Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107108 replies to this topic

#1121 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1175 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 06:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 21 October 2017 - 05:51 PM

majd én válaszolok :): szóval egyrészt meglepő volt az első félidőben ez az ügyes passzolgatás, a tudatos "kisjátékok", viszont az is látszott, hogy 1: hiányzik még a gyilkos ösztön a második gólhoz, párszor belehaltak a szépségbe, 2: hiányzik a rutin, hogy mikor kell elrugdalni a labdát, 3: nagyon hiányzik az erő, a súly a magasság és az erőnlét.

Ha viszont fejlesztenek ezen a labdabiztos játékon és az elején ezentúl gurítanak 2-3 gólt, akkor nem számít a 3. pont hiánya. (Most bólogathatnak a hungaro katalánok, hogy bizony az Alves, Alba, Xavi, Iniesta, MSN féle gárda is alacsony játékosokból állt).

Szóval összességében ez ma teljesen rendben volt, tetszett is, de sajnos még mindig kevés a bent maradáshoz 1 külföldivel és 6!! 22 év alattival.

Viszont visszakérdeznék: ez a Mészáros Karol mit keres itt? Mert ő aztán brutál gyenge volt ma is. Vélemény?

Hajrá Hali!

frissítve: na, most látom, hogy forever barátom is ugyanazt a meccset nézte mint én.

Örülök, hogy kicsit rövidebben és egyszerűbben leírtad amit én. Így egyértelműbb mire is gondoltam én is! :-)
A Mészárost én sem értem! Nem nb1 szint.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1122 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 377 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 06:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 21 October 2017 - 05:28 PM

és akkor most beszéljünk az általatok állandóan fikázott, szídott fiatalok teljesítményéről...
hogyan lehetnek kezdők???

Szarok voltunk ma is.

#1123 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1033 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:51 PM

és akkor most beszéljünk az általatok állandóan fikázott, szídott fiatalok teljesítményéről...

majd én válaszolok :): szóval egyrészt meglepő volt az első félidőben ez az ügyes passzolgatás, a tudatos "kisjátékok", viszont az is látszott, hogy 1: hiányzik még a gyilkos ösztön a második gólhoz, párszor belehaltak a szépségbe, 2: hiányzik a rutin, hogy mikor kell elrugdalni a labdát, 3: nagyon hiányzik az erő, a súly a magasság és az erőnlét.

Ha viszont fejlesztenek ezen a labdabiztos játékon és az elején ezentúl gurítanak 2-3 gólt, akkor nem számít a 3. pont hiánya. (Most bólogathatnak a hungaro katalánok, hogy bizony az Alves, Alba, Xavi, Iniesta, MSN féle gárda is alacsony játékosokból állt).

Szóval összességében ez ma teljesen rendben volt, tetszett is, de sajnos még mindig kevés a bent maradáshoz 1 külföldivel és 6!! 22 év alattival.

Viszont visszakérdeznék: ez a Mészáros Karol mit keres itt? Mert ő aztán brutál gyenge volt ma is. Vélemény?

Hajrá Hali!

frissítve: na, most látom, hogy forever barátom is ugyanazt a meccset nézte mint én.
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#1124 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 330 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 21 October 2017 - 05:45 PM

Beszéljünk róla! Ma kifejezetten agilisan játszottak (talán ezzel eddig se volt sok baj), de ma ezt a meccset az ő töketlenségüknek is köszönhetően nem nyertük meg! Az odáig rendben van, hogy lendületesen, sokat cselezve eljutnak az ellenfél 16-ig, még ott is csinálnak annyi cselt hogy a hátvédek még egy kávét bedobva, sípcsontvédőt megigazítva is visszaérnek, és még csak szerelniük sem kell, mert a sok cselben maguk is elszédülnek.
Az az igazság, hogy ilyen gyenge Debrecen még nem játszott amióta a Herczegh az edzőjük (ezt debreceni ismerősömmel beszéltük meg meccs közben, igen Ő mindegyik meccsüket látta eddig). Szóval gyakorlatilag tálcán kínálták nekünk a 3 pontot, csak annyi lett volna a dolgunk, hogy a rengeteg kontra egyikét gólra váltsuk! Ez nem sikerült és sajnos nem a remeklő debreceni védelem miatt, hanem azért mert még a kapufát is ki akarják cselezni. És akkor még beszélhetünk arról is, hogy ez egy csapatjáték. Nem tudom, hogy ezek a fiatalok edzésre is járnak-e, vagy csak a Messit meg a Ronaldót lesik non-stop! Engem roppantul dühít, hogy sokszor a lövés meg a passz helyett még egy csel a "megoldás". A logika teljes hiányát vélem a remek fiataljainknál felfedezni, ez sajnos iskola kérdése!

