Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

41252 replies to this topic

#1 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 154 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 21 October 2017 - 09:09 PM

1, KELL egy ugribugri, jól védekező center, aki bezsákolja a labdát, ha kell. Ma ez számomra abszolút biztossá vált.
2, Imádom Szrecskót, tényleg, de ez a mai ez nem tudom, mi volt tőle.
3, Govens akarta volna adni a labdát, az esetek jó részében nem volt kinek... Arról nem is beszélve, hogy a körmendiek piócaként tapadtak rá, ez kiidegelte, az edző meg ezt kibaszott későn vette észre.
4, Ha Szrecskó nem bízik Ivanban, Pustahvarban, akkor cserélje őket, mert ennek így semmi értelme.
5, Ha közvetlenül meccs után írom meg ezt a hozzászólást, nem lennék ilyen nyugodt.

Na mindegy. Tavaly is a végére értünk össze, most is ebben bízom...

HAJRÁ FALCO!

Jah, és PERL ZOLI!

Hatalmas +1

#2 Marillion

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 31 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:13 PM

Én meg csak azt kérdezem meg hogy a CENTER JÁTÉKUNK mikor lesz megoldva? Mert hiába észrevételezzük hogy most meg mezőnyben a sok jó dudás nem fér meg egy csapatban,de ahhoz hogy minden klappoljon legalább EGY használható center is kellene már ebbe csapatba! Az ezerfejű már rég észrevette,és a szakmai stáb!?

#3 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1695 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 21 October 2017 - 09:00 PM

Az olimpia alkalmával szokták azt mondani, hogy a magyar csak az aranynak tud örülni, más országokban pedig egyéb helyezéseknek is. Persze az 1/8 után elhiszem, hogy mi igazán csak az aranynak, főleg több játékos egyéni képességeit ismerve voltunk (vagyunk?) bizakodóak. Az Audi ETO ha jól tudom az első 7 nemzetközi döntőjét elbukta, aztán elkezdte nyerni a BL-serlegeket. Szóval türelem... :)

Attól még a második az első vesztes. ;) A kutya nem jegyzi hogy kinek hány ezüstje van.
Türelem részemről még simán van, pláne a tavalyi évet alapul véve.
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5717 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 21 October 2017 - 09:00 PM

Valóban kényes helyzetekben forró volt a labda mindenkinek !

Még régebben egy tanárnő mesélte nekem, hogy egy ismerősöm gyereke, amikor bekerült az iskolába hirtelen nem tudott mit kezdeni azzal a helyzettel, hogy látta ott vannak rajta kívül más "menő gyermekek" is, és már nem csak körülötte forgott a világ. Idő kellett neki, amíg megszokta. Egy kicsit ezt érzem most csapaton belül is, erre írtam, hogy egyelőre senki nem mer vezérré válni.

#5 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 987 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:10 PM

Még egy dolog, ha Beni sérült minek erőltetjük 36 percig, mikor 2/10 tripla és 3/7 belülről a dobása? Norfleet pedig játszott 20 percet, Pustahvar 15-öt, meg sem próbáltuk őt négyesben Boriszovot meg hármasban.

Fáradtságra ezután remélem nem panaszkodik Szrecsko, a kezdő minden tagja Norbit leszámítva 33 perc felett játszott.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#6 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1642 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:09 PM

1, KELL egy ugribugri, jól védekező center, aki bezsákolja a labdát, ha kell. Ma ez számomra abszolút biztossá vált.
2, Imádom Szrecskót, tényleg, de ez a mai ez nem tudom, mi volt tőle.
3, Govens akarta volna adni a labdát, az esetek jó részében nem volt kinek... Arról nem is beszélve, hogy a körmendiek piócaként tapadtak rá, ez kiidegelte, az edző meg ezt kibaszott későn vette észre.
4, Ha Szrecskó nem bízik Ivanban, Pustahvarban, akkor cserélje őket, mert ennek így semmi értelme.
5, Ha közvetlenül meccs után írom meg ezt a hozzászólást, nem lennék ilyen nyugodt.

Na mindegy. Tavaly is a végére értünk össze, most is ebben bízom...

HAJRÁ FALCO!

Jah, és PERL ZOLI!
HAJRÁ FALCO!

#7 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6507 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 21 October 2017 - 08:57 PM

Biztos vagyok hogy Szrecsko szerdára rendet tesz a fejekben !

Ebben nem ketelkedem. Csak az a baj, ezzel a szerkezettel nem ez az utolso ilyen pofon. Es most meg belefert mert az elejen vagyunk de ha sokaig alszunk ramegy a szezonunk.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#8 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5717 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 21 October 2017 - 08:55 PM

Pantelicet is utaltak zegen aztan kedvenc lett.

Persze, ez így működik.

#9 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1044 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:00 PM

Valóban kényes helyzetekben forró volt a labda mindenkinek !

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 21 October 2017 - 08:37 PM

Még annyit, hogy Novgorodban a rendes játékidő utolsó pillanatában és a hosszabbítás végén nem a centerekről dobtak pontokat. Szóval a védekezés sem állt össze, de ez tavaly is így volt ilyenkor, ez javulhat majd. Ami még feltűnő, hogy Bulgáriában 4 perccel vége előtt 17-ről végül 1 pont előnyünk maradt, Novgorodban 56 mp-cel vége előtt 6-tal vezettünk, és így kaptunk ki, ma pedig 24:34 után ránk vertek 24:2-t, ami azért nagyon durva. Ezzel azt akarom hangsúlyozni, hogy idegenben pár perceken (vagy egy percen) belül hatalmas összeomlást tudunk produkálni. Na ez az első dolog, amit rendbe kell tenni. És sajnos ez vezérek hiányosságát is mutatja. Mintha senki nem merné felvállalni, a másik fölé kerekedve ezzel (jó értelemben), pedig kellene legalább két-három embernek.

