Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107333 replies to this topic

#1081 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 108 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 06:27 PM

lenyeg hogy meg lett a 4 pont a 2 meccsből😂

#1082 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1182 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 06:26 PM

Mivel a mai játékunkkal sikerült a következő hetekben kiesőhelyre küzdeni magunkat, úgy gondolom nem lehet már tovább halogatni az edzőváltást!
És ami még ennél is fontosabb, most nemet kell mondani az ingyen pénzre, és a rutinnak kell megpróbálni hoznia a pontokat, különben irány az nb2!

A fradi sajnos el fog picsázni minket az új otthonunkban ezzel a szar játékkal.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1083 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6724 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 06:22 PM

A helyunkre kerultunk.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1084 Muksii

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 123 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 06:22 PM

Kiesőhely.

#1085 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 446 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 06:20 PM

Megint egy élmény volt ide utazni. Egy újabb botrányos meccs. Köszönjük az ár csökkentett jegyeket. Parasztvakítás.

#1086 zol

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 260 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 06:17 PM

Ébresztőőőő! Edzőt a csapat élére hétfőtől télen meg jöhetnek az új játékosok mert ez így nagyon kevés a bentmaradáshoz!

#1087 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 293 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 06:13 PM

Kiesőhely! Itt a vége Pacsi, húzhatsz a francba! Nulla vagy mint a csapat!

#1088 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6724 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 12:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 04 November 2017 - 11:14 AM

A bronzévben ha jól emlékszem, a Baja (vagy talán a Bonyhád) volt a végállomás egy simább meccsen a kupában, szintén harmadosztályúként. Egy kupameccsen, tartalékos csapattal bármi lehet.

Nagyjabol azokkal a jatekosokkal kell szamolni nb2-re akik akkor jatszottak.

Nyugodj békében CECE!

#1089 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 657 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 11:51 AM

Én úgy emlékszem, hogy a Bonyhád elleni kiesésünk 2006 őszére tehető, abban a bajnoki évben vonták le tőlünk a 11 pontot. Úgy rémlik, hogy azt a kupameccset a televízió is közvetítette.

#1090 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 340 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 11:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 04 November 2017 - 10:43 AM

Lathattuk egy nb3-as csapat is nagy falatnak bizonyult nekunk.

A bronzévben ha jól emlékszem, a Baja (vagy talán a Bonyhád) volt a végállomás egy simább meccsen a kupában, szintén harmadosztályúként. Egy kupameccsen, tartalékos csapattal bármi lehet.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1091 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6724 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2017 - 10:43 AM

Olvasom Illesek nem adjak el a klubot.
Tehat marad tovabbra is ez a nesze semmi fogd meg jol.
Innentol garantalt az nb2!
Aztan ott futkoshat 10 akademista is egyszerre onnan nem fogunk visszajutni jo par evig. Lathattuk egy nb3-as csapat is nagy falatnak bizonyult nekunk.
Nyugodj békében CECE!

#1092 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1962 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2017 - 02:02 PM

Sziasztok!

A Stadionavatóra jegyvásárlási lehetőség a szurkolói szektorba a következő helyen és időpontban lehet:

Szombat: Meccs előtt Sopronban 14.30-tól

Vasárnap: Savaria Pláza emeleti kávézó 9.00 - 10.30 között.

A szerdai meccs vonatkozásában a szurkolói zónába érkezés kapcsán is jelentkezni fogunk!

A további információkat írni fogjuk!

Hajrá HALI!

#1093 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 293 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2017 - 01:46 PM

Nem az volt hogy Pacsi 4 pontos ultimatumot kapott (Diosgyor es Paks meccsekre? Vagy még azt gondolják hátha meglesz a 4 pont?

Gyalazat lenne ha Paks ellen ujra kiszivunk, es megis maradna Pacsi. Magatol nyilvan nem fog soha felallni, ki kell őt rúgni, nincs más!