Félre értés ne essék, nem a fiatalítás ellen vagyok, de könyörgöm ésszel kellene csinálni! Ha megye 1-ből becseréltek volna egy 25-30 év közötti csatárt erre a meccsre, szerintem megnyertük volna. És nem azért mert mekkora spílerek játszanak ott, hanem mert ösztönből beverte volna a kapuba cselezések helyett!

A mi helyzetünkben ez a mai 1 pont sajnos nagyon is kevés! Főleg, mert a Balmaz nyert!

Ramos vagy Martinez sem cselezne kevesebbet, viszont velük ennél impotensebb volt eddig a támadójátékunk. Értékes nagyon ez a pont.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1125 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1175 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:45 PM

Beszéljünk róla! Ma kifejezetten agilisan játszottak (talán ezzel eddig se volt sok baj), de ma ezt a meccset az ő töketlenségüknek is köszönhetően nem nyertük meg! Az odáig rendben van, hogy lendületesen, sokat cselezve eljutnak az ellenfél 16-ig, még ott is csinálnak annyi cselt hogy a hátvédek még egy kávét bedobva, sípcsontvédőt megigazítva is visszaérnek, és még csak szerelniük sem kell, mert a sok cselben maguk is elszédülnek.
Az az igazság, hogy ilyen gyenge Debrecen még nem játszott amióta a Herczegh az edzőjük (ezt debreceni ismerősömmel beszéltük meg meccs közben, igen Ő mindegyik meccsüket látta eddig). Szóval gyakorlatilag tálcán kínálták nekünk a 3 pontot, csak annyi lett volna a dolgunk, hogy a rengeteg kontra egyikét gólra váltsuk! Ez nem sikerült és sajnos nem a remeklő debreceni védelem miatt, hanem azért mert még a kapufát is ki akarják cselezni. És akkor még beszélhetünk arról is, hogy ez egy csapatjáték. Nem tudom, hogy ezek a fiatalok edzésre is járnak-e, vagy csak a Messit meg a Ronaldót lesik non-stop! Engem roppantul dühít, hogy sokszor a lövés meg a passz helyett még egy csel a "megoldás". A logika teljes hiányát vélem a remek fiataljainknál felfedezni, ez sajnos iskola kérdése!

Félre értés ne essék, nem a fiatalítás ellen vagyok, de könyörgöm ésszel kellene csinálni! Ha megye 1-ből becseréltek volna egy 25-30 év közötti csatárt erre a meccsre, szerintem megnyertük volna. És nem azért mert mekkora spílerek játszanak ott, hanem mert ösztönből beverte volna a kapuba cselezések helyett!

A mi helyzetünkben ez a mai 1 pont sajnos nagyon is kevés! Főleg, mert a Balmaz nyert!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1126 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 732 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:33 PM

Mint a Fehérvár ellen. Határozottan jó első félidő után elfogyott a futballfitnesz.
Azért jár a gratuláció a fiataljainknak, több debreceni szurkolótárs is elismerően beszélt róluk.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#1127 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6642 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:30 PM

View PostSzabyking55, on 21 October 2017 - 05:13 PM, said:

na most jelentett sérültetxDD

1.01-es oddsal volt fogadhato
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1128 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2477 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:30 PM

View Postsplity, on 21 October 2017 - 02:56 PM, said:

En csak arra leszek kivancsi Kiraly mikor jelent serultet. Mert szerintem az ilyen bohockodassal nem fogja megalaztatni magat.

tudod mit, jelentsen, senkinek nem fog hiányozni!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#1129 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2477 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:29 PM

View PostSzabyking55, on 21 October 2017 - 05:13 PM, said:

jelentsen, nem fog senkinek hiányozni!!!!!!!!!!!!

