Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

41302 replies to this topic

#1 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 310 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:52 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 23 October 2017 - 03:55 PM

http://kosarsport.hu...266/perl_zoltan

Egy kis off. Zozó kvára nem erről a bolygóról való úgy gondolom. Óriási köszönet mindenkinek még1x, hogy idén láthatjuk itt játszani még. Egy darabig úgy sem látjuk sárga-fekete mezben.

Tényleg nem semmi amit Zoli eddig művel. A statot átnézve is le a kalappal előtte még egyszer.

#2 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1748 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 23 October 2017 - 12:02 AM

Igen, tavaly nem volt ekkora elvaras mint iden. Mondjuk en tavaly is a 4-be vartam a csapatot de sokan ovatosabbak voltak.
De mar akkor latszodott, hogy Ivannal lesznek gondok. Nem ertettem a szerzodese meghosszabitasat sem de ahogy irta itt nincs forumtarsunk abban biztunk egy jo alapozassal fasza lesz minden. De meg kell erteni center jatek nelkul nem tudunk ott lenni a vegelszamolasnal. Mint ember teljesen rendben van Ivan de ez itt most masrol szol.

+111

#3 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1748 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:55 PM

http://kosarsport.hu...266/perl_zoltan

Egy kis off. Zozó kvára nem erről a bolygóról való úgy gondolom. Óriási köszönet mindenkinek még1x, hogy idén láthatjuk itt játszani még. Egy darabig úgy sem látjuk sárga-fekete mezben.

#4 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6513 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:02 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 October 2017 - 11:08 PM

Van aki szerint meg egy pihent Govens-szel megnyertük volna a döntő 5. meccsét. Azaz hogy nem Ivanon ment el, hanem azon, hogy a csapatot a hátán cipelő Govens ki volt facsarva a végére.

Tavaly senki nem arról beszélt, hogy van egy gyenge pontunk, hanem, hogy erős pontunk van csak egy!!
Mindenki boldog volt a döntő miatt, hiszen arról előtte nem is álmodtunk. Érdekes, júniusban egy olyan hsz nem volt, hogy ha nincs Ivan, megvan az arany.
Azt mondják, az emberek fél évre emlékeznek vissza, a politika is gyakran erre épít.

Igen, tavaly nem volt ekkora elvaras mint iden. Mondjuk en tavaly is a 4-be vartam a csapatot de sokan ovatosabbak voltak.
De mar akkor latszodott, hogy Ivannal lesznek gondok. Nem ertettem a szerzodese meghosszabitasat sem de ahogy irta itt nincs forumtarsunk abban biztunk egy jo alapozassal fasza lesz minden. De meg kell erteni center jatek nelkul nem tudunk ott lenni a vegelszamolasnal. Mint ember teljesen rendben van Ivan de ez itt most masrol szol.

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#5 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 310 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 11:46 PM

Inkább az az aggasztó, hogy idén fele annyit játszik kb. mint tavaly. De már a tavalyi játékpercei is kevesek voltak ahhoz, hogy csak egy centerünk legyen. Akkor még megmagyaráztuk, hogy biztos szar volt az alapozása, vagy sérült. Akkor most idén mi van, még mindig sérült?

#6 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8051 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 11:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 October 2017 - 11:08 PM

Érdekes, júniusban egy olyan hsz nem volt, hogy ha nincs Ivan, megvan az arany.

Pedig mi a Splityvel írtuk akkor is.

#7 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1547 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 11:08 PM

Van aki szerint meg egy pihent Govens-szel megnyertük volna a döntő 5. meccsét. Azaz hogy nem Ivanon ment el, hanem azon, hogy a csapatot a hátán cipelő Govens ki volt facsarva a végére.

Tavaly senki nem arról beszélt, hogy van egy gyenge pontunk, hanem, hogy erős pontunk van csak egy!!
Mindenki boldog volt a döntő miatt, hiszen arról előtte nem is álmodtunk. Érdekes, júniusban egy olyan hsz nem volt, hogy ha nincs Ivan, megvan az arany.
Azt mondják, az emberek fél évre emlékeznek vissza, a politika is gyakran erre épít.

kép

#8 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6513 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 10:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 October 2017 - 07:17 PM

A tavalyi csapat, ha működött Szásával és Ivannal, akkor az idei miért ne működhetne? (Ez nem jelenti persze azt, hogy ha van lehetőségünk rá ne változtassunk a még jobb opcióért) Medford helyett érezett Norfleet, itt sem támadásban sem védekezésben nincs visszalépés. Barham helyett Boriszov, itt védekezésben egyértelműen gyengébb a montenegroi, bár labdákat szerez, támadásban viszont azért jobb. És ugye jött Perl Zoli. Szóval az állomány javult. Szrecsko viszont remek szakember, senki ne higgye, hogy amit mi itt leírunk azt nem látja ő, tehát mégis van valami oka annak, hogy Boriszov kezd, és játszik többet, mint Szása, holott utóbbival stabilabbnak érezném a csapatot, de ezek szerint ez nem ilyen egyszerű kérdés. Ivan kevés percei is jelentenek valamit.

