Ugrás a tartalomhoz

Drazsé Szemek különkiadás

37 replies to this topic

#21 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 November 2000 - 04:22 PM

hát nem kispályás a fazona 30.000-es példányszám azt jelenti, hogy kb. minden háztartásba kell, hogy jussonjelzem, én is kaptam, micsoda öröm ;)))kiváncsi leszek a Baloghék lépésére

#22 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 November 2000 - 12:45 PM

Hehe... Drazsé 30.000 példányt szórat szét a szórólapjából Szombathelyen és környékén. Harmincezret!!!:'(

#23 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 November 2000 - 11:51 PM

Csak nem azt mondod, hogy szórólapot kaptál ma este?!

#24 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 November 2000 - 11:40 PM

A meglátás jó. Este becsusszant a mi postaládánkba is a Drazsé-féle kiáltvány. Mit mondjak a Neten lévő változat jobb, ott a fénykép legalább színes :-))).Egy javaslat: költözzön a két újság egy honlapra, úgy nem kellene annyit kattintgatni.

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 November 2000 - 07:54 PM

Lassan kezdem magam úgy érezni, mint a Mester (Uhrin Benedek) csillagának felragyogásáról.Egyrészt azt érzem, hogy ez a hajcihő jó reklám Drazsénak, de lassan kultusza lesz a Különkiadásnak is.Lehet, hogy ezt a két lapot párhuzamosan kellen működtetni?

#26 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 November 2000 - 07:50 PM

Gyerekek ezt látnotok kell:http://www.extra.hu/drazseszemek/oldalaink/fake.htm }>De elotte olvassatok el az aGYEMBER altal par hozzaszolassal elobb ajanlott linket is! :9G.

#27 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 November 2000 - 04:59 AM

Dehogy rágalmak ezek, ő megvédi a Baloghékat! A Balogh és Sági család egy talpig becsületes família - ő nem állít mást. ;))

#28 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 November 2000 - 03:08 AM

Hö, höhö, höhöhöhöööööö!!!Ez már nekem is sok! B*sszátok meg, ez az ember egy nagy *!http://web.matavnet.hu/georgie/drazse/12_6cikk.htmVazzeg, névszerint szórja magából a rágalmakat!Ha eddig egy kicsit sajnáltam is, ezután nem fogom.

#29 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 November 2000 - 02:43 AM

Irt már róla a vasn*pe? Mármint a különkiadásról? Ha igen idézzétek már be a cikket, hadd röhögjünk újra!

#30 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 November 2000 - 02:41 AM

A stílusból ítélve lehet, hogy Drazsé írta? :-)Ennyire szerintem nem lehet utánozni valakinek a stílusát. :-/Kár, hogy nem ismert a szerző. :-(Most biztosan nehéz a háttérben maradnia! :-]Sok sikert neki$ :-)))Élvezem a vigyorikat!!! ;) ;) :)(( :/

#31 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 November 2000 - 02:37 AM

Nekem tökéletesen bejött. Ki is nyomtattam és már ki is olvasta a család. Jobb, mint a Luds Matyi. :-)Szerintetek Drazsé ezután is folytatja mocskolódásait?

#32 Guest__*

• Guests

Elküldve: 31 October 2000 - 11:06 PM

Kis őszi szombathelyi csendünket kicsit felrázta a "Drazsé" és "Ellen Drazsé" akció. Kedves Polgártársak most aztán lehet helyezkedni ! Én csak azt nem értem, hogy vasárnap este 51.-ként sikerült elolvasnom az "Ellen Drazsé"-t, azóta viszont képtelenség ezt honlapot letölteni. Nocsak a webet cenzúrázzák ? :-(

#33 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 October 2000 - 12:26 AM

Nem értem, ez miért téma? Demokrácia van, mindenki azt írhat, amit akar - ha engedik... Minél többet beszélünk huszadrangú dolgokról, annál fontosabbnak fognak látszani azok, persze elsősorban saját maguk számára ;-)))

#34 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 October 2000 - 06:46 AM

A röhej meg az, hogy az emberek kézről kézre adják az eredeti Drazsé Szemetet. Igaz, már az ál-Drazsét is, bár ez nem akkora baj. ;))

#35 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 October 2000 - 11:09 PM

Én budapestiként csak szörnyűlködve olvasom a soraitokat.Csak nem azt akarjátok mondani, hogy az a szenny, amit eredetinek hívtok megjelenik nyomtatásban??? És ez az ember még él?Ha itt dolgozna Pesten már rég egy konténer mélyén lapulna.

#36 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 October 2000 - 08:23 PM

S ami még szomorúbb, hogy sokan vannak, akik azért fizetnek neki, hogy másokról írjon szemétséget ...... ez nagyobb aljasság, mint az irogatás!

#37 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 October 2000 - 06:13 PM

Tiszteletem,úgy vélem Draskovits "úr" megérdemelte. Vicces, hogy szabadon tevékenykedhet egy köztörvényes bűnöző egy ilyen városban.Az emberek félnek tőle (én sem merem kiírni a nevem, nem hiányzik, hogy a jövő heti DSZ-ben már én is benne legyek) Feltéve, ha ezután lesz képe tovább folytatni! Nem titok, hogy Draskovits László azokból él, akik NEM jelennek meg az újságjában. (Hú, milyen nagyképű szó ez!) Sokan fizettek neki eddig a hallgatásért, vagy csak azért, hogy be ne mocskolja a nevüket. Mert ez az ember ahhoz ért leginkább. Mocskolni, rágalmazni, megalázni...Kíváncsi lettem volna az arcára, amikor kézhez kapja saját görbe tükrét. Csak az a szomorú, hogy amit az ellen Drazsészemekben olvashattunk, az maga az igazság.

#38 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 October 2000 - 12:30 PM

Volt Szombathelynek egy bulvárlapja, a Drazsé Szemek. Ez volt a legjobb, legolvasottabb, legjobban félt bulvárlap a városban (lévén egyedül a piacon).A szerzője Draskovits László, akinek voltak barátai, ellenségei és kényszerbarát-ellenségei.A napokban azonban különös kiadvány kezdett terjedni a városban, a Drazsé Szemek Különkiadás. Meglepő módon a címlapján a rácsok mögül mosolygó Draskovits Lászlóval... Többet nem is mondanék róla, nézzétek meg magatok a kiadvány online változatát.Annyit még hozzátennék, hogy készítője nem akarta a véletlenre bízni lapja sorsát, mivel a különkiadásból nagyon sok közéleti szereplő kapott postán ingyenes másolatot.Javaslom, hogy elöször olvassátok el az eredeti Drazsé Szemek legutolsó számát ( http://www.iseum.com/drazse ), majd csak utána kezdjetek neki a különkiadásnak ( http://www.extra.hu/drazseszemek )Várom a reagálásokat!Üdv:Micsurin