Ugrás a tartalomhoz

Információk

93 replies to this topic

#1 Április

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 41 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2010 - 10:56 AM

A haladas.v*s***e.hu oldalt aki szerkeszti, igazán frissíthetné a játékosok listáját, mert még Burkus, Maikel, Vörös, stb. is a csapattagok között szerepelnek. Tudom, nem ide tartozik, de ha már egyszer Haladásos oldal az is, akkor ilyenekre figyelhetnének!! :rolleyes:

#2 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2010 - 11:07 PM

Kedves Fórumozó Társaim! Már több mint egy éve próbálok elérni egy Contact World nevű céget, de a megadott címre elküldött levelem és e.mail-om visszajött. Csak gyanítom, hogy a Haladás mezén lévő Contact felirat egy olyan céget takar akinek van valami kapcsolata ezzel a Contact World nevű céggel akinek a telephelye Sopronban van, de ez most egy szellemek járta terület. Ha valaki meg tudná adni ennek a Contact nevű cégnek valamilyen elérhetőségét esetleg egy nevet - talán az ő segítségével nyomára juthatnék ennek a Contact World cégnek. Nem akarok semmi rosszat, nincs semmi követelésem velük szemben, csak van egy munkám ennek az engedélyezéséhe6z szükségem lenne a nyilatkozatukra. Ha valaki tud segíteni, előre is köszönöm. Szita Elemér

#3 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3074 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2010 - 02:46 PM

Kedves Szerkesztő!

A Hírek topic-hoz miért nincs jogosultságom hozzászólni???? :rolleyes: :)

Amúgy a kérdésem: A Dobány végülis lemondott, vagy visszahívták a közgyűlésen?

#4 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2010 - 11:27 PM

Prukner László lett a Fradi edzője. Ha ezt a feladatot is megoldja - de nem hiszem.

#5 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: 23 April 2010 - 09:33 PM

Debrecen - Kaposvár 5-1.

Háát a Milinte is lepkézett egy nagyot.

#6 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2010 - 07:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Apr 20, 21:55

Nyíregyháza - Debrecen 0-3. A nyíregyházi kapus is kapott egy jó nagy potyát - RD is megirigyelhetné.

Irigyli a dalmát kan kutya!
:rolleyes:

#7 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: 20 April 2010 - 09:55 PM

Nyíregyháza - Debrecen 0-3. A nyíregyházi kapus is kapott egy jó nagy potyát - RD is megirigyelhetné.

#8 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: 02 April 2010 - 08:51 PM

Tisztelt Igor Bogdanovics Úr! Ha az edzője nem is veszi észre, térjen már végre észre és lássa be elszállt az idő Ön felett, még ebben a harmatgyenge magyar mezőnyben is egy haszontalan játékos, ne vállalja el a játékot!

#9 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: 30 March 2010 - 09:09 PM

Szeretném elmondani a ma történteket, mert ennek több objektivitása van, mint a mi véleményeinknek.
Nem Szombathelyen történt az eset.

Egy nagyon kiváló emberrel beszélgettem akit én nagyon nagyra becsülök a rendkívül jó emberi tulajdonságai miatt, de a sportban is tájékozott és nagyon figyel minden sporteseményre. Mindig megnézi a Haladás meccseit is a TV-ben, de a sajtón keresztül is figyeli a csapatunk teljesítményét. Ugyanígy a kosárlabdát is. Szóval sport ügyekben otthon van.

Az ő véleménye szerint a Haladás jól játszik, játéka alapján jobb eredményeknek kellett volna jönni.

A Falco veresége egészen nagy pech volt mert ilyen (67%-os) dobóteljesítmény csak nagyon ritkán jön ki egy csapatnak, mint ami most kijött a Paksnak. Szerinte az 50%-os dobóteljesítmény is jónak számít, de a 40-45% is elfogadható. Én például nem tudtam, hogy a Paks dobóteljesíténye 67% volt. Lehet, hogy nem vagyok egészen pontos a számokat illetően.

#10 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 12:44 PM

A mai közgyűlésen elhangzott (olvastam az imánt az online közvetítést):

"11:14: Prugberger Emil gratulál a 90 éves jubileumát nemrégiben ünneplő HVSE-nek. Ugyanakkor elmondja rengetegen megsértődtek, mert noha sokat tettek az egyesületért nem hívták meg őket. A képviselő azt is sajnálja, hogy az évfordulóra megjelent könyv szerinte hemzseg a hibáktól. Ipkovich György egyet ér vele."

Tudtommal is sok-sok hiba van ebben a könyvben, de nehogy keverje valaki a "BRONZKORRAL", ugyanis ez nem az a könyv!

