Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106862 replies to this topic

#1141 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1940 Hozzászólás:

Elküldve: 14 September 2017 - 07:56 PM

https://www.idokep.hu/webkamera/znet1

Érdemes néha ránézni, már elég szép a kivilágítás!

#1142 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 80 Hozzászólás:

Elküldve: 14 September 2017 - 06:29 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 14 September 2017 - 12:57 AM

Lehet, hogy Répcelakon és Jánosházán már erre a meccsre készültünk :D

Ebből lesz majd - ami most még nincs meg - a futball fitnesz!!! :D Ezt pedig Répcelakon és Jánosházán lehet megszerezni!!!

#1143 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 317 Hozzászólás:

Elküldve: 14 September 2017 - 12:57 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: szijjas - Dátum: 13 September 2017 - 08:38 PM

Szeptember 20., szerda 15.00: Szarvaskend (megye II.)–Haladás

Lehet, hogy Répcelakon és Jánosházán már erre a meccsre készültünk :D
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1144 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3945 Hozzászólás:

Elküldve: 13 September 2017 - 09:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 13 September 2017 - 08:37 PM

1:8 végre valakit legyőztünk.

És még tőlük is sikerült gólt kapni :D

#1145 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 452 Hozzászólás:

Elküldve: 13 September 2017 - 08:38 PM

Szeptember 20., szerda 15.00: Szarvaskend (megye II.)–Haladás
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#1146 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 434 Hozzászólás:

Elküldve: 13 September 2017 - 08:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 13 September 2017 - 07:45 PM

Aztán mi lett? Vagy még mindig eszik a pörit koviubival? :)

1:8 végre valakit legyőztünk.

#1147 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 452 Hozzászólás:

Elküldve: 13 September 2017 - 08:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 13 September 2017 - 07:45 PM

http://www.nemzetisp...felenek-2591833
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#1148 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3945 Hozzászólás:

Elküldve: 13 September 2017 - 07:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 13 September 2017 - 04:35 PM

Az edző Jánosházi ennyit csak megérdemel! :))

#1149 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 891 Hozzászólás:

Elküldve: 13 September 2017 - 04:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: batigool - Dátum: 13 September 2017 - 05:58 AM

Ma HÍRVERŐ mérkőzés Jánosházán? Ez igaz lehet? Ezt nem akarom elhinni!!! Egy Újpest meccs előtt ez lehet a legfontosabb? Ja ... hogy csapat összetartás!? :) Értem! ???

Az edző Jánosházi ennyit csak megérdemel!:))

#1150 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 80 Hozzászólás:

Elküldve: 13 September 2017 - 05:58 AM

Ma HÍRVERŐ mérkőzés Jánosházán? Ez igaz lehet? Ezt nem akarom elhinni!!! Egy Újpest meccs előtt ez lehet a legfontosabb? Ja ... hogy csapat összetartás!? :) Értem! ???

#1151 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 255 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2017 - 08:57 AM

Én nem tudok annyira elnéző lenni,hogy volt egy jó félidőnk.De pont nincs.A fagyi ellen is voltak momentumok,de ott se lett pont.Ez így egy kicsit kezd hasonlítani a Gyirmót tavalyi játékára,akik mindig jól néztek ki,ígéretesen játszottak,de azért kiestek.Szerintem,ha erősítés nélkül bennmaradunk,az bravúr kategória.
Nekem az se tetszik,hogy valaki 60 perc után leadja az erőt.Annyira gyenge a mennyei színvonala,hogy ha lenne egy csapat,ahol a játékosok 12-14 km-t futnának,simán csak a kondival lehetne hozni a meccseket,mert itthon kb.70 perc után már mindenki hátul veszi a levegőt vagy átáll bőrlégzésre.
Alább olvastam,hogy sok beadás jön balról.Szerintem ez a kisebbik baj,a nagyobb az,hogy nem vesszük fel az embereket,lemaradunk.A Wils mellé kéne egy jó belső védő,szerintem se Deve,se Jago nem odavaló.
Hogy miért nem merünk 20-ról lődözni,azt meg csak odafönt tudják...

#1152 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1688 Hozzászólás:

Elküldve: 11 September 2017 - 03:57 PM

Kicsit aludva egyet a dolgokra ma is azt látom mint tegnap.Elszállva nem vagyok,de nem volt ez azért olyan rossz.Volt több pozitív momentum is a dolgokban,nem álltunk be védekezni és nem baszkodtuk előre a labdákat mint anno Gézánál az utolsó sok-sok mecsen. A Videoton kimagaslik a mezőnyből ezért ez a meccs nem volt igazán jól értékelhető,na de majd az UTE,Vasas,Kövesd hármas már azért jóval "elérhetőbb" kategória számunkra,de sajna ezen csapatoknak is 2 arca van,nem lesz egyszerű a dolog.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#1153 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6631 Hozzászólás:

