Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106026 replies to this topic

#1121 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8051 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2017 - 01:47 PM

Beléptető kapuk száma ... székek színe ... büfé ...stb stb.
Nap mint nap látom, hogy szépen haladnak, bár tényleg nagy csúszás lesz, de annyi mindenről lehetne már nyilatkozatot kiadni, hogy csak na.
Hetenként felkerül egy képsorozat aztán csááá!

#1122 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1804 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2017 - 01:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 02 June 2017 - 12:51 PM

Ha már stadion. A parkolók hol lesznek?

Aki már volt Győrben az láthatta mekkora hatalmas parkoló van a stadion körül, és mennyire kevés szokott az is lenni már egy 5-6000 fős meccsen is.

Így az épülő stadiont elnézve, ha Gépipari felőli feljárót is használhatja a pórnép és nem csak VIP parkoló lesz, akkor sem nézek ki 200-250 parkolónál többet a területen, ami még akkor is csak 800-1000 ember, ha a kocsival érkezők közül mindegyik kocsiban 4en érkeznek.

Bár lehet az volt a hozzáállás, hogy eddig is elfértünk valahogy a környező utcákban, de azért elég katasztrófális parkolási helyzeteket tudott eredményezni már egy 4-5000 fős meccs is. Szóval akinek van rálátása/információja az írhatna erről valamit, mert egy ekkora kaliberű tervnél csak volt valami hatástanulmány erre is.

Majd az új Berzsenyi téren lehet parkolni.
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#1123 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2811 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2017 - 12:51 PM

Ha már stadion. A parkolók hol lesznek?

Aki már volt Győrben az láthatta mekkora hatalmas parkoló van a stadion körül, és mennyire kevés szokott az is lenni már egy 5-6000 fős meccsen is.

Így az épülő stadiont elnézve, ha Gépipari felőli feljárót is használhatja a pórnép és nem csak VIP parkoló lesz, akkor sem nézek ki 200-250 parkolónál többet a területen, ami még akkor is csak 800-1000 ember, ha a kocsival érkezők közül mindegyik kocsiban 4en érkeznek.

Bár lehet az volt a hozzáállás, hogy eddig is elfértünk valahogy a környező utcákban, de azért elég katasztrófális parkolási helyzeteket tudott eredményezni már egy 4-5000 fős meccs is. Szóval akinek van rálátása/információja az írhatna erről valamit, mert egy ekkora kaliberű tervnél csak volt valami hatástanulmány erre is.

#1124 kaiser2

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 126 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2017 - 10:46 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: keringer.zsolt - Dátum: 01 June 2017 - 06:10 PM

Sziasztok!
Iszlai Bence megtartása szerintem minden oldalt átgondolva véleményem szerint fontos lenne.
Le kell ülni Bencével és át kell beszélni újra.
Az igényei nem lehetnek nagyobbak, mint azoké akiket külföldről hoztunk és semmit nem tettek az elmúlt évben......
Amikor így engedtünk el meghatározó játékosokat tudjuk mi következett... Sokkal többe került utána mindenki és egyikből sem lett meghatározó HALI játékos!
Hajrá HALI!

+1
Sokat köszönhetünk neki!
Nem szabad eldobni értékeinket!
Mérlegelni tudni és akarni kell!

#1125 fcbm

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 70 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2017 - 07:25 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 02 June 2017 - 01:05 AM

Nyilván azért kért sokat, mert el akart menni. Meg különben is.

Vagy mert 9 év és meghatározó szerep után megérdemelné Ő is?
Ultra Muc', FCBM!

#1126 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1306 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2017 - 01:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 02 June 2017 - 12:21 AM

Zsolti ez a hajo mar elment! Van olyan erzesem nem is akartuk megtartani mert sokat kert. Inkabb idehozzak a Simont. En nagyon sajnalom, hogy Bence elmegy mert rengeteget koszonhetunk neki.

Nyilván azért kért sokat, mert el akart menni. Meg különben is.

#1127 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6512 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2017 - 12:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: keringer.zsolt - Dátum: 01 June 2017 - 06:10 PM

Sziasztok!
Iszlai Bence megtartása szerintem minden oldalt átgondolva véleményem szerint fontos lenne.
Az igényei nem lehetnek nagyobbak, mint azoké akiket külföldről hoztunk és semmit nem tettek az elmúlt évben......
Amikor így engedtünk el meghatározó játékosokat tudjuk mi következett... Sokkal többe került utána mindenki és egyikből sem lett meghatározó HALI játékos!
Hajrá HALI!

Zsolti ez a hajo mar elment! Van olyan erzesem nem is akartuk megtartani mert sokat kert. Inkabb idehozzak a Simont. En nagyon sajnalom, hogy Bence elmegy mert rengeteget koszonhetunk neki.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1128 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1947 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2017 - 06:10 PM

Sziasztok!
Hajrá HALI!

#1129 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 237 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2017 - 10:40 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 01 June 2017 - 10:23 AM

Tegnap azért a foci a kupadöntőn - Lovrencsics Gergő sérülésénél - megmutatta emberi arcát is: a közönség, a játékostársak aggódását, segíteni akarását, Gergő jelzését az aggódó szurkolóknak, hogy már magamnál vagyok (felemelt karral).

