Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108671 replies to this topic

#106981 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 11:14 PM

Igen,kettő pálya van.
Én viszont javasolnám Szelestét v. Hegyfalut...

#106982 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 10:22 PM

Tényleg 2 pálya van?   Mert akkor még el is tévedünk.
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#106983 szasa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 859 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 10:07 PM

Ez most humor vagy szurkolói kesergés?
De egy apró kiigazítást engedj meg:
1.Répcelakon két pálya van.
2.A kocsmárosok sajnos egy durva fillér jutalékot sem ajánlottak a vezetőknek.
3.Az eredményjelző nem manuális.
-Egyébként bármikor szivesen látjuk a Haladást Répcelakon és ugyanígy szivesen megyünk Szombathelyre.

#106984 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 08:56 PM

Azért lenne Répcelakon a mérkőzés, mert:
- ott csak egy pálya van, így könnyebb dönteni, melyiken játszanak,
- a kocsmáros több pénzt ígért a vezetőknek,
- ha edzőmérkőzésről van szó a szurkolóknak is lassan Répcelak jut eszébe,
- ott a legkisebb a veszély, hogy robbanni fog a sokat emlegetett bomba,
- az eredményjelző manuális -és csak egy szeg van rajta csapatonként: így nem kaphatunk tíz gólnál többet (igaz nem is rúghatunk),
- nem kell füvet nyírni Szombathelyen, így a gondnok hamarabb hazamehet,
- könnyen kiderül ki az igazi szurkoló és ki a divatdruker,
- Répcelak keletebbre van, mint Szombahely. Így ugyanabban az időben kisebb szögben érik a napsugarak a pályát és nem olyan megterhelő a játékosoknak a mérkőzés a délelőtti edzés után,
- a szurkolóknak az is megterhelő lesz, ha az idényt végigbírják, felesleges az idegeiket már a rajt előtt teljesen kikészíteni.

#106985 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 08:53 PM

Idézet (evergreen @ 2005-7-20, 18:52)
Szerintem az egész egyszerűen nem igaz, hogy a meccs előtt megmondták neki, hogy a közönség miatt nem jöhet ide. Pletyka...

Nem szoktam hazudozni. És ha lehet ne gyanusítgass!
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#106986 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 08:45 PM

Miközben mi itt -jogosan- egyre dühösebbek vagyunk,mert tényleg "hosszú ez az alagút",a Venczel gyerek a mai Budakalász-Honvéd (3:5) edzőmeccsen megint(!) kettőt vágott..............................

#106987 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 07:32 PM

Idézet (Timo @ 2005-7-20, 18:59)
NB II: 32 csapat

Budapest, július 20., 18.40 Döntöttek az MLL-ben.

Az MLL mai tanácskozásán - az FTC ügye mellett - döntés született a volt NB I/B-s, a mostantól "átkeresztelt" NB II-es csapatokkal kapcsolatban.
Az MLL az alábbi 32 klub nevezését fogadta el (csoportbeosztás egyelőre még nincs):
Balatonlelle, Baktalórántháza, Barcs, Bőcs, BKV Előre, Budakalász, Bodajk-Siófok, Jászapáti, Vác, Karcag, Celldömölk, Kazincbarcika, Dunaújváros, Kecskemét, Ajka, Makó, Felcsút, Nyíregyháza, Gyirmót, Orosháza, Integral DAC, Szentes, Mosonmagyaróvár, Szolnok, Paks, Vecsés, Kaposvölgye, ESMTK, Hévíz, Budafok, Haladás, Soroksár.
nb1.hu

Íme az indulók. Szerintem max. 2 pesti csapat kerül hozzánk. A tavalyi mezőnyből a Dunaújváros, Hévíz, MOTIM és talán a BKV kerül nyugatra. A beosztás csak feltételezés...

Ezek szerint Kelet:Baktalórántháza, Bőcs, Jászapáti,Karcag,Kazincbarcika, Kecskemét, Makó, Nyíregyháza, Orosháza, Szentes, Szolnok, Vecsés

Nyugat: Balatonlelle,Barcs, Bodajk-Siófok, Celldömölk, Dunaújváros,Ajka,Felcsút,Gyirmót,Integral DAC,Mosonmagyaróvár,Paks,Kaposvölgye, Hévíz,Haladás

A többi csapat a ligán múlik: BKV, Budakalász,ESMTK, Budafok, Soroksár, Vác
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#106988 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 07:25 PM

Idézet (evergreen @ 2005-7-20, 18:52)
Azt hiszem, nem döntöttek rosszul Artnerék, mert a Bisztrán nem nyújtott jobbat annál, mint amit a mieink tudnak.

nem kötekedés képpen,de melyik játékosunk rúgott 15 gólt a románnál alacsonyabb színvonalú magyar másodosztályban?persze bizonyítási lehetőséget is kapott a gyerek bőven,itt volt vagy 2 napot...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#106989 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 06:59 PM

NB II: 32 csapat

Budapest, július 20., 18.40 Döntöttek az MLL-ben.

