Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105485 replies to this topic

#841 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2809 Hozzászólás:

Elküldve: 21 March 2017 - 09:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: vame - Dátum: 20 March 2017 - 05:12 PM

Sziasztok! Egy projekten dolgozó barátomat megkérdeztem. Azt mondta,hogy ha minden jól megy, akkor szeptemberben lesz a nyitómeccs, az őszi szezon még mindenképpen Sopronban indul.

Szeptemberről volt szó már jóval korábban is, még a stadion építésének megkezdése előtt is.

Jó lenne ha tudnák tartani, az meg még jobb lenne ha nem lopnák szét még az elkészülés előtt. Ennyi pénzből az ország legkomolyabb stadionjának kellene lennie, szurkolóknak wifivel, büfékkel, normális wckkel, parkolókkal, elegendő beléptető kapuval, pénztárakkal, boltokkal stb.

#842 vame

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 45 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2017 - 05:12 PM

Sziasztok! Egy projekten dolgozó barátomat megkérdeztem. Azt mondta,hogy ha minden jól megy, akkor szeptemberben lesz a nyitómeccs, az őszi szezon még mindenképpen Sopronban indul.

#843 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 224 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2017 - 01:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 20 March 2017 - 11:46 AM

1,5x annyi pénzből épül mint a 2x ekkora fradi stadion. Tényleg spórolni kell minden szaron? A beléptetőkapukon főként nem kéne, elég gáz lenne ha az új stadionban is a kezdés után még az utcán kígyóznának a sorok.

Persze mindenki tisztában van vele, hogy az összes stadionépítés a lopásról szól de azért szerintem akkor is marad bőven mit lopni ha csúcsminőségben csinálnak meg mindent...

Ha már egyszer hozzávágtak a stadionhoz plusz 6400 millió forintot az eredeti tervekhez képest, igazán megdobhatták volna még kb. 5 millióval a projektet néhány kapura. Kár, hogy egy ekkora büdzséemelés után is ilyen apróságokon megy a spórolás, pedig így is bőven jutott már minden havernek :(
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#844 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2809 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2017 - 11:46 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tribunus - Dátum: 19 March 2017 - 03:35 PM

Gyimesi Csabával beszéltem ankét után.Ő mondta, hogy július.
Viszont az engedélyeztetés még akár 2 hónap is lehet.Már megvan a köv. bajnokság tervezett időpontja és még több meccset is Sopronban játszunk.Ennyi látszik.
Tóth Miki is az októberi válogatott szünetet mondta stadionavatónak.

A kivitelező szinte mindenen spórol.Nem lesz olyan sok beléptetőkapu.Belül körbe lehet járni, de kevés kapuval jutunk be....Nem építenek kazánházat, majd rá lesz kötve a távhőre.Az önkormányzat meg majd fizeti a magasabb fűtés számlát, vagy leírják a távhő veszteségének....Ezt mondta Csaba.

Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz amikor elkészül és mit hagynak majd ki.Pl több beléptetőkapu
Vagy mit csinálnak meg rosszabb minőségben....

1,5x annyi pénzből épül mint a 2x ekkora fradi stadion. Tényleg spórolni kell minden szaron? A beléptetőkapukon főként nem kéne, elég gáz lenne ha az új stadionban is a kezdés után még az utcán kígyóznának a sorok.

Persze mindenki tisztában van vele, hogy az összes stadionépítés a lopásról szól de azért szerintem akkor is marad bőven mit lopni ha csúcsminőségben csinálnak meg mindent...

#845 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 888 Hozzászólás:

Elküldve: 19 March 2017 - 03:35 PM

Gyimesi Csabával beszéltem ankét után.Ő mondta, hogy július.
Viszont az engedélyeztetés még akár 2 hónap is lehet.Már megvan a köv. bajnokság tervezett időpontja és még több meccset is Sopronban játszunk.Ennyi látszik.
Tóth Miki is az októberi válogatott szünetet mondta stadionavatónak.

A kivitelező szinte mindenen spórol.Nem lesz olyan sok beléptetőkapu.Belül körbe lehet járni, de kevés kapuval jutunk be....Nem építenek kazánházat, majd rá lesz kötve a távhőre.Az önkormányzat meg majd fizeti a magasabb fűtés számlát, vagy leírják a távhő veszteségének....Ezt mondta Csaba.

Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz amikor elkészül és mit hagynak majd ki.Pl több beléptetőkapu
Vagy mit csinálnak meg rosszabb minőségben....

#846 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 346 Hozzászólás:

Elküldve: 19 March 2017 - 03:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 19 March 2017 - 12:23 PM

Szerintetek a következő szezont már az új stadionba kezdjük? Van valami pontos határidő hogy mikorra kell elkészülnie? Csak azért kérdem mert én nem emlékszem rá és baráti körben többször megkérdezték már tőlem, és ahogy elnézem az építkezést én is elbizonytalanodtam hogy ezt be lehet e fejezni júliusig. A tetőszerkezet azt hittem gyorsabban felkerül és ugye még be kell burkolni, a székeket mondjuk gyorsan fel lehet rakni de a pályán még teherautók járnak és szerintem a fűnek idő kellene hogy stabil legyen.És akkor még nem beszéltem a sportcsarnokról a világításról, üzletekről,parkolókról,környezetről stb. Persze minden ember és pénzkérdése de jó lenne ha az új szezonba már nem kellene Sopronba járni.

2017 szeptember

#847 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 433 Hozzászólás:

Elküldve: 19 March 2017 - 03:31 PM

Én szeptember 17-i stadionavatóról hallottam egy olasz csapat ellen.

#848 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8016 Hozzászólás:

Elküldve: 19 March 2017 - 01:38 PM

2017 július a határidő ... és én is egyre bizonytalanabb vagyok.

#849 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 224 Hozzászólás:

Elküldve: 19 March 2017 - 01:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: vond - Dátum: 19 March 2017 - 01:03 PM

Volt már szó 2017/2018-as szezonkezdetről, meg 2017. szilveszterről is, de ha tippelnem kellene, akkor én a jövő tavaszi országgyűlési választást mondanám. :)

Én még csak 2017 nyarával (vagy nyár, vagy augusztus) találkoztam. A bokrétaavató környékén is azt lehetett olvasni, hogy az építés a tervek szerinti ütemben megy. Egyébként rákerestem, a Fradi-stadion építéséről van fenn egy cikk '14 április közepéről, ami azt írja, hogy akkor kezdték egyengetni a pálya talaját a füvesítésnek (augusztusban avatták a stadiont). Ez alapján a miénk is elkészülhet nyáron. Azt viszont valószínűnek tartom, és így is emlékszem rá, hogy júliusban még nem lesz stadionnyitás, lehet hogy lesz még pár albérletes meccs.

#850 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1802 Hozzászólás:

Elküldve: 19 March 2017 - 01:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 19 March 2017 - 12:23 PM

Szerintetek a következő szezont már az új stadionba kezdjük? Van valami pontos határidő hogy mikorra kell elkészülnie? Csak azért kérdem mert én nem emlékszem rá és baráti körben többször megkérdezték már tőlem, és ahogy elnézem az építkezést én is elbizonytalanodtam hogy ezt be lehet e fejezni júliusig. A tetőszerkezet azt hittem gyorsabban felkerül és ugye még be kell burkolni, a székeket mondjuk gyorsan fel lehet rakni de a pályán még teherautók járnak és szerintem a fűnek idő kellene hogy stabil legyen.És akkor még nem beszéltem a sportcsarnokról a világításról, üzletekről,parkolókról,környezetről stb. Persze minden ember és pénzkérdése de jó lenne ha az új szezonba már nem kellene Sopronba járni.

Volt már szó 2017/2018-as szezonkezdetről, meg 2017. szilveszterről is, de ha tippelnem kellene, akkor én a jövő tavaszi országgyűlési választást mondanám. :)
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#851 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 831 Hozzászólás:

Elküldve: 19 March 2017 - 12:23 PM

#852 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 19 March 2017 - 12:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 19 March 2017 - 11:35 AM

Ott ez a debreceni gyerek, a Mészáros, vagy a Gajdos. Vagy talán arra rendbejön a Bamgboye is.