#1094 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6724 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2017 - 06:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 02 November 2017 - 05:48 PM

Nem gondolom, hogy a túraszervezés a világ legtermészetesebb dolga lenne egy klub életében - milyen extra szolgáltatást várunk akkor a klubvezetéstől, ha nem ezt?
A profizmussal kapcsolatban felcserélted az ok-okozati érvelésemet: az, hogy a jegybevétel profi focit takar, természetesen fals érvelés, ezt én sem vitatom. Viszont a profi futballnak elengedhetetlen kelléke a meccsnapi bevétel, gondolom, futballgazdasági szempontokat mélyen ismerő emberként világos, hogy pl. az olasz foci leszakadásában is mekkora szerepe van ennek. Ha mi, magyar szurkolók profi, nyugati labdarúgásról álmodunk, akkor balgaság ingyenes meccsre járásról beszélni, még akkor is, ha ez a kis magyar futballvalóságban 5-8%-nál többet nem tesz ki a bevételi oldalon.
A magyar futballfogyasztók árrugalmassága egyébként egy érdekes alátámasztása annak, amit írtam, bár megmondom őszintén, egyáltalán nem volt célom ezt megemlíteni, nem tudom, mit érthettél ennek. Jegyár kapcsán amit feldobtam, az pusztán annyi, hogy jelen esetben az értékesített szolgáltatások összértéke meghaladja a jegyárat, ami miatt magas jegyárra panaszkodni enyhén mókás.

Az viszont egy szomorú dolog, és ezt eddig nem tudtam, ha a jegyértékesítésből a klubnak egyáltalán nem is lesz bevétele, hanem az üzemeltetőhöz fut be minden. Hogy fog ez a konstrukció kinézni?

Egy dolgot ne felejts! Nem az idegenbeli turakat fizeti hanem a hazaira utaztaja a szurkoloit. Nem a te hibad, hogy mas varosban kell lejatszani a hazai meccseket.
Nyugodj békében CECE!

#1095 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 340 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2017 - 05:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jro - Dátum: 02 November 2017 - 03:04 PM

képtelen vagyok értelmezni amit írsz...az, hogy szervezik a túrákat, a világ legtermészetesebb dolga, azért ezt nem hiszem hogy bárkinek a javára illenék írni...
másfelől nem logikus az érvelésed, mert nem attól professzionális a foci, hogy pénzt szedünk a meccsbelépőért, mert akkor a megye 3-ban is profizmus van, ráadásul amerre én járok (bámul a világ, ja nem), ott a megye 2-ben és 3ban is sok helyen elkérnek 5 kilót a jegyért...

érdekes egyébként, hogy anno kb. 7 éve csináltam egy kutatást arról, hogy van szignifikáns összefüggés a jegyárak és a nézőszám között, értelmezési határon belül, mit gondolsz mi lett a vége, persze, hogy nincs...abban tehát igazad van, hogy tökmindegy 1e vagy 2e a jegy ára, ha nincs hozzá kapcsolódó service akkor nem értelmezhető az egész...egyébként az, nem értelmezhető service, hogy van egy 15 milliárdos stadion, mert akkor ha nem lenne meccs, akkor is telt ház lenne...logikus, nem?

szóval az ilyen témákat szerintem engedjük el, mert a lényeg az, hogy amíg a klub albérletben fog lakni a hiperszuper stadionban, úgy, hogy a hírek szerint az a hatalmas koncepció, hogy a stadionüzemeltető lenyúlja a komplett bevételt a jegy- és egyéb marketingbevételekből, amikor már nincs ajándékboltja egy profi (sic!) csapatnak, amikor nincs érdemi kommunikációja, mert ami van, az csak azért van, mert az mlsz licenc előírása...

