Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107463 replies to this topic

#1121 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1962 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2017 - 11:15 AM

Sziasztok!

Farubceknek és akik nem értették a kiírást és a második félidőt jelzem, bár akik bent vannak a fociban....

A kiírás nem a stadion ellen szólt és annak elkészítése miatt! Mindenkinek nagyon tetszik az egész és örül, hogy ilyen létesítménnyel gazdagodott a város!
A kiírást arra vonatkozott, hogy ahol eddig stadion épült ott jött az NB II és a hanyatlás..... Legutóbbi MTK! Mi most ebbe a lejtmenetbe kerültünk és ezt meg kell állítani, még időben!
Tehát a kiírás és a második félidőben történt nem szurkolással, drapik levételével a szurkolók próbálták jelezni, hogy ami az elmúlt időszakban történik a Klub környékén azzal nem értenek egyet!
Kívülről csak a kapkodás látszik és több esetben meggondolatlan lépések után tovább mélyül a válság!
Amennyiben egy kicsit belegondol mindenki a hátralévő 4 meccsünkbe és a riválisok sorsolását megnézi talán nem alaptalan a szurkolói véleménynyilvánítás!
Mit akarnak a szurkolók:
1. Célokkal bíró NB I-es csapatot!
2. Olyan keretet, amelyik képes komolyabb célok elérésére! Akikért érdemes meccsre járni és szurkolni, mert akarják és meg is tudják valósítani a célokat!
3. 2019 szinte itt van a nyakunkon és méltón szeretnénk megünnepelni!
4. Olyan szakmai stábot, amely képes rendet tenni a fejekben és megfelelő szakmai renoméval bír!
5. Biztos anyagi hátteret és megfelelő szakmai munkát mind a nagy csapatnál, mind az utánpótlásnál!
6. Olyan vezetőket, akiknek tényleg a HALADÁS nem csak munka és egyebek....

Most a szurkolói egyéb dolgokról nem beszélek, mert most a fentiek a fontosak!

Talán érthető most már mindenki számára!

Hajrá HALI!

Farubcek, azért szívesen találkoznék veled az életben, mert amiket leírsz az számomra elég érdekes....

#1122 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2017 - 11:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 09 November 2017 - 12:36 AM

Ha ez az előző hozzászólásomnak szólt, akkor még egyszer visszakérdezek: komolyan van, aki azt hiszi, hogy a szurkolói rigmusok meg drapik, de akár a némaság hatására fog valami változni a vezetőségnél?

Valószínű nem fog, de legalább kifejezik a nemtetszésüket. Mást úgysem nagyon tehetnek. Szerinted bólogatni, meg tapsikolni kellene mindenre, ami mostanában történik a Haladás háza táján? Van egy szép stadionunk, ennek én is örülök. De szerinted ez így rendben van, hogy se csapat, se játék, se edző, se jövőkép, se elképzelés, se semmi? Ilyen helyzetben és módon kellene avatni a sportkomplexumot?
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#1123 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1515 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2017 - 07:29 AM

Szerintem ezt a problémát már nen a Béla fogja megoldani...

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 09 November 2017 - 12:06 AM

Viszont az ezzel együtt kikerülő "Stadion helyett csapatot" drapériát igazán meg lehetett volna spórolni.
Ki lehetett volna írni, hogy stadionba csapatot, vagy stadiont és csapatot, na de ezt... Ennyi erővel otthon is lehetett volna maradni. Komolyan van, aki azt gondolja, hogy a szurkolói drapik miatt Illésék a télen leakasztanak két válogatott játékost, meg kirakják Kiss Bencét a kezdőből?
Kíváncsi vagyok, hogy miért nem volt szurkolás és drapik a második félidőben, mindenesetre így elég üres lett az egész program. A történések ismerete nélkül sajnálatosnak tűnt, hogy a szurkolók nem álltak ott a csapat mögött, kíváncsi vagyok, mi volt az elnémulás oka.

#1124 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6760 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2017 - 12:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 09 November 2017 - 12:36 AM

Ha ez az előző hozzászólásomnak szólt, akkor még egyszer visszakérdezek: komolyan van, aki azt hiszi, hogy a szurkolói rigmusok meg drapik, de akár a némaság hatására fog valami változni a vezetőségnél?

Komolyan azt hiszed, hogy ami most van annak tapsolni es eljenezni fog a tabor?
Mi igy fejeztuk ki nemtetszesunket. Ez volt az elso lepes.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1125 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 350 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2017 - 12:36 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: vond - Dátum: 09 November 2017 - 12:13 AM

Te hol voltál az elmúlt hetekben, hónapokban, vagy akár években?

"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1126 Marcelinho

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 458 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2017 - 12:13 AM

Egészen pofás volt ez a megnyitó,jó volt a körítés, de maga a meccs úgy volt szar ahogy...Kár róla beszélni is. Viszont nagy csalódás hogy a csodaszép kijelzőre nem lehetett megoldani olyan szoftvert, ami mutatná a hosszabbítás perceit... Meg talán a pontos időt. 15,6 milliárdból azért megoldható lett volna szerintem. Még talán a Fradi ellen leszünk ennyien és itt kifújt a teltház szerintem. Számomra az lesz az igazi avatómérkőzés :-)

#1127 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2017 - 12:13 AM

Te hol voltál az elmúlt hetekben, hónapokban, vagy akár években?