Szóval lesz megoldás! Csak eredmény is legyen! Azért az a Bosnjak-Halmosi baloldal néha egészen jól működött. Igaz a második gólunk előtti beadás Újpesten a Williamstól jött, de baloldalról. Nem tudom elfelejteni, hogy ez a Williams "gyerek" mekkorát játszott Újpesten. Én egyébként mindkét gólját az ő javára írom, nem a Debreceni hibájának. Ennyi patron egy magyar játékosban sincs, élvezet nézni mekkora akarással küzd. Lelki szemeim előtt látom, hogy a nyáron viszik is.

#853 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3842 Hozzászólás:

Elküldve: 19 March 2017 - 11:35 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 18 March 2017 - 10:52 PM

Szerintem is, de ki játszik helyette?

Ott ez a debreceni gyerek, a Mészáros, vagy a Gajdos. Vagy talán arra rendbejön a Bamgboye is.

#854 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 18 March 2017 - 10:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 18 March 2017 - 09:28 PM

Egyébként én úgy gondolom, hogy nekünk jobb lesz, ha nem játszik.. Tavasszal a legtöbb meccsen gyengén teljesített. Kicsit pihen és a végére feltöltődve jön vissza.

Szerintem is, de ki játszik helyette?

#855 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3842 Hozzászólás:

Elküldve: 18 March 2017 - 09:28 PM

Egyébként én úgy gondolom, hogy nekünk jobb lesz, ha nem játszik.. Tavasszal a legtöbb meccsen gyengén teljesített. Kicsit pihen és a végére feltöltődve jön vissza.

#856 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 224 Hozzászólás:

Elküldve: 18 March 2017 - 06:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 18 March 2017 - 05:44 PM

Kopkodest nem kell tuldramatizalni, nem szeplelku lanyok jatszanak. Nem serulest okozott az a lenyeg. A taplo Burmeister nem szenvedett maradando lelki serulest, talan nem kell pszichologus neki az eset feldolgozasahoz.

Remélem azért azok vannak kevesebben, akik azt gondolják, hogy oké, ha a csapatkapitány egy győztes meccs végén annyi tiszteletet mutat az ellenfél játékosa felé, hogy leköpi őt. Ha kemény, oké. Ha harcos, oké. De a tiszteletlenségnek ez a formája a kezdő kissráctól sem elfogadható, nem hogy a csapat vezérétől. Egyúttal a csapattal is alaposan kitolt, az ilyenért alaphangon három meccs eltiltás jár, talán Calvente lába két hét múlvára rendbe jön, hogy legyen jó helyettese.

#857 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 199 Hozzászólás:

Elküldve: 18 March 2017 - 05:44 PM

Kopkodest nem kell tuldramatizalni, nem szeplelku lanyok jatszanak. Nem serulest okozott az a lenyeg. A taplo Burmeister nem szenvedett maradando lelki serulest, talan nem kell pszichologus neki az eset feldolgozasahoz.

Gaal adott egy szep golpasszt de nagyon ugy nez ki koveti a Koko-Ugrai-Rado-Simon stb vonalat, egy szurke peremjatekossa ertekelodik le.

#858 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1664 Hozzászólás:

Elküldve: 18 March 2017 - 11:59 AM

http://haladasfc.nyu...eccs_utan_verni

Ehhez semmit nem fűznék hozzá. Ha igaz akkor kicsit túl durva az egész. Ha én lennék Mészöly elvenném a kapitányi karszalagot egy ilyen "embertől" . Bocs Cucu ez a frankó,rutinos játékos vagy,tudod hogy ez a keret gyenge,de ennek ellenére megengedsz magadnak olyan dolgokat ami "kiveri a biztosítékot" tömegeknél,tudod hogy sokan szeretünk,tisztelünk de nem engedhetsz meg magadnak bármit. Ebben a szar helyzetben amiben vagyunk,pont neked és a másik 2-3 rutinos játékosnak kellene példát mutatni minden téren a többieknek.Pont a Kövesd meccs előtt amit ha hozunk akkor tuti már az NB1 (azután Honvéd,MTK,DVTK),és lehetne kísérletezgetni a fiatalokkal "verseny helyzetben élesben" tét nélkül,mert rohadtul mindegy hogy 6. vagy 9. helyen végzünk,a "csapatépítés" viszont a jövőre nézve marha jól jönne. Ha én lennék az edződ nálam idén nem lépnél többé pályára (legalábbis ezt közölném veled,aztán tudom hogy van benned olyasmi csak azért is megmutatom ennek,azaz ébreszteném az alvó oroszlánt benned azért hogy harcolj,mert tudsz te ha akarsz),mert a múltad nem érdekelne,meg van a tudásod de kicsit "visszaélsz vele". Innen kintről ezt látom. Ahol nincs fegyelem ott nincs rend,ahol nincs rend ott veszélyben vannak a célok és sikerek. Továbbra is azt vallom a Hali egyik legjobb játékosa vagy a képességeid alapján, nem haragszom rád,kedvelek,de amit tettél azzal kurvára nem tudok azonosulni.Pont te voltál az egyik pillér akiben bíztam,és benned kell csalódnom,ez basztatja a csőröm basszus.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#859 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 224 Hozzászólás:

