Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

42736 replies to this topic

#1 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8151 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:15 PM

Ebből balhé lesz :D

#2 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3946 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:01 PM

Teóriám nekem is van.. Mint a Vrasajko-féle csapatnál. Akkor sem volt csere, tudni miért. Remélem Srecko is tudja, mit miért csinál, és így van, ahogy előbb írtátok, a szurkoló csak bízni tud :)

#3 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8151 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:57 PM

Kizárt, csak hülyéskedtem.
Vagy nem :)

#4 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1092 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 23 January 2018 - 09:37 PM

Nekem van egy teóriám, de ... abból hatalmas balhé lenne ha leírnám.
Hajrá Falco! :)

Én nagyon várom, akár privátban is! :)
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#5 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8151 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:37 PM

Nekem van egy teóriám, de ... abból hatalmas balhé lenne ha leírnám.
Hajrá Falco! :)

#6 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5879 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:48 PM

Többen leírtátok, hogy mit zártok ki azzal kapcsolatban, amiért Ivan kevesebbet játszik. Ezekben a dolgokban csak akkor lehettek biztosak, ha tudjátok a valódi okot is, szóval elő vele bátran!

#7 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8151 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 23 January 2018 - 07:04 PM

Remélem, tényleg nincs alapja.
falco Man mellett vagyok. Nehogy már Ivan erőnléte 7-8 percre elegendő.
És a Norfleet-é mennyire elég? Ő mért játszik keveset?
Tavaly az volt a duma, hogy azért játszunk 5-6 emberrel, mert nincs a padon alternatíva, ugyanmár Bognárral, meg Simonnal mit akarunk. Most van pad - rotáció továbbra sincs.

Maradjunk annyiban, Szercskó így használja a csapatot. Több szurkoló - köztük én - nem értünk ezzel egyet. Viszont mi "csak" szurkolók vagyunk, mi mást tehetünk, mint tudomásul vesszük, és bízunk abban, hogy ennek nem lesz meg a böjtje...

+1

#8 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 906 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:04 PM

Remélem, tényleg nincs alapja.
falco Man mellett vagyok. Nehogy már Ivan erőnléte 7-8 percre elegendő.
És a Norfleet-é mennyire elég? Ő mért játszik keveset?
Tavaly az volt a duma, hogy azért játszunk 5-6 emberrel, mert nincs a padon alternatíva, ugyanmár Bognárral, meg Simonnal mit akarunk. Most van pad - rotáció továbbra sincs.

Maradjunk annyiban, Szercskó így használja a csapatot. Több szurkoló - köztük én - nem értünk ezzel egyet. Viszont mi "csak" szurkolók vagyunk, mi mást tehetünk, mint tudomásul vesszük, és bízunk abban, hogy ennek nem lesz meg a böjtje...
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#9 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1617 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:21 PM

Ennek a témának sok alapja nincs. Akikben Szrecsko a szezon elején bízik, azokban bízik a szezon végén is - eddigiek alapján nemigen lehet ezt mivel cáfolni.
kép

#10 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3578 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:52 PM

6. légiós igazolásában sok rációt nem látok. Eddig sem volt bő a rotációnk, ezután sem fogunk 3 centert forgatni. Emellett a játékengedély is laza 6 millió lenne, annyiból meg 3-4 hónapig fizetünk egy jobb centert. Valaki helyére inkább el tudom képzelni, hogy érkezik új játékos.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#11 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 192 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 January 2018 - 11:16 AM

Mivel a kérdéseidre választ is adtál azzal, hogy "ugyan már", akkor azért leírhatnád, hogy miért játszik kevesebbet Ivan?

Mondhatnám azt is, hogy a Szrecskó nagy mágusként altatja a többi csapatot Zsiga mellőzésével, aztán a rájátszásban előveszi majd a Zsigára épülő meglepetésfaktor taktikát és bucira verünk mindenkit.
Majd meglátjátok! :)

#12 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 192 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 January 2018 - 10:45 PM

Hidd el nem egy 6.légiós (játékengedély+4 hónap bér) miatt történne meg a túlköltekezés. Vagy már most az van, vagy egy újabb érkezővel sem lenne így. A példád szerint akkor ne is nyerjünk bajnokságot?

