Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106854 replies to this topic

#1081 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 433 Hozzászólás:

Elküldve: 28 September 2017 - 06:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 28 September 2017 - 04:07 PM

Ancelottit kibasztak,szerintem idehozhatnánk!
Tuti tetszene neki az új stadion!��

Csak nem biztos,hogy Jagodicsék játéka is tetszene neki.

#1082 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 87 Hozzászólás:

Elküldve: 28 September 2017 - 04:07 PM

Ancelottit kibasztak,szerintem idehozhatnánk!
Tuti tetszene neki az új stadion!😀

#1083 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3945 Hozzászólás:

Elküldve: 27 September 2017 - 09:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 27 September 2017 - 09:17 PM

Akkor már itt is lehetne játszani. Volt is egy ilyen verzió, de mivel a politikusok nem engedik az NB1-es nyitómeccset, így addig Sopronban kell játszanunk gondolom, ameddig a megfelelő csapat (Costa Rica) és a megfelelő szalag átvágó (OV) nem jut közös nevezőre. Ez meg nov. 14 lesz. Úgyhogy már most várom, amikor azt is bejelentik, hogy a Paks meccs is Sopronban lesz.

Állítólag Costa Rica a grupiban lesz pesten.

#1084 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3135 Hozzászólás:

Elküldve: 27 September 2017 - 09:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mla68 - Dátum: 27 September 2017 - 05:14 PM

Az MLSZ adatbankban október 28-ra megváltozott a DVTK elleni meccs pályaválasztása. Az idegenbeli meccs helyett, úgy tűnik, belement a Haladás abba, hogy Sopronban 15:30-kor pályaválasztóként fogadja a Diósgyőrt. Lehet, hogy sportszerű ez a csere, de ezzel lemondtunk egy Szombathelyen áprilisban lejátszandó valóban hazai meccsről.

Akkor már itt is lehetne játszani. Volt is egy ilyen verzió, de mivel a politikusok nem engedik az NB1-es nyitómeccset, így addig Sopronban kell játszanunk gondolom, ameddig a megfelelő csapat (Costa Rica) és a megfelelő szalag átvágó (OV) nem jut közös nevezőre. Ez meg nov. 14 lesz. Úgyhogy már most várom, amikor azt is bejelentik, hogy a Paks meccs is Sopronban lesz.

#1085 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3945 Hozzászólás:

Elküldve: 27 September 2017 - 08:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 27 September 2017 - 05:14 PM

Iszlai Mezokovesdre ír alá. Gondolom már Meszoly kérésére. Hülye barmok vannak itt Halinál. Nulla kozeppalya van, a féltüdejű fiatalokkal irány az nb2!

Mondjuk amilyen állapotban lehet, kb tavaszra lesz olyan, mint nálunk volt..

#1086 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 270 Hozzászólás:

Elküldve: 27 September 2017 - 05:14 PM

Iszlai Mezokovesdre ír alá. Gondolom már Meszoly kérésére. Hülye barmok vannak itt Halinál. Nulla kozeppalya van, a féltüdejű fiatalokkal irány az nb2!

#1087 mla68

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 212 Hozzászólás:

Elküldve: 27 September 2017 - 05:14 PM

Az MLSZ adatbankban október 28-ra megváltozott a DVTK elleni meccs pályaválasztása. Az idegenbeli meccs helyett, úgy tűnik, belement a Haladás abba, hogy Sopronban 15:30-kor pályaválasztóként fogadja a Diósgyőrt. Lehet, hogy sportszerű ez a csere, de ezzel lemondtunk egy Szombathelyen áprilisban lejátszandó valóban hazai meccsről.

#1088 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6630 Hozzászólás:

Elküldve: 27 September 2017 - 09:17 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 27 September 2017 - 05:35 AM

De ugye nem arra célzol, hogy újra a Halinál legyen vezetőedző???????????? Mert az már mindennek a legalja lenne!!!!

Nem dehogy! Csak itt valaki par hete megemlitette, hogy johet majd az Artner.
Meg hat ugye anno a fideszes varosvezetes allt ki mellette Belaekkal szembe es most ugye ismet fideszes korok kerultek kepbe.
Meglatjuk!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1089 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2471 Hozzászólás:

Elküldve: 27 September 2017 - 05:35 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 26 September 2017 - 02:45 PM

Az Artner szerzodest bontott Kaposvaron...