Elküldve: 18 March 2017 - 09:52 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 17 March 2017 - 09:37 AM

NB1.hu-n a kommentek közé írták:

Ott voltunk a meccsen, közel a kispadokhoz. Nos, egész egyszerűen leköpte futtában Burmeistert, ami után a német csak elégtételt vett az ütközésnél, de a bíró a köpés miatt állította ki Halmosit.

Ha ez tényleg így volt, akkor az a fegyelmezetlenség teljesen elfogadhatatlan egy csapatkapitánytól. Kíváncsi vagyok, hogy a szövetség milyen vétséget látott, mit büntet.

A "leadott meccses" felvetést amúgy én nem tartom nonszensznek, Vaskó-Korcsmár nélkül, utolsó emberként két eladott labdával, de néhányszor újranézve a gólokat azért azt feltételezem, hogy nem szándékos rontások voltak. Az első gólnál kicsit hosszan vette át a passzt hátrafelé és nem tudott elég gyorsan visszafordulni rá, ezért tette haza végül röviden (Williams pedig nagyon közel helyezkedett hozzá már a passznál is), a második pedig szerintem még tisztább, egy rettentő hülyén hátrapörgetett labdát nem tudott rendesen lekezelni, és a lendületből érkező Williams egyszerűen megverte a párharcban. Ott az igazi hiba nem is Debrecenié volt, hanem azé, aki ilyen labdát adott a nyomás alatt lévő középhátvédnek. Nem ő az egyetlen középhátvéd a ligában, akinek meggyűlne ezzel az átadással a baja.

#860 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1664 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 08:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jro - Dátum: 17 March 2017 - 02:41 PM

amúgy most néztem meg a meccs összefoglalót...nem akarok ünneprontó lenni, de csak nekem büdös ez a meccs? Debreceni két teljesen ugyanolyan hibát csinált meg, mindkettőt utolsó emberként...anno a honvédból is hasonló okok miatt zavarták el...a honvédból...amúgy meg egész ősszel briliáns formában játszott...
minden tiszteletem a csapaté, de én egyszerűen nem tudom azt elképzelni, hogy ilyen véletlenek lennének...nem játszott sem a Vaskó, sem a Korcsmár...

szerintem a vasasnak szóltak, hogy ácsi, azok meg most válogatnak, hogy kivel basszanak ki és kivel tegyenek jót...

Szia!

A Vasasnál a tavasz nagyon pocsék. Már ősz végén gubanc volt az utolsó 3 meccsen mert Kispesten kikaptak,a DVTK-t tudták otthon megverni,aztán kikaptak Pakson is (az ezek előtti 3 meccs meg mind 3 csak X lett),Tavasszal meg Gyirmót ellen hazai pályán csak 1:1-et tudtak játszani,utána megverték azt a Kövesdet amelyik Sziviccsel full gyenge lett,aztán az MTK is megverte a Vasast. Kipukkadt a Vasas lufi. Jelenleg 3 pontra van a Vasas a második helytől és 6 pontra az elsőtől,majd nézd meg a bajnokság végén lesz vagy 5 pont hátránya a dobogó alsó fokától. A keret nem rossz náluk,de sok a hullámzó teljesítményt nyújtó játékos,sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítmény kell a dobogóhoz.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér