Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől

76628 replies to this topic

#76621 selfish

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 11 June 2003 - 10:07 AM

Kígyó marad vagy megy Paksra???

#76622 *****

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2003 - 06:15 PM

Idézet (selfish @ 2003-6-03, 18:38)

Lacika nagyon-nagyon-nagyon kozel volt ahhoz, hogy Fehervarra igazoljon jovore. Sokan orulnek, hogy nem igy lett sokan viszont szerettuk volna, ha ez megtortenik. Mindenesetre tobb dolog koti Szombathelyhez, s ez ertheto is. Nem minden a penz. Mert latjatok, annak ellenere is marad, hogy nem fizetik.
Remelem jo csapatotok lesz Varadival az elen.
De azert Hajra Alba!

#76623 selfish

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2003 - 06:38 PM

Heinle, Grant megy. Ki lesz a légiós? Vmi új gyerek, esetleg vki ismert? Ez kb. mikor derül ki? Majd csak nyár végén?

#76624 datalife

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 20 May 2003 - 12:58 PM

Hajrá Falco!!!!  

A Vas Népés és a Nyugat.hu -s nyilatkozatok ról meg annyit, fele sem igaz, sokkal rosszabb a helyzet!

Sok sikert Váradi Attilának.

"Sááárgaa feketéék sálálálálá...."

#76625 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3177 Hozzászólás:

Elküldve: 20 May 2003 - 01:27 AM

Sajnos ahol én lakom, nem hallani semmit, de ha egy sikertelen edző távozik, az önmagában nem tragédia. A "viszi magával" módszer általában szintén kurdarccal szokott végződni, igaz, vinni csak azt lehet, aki amúgy is menne. Csarnokot meg miért nem építenénk, ahogy felépítették az újpesti stadiont is, ahol pl. a nagy UTE-FTC meccsen tök üres volt a lelátó, csak a kapu mögött volt pár néző. A Falco a Hali sorsára jut, ha a "városnak" nem kell. Talán birópéter...

#76626 B0nyi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1704 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2003 - 05:43 PM

Újabb hír: Grant az 5. meccsen már aláírt szerződéssel rendelkezett a követkaző évadra Portugáliába, ezért ütött oda gyorsan az elején többször is. Nem volt kedve játszani már. Ennyit róla. Lacika állítólag Fehérvárra tart, de akkor miért maradt Magyarországon, ha innen elmegy??? Dzunicról azt hallani, visszatér hozzánk a következő szezonra. Ha valaki mást hall, megint lehet cáfolni.
Amerre járunk s kelűűűnk....

#76627 dragan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 72 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2003 - 01:03 AM

Állítólag a Kálmán Nádalján építkezik és visszavonul szégyenében !!/ezt egyébként jól teszi /

Horgászboltot nyit döröskén !

#76628 laci#8

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2003 - 01:50 PM

Én nem egészen így hallottam.
Úgy tudom, hogy a Zsoldos Paksra megy és viszi magával az Alexét, a Kálmán, Henrik meg még vki marad. Pankár Kaposvárra megy, Dénes Pestre, Gráczi Ausztriába, légiósok nem jönnek vissza.
Lacnak 6havi elmaradása van, a többieknek 3, csak a Greget fizették normálisan.

Olyat is hallottam, hogy a Lac azt mondta, hogy ha az Alexe itt marad, akkor ő elmegy (Albcompba).

De ez csak pletyka. Sztem ebből fele nem igaz. DFe remélem azért csapat még lesz!    

#76629 B0nyi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1704 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2003 - 08:54 PM

Írjon ide mindenki, aki megtud vmit a játékosokról (ki, hol, merre, hova)!

Én úgy tudom - cáfolja meg, aki mást tud-, hogy Zsoldos mester Paksra tart és viszi magával Kígyót. Pankár is elmegy, de nemtom hova. Alexe Dombóvárra megy (kb. 1,5szer annyit fog ott kapni, mint itt kapott). Lacika marad, Pityu marad. Sallay megy. Dí kérdéses, úgy tudom Pesten fog tanulni (ez ugye önmagában még nem jelent semmit). A két amerikai srác sem marad.
Amerre járunk s kelűűűnk....