Van még egy olyan dolog, ami a felkészülési időszakban előkerült itt, a tegnapi meccs után viszont nem nagyon volt szó róla. Pedzegettük, hogy vajon a nemzetközi indulás mellett mennyire fogják a légiósok komolyan venni a bajnoki meccseket. Én a bolgárok ellen az egyik légiósunktól olyan védekezést láttam (legalábbis akarati szinten), amit bajnokikon nem igazán, tavaly sem. Nekem ez feltűnt, és választ adott arra is, hogy bizony van náluk prioritási sorrend. Persze ez valamennyire érthető is, és emiatt nem kell utálni a nemzetközi kupát, hanem jelezni kell nekik, hogy a fizetést nem csak azért kapják. A kupa úgyis lefog menni, ha továbbjutnánk, akkor persze csak februárban lesz vége, a bajnokság meg úgyis akkor kezdődik igazán. Persze addig sem mindegy milyen eredményeket érünk el, nem szabad úgy leszakadnunk, hogy a felsőházra ne legyen esélyünk. A legfontosabb az lesz, ha vége a kupának (akár decemberben, akár februárban), hogy a légiósok utána is beálljanak a sorba, és hajtsanak keményen a bajnoki címért. Ez lesz talán a legnagyobb szakemberi kihívás, amellett, hogy a csapatot is össze kell gyúrni, de ezzel viszont legyünk türelmesek.

Jo meglatasok amiket leirtal. En egyedul az Ivan temaban nem ertek egyet veled, hogy ha tavaly mukodott iden is mukodnie kell. Tavaly se mukodott. Ezert nem lettunk bajnokok. Kiismertek a vegere a gyengenket es konyortelenul kihasznaltak. Az elodonto elso meccsen itthon a sirbol hoztuk vissza Ivan nelkul. Sajna Norbi sem enter kenyszerbol van ott. Ha nem stabilizaljuk a palank alatti jatekunkat es nem hozunk egy mozgekonyabb centert akkor iden sem erjuk el celjainkat.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#9 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1046 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 08:33 PM

+1!!

Idézés: circo - Dátum: 22 October 2017 - 07:17 PM

A tavalyi csapat, ha működött Szásával és Ivannal, akkor az idei miért ne működhetne? (Ez nem jelenti persze azt, hogy ha van lehetőségünk rá ne változtassunk a még jobb opcióért) Medford helyett érezett Norfleet, itt sem támadásban sem védekezésben nincs visszalépés. Barham helyett Boriszov, itt védekezésben egyértelműen gyengébb a montenegroi, bár labdákat szerez, támadásban viszont azért jobb. És ugye jött Perl Zoli. Szóval az állomány javult. Szrecsko viszont remek szakember, senki ne higgye, hogy amit mi itt leírunk azt nem látja ő, tehát mégis van valami oka annak, hogy Boriszov kezd, és játszik többet, mint Szása, holott utóbbival stabilabbnak érezném a csapatot, de ezek szerint ez nem ilyen egyszerű kérdés. Ivan kevés percei is jelentenek valamit.

Van még egy olyan dolog, ami a felkészülési időszakban előkerült itt, a tegnapi meccs után viszont nem nagyon volt szó róla. Pedzegettük, hogy vajon a nemzetközi indulás mellett mennyire fogják a légiósok komolyan venni a bajnoki meccseket. Én a bolgárok ellen az egyik légiósunktól olyan védekezést láttam (legalábbis akarati szinten), amit bajnokikon nem igazán, tavaly sem. Nekem ez feltűnt, és választ adott arra is, hogy bizony van náluk prioritási sorrend. Persze ez valamennyire érthető is, és emiatt nem kell utálni a nemzetközi kupát, hanem jelezni kell nekik, hogy a fizetést nem csak azért kapják. A kupa úgyis lefog menni, ha továbbjutnánk, akkor persze csak februárban lesz vége, a bajnokság meg úgyis akkor kezdődik igazán. Persze addig sem mindegy milyen eredményeket érünk el, nem szabad úgy leszakadnunk, hogy a felsőházra ne legyen esélyünk. A legfontosabb az lesz, ha vége a kupának (akár decemberben, akár februárban), hogy a légiósok utána is beálljanak a sorba, és hajtsanak keményen a bajnoki címért. Ez lesz talán a legnagyobb szakemberi kihívás, amellett, hogy a csapatot is össze kell gyúrni, de ezzel viszont legyünk türelmesek.

#10 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5720 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 07:17 PM

#11 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 05:32 PM

Semmi gond nincs. Megyünk tovább tanulunk és építkezünk. Ennek a csapatnak még idő kell és türelem. Ezt persze néhány agytröszttől soha nem fogja megkapni. Nem baj. Ezekkel eddig sem foglalkoztunk. Irány a bajnoki döntő!

Lehet itt Ivánozni, Szásázni, Norbizni, meg Norfleetezni. Én soha nem fogok senkit sem bántani vagy elküldeni de érdekes hogy a sok ""edző"" közül Boriszovot senki sem pécézte még ki magának. :) Szívesen olvasnék vele egy interjút mert a pali egyelőre kérdőjel nekem.