Elküldve: 11 September 2017 - 12:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 11 September 2017 - 10:23 AM

1. Egyetértek Pacsival, hogy a 60. percre (szerintem talán már az 50-edikre) elfogyott az erő, a csapat futball-fitnesze eddig tart. Látom, de nem értem. A Szentes-csapat hulla rossz állapotban volt, azt mondták Mészölyék, amikor átvették. Azóta eltelt 2.5 év és megint lekettyent a társaság? Volt ott edző - 2 másodedző - erőnléti edző, állítólag profi módon Polar órákkal mindent mértek és most megint nulla a csapat fizikailag? Ezen kívül a tulajdonosok (Illés-Halmai-Tóth) volt futballisták, nem csak kívülről jött vállalkozók, ők nem látták, hogy gyenge a felkészítés?

2. Én laikusként azt látom már több meccs óta, hogy a védelem bal oldala nagyon sebezhető. Bosnjak előremegy a támadásokkal, aztán nem ér vissza időben és rengetegszer az ő helyén jönnek az ellenfél támadásai, beadásai. Amíg Halmosi ott volt előtte, addig jobb volt a helyzet, de most mintha neki kellene az egész baloldalt bejátszania.

3. Értem, hogy kell a pénz, de nem tudok megbékélni a mi helyzetünkben az éretlen és még súlytalan fiatalokkal. Williams gyönyörű labdát adott Tóth-nak, aki tiszta helyzetben kb 6 méterről a kaput sem találta el fejjel. Oké, hogy nem gól, de legalább a rohadt kaput illene eltalálni. Szerintem gyengék még a kezdőcsapathoz.

4. A helyszínen úgy láttam, hogy egész meccsen a Vidi kapuját egyszer sikerült eltalálni, abból gól is lett. Idei szezonra jellemző ez a meccsenként nulla körüli kaput eltaláló lövések száma. A futball-fitnesz mellett talán a kapu megcélzását is lehetne napirendre venni. Mert hogy még 11-esből sem megy az külön tragédia.

5. Lelátói pletykaként hallottam, hogy Iszlai utóbbi hetekben teljesen leamortizálta magát és már pohárhoz nyúl. Remélem nem igaz, mert akkor iszonyú nagy barom ő is, meg a Haladás is, hogy nem hozza vissza. A hülye is látja, hogy nulla a középpálya nálunk, úgy kellene ilyen ember, mint egy falat kenyér az éhezőnek.

Amimor edzovaltas van minden edzo ugy kezdi borzalmas fizikai allapotban vette at a csapatot. Aztan amikor kirugjak a sorminta szerint borzalmas fizikai allapotban is adja at utodjanak.
Kozben pedig arrol szolnak a hirek, hogy remek allapotban van a csapat talan az egyik legjobb eronlettel rendelkezunk a bajnoksagban mert olyan tecnologiaval dolgozunk.
Aki erti fejtse meg...

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1154 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 271 Hozzászólás:

Elküldve: 11 September 2017 - 10:23 AM

1. Egyetértek Pacsival, hogy a 60. percre (szerintem talán már az 50-edikre) elfogyott az erő, a csapat futball-fitnesze eddig tart. Látom, de nem értem. A Szentes-csapat hulla rossz állapotban volt, azt mondták Mészölyék, amikor átvették. Azóta eltelt 2.5 év és megint lekettyent a társaság? Volt ott edző - 2 másodedző - erőnléti edző, állítólag profi módon Polar órákkal mindent mértek és most megint nulla a csapat fizikailag? Ezen kívül a tulajdonosok (Illés-Halmai-Tóth) volt futballisták, nem csak kívülről jött vállalkozók, ők nem látták, hogy gyenge a felkészítés?

2. Én laikusként azt látom már több meccs óta, hogy a védelem bal oldala nagyon sebezhető. Bosnjak előremegy a támadásokkal, aztán nem ér vissza időben és rengetegszer az ő helyén jönnek az ellenfél támadásai, beadásai. Amíg Halmosi ott volt előtte, addig jobb volt a helyzet, de most mintha neki kellene az egész baloldalt bejátszania.

3. Értem, hogy kell a pénz, de nem tudok megbékélni a mi helyzetünkben az éretlen és még súlytalan fiatalokkal. Williams gyönyörű labdát adott Tóth-nak, aki tiszta helyzetben kb 6 méterről a kaput sem találta el fejjel. Oké, hogy nem gól, de legalább a rohadt kaput illene eltalálni. Szerintem gyengék még a kezdőcsapathoz.

4. A helyszínen úgy láttam, hogy egész meccsen a Vidi kapuját egyszer sikerült eltalálni, abból gól is lett. Idei szezonra jellemző ez a meccsenként nulla körüli kaput eltaláló lövések száma. A futball-fitnesz mellett talán a kapu megcélzását is lehetne napirendre venni. Mert hogy még 11-esből sem megy az külön tragédia.