Nem gondolom, hogy a túraszervezés a világ legtermészetesebb dolga lenne egy klub életében - milyen extra szolgáltatást várunk akkor a klubvezetéstől, ha nem ezt?
A profizmussal kapcsolatban felcserélted az ok-okozati érvelésemet: az, hogy a jegybevétel profi focit takar, természetesen fals érvelés, ezt én sem vitatom. Viszont a profi futballnak elengedhetetlen kelléke a meccsnapi bevétel, gondolom, futballgazdasági szempontokat mélyen ismerő emberként világos, hogy pl. az olasz foci leszakadásában is mekkora szerepe van ennek. Ha mi, magyar szurkolók profi, nyugati labdarúgásról álmodunk, akkor balgaság ingyenes meccsre járásról beszélni, még akkor is, ha ez a kis magyar futballvalóságban 5-8%-nál többet nem tesz ki a bevételi oldalon.
A magyar futballfogyasztók árrugalmassága egyébként egy érdekes alátámasztása annak, amit írtam, bár megmondom őszintén, egyáltalán nem volt célom ezt megemlíteni, nem tudom, mit érthettél ennek. Jegyár kapcsán amit feldobtam, az pusztán annyi, hogy jelen esetben az értékesített szolgáltatások összértéke meghaladja a jegyárat, ami miatt magas jegyárra panaszkodni enyhén mókás.

Az viszont egy szomorú dolog, és ezt eddig nem tudtam, ha a jegyértékesítésből a klubnak egyáltalán nem is lesz bevétele, hanem az üzemeltetőhöz fut be minden. Hogy fog ez a konstrukció kinézni?

#1096 jro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2363 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2017 - 03:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 31 October 2017 - 03:30 PM

Nahát, hogy már az átlag 50%-os jegyárcsökkentés is kevés...
Megkérdezném, hogy akkor lenne-e teljes az elégedettség, ha még a klub fizetne a meccsre menésért, de ha az ember utánaszámol, akkor az oda-vissza vonatjeggyel és a helyijáratos busszal együtt lényegében a klub fizeti a meccsre menésünket ennél az 1000 ft-os jegyárnál. És a jelek szerint ez is semmi, vagy kevés.

De persze csináljunk piaci alapon professzionális focit, csak éppen a szurkoló mégse fizessen már ha egyszer ilyen hűséges, tessék ingyen vonatot, buszt meg meccset is adni alá, és mindezt zsebből megfinanszírozni a tulajnak.

Hajrá Hali, aki meg az 1000 ft-os jegyáron fennakad, annak úgy kell...

képtelen vagyok értelmezni amit írsz...az, hogy szervezik a túrákat, a világ legtermészetesebb dolga, azért ezt nem hiszem hogy bárkinek a javára illenék írni...
másfelől nem logikus az érvelésed, mert nem attól professzionális a foci, hogy pénzt szedünk a meccsbelépőért, mert akkor a megye 3-ban is profizmus van, ráadásul amerre én járok (bámul a világ, ja nem), ott a megye 2-ben és 3ban is sok helyen elkérnek 5 kilót a jegyért...

érdekes egyébként, hogy anno kb. 7 éve csináltam egy kutatást arról, hogy van szignifikáns összefüggés a jegyárak és a nézőszám között, értelmezési határon belül, mit gondolsz mi lett a vége, persze, hogy nincs...abban tehát igazad van, hogy tökmindegy 1e vagy 2e a jegy ára, ha nincs hozzá kapcsolódó service akkor nem értelmezhető az egész...egyébként az, nem értelmezhető service, hogy van egy 15 milliárdos stadion, mert akkor ha nem lenne meccs, akkor is telt ház lenne...logikus, nem?

szóval az ilyen témákat szerintem engedjük el, mert a lényeg az, hogy amíg a klub albérletben fog lakni a hiperszuper stadionban, úgy, hogy a hírek szerint az a hatalmas koncepció, hogy a stadionüzemeltető lenyúlja a komplett bevételt a jegy- és egyéb marketingbevételekből, amikor már nincs ajándékboltja egy profi (sic!) csapatnak, amikor nincs érdemi kommunikációja, mert ami van, az csak azért van, mert az mlsz licenc előírása...