De ugye nem arra célzol, hogy újra a Halinál legyen vezetőedző???????????? Mert az már mindennek a legalja lenne!!!!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#1090 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 716 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2017 - 05:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 26 September 2017 - 02:45 PM

Mészöly meg Mezőkövesdre tart. Persze, ha nem épp ellenünk támadnak fel.
Artner szerintem, ameddig a Béláéké a klub többsége, nem lesz itt edző.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#1091 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6630 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2017 - 02:45 PM

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1092 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2366 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2017 - 03:58 PM

Igaz, csak egyszer láttam az esetet, de a Vasas kapufája utáni James-lövés ugyanolyan les-helyzet volt, mint a mi Ramos-gólunk a múlt héten. Idén tavasszal bejött a Vasas elleni halasztás, remélem most is így lesz! Hajrá Hali!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#1093 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 270 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2017 - 02:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: atikiraly - Dátum: 24 September 2017 - 10:27 AM

Küldeném a tegnapi meccs rendezőinek a 30Y-tól:
"Sötét van akkor amikor vége van a napnak
Néhány lámpát a Dédásznál még üzembe' hagynak
Higgyék a bogarak, legyek, szúnyogok és lepkék
Hogy az ami a vége: k**va nagy fényesség."

A tegnapi napi mérkőzés egyik legnagyobb csalódás volt, amit valaha megéltem. Nem is elsősorban a futball. Bár nekem nem tetszett a visszahúzódó, kontrára berendezkedő taktika. A csalódásom elsősorban a kiszolgálás miatt volt. Az, hogy elmegy a világítás, az benne van, de hogy 1 órán keresztül nem tudnak vele mit kezdeni. Kérdem én, hogy erre miért nincsen valamilyen cselekvési protokoll, ami elhárítaná ezt a helyzetet. Hihetetlen. Ja, amúgy ezt nem újították fel Újpesten? A másik az, amit a büfében tapasztaltam. Valami ócska sört akartak ránk sózni. Leginkább a Mister sör ízére hasonlított, ha valaki kóstolt már ocsmány sört. Aztán később már az sem volt, mert a sörcsapnak is annyi lett.
NB1, Magyarország, 2017

A bufeben egy rohadt szendvicset sem arultak, csak szotyi meg mogyoro volt, ennyi. Latszik hogy lesz.rja mindenki a nezoket, jön a közpénz szamolatlanul...

Egyebkent erdekes volt az 5-3-2 felallas. A ket szelso vedonek kellett felfutni tamadasokkal. Kozeppalya nem volt, total beszorult a Hali. Csak percek kerdese volt hogy mikor kapjuk meg az elso golt.

#1094 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1333 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2017 - 11:33 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: atikiraly - Dátum: 24 September 2017 - 10:27 AM

A tegnapi napi mérkőzés egyik legnagyobb csalódás volt, amit valaha megéltem. Nem is elsősorban a futball. Bár nekem nem tetszett a visszahúzódó, kontrára berendezkedő taktika. A csalódásom elsősorban a kiszolgálás miatt volt. Az, hogy elmegy a világítás, az benne van, de hogy 1 órán keresztül nem tudnak vele mit kezdeni. Kérdem én, hogy erre miért nincsen valamilyen cselekvési protokoll, ami elhárítaná ezt a helyzetet. Hihetetlen. Ja, amúgy ezt nem újították fel Újpesten? A másik az, amit a büfében tapasztaltam. Valami ócska sört akartak ránk sózni. Leginkább a Mister sör ízére hasonlított, ha valaki kóstolt már ocsmány sört. Aztán később már az sem volt, mert a sörcsapnak is annyi lett.
NB1, Magyarország, 2017

De az MLSz-ben (meg gondolom a klubbnál is) európai szintű (vagy még annál is magasabb) fizetése van sok-sok léhűtőnek, a szurkolók ellenségeinek.

#1095 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1066 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2017 - 10:27 AM

NB1, Magyarország, 2017
Hajrá Hali!

#1096 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 316 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2017 - 03:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 23 September 2017 - 08:31 AM

Polgárral nincs gond szerintem, de a többi biztos nem nb1 kezdőjátékos szint. Egy töltelékembert sem nagyon bír el a csapat (Tóth M), nemhogy kettőt (Medgyes-Kiss T)! Mi a francért nem Halmosi játszik kezdőként, ha meg elfárad, akkor jöhetne valamelyik fenti srác!? Betenni Halmosit az utolsó 20 percekre totál haszontalan, főleg hogy leginkább már vesztes állásnál szokott bejönni, amikor tök reménytelen a helyzet.

Ez a Halmosi már nem az a Halmosi, nem csak azért csere, mert fiatalszabály van, sajnos. A Vasas játéka ellen pedig pont a gyors támadásba lendülés a kulcs, hogy rendezetlen védelemre lehessen vinni a labdát, ebben pedig a fentieknek komoly versenyelőnye van Halmosival szemben. Illetve az sem fér bele, hogy Cucu a maga öreges módján csak a félpályáig kövesse vissza a szárnyvédőt védekezésben...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1097 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 270 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2017 - 08:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 22 September 2017 - 10:54 PM

Polgár,Jagodics,Tóth M.,Rácz,Medgyes,Kiss T. mind max. NB 2-es szintű játékosok.

