Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106944 replies to this topic

#104721 evergreen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 11:10 AM

Isten igazából én nem is értettem a Törek nyilatkozatát. Ha belegondoltok, rengeteg hülye bíró volt már itt Szombathelyen, nekem annyire nem tűnt ki ez a Kiss N. Mit mondott volna az edzőnk, ha mondjuk nem adnak meg egy gólt nekünk, mint anno a Hli-Vidi meccsen?
De akkor is joggal lehetett kritizálni a bírót, amikor tavaly a Móvárnak befújt egy tizit a 93. percben, ami teljesen jogtalan volt.
Ennek a Kissnek nem volt az eredményt döntően befolyásoló tévedése. Hülye volt, de legalább nem csalt szándékosan egyik, vagy másik oldalra.

#104722 csabesz

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 08:51 AM

A tegnapi meccs pozitívumai:
1,Nyert a csapat,így tovább  
2,a köbüki megtanult tökmagot enni  
Ategnapi meccs negatívuma:
Az állóban  alelátó tetejére leraktam a széldzsekimet,amit ott felejtettem(sötétkék).Ha valaki tudna segíteni annak örülnék!

#104723 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2366 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 08:50 AM

Teljesen igazad van Belabo! Abszolút rutintalanságra vall az Artner Tomi nyilatkozata, és valóban tarthatunk most attól, hogy amikor egy-egy kétes szituáció elöfordul - ráadásul fontos meccsen - akkor nem a javunkra fog ítélni a bírói kar. Én is úgy látom, hogy ök teljes mértékben védik a mundér (fekete/sárga/rózsaszín mez) becsületét, egyfajta olyan összetartás van közöttük, mint az orvosok terén. Inkább mi, szurkolók szidjuk a bírókat - vagy talán nem is a "szidjuk" a jó szó, hanem a "bíráljuk" - és így egymás között tudjuk, hogy na most ez a bíró ilyen, ez olyan, ezen elment egy-egy gól vagy tizi, de a másik például az elözö meccsen nem adta meg a harmadik sárgat X-nek.... Talán valaki a vezetöségböl (??) olvassa néha ezeket a sorokat (régen volt lehetöségem ittfent lenni, de látom a Tóth Bálinttal sokan pörölnek, de Ö az volt, aki valóban adott/=érdekelte/ a szurkolók véleményére és folyamatosan követte a honlapot) és - nem azt mondom, hogy hallgassanak ránk, de egy-egy remek ötlet azért elhangzik itt! Így fogalmaznék: az építö kritikát érdemes lenne megfogadni, hisz mindnyájan szeretjük a Halit és minél elöbb, minél jobb helyen szeretnénk látni csapatunkat.

Hajrá Hali,
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104724 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 02:04 AM

"Artner Tamás: Az első félidőben jól játszottunk. Szünet után okosan, taktikusan futballoztunk tizenkét ember ellen."

Nem lenne jó, ha pont az edzőnek szállna fejébe a dicsőség. Ez kicsit még korai. Jól csinálja, de nyilatkozni se ártana megtanulni. Ha szarul játszik a csapat, nem másban kell keresni a hibát, hanem verdesni a seggünket a földhöz örömünkben, hogy így is nyertünk.

Ez a játékvezető az utolsó negyedórában valóban többet tévedett mint előtte, túl aprólékos volt az egész meccsen, de hogy nem miatta játszottunk rosszul, az egészen biztos. Az edző egy szezonban néha foghatja a dolgokat a játékvezetőre, és nyilván igaza is lehet, de ezt a nyilatkozatlehetőséget nagy hiba volt most elpazarolni. Mert amikor majd tényleg a bíró miatt vesztünk pontot, már nem lesz hitele. Ráadásul a bírókban is van egy természetes összetartás, és tudat alatt is ellenünk itélnek, ha úgy érzik, hogy baszogatják őket.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104725 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 12:15 AM

Tény, hogy ma egyedül a hangosbemondó, és mondjuk a közönség nyújtott kiemelkedőt. Brekiben jobban játszottunk. Persze ha mindig nyerünk, nem nagyon izgat az ilyesmi. Lassan már annyit látom a csapatot, hogy az összeállításról is lesz véleményem.  

És mégvalami: Tudjátok hányan látták eddig a Felcsút SE honlapját? Pontosan 2.402.351  látogatója volt. Ha versenyben akarunk maradni velük, mindenki hozzon magával még egymillió embert! http://www.felcsutse.hu
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104726 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 11:58 PM

Subicz-ról már az edzőmeccseken kiderült,hogy jó igazolás;de hogy a Balu hogy' fog beférni az tényleg jó kérdés,hiszen az eredmények alapján a jelenlegi csapat jó.Én mondjuk pont a védelemmel (vagy inkább írhatnám úgy : a védekezéssel) vagyok a legjobban megelégedve.A többi csapatrész is alakul,csak így tovább.előre !

#104727 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3592 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 11:48 PM

ok,ő és Subicz már meccsek óta megbízható teljesítményt nyújt,utóbbi nagyon jó igazolás volt.hogy fog így beférni a csapatba Balu?
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104728 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 11:06 PM

Azért szerintem a Guzmics sem játszott rosszul !!!

