Ugrás a tartalomhoz

igazolások

957 replies to this topic

#941 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1027 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2007 - 09:07 PM

Idézet (fórumozó @ 2007-6-03, 19:56)
Idézet (Csocso @ 2007-6-03, 19:18)
Amúgy szerintem az Aréna miatt a vezetőségnek azon is lehetne gondolkozni,hogy induljunk-e 1 nemzetközi kupában!
Tudom az legalább + 20-25 milla.De így könnyebb megtartani a légiósokat is és talán pár tehetséges fiatal is minket választana!
Szerintem átlagos nézőszámmal+ lehetséges tv-közvetítéssel nem kerülne sokba a klubnak.Egy esetleges jó szereplés pedig a városnak és a szponzoroknak is újabb lökést adhatna!

Hajrá Falco!

Ez tényleg jó ötlet!

Az ötlet nem rossz, de ez talán csak akkor valósulhatna meg, ha találnánk erre plusz szponzort. Ehhez viszont elég bő játékoskeret is kellene, mert azért elsődleges a bajnokság.
Játékosok, akiket szívesen látnék a jelenlegi mezőnyből: Tobe Carberry, Eric Freeman(egézségesen), Jure Balazic, Rod Grizzard, Laslo Robert, Lakatos Péter, Vojvoda Dávid, Trepák Zoltán, Likár Péter, Tóth Gergely, Koma Dániel

#942 fórumozó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 61 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2007 - 07:56 PM

Idézet (Csocso @ 2007-6-03, 19:18)
Amúgy szerintem az Aréna miatt a vezetőségnek azon is lehetne gondolkozni,hogy induljunk-e 1 nemzetközi kupában!
Tudom az legalább + 20-25 milla.De így könnyebb megtartani a légiósokat is és talán pár tehetséges fiatal is minket választana!
Szerintem átlagos nézőszámmal+ lehetséges tv-közvetítéssel nem kerülne sokba a klubnak.Egy esetleges jó szereplés pedig a városnak és a szponzoroknak is újabb lökést adhatna!

Hajrá Falco!

Ez tényleg jó ötlet!

#943 Csocso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 277 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2007 - 07:18 PM

Hajrá Falco!

#944 Csocso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 277 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2007 - 07:10 PM

Mit szólnátok az Ervinhez centernek?
Kecskeméten szerződést bontottak vele!

#945 Indián

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 442 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2007 - 06:50 PM

Edző : Szrecskó
Magyarok : Laci,Tibi,Gráci,Will,Szöszi,Kornél,Imi,+ egy négyes
Idegenlégió :Aliakszejev,Frazier,Krisztanovics,Balazic,
HORVÁTH ZOLI 18!!!

FALCO KC 2007/08 BAJNOKCSAPAT!!!
FC BARCELONA!!!
ANTI MADRID!!!!

#946 stan

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2007 - 02:43 PM

Wileynak talán egy utolso esélyt de ha nem akkor sztem Freeman lenne a jo megoldás Kristanovic se lenne rossz söt de sztem nem elég atletikus vele ez a gond meg Freeman univerzálisabb jobban tud távolrol dobni jobban 1-1ezik szval sztem Freeman ö nagyon jo igazolás lenne

#947 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7158 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2007 - 02:34 PM

Idézet (jani625 @ 2007-6-03, 11:21)
kezdem az edzővel: Srecko maradjon, ebből következik hogy ő Borszékit és Imit nem akarja megtartani( én Imit megtartanám mert jobb 4. számú magyar centert nem találunk)

Fraziert meg kéne tartani, ha nem akkor vmi jó feka  a helyére,
Laci, Tibi, Szöszi, Aleksejev, Gráci, Will maradjon,
Wiley helyett akár egy Kristanovic is jöhetne de én mintha azt hallottam volna hogy marad Sopronban, de vmi jó szerb 4-es vagy a Freeman se lenne rossz.
Fiatalokat többet kell játszatni.

Én is nagyon hasonlóan látom a dolgokat. Én mondjuk Pankárt nem erőltetném annyira, de tudom a 3-as posztra jó magyar játékost nemigen lehet találni. Wiley-t szerintem is le kell cserélni valaki másra. Kristanovic nagy fogás lenne, de én Freeman-t nem szívesen látnám. Nekem nagyon unszimpatikus, elég nagyképű srác. A 2-es posztra, ha Frazier tényleg megy (bárcsak maradna) mindenképpen feka játékos kéne.

#948 jani625

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1436 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2007 - 11:21 AM

kezdem az edzővel: Srecko maradjon, ebből következik hogy ő Borszékit és Imit nem akarja megtartani( én Imit megtartanám mert jobb 4. számú magyar centert nem találunk)

Fraziert meg kéne tartani, ha nem akkor vmi jó feka  a helyére,
Laci, Tibi, Szöszi, Aleksejev, Gráci, Will maradjon,
Wiley helyett akár egy Kristanovic is jöhetne de én mintha azt hallottam volna hogy marad Sopronban, de vmi jó szerb 4-es vagy a Freeman se lenne rossz.
Fiatalokat többet kell játszatni.
Sárga-feketék SZÍVÉBEN MINDIG ÉLSZ! #18
Csak a Falcoooooo

#949 samsung

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 749 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2007 - 10:43 PM

Na szóval...
Valami ruganyos fekát látnék szívesen 2-es és 4-es posztra.
Hollins jöhet ha Winsome megy.  
4-esre jó lenne egy Bell vagy Banks.    De a realitásnál maradva, talán egy Krisztanovicsot meg tudnánk szerezni.
Végső esetben pedig maradhatna a Wiley.
Aleksejevet itt kell tartani!  
Borszékit el kell küldeni, de a helyére nemtom kit kéne igazolni...    Talán valami külföldit. Bosnjak jó lenne. Így lenne az Aleksejev-Wiley-Bosnjak-Feigl négyesünk, 4-5-ös posztra.  
Fiataljaink is maradjanak, és a Gráczi is.
Ja, és Srecko persze maradjon!    