#11 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2010 - 12:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: garincsa - Dátum: 2010 Mar 09, 10:20

Tisztelettel köszöntelek ,és hasonló jókat kívánok neked! Az időm nagy részét unokáimmal való foglalkozás tölti ki persze a focit továbbra is érdeklődve figyelem. Nagyobbik lányom Szentendrén lakik ahol van 2- unokám . A fiú már 11- éves ,és focizik. Szentendrén Fitos József az edzője akire biztosan emlékszel mivel játszott a Hali csapatában. Nagyon jóban vagyok vele , és sokat beszélgetünk .Elmesélte hogy a Török Pétert mennyire tiszteli aki valamikor nekem is volt játékostársam. Egy pár sorban tájékoztatlak a Lombard csapatáról. Véber Gyuri egy nagyon stílusosan focizó csapatot hozott össze, akik óriási önbizalommal készülnek minden mérkőzésre. Igaz sokszor azért bebizonyosodik hogy nem mindíg a terveknek megfelelően alakul az eredmény, mivel azt kevésbé veszik számításba, hogy a pályán mindíg van egy ellenfél aki szintén győzelemért játszik, és játékával meghiusítja az elképzelt taktikát. Így jártunk a Debrecen ellen akik nagyon óvatosan kezdtek,szinte úgy nézett ki , hogy tudatosan engedik a hazai csapatot játszani. Ők ebben a szakaszban csak arra törekedtek, hogy elrotsák a hazaiak játékát , akiknek a játékukhoz nagyon sokat kellett fútni, ami sok energiát követel . Mikor a hazai csapat megszerezte a vezetést a Debrecen átvette a játék irányítását ,és 20 perc alatt lerendezte a mérkőzést. A második félidőben már nem eröltették a játékot, a vezetés biztos tudatában csak arra vigyáztak, hogy gólt ne kapjanak. Tipikus magyar mentalitás a játékosok részéről. A Lombard ebben a játékrészben ismét mezőny fölénybe volt de az eredményen nem tudtak változtatni. Nekem ezért volt a Debrecen játéka csalódás, mivel én úgy godolom, hogy nekik a legtöbb hazai mérkőzésükön bizonyítani kell, hogy miért játszottak a BL-ben. Nagyon szurkolok a Halinak hogy sikeres legyen mert játékosaiban megvan a megfelelő tudás . Remélem az egyik kedvencem Halmosi Peti akit igazi pengés játékosnak tartok, sokat tud ahhoz tenni hogy eredményes legyen a csapat. HAJRÁ HALI
Baráti üdvözlettel Gari Pápáról

Üdv Garincsa Uram!

Bizony emlékezek Fitos játékára, masszív és remek focista volt már nálunk is, szerettem a "kacsás" stílusát!
Engem Littbarskira emlékeztetett a mozgása.

Volt valami botránya nemrégiben, ezek szerint sikeresen túl van rajta, ha még ő az ifik edzője Szentendrén!

A Pápa Debrecen elleni vereségéhez különösebben nem fűzök kommentárt, elsősorban azért, mert véleményem szerint a Debre jelenleg a legjobb magyar csapat. Véber úrról meg nem sok jót hallani, persze én soha nem adok a hallomásokra.
Pápának egészen jó csapata van, biztosan nem lesznek kiesési gondjai.

Reménykedek, hogy nekünk sem!
További sok örömet és sikert kívánok az Unokákhoz is!

#12 garincsa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 37 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2010 - 11:20 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: 56Akela - Dátum: 2010 Mar 06, 18:02

Drága jó Garincsa Barátom Uram!

De jó, hogy írsz, hogy hallok felőled! Hogy vagy? Mi újság?

Igen, azt gondolom, hogy ha botladozva is, de végre elindul a szekerünk!

Áldjon Téged a jó Isten!

Tisztelettel köszöntelek ,és hasonló jókat kívánok neked! Az időm nagy részét unokáimmal való foglalkozás tölti ki persze a focit továbbra is érdeklődve figyelem. Nagyobbik lányom Szentendrén lakik ahol van 2- unokám . A fiú már 11- éves ,és focizik. Szentendrén Fitos József az edzője akire biztosan emlékszel mivel játszott a Hali csapatában. Nagyon jóban vagyok vele , és sokat beszélgetünk .Elmesélte hogy a Török Pétert mennyire tiszteli aki valamikor nekem is volt játékostársam. Egy pár sorban tájékoztatlak a Lombard csapatáról. Véber Gyuri egy nagyon stílusosan focizó csapatot hozott össze, akik óriási önbizalommal készülnek minden mérkőzésre. Igaz sokszor azért bebizonyosodik hogy nem mindíg a terveknek megfelelően alakul az eredmény, mivel azt kevésbé veszik számításba, hogy a pályán mindíg van egy ellenfél aki szintén győzelemért játszik, és játékával meghiusítja az elképzelt taktikát. Így jártunk a Debrecen ellen akik nagyon óvatosan kezdtek,szinte úgy nézett ki , hogy tudatosan engedik a hazai csapatot játszani. Ők ebben a szakaszban csak arra törekedtek, hogy elrotsák a hazaiak játékát , akiknek a játékukhoz nagyon sokat kellett fútni, ami sok energiát követel . Mikor a hazai csapat megszerezte a vezetést a Debrecen átvette a játék irányítását ,és 20 perc alatt lerendezte a mérkőzést. A második félidőben már nem eröltették a játékot, a vezetés biztos tudatában csak arra vigyáztak, hogy gólt ne kapjanak. Tipikus magyar mentalitás a játékosok részéről. A Lombard ebben a játékrészben ismét mezőny fölénybe volt de az eredményen nem tudtak változtatni. Nekem ezért volt a Debrecen játéka csalódás, mivel én úgy godolom, hogy nekik a legtöbb hazai mérkőzésükön bizonyítani kell, hogy miért játszottak a BL-ben. Nagyon szurkolok a Halinak hogy sikeres legyen mert játékosaiban megvan a megfelelő tudás . Remélem az egyik kedvencem Halmosi Peti akit igazi pengés játékosnak tartok, sokat tud ahhoz tenni hogy eredményes legyen a csapat. HAJRÁ HALI
Baráti üdvözlettel Gari Pápáról

