kapott volna és fizetésemelést kért, de a fordítottját sem hiszem, hogy most azért nem volt 30 pontos meccse, mert nem kapott fizetésemelést, ugyanis ő messze nem egy extra játékos. Tényleg nem kötözködni akarok, és amiben én nem hiszek, az még simán lehet valós dolog, csak én is leírtam a gondolataimat.

Ok, semmi gond! Leírtad a véleményed és tiszteletben tartom!
Én leírtam azt amit hallottam!
Tudom, lehet azt mondai, hogy sok mindent beszélnek de ezt most tényleg nem olyan ember mondta mint aki tippeket ad egy totószelvény kitöltésére!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#43540 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2010 - 11:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 May 14, 22:43

Mert lehet, hogy a prémium a töredéke a jövő évi kért pénznek. Meg hát az, hogy a zetét megverjék valljuk be kicsi a valószinüsége!
Most kérhet, mert vagy megadják neki vagy beint. Nem kapták meg és láttuk az erdményt!
Pakson meg sima hazai lesz ez most boritékolható!

Akkor már csak két kérdésem lenne, ha nem zavarlak vele. Az egyik az, hogy nálunk 2008-ban miért volt fontos a légiósainknak, hogy megnyerjék a bajnokságot, vagy idén miért fontos ugyanez a ZTE légiósainak? Mitől más az ő helyzetük, mint a körmendieké? A másik kérdésem az lenne, ha a Körmend mégiscsak továbbjut, és a légiósok teljesítménye is jó lesz, akkor az azt jelenti, hogy szombaton megkapták az emelést? Bocs, de nem hiszem, hogy napról-napra változnának a történések ilyen kérdésekben, a rájátszás kellős közepén. A Körmend (is) egy profi klub, ahol biztosan úgy vannak kidolgozva a részletek, hogy egy rájátszás kellős közepén még csak szóba se kerülhessenek ilyen dolgok. Nem hiszem, hogy Thomas azért mert volt egymás után két 30 pontos meccse, ezért bátorságot kapott volna és fizetésemelést kért, de a fordítottját sem hiszem, hogy most azért nem volt 30 pontos meccse, mert nem kapott fizetésemelést, ugyanis ő messze nem egy extra játékos. Tényleg nem kötözködni akarok, és amiben én nem hiszek, az még simán lehet valós dolog, csak én is leírtam a gondolataimat.