#1128 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 350 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2017 - 12:06 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 08 November 2017 - 10:28 PM

Tetszett ez a Nem akarunk nb2-t! rigmus. Plusz a koreográfia is gyönyörű, a hangulat pedig remek a tv-ből is. Már csak csapat kéne...

Viszont az ezzel együtt kikerülő "Stadion helyett csapatot" drapériát igazán meg lehetett volna spórolni.
Ki lehetett volna írni, hogy stadionba csapatot, vagy stadiont és csapatot, na de ezt... Ennyi erővel otthon is lehetett volna maradni. Komolyan van, aki azt gondolja, hogy a szurkolói drapik miatt Illésék a télen leakasztanak két válogatott játékost, meg kirakják Kiss Bencét a kezdőből?
Kíváncsi vagyok, hogy miért nem volt szurkolás és drapik a második félidőben, mindenesetre így elég üres lett az egész program. A történések ismerete nélkül sajnálatosnak tűnt, hogy a szurkolók nem álltak ott a csapat mögött, kíváncsi vagyok, mi volt az elnémulás oka.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1129 zol

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 260 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 11:02 PM

Levették a drapikat is, biztosan okkal nincs szurkolás.

#1130 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1193 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 10:50 PM

Nem tudom mennyire becsapós tv-n keresztül a hangulat, de a 2. félidőben nem igazán hallom a szurkolást! Persze a csapat is tragikus, de mégis csak egy stadionavató!
Bár pont most állítottak ki egy eszékit!

Szóval remélem a fradi ellen jobb hangulat lesz!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1131 Liverpoolfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2135 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 10:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 08 November 2017 - 10:28 PM

Tetszett ez a Nem akarunk nb2-t! rigmus. Plusz a koreográfia is gyönyörű, a hangulat pedig remek a tv-ből is. Már csak csapat kéne...

+1 Tisztelet akik kimentek és szurkolnak, jó hallani. A stadion is szép.

A csapat meg úgy fos, ahogy van egy eszéki b csapattal szemben (saját stadionavatón...)
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FÓÓÓÓRRRUUUUUUMMMM !!!!!!!!

#1132 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 749 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 10:28 PM

Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#1133 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 09:09 PM

Kiváncsi vagyok a mai meccsen is betartjuk-e a fiatal szabályt?😂

#1134 Liverpoolfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2135 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 09:04 PM

Lényegtelen ki lesz az új edző, ha nem igazolhat, nem rugdoshat ki itteni alapembereket, addig bárki jöhet semmi előrelépés nem lesz
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FÓÓÓÓRRRUUUUUUMMMM !!!!!!!!

#1135 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1193 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 08:42 PM

Azért az megér egy misét,hogy miért pont ma rúgták ki pacsit. Már a hétvêgi bravúros paksi meccs után is meg lehetett volna lêpni. De ma a születés napján még a Stadion avatóján, nem túl empatikus. De persze nem szabad már semmin meglepődni a mai világban. Kíváncsi leszek ki lesz az új edző. Supka ne legyen,az max nb2 szint. Horvát edző, vagy Horvátországban dolgozó edző. Carillo nem lenne rossz, ha mondjuk ő jönne, akkor legalább tudnánk merre megyünk a jövőben.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1136 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1364 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 08:31 PM

A csakfoci szerint horvát edzővel tárgyalnak, aki már Sopronban meg is nézte a csapatot. Supka inkább ne!!! Márton Gábor ??? hmmm...hmmm. Ilyen az ember, most meg sajnálom a Pacsi Bálintot.

#1137 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1098 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 06:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: V.Smith@ - Dátum: 08 November 2017 - 05:32 PM

Ráadásul mindezt sikerkült a k**va meccs előtt egy nappal kummunikálni. Meg volt róla győződve mindenki ismeretségi körömben, hogy a meccs kezdődik 19.19-kor.

Nem értem, a tévében már egy hete 20:30-at reklámoztak.
Hajrá Hali!

#1138 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 05:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: V.Smith@ - Dátum: 08 November 2017 - 05:45 PM

Szerintem nem variáltak, csak elfelejtették megemlíteni, hogy a meccs előtt 71 perc megnyitót végig kell szenvedni.

Ja, az is lehet. Ráadásul nekem meg 17.45-kor már kint kell lennem. Majdnem 3 óra a meccs kezdetéig. Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...

#1139 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1151 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 05:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: vond - Dátum: 08 November 2017 - 05:41 PM

Ja, én is csak pár órája tudtam meg, tök véletlenül. Többszáz, többezer ember komolyan készült erre az egészre, erre átvariálják az utolsó pillanatban. Qrvajó, mondhatom...

Szerintem nem variáltak, csak elfelejtették megemlíteni, hogy a meccs előtt 71 perc megnyitót végig kell szenvedni.
Hajrá Hali!

#1140 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2017 - 05:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: V.Smith@ - Dátum: 08 November 2017 - 05:32 PM

Ráadásul mindezt sikerkült a k**va meccs előtt egy nappal kummunikálni. Meg volt róla győződve mindenki ismeretségi körömben, hogy a meccs kezdődik 19.19-kor.

Ja, én is csak pár órája tudtam meg, tök véletlenül. Többszáz, többezer ember komolyan készült erre az egészre, erre átvariálják az utolsó pillanatban. Qrvajó, mondhatom...