Ugrás a tartalomhoz

nu zájec,nu págágyí

57 replies to this topic

#41 bonyi86

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1008 Hozzászólás:
  • Interests:Falco KC

Elküldve: 26 November 2005 - 05:13 PM

Kedves Hogard!

Kritizálni azt tudsz, ehhez értesz. Bár kis hazánkban kiderült már, hogy mindenki ért a focihoz, csak épp a labdarúgók nem... Áruld már el, miért nem írsz inkább ötleteket, amik jobbá tennék a rádiót? Talán nem érdeked? Szerintem igen, de te tudod...
M I N D E N K I   S Z O M B A T H E L Y I !

#42 esem

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 25 November 2005 - 09:48 AM

Hogard, Te rohadtul nem bírsz magaddal. Miért hallgatod, ha ennyire idegesít? Számos rádió van még, ráadásul netrádiók tömkelege áll rendelkezésedre, amennyiben ott hallgatnád. Biztos találsz olyat, ami megfelel kifinomult ízlésednek, érzékeny hallásodnak. Azzal, hogy ismételgeted azt, hogy nem tetszik, csak annyit fejezel ki, hogy nincs valódi véleményed. Te is csak egy ilyen "ugyeénmegmondtamanyukám" emberke vagy? Nem szorult beléd annyi, hogy értékeld ami van és legalább más örömét ne rontsd el? Mellesleg, ha kicsit fontos a városod, ha szeretsz itt élni, akkor azt próbáld meg felfogni végre, hogy vannak itt valakik akik tesznek valamit a városukért és az itt lakókért. Azon kívűl a személyeskedésedet gusztustalannak tartom mind egy fórumozóval mind a rádió ügyvezetőjével kapcsolatban. Nem tudom eldönteni, hogy irigykedsz, vagy csak itt próbálsz magadnak "hírnevet" vagy valamiféle kétes dicsőséget kivívni? Mindenesetre idegesítő ez a fajta hozzáállás. Ezenkívűl reagálva a TV-vel kapcsolatos dolgaidra, meg hogy egyszerű munkásember vagy: lehet, hogy nehezen tudod elképzelni, de tudom milyen egy egyszerű munkásember. Csakhogy egyszerű munkásember és közted óriási különbség van...hadd ne részletezzem. A TV-ről alkotott véleményem merőben más, mert megnézem, hogy mit adnak, de nem feltétlenül fogadom el a jelenséget ami manapság divatos, el tudom kapcsolni és ki tudom kapcsolni a TV-t, ha nem tetszik amit látok. Nem utolsósorban nem ítélek el semmit élből amit látok. Majd ha láttam, döntök róla, hogy kell vagy nem. Szóval számomra egyszerűséged nem munkásember mivoltodban nyilvánul meg. -esem-

#43 Hogard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 24 November 2005 - 05:01 PM

Most hallgattam egy műsort, amit Bryan mester vezetett.
Csodálkozom, hogy ennyi bőrt akar lehúzni erről a figuráról.
Tényleg csalódás ez a rádió .

#44 Hogard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 24 November 2005 - 04:53 PM

Tippelj:
1. a kereszt faterod
2.  a mikulás igazi neve
3. a nyugat. hu rádió ügyvezetője

#45 bonyi86

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1008 Hozzászólás:

Elküldve: 20 November 2005 - 10:51 PM

És ki az a Horváth Zoli?

#46 joetaylor

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 20 November 2005 - 04:31 PM

Eszméletlen jó a Rádió , folyamatos aktualitások jó zenék !!!Végre egy hallgatható rádió ami nekem , neked , nekik szól !!!!
Öszintén gratulálok !!!!
Joe

#47 Hogard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 20 November 2005 - 04:18 PM

Horváth Zoli művész neve:-) volt a 80-as végén.

#48 bonyi86

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1008 Hozzászólás:

Elküldve: 15 November 2005 - 06:14 PM

Ki az a Golyó?

#49 Hogard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 15 November 2005 - 04:27 PM

Most ahogy hallgatom, -ne csesszetek le- tényleg azon gondolkodom, hogy egy sokadik, ráadásul helyi humbug adó minek?
Oké, a Golyónak ez kényelmesebb, mint pincérkedni, mert az fárasztó, megerőltető munka.

#50 Hogard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 13 November 2005 - 02:05 PM

Idézet (blabla86 @ 2005-11-09, 15:56)
Idézet (Hogard @ 2005-11-09, 11:14)
Egymás másolása helyett, találjatok ki újdonságokat!!!!

Helyes! Kritizálás helyett ebben te is segíthetnél hallgatótársaidnak (azaz nekünk), meg persze a rádió(k)nak (nekik)! Találj ki valami újat!

Jó!

#51 blabla86

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2005 - 04:56 PM

Idézet (Hogard @ 2005-11-09, 11:14)
Egymás másolása helyett, találjatok ki újdonságokat!!!!

Helyes! Kritizálás helyett ebben te is segíthetnél hallgatótársaidnak (azaz nekünk), meg persze a rádió(k)nak (nekik)! Találj ki valami újat!

#52 Hogard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2005 - 12:14 PM

Ne legyél idegess, mert ez a véleményem.
Egyébként egyszerű munkás ember vagyok.
Tudod még van ilyen, nem csak ügyeskedő, bróker, rádiós, tv-s, újságiró, privatizációban megtollasodott apuka gyereke, stb...
Van még olyan, aki termel, és azt eszik mint Te:-)

Egyébként a tv-ről is ugyanez a véleményem.
Lehet hogy Neked tetszik az analfabéta Győzike, vagy a kretény Jáksó, esetleg az egymást szórakoztató, néhol gusztustalanságba burkolódzó ker. rádiók délelőtti "Showmenjei".
Nekem nem, és bocsi, hogy megírom!

A régi Kossuth adó jelenséget sem sírom vissza, mert az dög unalom volt, de a mai jelenséggel átestünk a ló másik oldalára.
Szokás szerint. Egymás másolása helyett, találjatok ki újdonságokat!!!!

#53 esem

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 07 November 2005 - 04:28 PM

Tudod Hogard, bíztam benne, hogy végre lesz egy olyan fórum, ahol hozzád hasonlóak nem kezdenek majd el ugatni. Én örülök, hogy történik valami, és nem vagyok hajlandó azt lesni, hogy érdekem, vagy nem érdekem. Rokonaimhoz szerencsére semmi közöd, legalábbis bízom benne. Arra azonban kíváncsi lennék, hogy TE mit csinálsz, amitől ekkora szád van? Én bárkinek az érdemeit hajlandó vagyok elismerni, legyen az akár egyéni siker akár valami más. A saját életedben biztos Te is sikeres és elégdett vagy nem? Te is csinálsz valamit, amire büszke vagy, ha másra nem is, a szádra és az okoskodásodra. Légy olyan jó és ne rontsd el mások örömét. Vagy: csináld jobban, tegyél többet! Akkor előtted is meghajolok majd. -esem-

#54 blabla86

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2005 - 10:38 PM

Idézet (Hogard @ 2005-11-03, 16:51)
26.-ik adót csinálni sablonokkal, már megénekelt közhelyekkel,lekoppintott adásmenettel nem nagy ügy!

Akkor nézz inkább TV-t! Ott minden egyedi, semmi sem egyforma, nem is hasonló...

#55 Hogard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2005 - 05:51 PM

Gondolom a rokonok hozsanázzák a rádiót:-)
26.-ik adót csinálni sablonokkal, már megénekelt közhelyekkel,lekoppintott adásmenettel nem nagy ügy!

#56 esem

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 19 October 2005 - 09:52 PM

Sziasztok mindenkik!

Hétvégén otthon láttam, hogy lesz új rádiónk. Örülök, végre valami megint megmozdul a városban! Örülök a neveknek, műsorvezetőknek akiket itt látok, különösen Prieger Szabolcs és Phreek nevének. Papán kívűl nekik még nagyon sok mindent köszönhetek zene terén, amiket tőlük, rajtuk keresztül, általuk ismertem meg! ÉÉÉÉÉS ritka hálás vagyok azért, hogy a rádiót lehet online hallgatni, mert itt Budapesten a kollégiumban kész felüdülés ezt a rádiót hallgatni. Most ezen pörgök, épp Adásszünet megy, ami nagyon tetszik! Remélem megőrzitek magatokat és azokat az értékeket, amiket számomra a kiemelt nevek képviselnek! Beleértve a Papát is   Szóval igyekvés, én drukkolok! Marci

#57 Bexter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 19 October 2005 - 04:42 PM

Aloha mindenkinek ^^
Jó a Rádióóóó
--- Never Give Up Your Dreams! ---

..:: http://www.bexter.hu ::..

#58 bonyi86

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1008 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2005 - 07:57 AM

Na heLYhó! Tetszik, amit ma 00.00-tól hallok...   Így tovább! Jók a muzsikák!