Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105746 replies to this topic

#104621 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3094 Hozzászólás:

Elküldve: 30 May 2005 - 05:33 PM

Tisztességes befektető nem megy a mai labdarúgás közelébe. Valami olyanról álmodunk, amit ebben az országban senkinek sem sikerült még megcsinálnia. Egy-egy csapat felleángol, aztán eltűnik, mintha nem is létezett volna. A Debrecent meg kár példának említeni, mert egy nagy pénzmosoda az egész.

#104622 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1803 Hozzászólás:

Elküldve: 30 May 2005 - 01:01 PM

Az a baj, hogy a vezetésből jelenleg nem sokan érzik "dolguknak" a szponzorszerzést...
Elvannak, mint a befőtt...

Nem akarok túlzottan okos lenni, de azért abban egyetérthetünk, hogy -bármennyire is nehéz boldogulni a mai magyar fociban-, ezt a klubvezetést nem egészen így kellene csinálni.

Szerintem egy fiatal, lendületes, mindenekelőtt Szombathelyi és HALI-s kötődésű, hosszútávú tervekkel, és elképzelésekkel teli vezetőség kellene...
...s itt nem is feltétlenül egy személyre gondolok...

Bele kellene sok mindenbe vágni, próbálkozni, kilincselni, meglépni minden adandó lehetőséget, bármilyen kicsik is legyenek azok. Építeni a szurkolókra, a fociszerető közönségre, a belőlük áradó bizalomra...
Lenne itt a jövőben siker, pénz, reklámérték, meg hírnév, az nem kérdés...

Debrecenben sikerült (pedig pár éve hol volt a csapatuk...), szerintem itt is meg lehetne csinálni...
...Szombathelyre is felfigyelne mindenki, ha a bajnoki címért küzdenénk, lenne itt is tízezres nézőszám, meg minden, ami ezzel jár, sőőőt...
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#104623 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 30 May 2005 - 11:53 AM

Nagy Laci technikai vezető, nem dolga a szponzorszerzés...
Hajrá Hali!

#104624 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1748 Hozzászólás:

Elküldve: 29 May 2005 - 09:19 PM

Idézet (nForce @ 2005-5-29, 12:56)
...sokáig már a magyar fociban sem lesznek olyan kaotikus állapotok,hogy ide-oda vásárolják,adják-veszik az indulási jogot a klubok...

DEHOGYNEM!  

Várszegi féle beketető errefelé csak álom!ÉDES ÁLOM!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104625 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 29 May 2005 - 07:07 PM

Én nem feltétlenül a Nagy Lacit hibáztatom azért, mert nincs szponzorunk. Ha a vezetőségből egy embert kellene megemlítenem, aki érti is a dolgát az a Nagy Laci lenne. De egy fecske nem csinál nyarat...

#104626 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3537 Hozzászólás:

Elküldve: 29 May 2005 - 12:56 PM

Idézet (köbüki @ 2005-5-29, 12:01)
Az NB1-be szerintem nem szabad felekrülnie azidén a halinak

a játékosállományt,a körülményeket és az idei eredményeket nézve tényleg nem.én két dolog miatt írtam mégis:
1.sokáig már a magyar fociban sem lesznek olyan kaotikus állapotok,hogy ide-oda vásárolják,adják-veszik az indulási jogot a klubok,ezt kellene még kihasználni ha lehet.természetesen egy Várszegi kaliberű befektető érkezésével gondolok egyből a csapat alapos megerősítésére is.
2.meggyőződésem,hogy a jelenlegi nb1-ben nem feltétlenül a játékerő alapján esnek ki illetve maradnak benn csapatok.sokkal fontosabb a stabil anyagi háttér.hiába van x számú jó képességű játékosod,ha nem kapnak pénzt,nem teljesítenek.a Nyíregyházát pl jobb csapatnak tartom mint a Lombardot.
a Hali fiataljai idén kaptak esélyt,döntse el mindenki maga,hogy ki hogyan élt ezzel.én azt mondom,az,hogy fiatalok még nem jelenti,hogy 2 év múlva mindenkiből elsőosztályú labdarúgó lesz.erősíteni kell a csapaton és nem a másodosztályra.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104627 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3094 Hozzászólás:

Elküldve: 29 May 2005 - 12:01 PM

Én a teletexten olvastam, de onnan leszedték. Mindenesetre ha emlékeim nem csalnak, akkor öt csapat licencét fogadták el (Vác, Nyíregyháza, MTK, Újpest és talán a Győr) és még ötét hiánypótlásra visszaküldték.
Az NB1-be szerintem nem szabad felekrülnie azidén a halinak (amúgy is csak a zöld asztal mellett lenne esély). Ezt nem is kellene erőltetni. Egy jó NBII-es idényt kell produkálni és a vezetőségnek is ezt kellene szem előtt tartani. A 2005/2006-os idényben lényegesen nagyobb esély van a feljutásra, mint az azt következő bajnokságban (jövőre szerintem két dunántúli csapat fog kiesni az első osztályból, úgyhogy lényegesen erősebb lesz a második vonal.)