Nagyon is szeretném, ha bajnokok lennénk. Azt írtam csak, hogy ne olyan áron, mint anno a ZTE. Ha van pénz és nem is rogyasztja meg a költségvetést, akkor hajrá!!

#13 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5879 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:16 AM

Mivel a kérdéseidre választ is adtál azzal, hogy "ugyan már", akkor azért leírhatnád, hogy miért játszik kevesebbet Ivan?

#14 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 181 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:53 AM

Iván amikor tavaly decemberben idejött, az első meccsén a ZTE ellen 22 perc alatt 16 pontot és 5 lepattanót produkált. Alig pár napja volt a csapatnál.
Tavaly rengeteg meccsen játszott 20 perc felett, többször 26-27-et, egyszer pedig 30-at. Most néztem meg a statisztikákat.
Kérdem én, akkor most mi van? Leeresztett azóta? Nem edz? Nem bírja??
Ugyan már…

6. légiós, az aztán nagyon kell…

#15 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1092 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:06 AM

Idézés: szurkoloo - Dátum: 23 January 2018 - 12:29 AM

Én azokkal értek egyet, akik szerint kell új center. Vagy 6. légiósnak, vagy Ivan helyett de KELL. Az nem állapot, hogy egy légiós a rossz erőnléte miatt csak 10-15 perceket bírjon játszani, a maradék időben pedig állandó mismatch legyen a palánk alatt. Ez olyan, mintha a 8 órás munkaidőmből csak 4 órát tudnék dolgozni, a maradék 4 órában meg aludnék amíg a munkatársaim csinálják a feladatomat. Helyettem is gyorsan keresnének új munkaerőt. :D/>

Nyaron kellett volna uj centert hozni, nem elsőként marasztalni az Ivánt. Gondolom ha lennének erőnléti gondjai, akkor az mar tavalyi szezon során is kijött volna. Ha meg tudta a Szrecsko, akkor minek maradt itt?

Ezért mondom, hogy ide nem hatodik légiós kell, hanem rendesen kell használni a keretet.
Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#16 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 168 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:29 AM

Én azokkal értek egyet, akik szerint kell új center. Vagy 6. légiósnak, vagy Ivan helyett de KELL. Az nem állapot, hogy egy légiós a rossz erőnléte miatt csak 10-15 perceket bírjon játszani, a maradék időben pedig állandó mismatch legyen a palánk alatt. Ez olyan, mintha a 8 órás munkaidőmből csak 4 órát tudnék dolgozni, a maradék 4 órában meg aludnék amíg a munkatársaim csinálják a feladatomat. Helyettem is gyorsan keresnének új munkaerőt. :D

#17 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1092 Hozzászólás:

Elküldve: 22 January 2018 - 11:01 PM

Idézés: circo - Dátum: 22 January 2018 - 10:29 PM

" Inkább reménykedjünk abban, ha jön egy center, akkor minőségi játékos lesz, olyan akivel még nagyobb esélyét látjuk majd a bajnoki döntő elérésének."
Semmi nem garantált, de ha lehet egy még nagyobb esélyt adni ezzel, akkor miért ne?

Ha valaki feleslegesen költi a pénzt, és engem nem érint hátrányosan, akkor engem miért érdekelne? Viszont akár örömöt okozhat ezzel nekem és még sok embernek. Ha városi pénzről is beszélünk, ezek ilyen szinten olyan kis összegek, hogy semmilyen hátrányod nem lesz belőle. Nem emiatt fogsz hiányt szenvedni az egészségügyben, és máshol sem.