#104729 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3592 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 10:43 PM

jah...a mai meccsből Micit és Baráth Mikit emelném ki,utóbbi gólját csatárok is megirigyelhetnék.Babati Feri a bal szélen nem volt egy szerencsés megoldás,ezt talán a szakmai stáb is belátja.Manganelli korai sérüléséért kár,talán jobban élt volna ez ellen a csapat ellen,mint a Szabi.Mici tényleg megtáltosodott persze lehetett volna nagyobb is a különbség (és kisebb is),de ennél rosszabb eredményt soha!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104730 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3592 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 10:40 PM

a második félidő elég gyenge volt,de ezt leszámítva úgy érzem jó úton halad a csapat.a játékvezető is jól bíráskodott az első játékrészben,aztán mintha teljesen megzavarodott volna...és még ha a Rajos Gabi is berúgja a ziccert az utsó percben...de nem ezen múlott...a lényeg a 9 PONT!most a Paks győzelmének Felcsúton örüljünk,vagy kezdjünk félni a következő meccstől? ha az is meglesz...kezdhetünk hinni az elsőosztályban.de sok munka áll még a csapat előtt,nagyon sok.a jelen viszont bíztató.Hajrá Hali Mindörökké!

#104731 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 10:35 PM

Idézet (köbüki @ 2005-8-20, 22:27)
Más. Tudjátok hanyas számú bérltes nyert ma?

0055

#104732 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 10:27 PM

Sajnos a baloldal eléggé hiányos, ez azért látszik. Amit Miltiades is ír, jobblábas játékosok magas színten soha nem oldják meg ezt a problémát. Hosszú távon mindnképp kell egy megbízható ballábas játékos.
Ma többen nyújtottak megbízható teljesítményt és ez jó, mert kezd kialakulni egy stabil mag a csapatban. Én azonban most is úgy látom, hoga középpályán a Nagy Gabi egy egész mérkőzésre még sok. Ez az Ajka nem volt olyan rossz csapat és azért a csatárok semlegesítését sokáig nemigen tudtuk megoldani.

Más. Tudjátok hanyas számú bérltes nyert ma?

#104733 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1637 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 09:59 PM

Idézet (vizy @ 2005-8-20, 21:56)
Ui.:nem tudjátok,honnan szedték ezt a rekedt hangú hangosbemondót?  

#104734 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1637 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 09:59 PM

Idézet (Prada @ 2005-8-20, 21:00)
Azt nem értem ha van egy jó balszélsőnk(Borsi) mért nem őt tesszük be a Beke helyére???Legalább cserének...

Így van! ezt én sem értettem.

a meccs jó volt. tetszett, bár egy kis időre megint elfáradtunk, igaz a meccs vége megint a mienk volt. Rózsa Dani ma (is) szenzációsat alkotott. nálam a Baráth Miki volt a mai meccs legjobbja, de Guzmics Ricsi és szerintem a Babati sem volt rossz. a bírókkal meg most hadd ne foglalkozzak...

#104735 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 09:56 PM

Szerintem megérdemelten nyertünk,'bár a második félidei visszaállást megint nem értettem,de mindegy.Csak így tovább Fiúk !
Hajrá Hali !!!

Ui.:nem tudjátok,honnan szedték ezt a rekedt hangú hangosbemondót?  

#104736 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 09:45 PM

Én meg csak azt mondtam meg, hogy nyerünk!!!
Amúgy jó kis meccs volt csak a bíráskodás ne lett volna ennyire szinvonalas...
Szép volt fiúk! Jöhet a Paks
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104737 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 09:35 PM

Én megmondtam előre,hogy 2-0 lesz:)!Nem értem miért álltunk be ennyire védekezni,Balassa a középpályára??Ilyen rossz játékvezetést+partjelzők régen láttam!!HAJRÁ HALI
NB II, Nyugati csoport, harmadik forduló:
Bodajk-Siófok - Celldömölk 2-0 (1-0)
Integrál-DAC - Barcs 6-2 (3-1)
Hévíz-Gyirmót 0-1 (0-1)
Haladás-Ajka 2-0 (2-0)
Felcsút-Paks 2-3 (1-2) !!!!!

#104738 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 09:17 PM

Régen láttam ilyen jól játszani a Micit!
Szerintem ma Ő volt a legjobb!
Kétszer nagyon nagy szerencsénk volt mikor 0:0-nál Guzmics eladta a labdát és a Finta elszorakozta meg 2:0-nál  a Rózsa Dani fogta a Csörnyei lövését!
ha ezeket kijavitjuk jó csapat lehetünk!
Ja és szerintem elfáradtunk a 60. percben!
A Bekét nem bántanám még mivel a Babati ahelyett hogy felpasszolta a labdákat inkább átrúgdalta keresztbe ez a baj ha nem egy ballábas játszik abban a pozícióban!
HAJRÁ HALI!!

#104739 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 09:00 PM

Azt nem értem ha van egy jó balszélsőnk(Borsi) mért nem őt tesszük be a Beke helyére???Legalább cserének...

#104740 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1637 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2005 - 04:44 PM

Na megjöttem énis nyaralásból. nagyon örülök a nagyberki-i győzelmünknek! persze ez csak akkor érhet vmit, ha ma nyerünk! és miért ne nyernénk?  

na Hajrá Hali!!!