5. Lelátói pletykaként hallottam, hogy Iszlai utóbbi hetekben teljesen leamortizálta magát és már pohárhoz nyúl. Remélem nem igaz, mert akkor iszonyú nagy barom ő is, meg a Haladás is, hogy nem hozza vissza. A hülye is látja, hogy nulla a középpálya nálunk, úgy kellene ilyen ember, mint egy falat kenyér az éhezőnek.

#1155 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1030 Hozzászólás:

Elküldve: 10 September 2017 - 09:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Fortschritt - Dátum: 10 September 2017 - 08:13 PM

Ez van, nem láthatunk mindent ugyanúgy. Ne feledjük, hogy egy vedekező középpályás helyett egy egy éve nem játsszó támadó középpályás került be a csapatba. Előtte csak átlövésből voltak veszélyesek. A szünetben bejött az NB I egyuk legjobbja náluk, a végén meg védőt hoztak be egygólos előnyüknél. Szidhatnánk a Daveet is, mert kihagyta a tizit, meg a végén adott egy gólpasszt oda... de ez egy csapatjáték, én pedig most láttam csapatot is, meg szurkolótábort is. Hajrá Hali!

Bizony ám! Kicsivel több bátorság és szerencse kell még és lesz ebben fantázia. Ebben a vidiben 5 magyar volt, 28 és fél év átlagéletkorral, nálunk meg 4 fiatal, mert azért Polgár és Jancsó se veterán. Egész jól forgatta Pacsi is a csapatot, kimondottan jól néztünk ki az első félidőben. Azért a vidi szurkolók nem csak a bíró ellen tüntettek a levonuláskor. Aztán kaptunk a semmiből 2 gólt, igazi helyzet nélkül. A kispadunk is biztató volt Cucuval, Márióval, Martinezzel, a reaktivált!! Simivel, Rácz Barnival. Ha a csapategység tényleg még tovább javul, akkor nincs minden veszve.
HAJRÁ HALI!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#1156 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2366 Hozzászólás:

Elküldve: 10 September 2017 - 08:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 10 September 2017 - 08:01 PM

Bocs, de ez egy nagy sz.r volt amit a masodik felidoben csinaltak, ugyanugy mint a Felcsut ellen. Nulla jatek, nulla elkepzeles. Nincs kozeppalya, atrohan rajtuk mindenki. Szerintem semmi nem valtozott sajnos.

Ez van, nem láthatunk mindent ugyanúgy. Ne feledjük, hogy egy vedekező középpályás helyett egy egy éve nem játsszó támadó középpályás került be a csapatba. Előtte csak átlövésből voltak veszélyesek. A szünetben bejött az NB I egyuk legjobbja náluk, a végén meg védőt hoztak be egygólos előnyüknél. Szidhatnánk a Daveet is, mert kihagyta a tizit, meg a végén adott egy gólpasszt oda... de ez egy csapatjáték, én pedig most láttam csapatot is, meg szurkolótábort is. Hajrá Hali!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#1157 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 271 Hozzászólás:

Elküldve: 10 September 2017 - 08:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Fortschritt - Dátum: 10 September 2017 - 07:50 PM

Le a kalappal a tábor előtt, végig szurkolták-dalolták az egész meccset! Kikaptunk, ez van, de látszott, hogy mit akarunk. Jövő héten győzni kell! Hajrá Hali!

Bocs, de ez egy nagy sz.r volt amit a masodik felidoben csinaltak, ugyanugy mint a Felcsut ellen. Nulla jatek, nulla elkepzeles. Nincs kozeppalya, atrohan rajtuk mindenki. Szerintem semmi nem valtozott sajnos.

#1158 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2366 Hozzászólás:

Elküldve: 10 September 2017 - 07:50 PM

Le a kalappal a tábor előtt, végig szurkolták-dalolták az egész meccset! Kikaptunk, ez van, de látszott, hogy mit akarunk. Jövő héten győzni kell! Hajrá Hali!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#1159 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1163 Hozzászólás:

Elküldve: 10 September 2017 - 07:43 PM

Jól kezdtük a meccset! Kellette volna az a tizi is, nagyon! Nekem tetszett a mentalitás, az agilitás. Látszott hogy megleptük a videotont. Persze lehet ugyanúgy kikaptunk volna ha Williams belövi a tizit, akkor is. De ez nálunk így szokott lenni, megmondta a Mészöly is: "nem tudtunk gólra, gólt rúgni".
Sok munka van még hátra, de Máriónak helye kell, hogy legyen ebben a kezdőben. Véleményem szerint a legfontosabb láncszem a csapatban (Királyt és Halmosit is beleértve)!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1160 kissszepi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 10 September 2017 - 06:54 PM

Nagy árat fizettünk a kihagyott tizenegyesért.Csak megjegyzésként:ezek a szerbek és hasonlók legalább így küzdöttek volna Partizán ellen!!!