szóval itt nincs klub, csak valami gittegylet, aminek csináltak egy hatalmas hodályt, amibe beengedik őket nagy kegyesen, amúgy közük semmi, mert most kb. ez van...

szóval az van, hogy ha jön Mészáros és Homlok januárban akkor talán még menthető az egész, ha nem, akkor nb2...viszont arról beszélgettünk, hogy sokkal jobb lesz, győr, pécs, kaposvár, nyíregyháza, ZETE...baromi jó derbik lesznek...baromi jó stadionokban :lol: :lol: :lol:
http://www.futballmarketing.hu/ - "Szurkolókat a stadionba!" - Egy oldal az üzleti futballért

http://www.bkozep.gportal.hu/ - the best Fan-Associaton-Page all around the world

"Jelszavaink valának: haza és haladás. Azok, kik a haladás helyett maradást akarnak, gondolják meg: miképen a maradás szónak több jelentése van. Korszerinti haladás épen maradást hoz magával; veszteg maradás következése pedig senyvedés. Isten őrizze meg e nemzetet minden gonosztól; isten virassza fel e nemzetre a teljes felvirágzat szép napját! " már Kölcsey is tudta...

Rengeteg dologért érdemes élni, de csak kevés dologért érdemes meghalni...

You'll never walk alone...

Türűd rá...

#1097 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 446 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2017 - 10:37 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 02 November 2017 - 09:59 AM

Sőt, lehetőleg a jövőben előre szólni, hogy mikor terveznek még ilyen botrányos meccseket játszani, ahol az ellenfél három kapura menő lövéssel rúg három gólt, ezek meg csakazértis a kapufára meg a kapusra céloznak ziccerben, és akkor eleve nem is pazaroljuk a pénzt ezekre a meccsekre.

Nem kell szólni,magától jönnek.

#1098 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 340 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2017 - 09:59 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 01 November 2017 - 12:10 AM

Egy ilyen botrányos meccs után vissza kellene fizetniük a teljes jegyárat.

Sőt, lehetőleg a jövőben előre szólni, hogy mikor terveznek még ilyen botrányos meccseket játszani, ahol az ellenfél három kapura menő lövéssel rúg három gólt, ezek meg csakazértis a kapufára meg a kapusra céloznak ziccerben, és akkor eleve nem is pazaroljuk a pénzt ezekre a meccsekre.

#1099 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 446 Hozzászólás:

Elküldve: 01 November 2017 - 12:10 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 31 October 2017 - 03:30 PM

Nahát, hogy már az átlag 50%-os jegyárcsökkentés is kevés...
Megkérdezném, hogy akkor lenne-e teljes az elégedettség, ha még a klub fizetne a meccsre menésért, de ha az ember utánaszámol, akkor az oda-vissza vonatjeggyel és a helyijáratos busszal együtt lényegében a klub fizeti a meccsre menésünket ennél az 1000 ft-os jegyárnál. És a jelek szerint ez is semmi, vagy kevés.

De persze csináljunk piaci alapon professzionális focit, csak éppen a szurkoló mégse fizessen már ha egyszer ilyen hűséges, tessék ingyen vonatot, buszt meg meccset is adni alá, és mindezt zsebből megfinanszírozni a tulajnak.

Hajrá Hali, aki meg az 1000 ft-os jegyáron fennakad, annak úgy kell...

Egy ilyen botrányos meccs után vissza kellene fizetniük a teljes jegyárat.

#1100 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4055 Hozzászólás:

Elküldve: 31 October 2017 - 11:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 31 October 2017 - 08:38 PM

Ne aggódj, nekem hónapok óta ez jelenik meg. Az oldal ráadásul olyan szar, hogy a figyelmeztetést nem lehet bezárni firefox alatt. És természetesen a kártyát nem lehet meghosszabbítani....

Még jó, hogy nem. Ha meghosszabbítanák, nem férne be a pénztárcámba :D