Polgárral nincs gond szerintem, de a többi biztos nem nb1 kezdőjátékos szint. Egy töltelékembert sem nagyon bír el a csapat (Tóth M), nemhogy kettőt (Medgyes-Kiss T)! Mi a francért nem Halmosi játszik kezdőként, ha meg elfárad, akkor jöhetne valamelyik fenti srác!? Betenni Halmosit az utolsó 20 percekre totál haszontalan, főleg hogy leginkább már vesztes állásnál szokott bejönni, amikor tök reménytelen a helyzet.

#1098 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 433 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2017 - 10:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 22 September 2017 - 01:39 PM

Összeállítás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak – Kovács L., Tóth M., Németh M. (Rácz) – Ramos, Williams, Medgyes (Kiss T.).

Valaki mondja már meg, hogy Medgyes-ben miért van fantázia? Én max nb2-esnek látom.

Polgár,Jagodics,Tóth M.,Rácz,Medgyes,Kiss T. mind max. NB 2-es szintű játékosok.

#1099 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 316 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2017 - 04:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 22 September 2017 - 03:10 PM

Szurkolói oldalak, blogok vannak, többen is.
Haladás Fans: https://www.facebook...asfans/?fref=ts
Haladás - A bölcsőtől a sírig, és még tovább, 1919media (ezeknél én vagyok a főszerkesztő, privátban nagyon szívesen mesélek, hogyan nyúlta le az ötleteimet a hivatalos oldal, illetve felejtettek el forrást megjelölni)
https://www.facebook...99999666796844/
http://1919media.blog.hu/
Emellett mostanában a bközépnél is egyre több cikk készül: http://www.bkozep.gportal.hu/
Valamint a Tábornak is lett külön oldala: https://www.facebook...itabor/?fref=ts
Illetve a Vond-féle Haladas.net: https://www.facebook...dasnet/?fref=ts

Persze, ismerem, olvasom őket, viszont a szabadszájú-szakmai blog, amit én írtam, az nem ez. Gondolom ismered a kispesti CSAK-ot, vagy a Lokiblogot (utóbbi pláne magas minőségen pörög), ahol taktikai elemzések és szubjektív írások váltják egymást. Egy Facebook-oldalt blogként feltüntetned felesleges, és a fenti két honlap is inkább a minket érintő hírek-interjúk gyűjtőhelye, kevésbé egy folyamatos szubjektív szakmai elemzés és vita színtere. Ezt nem negatívumként írom, egyszerűen más a célja ezeknek a honlapoknak. Az a hely viszont akkor is hiány, ahol leírják-leírjuk, hogy miért működik a 4-3-3, miért hasznosabb Williams középen, vagy éppen mi volt a gondolat Mészáros szárnyvédőként játszatása mögött Polgár helyén, és miért sült rosszul el. Más dolgokról beszélünk, a fenti linkek nem ezt az irányt képviselik.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1100 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 716 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2017 - 03:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 22 September 2017 - 10:59 AM

Ugyanilyen hiányosságnak érzem mondjuk a szabadszájú-szakmai szurkolói blogot is (mint mondjuk a CSAK vagy a Lokiblog), bár persze, enne a hiányáért én ugyanúgy felelős vagyok, mint a többi szurker, meg nyilván ez nem a klub hatásköre, viszont kifelé és befelé is jó közösségépítő hatással lenne.
De legalább lett egy klassz instagram-facebook designja a klubnak, végre valahára, még ha csak éveket is késett... Jó lenne további hasonló lépéseket látni pusztán az arculatban is, a kommunikáció többi eleméről nem is szólva. És ennek az egyik fontos eleme az pont az a megyén belüli kapcsolattartás lenne a szurkolókkal, ami szerdán a gulyáságyú-hordósör lehetett volna, máskor meg a kőszegi vagy körmendi dedikálás vagy médianap - ha egyszer mi vagyunk az egyetlen nyugati élcsapat, jó lenne lehalászni ezt a széles potenciális piacot.
Pláne, hogy az új stadionnal, kulturált környezettel és a hazatéréssel olyan marketingeszközt kaptunk a kezünkbe, ami évtizedekig nem tér vissza...

Szurkolói oldalak, blogok vannak, többen is.
Haladás Fans: https://www.facebook...asfans/?fref=ts
Haladás - A bölcsőtől a sírig, és még tovább, 1919media (ezeknél én vagyok a főszerkesztő, privátban nagyon szívesen mesélek, hogyan nyúlta le az ötleteimet a hivatalos oldal, illetve felejtettek el forrást megjelölni)
https://www.facebook...99999666796844/
http://1919media.blog.hu/
Emellett mostanában a bközépnél is egyre több cikk készül: http://www.bkozep.gportal.hu/
Valamint a Tábornak is lett külön oldala: https://www.facebook...itabor/?fref=ts
Illetve a Vond-féle Haladas.net: https://www.facebook...dasnet/?fref=ts
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media