#950 stan

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2007 - 10:37 PM

Idézet (splity @ 2007-6-02, 22:09)
Ha Frazier megy akkor Hollins a helyére!
Mikalaj maradjon!
Wiley sajna csalódást okozott, mintha újra elkezdte volna a régi életét, ezért ha kap egy év lehetőséget még akkor remlem megmutatja mire képes, de ha nem akkor a Kristanovicot szívesen látnám!
Lacival immáron sokadszor elkéne beszélgetni, hogy mit jelent az, hogy csapatkapitány és mi a felelősége!
Szöszi, Will, és a fiatalok maradjanak...
Borszékitől el kell köszönni, Ő csak visszafelé fejlődik!
Pankár egy örök rejtély.... Vele is az a baj, hogy nem tud kiegyensúlyozottan játszani pedig a doboszázalékát nézve nem lenne rossz csak az a baj, hogy keveset vállal támadásban! Több kell Tőle!

ezzel egyetértek teljes mértékben

#951 stan

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2007 - 10:28 PM

Idézet (kecsiii @ 2007-6-02, 21:11)
Hátt...
GRIZZARD, Rod ( Atomerőmű SE )
KELLEY, Thomas ( Szolnoki Olaj )

Számunkra ök elérhetetlenek ez pénz kérdése
meghát Kelley biztos nem fog idejönni egy idei bajnoktol
szoval nem tom énis örülnék a Freeman-nek de kitudja mien lessz a sérülése után ezzel számolni kell Carberry is jo lenne de a legjobb egyértelmüen Frazier megtartása lenne de erre az esély 0 nah de ez van majd kiderül mi lessz

#952 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2007 - 10:09 PM

Ha Frazier megy akkor Hollins a helyére!
Mikalaj maradjon!
Wiley sajna csalódást okozott, mintha újra elkezdte volna a régi életét, ezért ha kap egy év lehetőséget még akkor remlem megmutatja mire képes, de ha nem akkor a Kristanovicot szívesen látnám!
Lacival immáron sokadszor elkéne beszélgetni, hogy mit jelent az, hogy csapatkapitány és mi a felelősége!
Szöszi, Will, és a fiatalok maradjanak...
Borszékitől el kell köszönni, Ő csak visszafelé fejlődik!
Pankár egy örök rejtély.... Vele is az a baj, hogy nem tud kiegyensúlyozottan játszani pedig a doboszázalékát nézve nem lenne rossz csak az a baj, hogy keveset vállal támadásban! Több kell Tőle!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#953 fórumozó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 61 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2007 - 09:48 PM

Idézet (Indián @ 2007-6-02, 18:26)
Játszunk egyet! Szeretném , ha mindenki irna kb 10-12 nevet akiket el tudna képzelni a jővő évi keretben!

Hát eléképzelések vannak Azért valamennyire a realitásoknál maradva (bár sem a mi anyagi keretünket,sem a fizetéseket nem ismerem pontosan):
- irányítók: Kálmán Laci, Krasznai Tibi, Váradi Kornél, Szanati, Csiszi
- dobó-hátvédek: Gráczer Zsolti, Will
- kiscsatárok: Pankár, Vojvoda Dávid (+ időnként Szabó Zsolti)
- erőcsatárok: Eric Freeman, Szabó Zsolti
- centerek: Alekszejev, Feigl

#954 easy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 224 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2007 - 09:45 PM

Krstanovic? (sopron)
Vásárhelyen mindenki marad? Drahos, Brooks?
...Freeman?

#955 kecsiii

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2007 - 09:11 PM

Hátt...
GRIZZARD, Rod ( Atomerőmű SE )
KELLEY, Thomas ( Szolnoki Olaj )
"Nézz nyugodtan gyengének csak erősebbé teszel, Nevess csak rajtam a szánalmas te leszel."

Csak a Falco állééé

(*) Nyugodj Békében Bajnok (*)

#956 Indián

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 442 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2007 - 06:26 PM

Játszunk egyet! Szeretném , ha mindenki irna kb 10-12 nevet akiket el tudna képzelni a jővő évi keretben!
HORVÁTH ZOLI 18!!!

FC BARCELONA!!!
ANTI MADRID!!!!

#957 Indián

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 442 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2007 - 06:22 PM

Először az edzővel kell megállapodni és majd Ő mondja meg ki kell neki jővő szezonban!
HORVÁTH ZOLI 18!!!

FC BARCELONA!!!
ANTI MADRID!!!!

#958 kecsiii

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2007 - 06:01 PM

Nem lehet még tudni, hogy várhatólag ki fog távozni a FALCO csapatából, illetve kit várhatunk jövőre a FALCO KC csapatba
"Nézz nyugodtan gyengének csak erősebbé teszel, Nevess csak rajtam a szánalmas te leszel."

Csak a Falco állééé

(*) Nyugodj Békében Bajnok (*)