#13 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 06 March 2010 - 05:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: garincsa - Dátum: 2010 Mar 06, 15:11

Tisztelt Barátom! Nagy örömömre szolgál, hogy sikerült megerősíteni a csapatot, és főleg annak örülök ,hogy Halmosi ismét a csapatban játszik, és a Halit választotta. Remélem a tavaszi mérkőzéseken eredményesebb lesz a csapat, A TV-ben láttam a mérkőzéseket, ahol még a csapat nem mutatta meg az igazi tudását, inkább csak az akarat ami dicsérhető. Most még nagyon sok hiba van az összjátékban, nem sikerülnek az utolsó passzok, egy kicsit görcsössek a játékosok, hiányzik belőlük a játékosság ami feloldja a görcsösséget. Sipi is hajt végig, de hiányzik játékából a könnyedség ami a finom megoldásokat adja. Kenővel kiegészülve még jobb lesz a csapat Kívánok neked jó egészséget , a csapatnak meg sok sikert Baráti üdvözlettel Gari Pápáról

Drága jó Garincsa Barátom Uram!

De jó, hogy írsz, hogy hallok felőled! Hogy vagy? Mi újság?

Igen, azt gondolom, hogy ha botladozva is, de végre elindul a szekerünk!

Áldjon Téged a jó Isten!

#14 garincsa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 37 Hozzászólás:

Elküldve: 06 March 2010 - 04:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: 56Akela - Dátum: 2010 Feb 01, 11:39

Rendben van, ne kommentálja az angol értesülést a klub Halmosi Péter esetleges hazatéréséről, lehet ez kamu hír is.

Én tudnék örülni, az biztos, ha igaz lenne!

Tisztelt Barátom! Nagy örömömre szolgál, hogy sikerült megerősíteni a csapatot, és főleg annak örülök ,hogy Halmosi ismét a csapatban játszik, és a Halit választotta. Remélem a tavaszi mérkőzéseken eredményesebb lesz a csapat, A TV-ben láttam a mérkőzéseket, ahol még a csapat nem mutatta meg az igazi tudását, inkább csak az akarat ami dicsérhető. Most még nagyon sok hiba van az összjátékban, nem sikerülnek az utolsó passzok, egy kicsit görcsössek a játékosok, hiányzik belőlük a játékosság ami feloldja a görcsösséget. Sipi is hajt végig, de hiányzik játékából a könnyedség ami a finom megoldásokat adja. Kenővel kiegészülve még jobb lesz a csapat Kívánok neked jó egészséget , a csapatnak meg sok sikert Baráti üdvözlettel Gari Pápáról

#15 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 01 February 2010 - 10:39 AM

Rendben van, ne kommentálja az angol értesülést a klub Halmosi Péter esetleges hazatéréséről, lehet ez kamu hír is.

Én tudnék örülni, az biztos, ha igaz lenne!

#16 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2010 - 10:33 PM

"Oross és Sipos sérült" Korán kezdődik!!!

#17 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: 11 January 2010 - 11:19 PM

Krokesz a legaktívabb fórumozó! Mi lenne, ha hallgatott volna néhány társunk tanácsára?

#18 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 30 December 2009 - 07:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: gabi - Dátum: 2009 Dec 30, 12:45

:(

Ezen most tényleg lehet röhögni,de nem sértődsz meg,ha linkjeiden is röhögök egyet?: :( :(
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#19 gabi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 195 Hozzászólás:
  • Interests:CSAK A HALI

Elküldve: 30 December 2009 - 12:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2009 Dec 21, 20:22

A Vasas új edzője az olasz Giovanni Dellacasa. Reméljük az új olasz befektető csoport ugyan olyan hatékony lesz, mint néhány éve az ugyancsak olasz társaság Sopronban.

:(
Hajrá Magyarország!
Hajrá Haladás!

#20 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1433 Hozzászólás:

Elküldve: 30 December 2009 - 11:40 AM

.
kép