Nem a pénz miatt kell izgulni. Sokkal inkább amiatt, ha az ügyvezető, akinek élete a Falco, idővel már nem lesz a helyén. Na az lesz majd a sokkal izgalmasabb korszak, nem egy 6.légiós miatti "túlköltekezés". Egy Real Madrid túlélt egy Santiago Bernabeut, de egy Dombóvár sajnos nem egy Jampi bá'-t. Mi ugye szintben sokkal közelebb állunk utóbbi klubhoz (persze tudjuk van olyan, aki szerint inkább az előbbihez).

Azért ne szerintem, mert nem az a legnagyobb gondunk, hogy nincs egy 6. Legiosunk aki center.

A pénzes részébe ne menjunk bele, fogalmam sincs a klub anyagi működéséről, igy ha lenne ra pénz inkább tartsuk meg jövőre, hogy ujra legyen keret extra játékosokra. Ha nem nyerünk bajnokságot az nem azért lesz, mert nem volt meg egy légiós centerunk.

Nehez Ivánnak jo számokat hozni, ha 7 perceket játszik.
Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#18 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 853 Hozzászólás:

Elküldve: 22 January 2018 - 10:58 PM

A "centert keresünk" pletykát én is hallottam, nem tudom mennyi a valóságalapja. Mindenesetre én nem támogatom a 6. légióst, felesleges pénzszórásnak tartom. Zsigát meg nem hiszem hogy motiválná jobb játékra, ha még a kispadon sem ülhetne. Egyébként a statisztikát nézve ordít, hogy a center a lyukas poszt nálunk. A legjobb lepattanózónk Váradi Benedek a 18. a mezőnyben, a centereink közül Tóth Norbi az 53., Zsigeranovics a 62.. A csapatunkban Zsigánál 5 jobb lepattanózó is akad, ez azért ultragáz egy 212 cm-es centertől. Blokkolt dobásban tavaly egész jó volt Iván a mezőnyben, idén abban is csak a 38. Én bíztam Ivánban, de sajnos a tavalyi teljesítményét sem képes hozni. Most úgy látom, ha Szrecsko nem nyúl bele a csapatba magas poszton, nem leszünk versenyben a bajnoki címért, hiába van extra mezőnysorunk, hiába van Perl Zolink, aki a legjobb pontdobó jelenleg a bajnokságban.

#19 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5879 Hozzászólás:

Elküldve: 22 January 2018 - 10:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tökacskó - Dátum: 22 January 2018 - 10:37 PM

Ezzel egyetértek!
Emlékezzünk vissza, amikor a ZTE 2010-ben bajnokságot nyert, utána meg összeomlottak anyagilag és csak azért nem estek ki utána, mert a B csoportból nem vállalták a feljutást.
Jobb egy stabil élcsapat, mint brutálisan túlköltekezve bajnokságot nyernénk és aztán azzal felélnénk a jövőnket.

Circónak meg szerezzünk egy nőt (lehet soproni is), akivel az a hosszú orgazmusát fenntarthatja. ;) Ez utóbbit tessék poénnak venni! :))

Hidd el nem egy 6.légiós (játékengedély+4 hónap bér) miatt történne meg a túlköltekezés. Vagy már most az van, vagy egy újabb érkezővel sem lenne így. A példád szerint akkor ne is nyerjünk bajnokságot?

#20 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 192 Hozzászólás:

Elküldve: 22 January 2018 - 10:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 January 2018 - 10:08 PM

Nem, köszönöm! Inkább minden évben legyünk ott a tűz közelében, minthogy túlköltekezzük magunkat idén és utána jó pár évig még négyben se legyünk. Egyébként egy minőségi center sem oldaná meg a jelenlegi gondjainkat.

Ezzel egyetértek!
Emlékezzünk vissza, amikor a ZTE 2010-ben bajnokságot nyert, utána meg összeomlottak anyagilag és csak azért nem estek ki utána, mert a B csoportból nem vállalták a feljutást.
Jobb egy stabil élcsapat, mint brutálisan túlköltekezve bajnokságot nyernénk és aztán azzal felélnénk a jövőnket.

Circónak meg szerezzünk egy nőt (lehet soproni is), akivel az a hosszú orgazmusát fenntarthatja. ;) Ez utóbbit tessék poénnak venni! :))