#104628 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3537 Hozzászólás:

Elküldve: 29 May 2005 - 11:39 AM

Idézet (V.Smith@ @ 2005-5-29, 01:16)
Úgy tudom Várszegi Vácra viszi a pénzét, és nb1-ben indul jövőre a Vác, de ez még csak pletyka..

lehet,hogy pletyka,de százszor hihetőbb,minthogy hozzánk csábítaná a vezetőség Várszegit.én már csak újból és újból felhúzom magam azon,ami a mi csapatunknál folyik:mit nyilatkozott a Nagy Laci hétközben?hogy a másodosztályú szerepléssel nem tudnak szponzort szerezni,szponzor nélkül pedig nem jutunk fel soha.javaslom,hogy nézzen körül jó pár nb1/b-s csapatnál,hogy miként szerzik a pénzt a szponzoroktól!a másik,hogy ha már említettétek a nyári zűrzavart,ami a focinkat jellemzi,akkor legalább ezzel próbálnánk meg élni (tudom,nem lenne tisztességes,hogy megvásárolnánk az indulást az nb1-ben,de az sem volt tiszta,ahogy tavaly elvették tőlünk a jogot),ennyi talpraesettség lenne a vezetőkben,hogy idehoznak pl egy Várszegit,biztosítják róla,hogy a pénzen kívül nálunk adottak a feltételek hosszú távra (utánpótlás,stabilan magas nézőszám,egy jól lerohadt stadion-van még ilyen az nb1-ben,egy megyei jogú város,aki azért még áldoz a focira,stb),vásároljon be minket a legjobbak közé,a többi meg kit érdekel.ehelyett megy a sírás-rívás meg a szánalmas töketlenkedés.szintén pletyka,de úgy tudom Várszegi a siófoki vezetőkkel is tárgyal...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104629 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 29 May 2005 - 11:27 AM

Idézet (köbüki @ 2005-5-29, 10:09)
néztétek, kinek a licenceit fogadták eddig el???

Nem találtam meg.    Kiét fogadták el?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104630 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3094 Hozzászólás:

Elküldve: 29 May 2005 - 10:09 AM

Jól nem alakultak a mérkőzések az biztos, de erre számítani lehetett. Sokminden változhat még, mert az utolsó fordulóban gyakorlatilag "kiesési" rangadók tömegét fogják játszani, így aki tud 3-4 pontot szerezni az elkerüli az osztályozót.
Persze a magyar fociban a nyári szezon lényegesen érdekesebb, mint amikor játszanak is (néztétek, kinek a licenceit fogadták eddig el???). Mindenesetre Szegedről szinte kötelező az egy pont, különben nézegethetjük az osztályozós ellenfelet.

#104631 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 29 May 2005 - 01:16 AM

Úgy tudom Várszegi Vácra viszi a pénzét, és nb1-ben indul jövőre a Vác, de ez még csak pletyka..
Hajrá Hali!

#104632 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3537 Hozzászólás:

Elküldve: 28 May 2005 - 11:37 PM

nem csak ezért van gáz,sajnos...

#104633 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 28 May 2005 - 09:04 PM

Gáz van nyert az Orosháza és a Makó!

#104634 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3115 Hozzászólás:

Elküldve: 28 May 2005 - 07:59 PM

Remélem rajtunk nem múlik, hogy meglegyen a 2x16 csapat. Ha még szerzünk pontot az utolsó 2 meccsen, akár a saját jogunkon is indulhatunk az NB II-ben. Ez ám a karrier :-)) Bár osztályzóban mindig jók voltunk...
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104635 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 28 May 2005 - 02:58 PM

Biztos h meglesz az a 2x16 csapat?  
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104636 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3094 Hozzászólás:

Elküldve: 28 May 2005 - 10:20 AM

A Bodajk nem indul a következő bajnokság NBII-es csoportjában. Várszegi kiszállt.
De azért gondolom a Bodajk marketingjogait megtartja.

#104637 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 26 May 2005 - 07:47 PM

Remélem láttátok a BL döntőt! K jó volt!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#104638 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 24 May 2005 - 02:52 PM

Idézet (Ice Man @ 2005-5-23, 21:08)
a 2004/2005-ös szezon végeredményétől függnek a 2005/2006-os indulói nem  

igaz.  

#104639 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1803 Hozzászólás:

Elküldve: 24 May 2005 - 09:40 AM

Jó, hogy nem kapirgálják össze még az összes megyei csapatot is az új nb2-be!
Én erre már nem is mondok semmit!

HALI 4EVER!
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#104640 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2005 - 09:08 PM

Jaja megint nb/2 lesz...

a 2004/2005-ös szezon végeredményétől függnek a 2005/2006-os indulói nem  
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"