#1130 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2477 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:28 PM

#1131 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:13 PM

View Postsplity, on 21 October 2017 - 02:56 PM, said:

En csak arra leszek kivancsi Kiraly mikor jelent serultet. Mert szerintem az ilyen bohockodassal nem fogja megalaztatni
magat.

#1132 zol

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 259 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 04:48 PM

Vezet a Balmaz, ikszre áll a Kövesd, nagyon kellene a győzelem!

#1133 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 330 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 03:49 PM

View Posthalihó, on 21 October 2017 - 03:14 PM, said:

Elég edző buktató szagú összeállítás!

Csak ezeknek a fiataloknak elfelejtettek szólni erről :D
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1134 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 896 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 03:14 PM

Elég edző buktató szagú összeállítás!

#1135 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6642 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 02:56 PM

View Postdr.house, on 21 October 2017 - 02:40 PM, said:

Azt írják facebookon, hogy a Williams is kidőlt..a kezdő felállás meg rémálomszerű....mi megy itt? Hihetetlen..

En csak arra leszek kivancsi Kiraly mikor jelent serultet. Mert szerintem az ilyen bohockodassal nem fogja megalaztatni magat.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1136 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1976 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 02:40 PM

Azt írják facebookon, hogy a Williams is kidőlt..a kezdő felállás meg rémálomszerű....mi megy itt? Hihetetlen..

#1137 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2823 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 02:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 18 October 2017 - 08:54 PM

Ez így is nagyjából 250-nel több a korábbinál, kisebb befogadóképességhez. A szurkolók elég nagy része jön gyalog (esetleg busszal). Hova gondolnál még parkolót tenni, a Kenderesi úti pályák helyére?

15 milliárdba szerintem bőven belefért volna egy mélygarázs és akkor akár 3-4x ennyi parkolót is ki lehetett volna alakítani.

#1138 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:35 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 20 October 2017 - 10:55 PM

En most a Martinezben nem erzek annyit, hogy segiteni tudjon. Mario nem tudom miert van jegelve de ahogy Zizou irta egyszerre ennyi fiatalt nem lehet beepiteni.
Egy kicsit mar kezd olyan erzesem lenni mintha Belaek direkt csinalnak ezt tudva hogy lepni fognak.

Kiveszik, még amit és amíg ki lehet? :)

#1139 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 21 October 2017 - 05:32 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 20 October 2017 - 05:37 PM

Ácsi ácsi ... azért mert még nagyon fiatalok attól még nem selejtek. Sőt ... tehetséges srácok ezek, csak egyszerre nem szabadna ennyinek a pályán lenni. Ez meg nem az Ő bűnük.
Akik alibiznek, azok megérdemlik azokat a jelzőket és én is levenném róluk a mezt. De ezek a fiatal srácok ( a két Kiss meg a Tóth) küzdenek, hajtanak becsülettel.

+1

#1140 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 446 Hozzászólás:

Elküldve: 20 October 2017 - 10:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 20 October 2017 - 05:03 PM

Összeállítás: Király – Polgár, Wils, Devecseri, Németh Milán – Kiss B., Tóth M., Kovács – Mészáros, Williams, Rácz.

Kiss-Toth-Kovacs-Meszaros középpálya acélosnak tűnik. Nemhogy pont nem lesz, örülhetünk ha megússzuk 3 kapott góllal. :(

Mi a f.szért nem kezd Halmosi és Márió? Legalább valami remény lenne de ezekkel a selejtekkel totál zsákutca!

Fájó hogy ilyen szep stadion oltozojeben ilyen nulla focistak meze van kiakasztva. Én legfeljebb a wc-ben vagy kint a parkoloban oltoztetnem oket, annyit érnek!

Nincs Jago,de van helyette Deve,meg Pacsi. Hol van a nigériai srác? Az is meglepetés lesz,ha csak 2-3 gól különbséggel kapunk ki.