#12 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 05:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 22 October 2017 - 10:26 AM

Ott voltam. Lement és szétestünk

+1. köszönöm!

#13 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 992 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 03:13 PM

Egyenlően kellene szerintem elosztani a perceket, ahogy szezon elott írtál sokat mindenki 30 perc körül kellene mozogjon.

Egyébként sokkal nagyobb baj, hogy Szasa esett ki teljesen a rotaciobol, az o tavalyi munkája nagyon hiányzik.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#14 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 310 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 03:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 October 2017 - 03:07 PM

Kérdés meddig tűri Norfleet a 20 perceket, amikor tavaly 34 körül átlagolt Egerszegen.

Mégis hogyan átlagoljon 34 percet, amikor 3 jobb játékosunk is van a posztjára?

#15 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 992 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 03:08 PM

Idézés: falco Man - Dátum: 22 October 2017 - 03:07 PM

Kérdés meddig tűri Norfleet a 20 perceket, amikor tavaly 34 körül átlagolt Egerszegen.

Medfordot pedig en minél hamarabb el akarom felejteni, agyatlanul jatszott a meccsek 90 százalékán, majdnem ráment tavaly a szezonunk. A végére megtalálta Szrecsko a helyét, de ha az összképet nézzük akkor gyenge volt.

Norbi viszont vissza nézve tenyleg nem ugrott fel a labdaert, az azért nem semmi.

Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#16 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 992 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 03:07 PM

Medfordot pedig en minél hamarabb el akarom felejteni, agyatlanul jatszott a meccsek 90 százalékán, majdnem ráment tavaly a szezonunk. A végére megtalálta Szrecsko a helyét, de ha az összképet nézzük akkor gyenge volt.
Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#17 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1547 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 02:47 PM

Ja igaz, nézem ő már 35...
Nem tudom, Norbi mire érthette ezt, de ezért lehet veszélyes egy vereség periódus, mert mindenkiben felhozza a negatív gondolatokat, keressük a gyenge pontokat stb.
Ezért minél előbb vissza kell zökkenni, hazai meccsek jönnek, így talán könnyebb, a szurkolók segítségével.

Én Norfleet körül nem érzek feszkót, elnéztem, a padon ülve sem duzzog, együtt él a játékkal stb.. Érettebb a játéka, mint az első éves Medfordnak, nem is kérdés.
Boriszov kezelhetősége nagyobb kérdőjel.
kép

#18 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 310 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 02:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 October 2017 - 02:24 PM

Nehéz kérdések ezek. Nem ismert Szrecsko véleménye, hogy ő a helyzet megoldását miben látja... De abban biztos vagyok, hogy ő csapatként nézi a teljesítményt, és elsőre nem a rombolás a megoldás neki. Medfordot is a szurkolók elhajtották volna, ő nem.

Kristanovic jutott eszembe,hogy ő vajon
hogy passzolna ide...

Kristanovic nagyon öreg már, szerintem nem tudna annyit nyújtani mint most Ivan.
Zsigerrel azért nem érdemes párhuzamba állítani Medfordot, mert ő vele ellentétben játszott, sokat. Ott Szrecsko fejében biztos nem volt kérdés, de az ilyen 7 percek elgondolkodtatóak azért amikor ő az egyetlen centerünk. Nehéz elhinni, hogy ezek után bízik benne.

Egyébként Medford játékát én nagyon bírtam tavaly és még mindig nem vagyok meggyőzve, hogy Norfleet upgrade hozzá képest. Amikor Norbi ilyeneket nyilatkozik; "Meg kell tanulnunk, hogy sokkal nagyobb alázattal kell hozzáállnunk egymáshoz", az azért felveti a kérdést, hogy mi változott és miért a tavalyi jó csapategységhez képest.

#19 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1547 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 02:24 PM

Nehéz kérdések ezek. Nem ismert Szrecsko véleménye, hogy ő a helyzet megoldását miben látja... De abban biztos vagyok, hogy ő csapatként nézi a teljesítményt, és elsőre nem a rombolás a megoldás neki. Medfordot is a szurkolók elhajtották volna, ő nem.

Kristanovic jutott eszembe,hogy ő vajon
hogy passzolna ide...
kép

#20 samsung

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 737 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2017 - 01:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: noname - Dátum: 22 October 2017 - 11:00 AM

A másik kérdés, hogy az alternatíva Tóth Norbinak semmi köze a center poszthoz. Nála komoly gondok vannak az akarattal is, végig szövegel, nem védekezik.
Ami felháborít az az hogy belső emberként fel sem ugrik a lepattanóért. Ez csak akarat kérdése!
Tegnap a legmélyebbre süllyedt, feltűnt valakinek, hogy a kezdő feldobáshoz el sem emelkedett a földtől.

Ne legyen igazam, de a center poszt teljes hiánya sokba fog kerülni az idén!

Hajrá FALCO!

Tegnap nulla lepattanó, úgy emlékszem... Amúgy a kezdő feldobásoknál mindig ő ugrik, de esélye nincs senki ellen elütni a labdát.