Ugrás a tartalomhoz

Vélemények a Szabad Szellemről

24 replies to this topic

#21 Guest_barika_*

• Guests

Elküldve: 16 March 2006 - 11:52 PM

A fotók elsősorban ízlés dolga, a Sz.Sz. elsősorban nem azokról szól. Politika abban van, amibe belemagyarázzuk. Manapság divatos rasszista meg hungarista kifejezésekkel dobálózni, gyanítom sokaknak fogalmuk sincs mit is jelent ez pontosan. Kötekedni, szőrszálhasogatni lehet, ez jellemző is a társadalomra, azért igyekezzünk kiküszöbölni. csakmert így nincs előrehaladás. szerintem.
"Még mielőőt vki azt mondja h csak fikázni tudok vagy ilyesmi szólok hogy szerintem elég kevés dologról esett szó az egészhez képest."
És úgy általában melyik mondatod nem volt fika hm? valami konstruktívat, építőt!
Szerintem frankón kezd lábraállni végre az eztnektek, sok sikert a továbbiakban!

#22 Guest_sztííííííííííkerecskécske ÓÓ_*

• Guests

Elküldve: 15 March 2006 - 04:02 PM

Tudjátok a szabadszellemel van két baj. Az egyik az egész eztnektek-et érint, szar az új honlap. Miért szedtétek le a régi dizájnt? A másik pedig maga az "újság". Így néz ki egy újság? Mármint tördelés vagy hasonló szempontból. Na meg a fényképek egy része. Főleg a Pospischil-félék. "Hatalmas" képek mondhatom(na jó az egyik elmegy). Olyanok mintha csak úgy véletlenül ellenének sütve és nem csak hogy művészet nincs benne még szépség is csak rejtve. Viszont Sadness képei tetszenek. És a hungarista versek is kissé gázosak, nem gondoljátok? Meg kicsit mintha nem lenne éppen politika mentes a név se: SZ.SZ. Hm? Rasszista verseket esetleg nem akartok felrakni? Már csak az hiányzik.
Még mielőőt vki azt mondja h csak fikázni tudok vagy ilyesmi szólok hogy szerintem elég kevés dologról esett szó az egészhez képest.
Egyébként ki a szerkesztő? Jól seggbe kéne rugdosni.
Vizslát!

#23 Guest_oberon_*

• Guests

Elküldve: 12 March 2006 - 07:28 PM

Stanley, sok mindenben egyetértek veled, de abban nem, hogy egyszerűen lexarozod a verseket!!! Valaki (pl.:jómagam) elég sokat dolgozik rajta és igényesebb körökben is elismerik!!!

Te meg jössz és és leszólsz "minket". (Én a többi Alkotót nem ismerem személyesen.)Viszont szerintem is van hová fejlődnünk, de József Attila sem úgy született, hogy azt mondta:

"Az ám
hazám!"

A designnal kapcsolatos véleményeddel egyetértek, egy kicsit lehetne hangulatosabb, és akkor minden Olvasó másképpen viszonyulna az egyébként (szerintem) több jó írást és képet felvonultató i-újsághoz.

Én is örülök egy ilyen kezdeményezésnek.

#24 Stanley Kubrick

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 28 February 2006 - 12:34 AM

hát nekem így nem jön be, meg úgyse. gyengék az írások nagyon... ha már csak a verseket nézzük, amik tele vannak elcsépeltnél elcsépeltebb rímekkel és kép-társításokkal, természetesen nem idegen a képzavar fogalma sem....

egy novellát próbáltam meg végigolvasni de kábé a negyedénél elkezdtem átugrálgatni a sorokat aztán rájöttem hogy nem is érdekel mi lesz a történet vége, meg hát asszem a novella az minimum 4-6 oldal, a szerkezetéről nem is beszélve, nade mindegy. szóval ezek a dolgok nekem nem tiszták.

persze gondolom, hogy ez diák, meg amatőr, meg kezdő, és hát ezt is figyelembe kell venni de azért a vers, legyen vers, a novella meg novella, és ha egyszer nem színvonalas akkor ne legyen feltéve, nem? így a korrekt.

meg a pályázatot nem értem. az addig oké hogy elküldöm az írásokat meg blablabla, de ki illetve kik hozzák a döntést? mert ha azok hoznak ítéletet a beküldött írások között akiknek a versei fennt vannak.......hát az para az a lényeg.
szóval érdekelne hogy lesz -e zsűri vagy valami ilyesmi.

amugy a fotók még elmennek...úgy ahogy,de hát az sem az igazi. meg ott sme értek dolgokat,dehát biztos bennem van a hiba.

szóval tuti jó dolog lehet verset írni, meg költőnek lenni mindenki előtt, de önkritikának is kellene lennie talán.

meg valami művelt és hozzáértő moderátornak kellene lennie, aki szelektálja a beküldött írásokat, az jó lenne szerintem.

de amugy fulljó hogy van valami kezdeményezés, ami törődik a diákokkal / fiatalokkal,meg azok érzéseivel blablabla. szóval jó ez. meg hogy neten van. csak legyen igényes is.
pl a dizájn elég sablonos, meg uncsi is, nekem legalább is.

na asszem ennyi elég volt.

sok sikert a továbbiakhoz!

#25 Bexter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2006 - 02:12 PM

Aloha
Ide várom a véleményeket észrevételeket a Szabad SZellemel kapcsolatban...
--- Never Give Up Your Dreams! ---

..:: http://www.bexter.hu ::..