Ugrás a tartalomhoz

Bryan miért nem kell nektek a helyi médiába?

52 replies to this topic

#41 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 January 2003 - 01:25 AM

Renitens! Látom, nem érted a viccet, ugye?Vagy érted, csak nem szereted?

#42 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 January 2003 - 04:43 PM

éN ISMEREM A BRYANT(AZT HISZEM IGY IRJA A NEVÉT...)ÉS TÉNYLEG JÓ FEJ, AMELLETT PEDIG ELÉG HATÁROZOTT ISMERETEI ÉS GONDOLATAI VANNAK AZ EGÉSZ MÉDIA VILÁGÁRÓL.HA JÓL EMLÉKSZEM VAGY 96 ÓTA CSINÁLJA, AMIT CSINÁL, ÉS HOGY JÓL, AZT SZERINTEM BIZONYITJA, HOGY MÉG MINDIG MÜSORBAN VAN.PEDIG SZERINTEM A BOCHKORÉK VANNAK ANNYIRA PROFIK, HOGY EL TUDJÁK DÖNTENI, HOGY MI A JÓ ÉS AZ ÉRTÉKES.HA NEM LENNE HELYE MÁR RÉG KIDOBTÁK VOLNA.ÚGYHOGY SZERINTEM ABSZOLÚT HELYE LENNE A SZOMBATHELYI DOLGOKBAN, NEM TUDOM, MIÉRT OLYAN DILLETTÁNSAK A FŐNÖKÖK, HOGY EZT NEM VESZIK ÉSZRE.HA LEGKÖZELEBB TALÁLKOZOM A BRYANNEL, MAJD MEGKÉRDEM, ŐNEKI MI A VÉLEMÉNYE...CSÁ

#43 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 January 2003 - 03:58 PM

Sziasztok!>Ja, ja szerintem bármilyen médium az >arcaival együtt hiteles és eladható. >Lásd pl.a Tv-ket, egy két >vezető arc alapján lehet őket >beazonosítani.Vagy a rádiókat: Danubius-Jáksó, Sláger-Bocskor-Boros. >Bryan miért nem lehetne ennyi >erővél a szombathelyi média arca.....Stb..Sokan tudjuk, hogy az elektronikus médiumokban szükség van egy arcra, egy hangra.Bryen valóban alkalmas lenne arra, hogy a kereskedelmi rádió, de akár a helyi televízió sztárja legyen.Meglátásom szerint egyéni, és sokszor önző érdekek kerekednek felül a nézői, illetve hallgatói érdekeken. Szerintem ezt Bryen is így látja, bár én közelebbről nem ismerem Őt.

#44 Guest__*

• Guests

Elküldve: 03 January 2003 - 05:31 PM

Ki a f* az a Bryan? Valaki elmagyarázhatná!

#45 Guest__*

• Guests

Elküldve: 03 January 2003 - 02:21 PM

Biztos a szemed beleremeg a hangjába

#46 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 January 2003 - 06:50 PM

"Ja, és nem nem is ragyás a hangja, ahogy láttam az újságokban... "Te is a hangos Vas Népét járatod? :( Vagy hogy láttad milyen a hangja? :(

#47 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 January 2003 - 04:23 PM

Ja, ja szerintem bármilyen médium az arcaival együtt hiteles és eladható. Lásd pl.a Tv-ket, egy két vezető arc alapján lehet őket beazonosítani.Vagy a rádiókat: Danubius-Jáksó, Sláger-Bocskor-Boros. Bryan miért nem lehetne ennyi erővél a szombathelyi média arca, vagy hangja.Azt hiszem ő echte szhelyi.Ja, és nem nem is ragyás a hangja, ahogy láttam az újságokban...

#48 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 December 2002 - 04:53 PM

én is ragyás vagyok, de a rádióban ez miért feltétel? :-)

#49 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 December 2002 - 10:38 AM

Beszédhibás vagyok és ragyás, ez feltétel volt a felvételin!

#50 Guest__*

• Guests

Elküldve: 25 December 2002 - 02:23 PM

Igen, igen, ránk férne már valaki, akinek van jártassága a médiában!

#51 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 December 2002 - 11:08 PM

Hú, micsoda téma! Én ismerema Bryant, egyébként van normélis civil neve is.A férjemmel együtt sportol, innen az ismeretség.Múltkor szóba került a baráti társaságban valami hasonló téma, ahol azt mondta, hogy nem is keresték a helyi médiákból, pedig eazt hiszem elvileg szabad, mert nincs fix szerződése a Slágerrel.Ja, és valami nagyon jelképes összeget kap, legalábbis ezt mondta.Amúgy nagyon rendes fiú, nagyon csendes, egyáltalán nem olyan, mint ahogy átjón néha a rádióban.Azt mondta, az csak egy szerep.Hát ennyi amit tudok.Én örülnék neki.

#52 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 December 2002 - 02:46 PM

talán Bryant nem tudják megfizetni a Szombathelyi Rádióban. Szerintem a Slágert sem ingyen nyomatja, de nem tudom.

#53 Guest__*

• Guests

Elküldve: 23 December 2002 - 02:14 AM

Régi olvasója vagyok a nyugat.hu-nak, ott is a legkedvesebb részem a fórumok.Már régóta olvasok a Szhelyi Rádióü és Tv viselt dolgairól és minősithetetlen produkcióiról-Ugyan én nem szhelyi vagyok, de nem értem, hogy amikor van egy Bryanetek, aki reggelenként a SlágerRádióban rengeteg embernek fakaszt mosolyt az arcára, miért nem használjátok ki otthon? Miért kell pl a városi Tv-n ezeket a rémgyenge embereket néznem és hallgatnom, mikor otthon vagyok hétvégén?