Az MLL mai tanácskozásán - az FTC ügye mellett - döntés született a volt NB I/B-s, a mostantól "átkeresztelt" NB II-es csapatokkal kapcsolatban.
Az MLL az alábbi 32 klub nevezését fogadta el (csoportbeosztás egyelőre még nincs):
Balatonlelle, Baktalórántháza, Barcs, Bőcs, BKV Előre, Budakalász, Bodajk-Siófok, Jászapáti, Vác, Karcag, Celldömölk, Kazincbarcika, Dunaújváros, Kecskemét, Ajka, Makó, Felcsút, Nyíregyháza, Gyirmót, Orosháza, Integral DAC, Szentes, Mosonmagyaróvár, Szolnok, Paks, Vecsés, Kaposvölgye, ESMTK, Hévíz, Budafok, Haladás, Soroksár.
nb1.hu

Íme az indulók. Szerintem max. 2 pesti csapat kerül hozzánk. A tavalyi mezőnyből a Dunaújváros, Hévíz, MOTIM és talán a BKV kerül nyugatra. A beosztás csak feltételezés...

#106990 evergreen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 06:52 PM

Szerintem az egész egyszerűen nem igaz, hogy a meccs előtt megmondták neki, hogy a közönség miatt nem jöhet ide. Pletyka...
Az Artner a két újonc közül a vasasost 45 perc után lekapta, az erdélyi srácot beállította bal futóba. Ami látszott rajt, hogy tökéletesen elkészült az erejével. Azt hiszem, nem döntöttek rosszul Artnerék, mert a Bisztrán nem nyújtott jobbat annál, mint amit a mieink tudnak.

#106991 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 06:23 PM

Túl sok havazás miatt alkalmatlanok a pályák a környéken!    Vagy esetleg az a cél, hogy minnél kevesebb szurkoló lássa a csapatot!?    

Az igazolások körüli hercehurca EGY VICC! Csak az a baj, hogy nem tudunk rajta nevetni!!!    Ebből sajna nem sok jó fog kisülni!!!    
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#106992 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 06:22 PM

ha ez tényleg így volt,akkor nekünk van a legbalfaszabb vezetőségünk ebben az országban.már az is sok,hogy egyáltalán pletyka szinten ilyen elterjedhet.k**va hosszú ez az alagút gyerekek
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#106993 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 05:40 PM

Én nem láttam ezt a gyereket focizni, amúgy pedig inkább jót hallottam róla, mint rosszat. A stílus zavar, mert ha az ilyen viselkedésnek híre megy, gyengébb játékosok is meggondolják, hogy szóba álljanak a vezetőségünkkel. Amúgy meg nyilván úgy van ahogy írjátok, sose azt néztük, ki honnan jött, hanem hogy mit csinált. Ez se túl bonyolult  

#106994 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 04:12 PM

Nemtudom kimondhatta ezt,hogy a szúrkolók nemszeretik a külföldieket,de igen undorító másokra kenni a dolgot.Az a külföldi aki odatette magát,sosem volt bántva egy szóvalse,akimeg gyenge volt az nemis sokáig játszott haladás mezben.Még az André se volt bántva sose,pedig mindenki tudta milyen életet élt,igaz ezlett a pályafutása vége is.Állítólag a Keszei karolta fel annakidelyén, mikor elment innen mint edző,mert szakállassan aludt valami aluljáróbanAzóta semmitse hallani róla

#106995 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 04:01 PM

Ráadásul hülyék is, mert a jó külföldiek azért mindig is megbecsültek voltak (hogy mást ne említsek a Falvio, Leo, vagy a Negrau, Alex stb..).

Selymes.....

#106996 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 03:03 PM

Zéé!

Én sajnos láttam, a hétfői edzésen és a tegnapi meccsen. Nem lepett meg a vezetés döntése. Persze ettől még lehet jó játékos...
Azt viszont nem értem, ha szerintük nem kell külföldi, minek nézegetik? Az pedig, hogy a szombathelyi közönség hogy áll a külföldiekhez, teljesítményfüggő.

#106997 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 03:02 PM

Idézet (belabo @ 2005-7-20, 13:12)
Bisztránnal a mérkőzés előtt közölték, hogy bármit csinál sem kell a Halinak, mert a szombathelyi közönség nem kedveli a külföldieket :-).

Akkor eddig hogy tudta elfogadni a tisztelt publikum azokat a külföldieket akik valóban tudtak focizni? - pedig nem 1 jött másik földrészről...
Vagy akkor minek hivták ide ezt a gyereket?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106998 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 03:02 PM

Ha ez a Bisztrános ügy így volt, akkor az nagyon elszomorít. Mert azt is jelenti, hogy a szurkolókra akarják kenni a dolgot.
Ráadásul hülyék is, mert a jó külföldiek azért mindig is megbecsültek voltak (hogy mást ne említsek a Falvio, Leo, vagy a Negrau, Alex stb..).
Miért nem mondják meg neki, hogy időközben igazoltunk, elfogyott a lóvé. Ez lenne a tiszta beszéd.
Egyébként meg nem alapozási időszakban vagyunk? Nem ilyenkor kell egy kis kondit felszedni?

#106999 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 02:51 PM

Idézet (Lewis @ 2005-7-20, 13:40)
na ezt ugye nem mondod komolyan?!  

De.  

#107000 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2005 - 02:43 PM

Már tudom a választ! olyan jólállunk anyagilag,hogy utazgatunk ezerrel mindenfelé.Ismerjük meg kishazánkat mozgalom