#10 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 987 Hozzászólás:

Őszintén, várható volt a mai vereség, Körmendre egyébként sem nyerni szoktunk járni, de ahogyan ez megtörtént az már felhívja a figyelmet a nagyobb problémákra. Többen már leírtátok ezeket a dolgokat, egyet is értek velük. Először vegyük az egyetlen pozitívumot a meccsen, Zolika hihetetlen nagyot küzdött, hatalmas élmény őt újra nálunk látni, legjobb játékosunk.

Ami viszont borzasztó volt az Szrecsko meccselésnek nevezett alibizése, rajta ment el ez a meccs elsősorban. A harmadik negyedből 2 perc volt hátra amikor először cserélt. Fogalma sem volt mit kellene csinálni, csak állt és nézegetett. A másik dolog, Govens. Nem irányító, ki kell venni a kezéből a labdát. Amíg a pályán szenvedett 18 másodpercig pumpált, majd lepasszolta valakinek vagy eldobta esélytelenül. A játékideje is érthetetlen, árnyéka önmagának. Norfleettel sokkal jobb a csapatjáték neki sokkal nagyobb szerep kellene.

A lepattanózásról és a centerjátékról nem írnék semmit, nem várok nagy javulást, ha nem cserélünk.

Sajnos a paksi mérkőzéshez képest ma nem léptünk előre (nemzetköziben igen), ami aggasztó!
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#11 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5717 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 21 October 2017 - 08:12 PM

Mindenki arra hajt! Ki gyúr az ezüstre?
Amúgy talán Kimi Raikönnen-től hallottam először (valszeg nem tőle származik) hogy a második az első vesztes.
Magyarán csak a győzelem számít, utána felejtős.

Az olimpia alkalmával szokták azt mondani, hogy a magyar csak az aranynak tud örülni, más országokban pedig egyéb helyezéseknek is. Persze az 1/8 után elhiszem, hogy mi igazán csak az aranynak, főleg több játékos egyéni képességeit ismerve voltunk (vagyunk?) bizakodóak. Az Audi ETO ha jól tudom az első 7 nemzetközi döntőjét elbukta, aztán elkezdte nyerni a BL-serlegeket. Szóval türelem... :)

#12 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1894 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 21 October 2017 - 08:57 PM

Lehet! De attól még a center poszt nem lesz megoldva!!!!!

#13 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1044 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:57 PM

#14 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 154 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:57 PM

Valaki tud olyan jelenleg aktív légiós centert mondani, akit nem szívesen cserélne el Ivanra? :D De most komolyan. :D
Sajnos amíg nincs normális centerünk, mindenki rommá ver minket lepattanózásban.

#15 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6507 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 21 October 2017 - 08:54 PM

Ne feledd, hogy akkor már a "mi alattomosunk" lenne. :D/>

Pantelicet is utaltak zegen aztan kedvenc lett.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#16 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 994 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 21 October 2017 - 08:53 PM

Igen, Norfleetre szerintem is több terhet lehetne pakolni. De a lényeg szerintem amit írtam, hogy nincs összhang az 1-3 poszt között sem.

Govensnek egyelőre nem fekszik annyira, hogy most nem köré építünk mindent.Én is érzem az összhang hiányát, tavalyhoz képest gyengébbnek tűnt, de hosszú még a szezon. Valamit ki kell találni.

#17 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5717 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 21 October 2017 - 08:51 PM

Én nagyon utáltam tavaly, de ha őt Szrecsko hajlandó lenne játszani 20+ percet akkor igazoljuk le könyörgöm! :ph34r:

Ne feledd, hogy akkor már a "mi alattomosunk" lenne. :D

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5717 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 21 October 2017 - 08:44 PM

Drungilas, Radic.
Barmelyiket elfogadnam.
Norfleetnek meg tobb jatekperc illene.

Igen, Norfleetre szerintem is több terhet lehetne pakolni. De a lényeg szerintem amit írtam, hogy nincs összhang az 1-3 poszt között sem.

#19 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 300 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 21 October 2017 - 08:20 PM

Nem volt túl szimpatikus játékos, de én is elgondolkodtam rajta. Ha viszi a Zete, akkor marad nekünk Radic, szóval gyorsan gondoljuk meg. :) Viccet félretéve azt gondolom, hogy a tavalyi teljesítményét nézve bőven jó lenne nekünk, kellően kemény, van benne palánk alatti pont és lepattanó is. Azért azt megjegyezném, hogy egy center még nem oldaná meg a dolgokat, ezt a csapatot össze kell gyúrni, alacsony posztokon is bőven ! Időnk van hozzá...de a megfelelő játékosokkal kellene.

Én nagyon utáltam tavaly, de ha őt Szrecsko hajlandó lenne játszani 20+ percet akkor igazoljuk le könyörgöm! :ph34r:

#20 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1541 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:45 PM

Ez fájt.
Úgy tűnt, mi ólom lábakon mozogtunk, a Körmend frissebb volt, és talán fejben is, mert jobban akarták a győzelmet ma.
kép