A mentősök meg éppen valamilyen tüntetésről érkeztek?

Az emberi archoz annyit, hogy a fradisták ezek után legszívesebben azt látták volna, hogy a sérülést okozó Murkán törlesszen valaki (hozzáteszem, semmi szándékosság nem volt szerintem a Murka-Lovrencsics találkozásnál)

#1130 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1306 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2017 - 10:23 AM

Tegnap azért a foci a kupadöntőn - Lovrencsics Gergő sérülésénél - megmutatta emberi arcát is: a közönség, a játékostársak aggódását, segíteni akarását, Gergő jelzését az aggódó szurkolóknak, hogy már magamnál vagyok (felemelt karral).

A mentősök meg éppen valamilyen tüntetésről érkeztek?

#1131 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 860 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2017 - 09:01 PM

Pár szó az Iszinek ha olvassa , ha nem akkor pár elcsépelt szó a nagyvilágba. Bence mikor idekerültél kilenc éve kevesen gondoltuk hogy abból a fura mozgású srácból meghatározó játékos lesz akit senki nem hagyna ki a csapatból sőt még a kapitányi karszalagot is viselni fogja. Meccsről meccsre évről évre fejlődtél bizonyítottál hogy itt a helyed a kezdőben,mára a szememben te szombathelyi vagy és remélem az is maradsz!! De ha úgy döntesz hogy elmész mert szeretnél több pénzt keresni vagy mert még látsz valami lehetőséget a fejlődésre (bár nem hinném hogy az újpest fejlődés lenne) vagy mert a helyi nagyurak nem akarnak megadni valamit én megértem de nem örülök neki!!! Viszont félve intelek a többiek példáján okulva (Nagy Gabi,Koko,Ugrai,Radó) akik nagy reményekkel és önbizalommal mentek el innen és bizony megtört a karierjük. Kérdem én nem jobb e olyan helyen maradni ahol biztos a helyed mégha kicsit kevesebb is a pénz? Lehet hogy nem mert kellenek a kihivások. Ezt neked kell eldönteni felnőtt ember vagy. Én csak nem szeretnék még egy elkallódott Hali focistát. Úgyhogy még egyszer csak azt tudom mondani ha élmész akkor sok sikert és a szemembe egyenértékű vagy azokkal akik tősgyökeres szombathelyiek és minden tiszteletem az eddigiekért. De azért én még reménykedem hogy maradsz. A vezetőknek meg annyit ha nem tudnak megtartani ilyen kaliberü focistákat akkor talán katicabogár röptetéssel kellene tölteni a szabadidejüket nem csapatépítéssel!!

#1132 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1306 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2017 - 08:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 31 May 2017 - 05:03 PM

Ujpest

Mint a Nagy Gábor?

#1133 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 73 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2017 - 07:41 PM

Eladják őket az első lehetséges alkalommal!
Iszlaiért nagy kár lenne,fontos láncszeme a csapatnak évek óta!

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 31 May 2017 - 06:07 PM

Remélem, ők tanulnak Kovács és Radó hibájából, és nem mennek el egy nb1-es "topcsapatba" kispadot melegíteni.

#1134 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2017 - 07:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 31 May 2017 - 06:07 PM

Remélem, ők tanulnak Kovács és Radó hibájából, és nem mennek el egy nb1-es "topcsapatba" kispadot melegíteni.

Közülük azért még senki sem mutatott annyit, hogy valamelyik nagyobb csapat el akarja vinni...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1135 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 664 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2017 - 06:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 31 May 2017 - 05:52 PM

TOP 10 1996-után születettek: 4 Hali játékos (Jancsó, Rácz, Tóth, Kiss)...

Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#1136 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2459 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2017 - 05:52 PM

TOP 10 1996-után születettek: 4 Hali játékos (Jancsó, Rácz, Tóth, Kiss)...

Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#1137 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6512 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2017 - 05:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 31 May 2017 - 03:26 PM

Iszlaiét nagyon kár lenne kedves Vezetők!!

Ujpest
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1138 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1133 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2017 - 04:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 31 May 2017 - 03:26 PM

Ez már veszett fejsze nyele! Ez a klub innen még soha nem tudott játékost megtartani (értsd úgy: annyit nem áldozott rá)!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1139 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1894 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2017 - 03:26 PM

#1140 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1306 Hozzászólás:

Elküldve: 30 May 2017 - 08:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 30 May 2017 - 11:35 AM

Nézd, bő 10 éve kényszerből kapták meg a lehetőséget a fiatalok, akik első évükben a másodosztályhoz is kevesek voltak, viszont az éles terhelés miatt pár éven belül egy NB I. középmezőny elejéhez tartozó csapat stabil emberei lettek, néhányan pedig (Koman, Guzmics) a válogatottban is rendszeresen szóhoz jutottak. Nagyon sokat érhet az a fiataloknak, hogy ugyan 3-4 ponttal kevesebbet szereztünk az utolsó négy fordulóban, mint reális lenne, cserébe Kiss Bence mind a négy meccset végigjátszhatta, Tóth Máté is kétszer kezdett, és nem például Halmosi vagy Kovács nyomta a helyükön.

Ez rendben is van.