Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107238 replies to this topic

#1 fcbm

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 89 Hozzászólás:

Elküldve: 15 June 2018 - 07:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 13 June 2018 - 07:07 PM

Tamás László az első igazolásunk!

Szerencsére ingyen volt :)
Ultra Muc', FCBM!

#2 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 964 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2018 - 10:04 PM

http://www.csakfoci....-nb-i-es-csapat

#3 karan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 123 Hozzászólás:

Elküldve: 13 June 2018 - 09:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 13 June 2018 - 07:07 PM

Üdv a csapatnál! Szerintem jó igazolás!

#4 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 13 June 2018 - 07:07 PM

#5 valovilag

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 14 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2018 - 08:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 09 June 2018 - 03:39 PM

Kíváncsi leszek az igazolásokra, és arra, hogy mikor kezdünk el kapkodni játékosok után. Több csapat már tárgyal, vagy már be is jelentett új igazolásokat. Rövid a nyár mindenhol. Nem mindenhol teszi meg a vezetőség, hogy elmennek nyaralni.
Az hogy hosszabbítottunk a Németh Milánnal, az jó. Egy jó kiegészítő játékos, de nem meghatározó!
Szóval csak ha a kiesett csapatoktól nézegetünk, akkor balmaztól véleményem szerint egy Andric, Uzoma, Arabuli jöhetne szóba. A Vasastól név alapján lehetne több mindenki is (Gaál, Barczi, Hangya, Vida, Ádám, Pavlov, Egerszegi) de annyira gyengén fociztak a szezon végén, hogy nem tudom mentálisan ki hogyan van szétesve!
Mindegy is, mert kellenek meghatározó játékosok hogy nem járjunk megint úgy, mint az előző bajnokság elején.

Ameddig Kiss Tamás sorsa nem dől el, addig nem fogunk igazolni, s először rendezni kéne a tartozásokat is!

#6 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1180 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2018 - 03:39 PM

Kíváncsi leszek az igazolásokra, és arra, hogy mikor kezdünk el kapkodni játékosok után. Több csapat már tárgyal, vagy már be is jelentett új igazolásokat. Rövid a nyár mindenhol. Nem mindenhol teszi meg a vezetőség, hogy elmennek nyaralni.
Az hogy hosszabbítottunk a Németh Milánnal, az jó. Egy jó kiegészítő játékos, de nem meghatározó!
Szóval csak ha a kiesett csapatoktól nézegetünk, akkor balmaztól véleményem szerint egy Andric, Uzoma, Arabuli jöhetne szóba. A Vasastól név alapján lehetne több mindenki is (Gaál, Barczi, Hangya, Vida, Ádám, Pavlov, Egerszegi) de annyira gyengén fociztak a szezon végén, hogy nem tudom mentálisan ki hogyan van szétesve!
Mindegy is, mert kellenek meghatározó játékosok hogy nem járjunk megint úgy, mint az előző bajnokság elején.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#7 kaiser2

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 137 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2018 - 10:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 04 June 2018 - 01:25 PM

Gratulálok a csapatnak a bent maradásért! Ez a meccs meg a Vasas elleni is nagyon szenvedős volt sajnos.

Kíváncsi leszek a játékosmozgásokra. Én úgy hallottam Wills-t sem akarjuk megtartani. Williamsért nagy kár, nagy kedvencem volt, főleg Sopronban voltak emlékezetes meccsei.

+1
Gratulálok a csapatnak!
Vezetés! Hatalmas felelősség hárul rátok!

#8 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1035 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2018 - 10:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 07 June 2018 - 06:22 PM

Minden tiszteletem Schimmernek, de rá hosszú távon nem lehet építeni, elrontott edzői húzásnak érzem Polgárt kivágni a csapatból.
Sok igazolásra lesz szükség, kelleni fog középhátvéd, szűrő, szélső és csatár is. Talán a legfontosabb posztokra kellene egyaránt meghatározó embereket hozni. Az elmúlt évek egyik legnagyobb feladata előtt áll a vezetőség idén nyáron. Ehhez pedig vegyük hozzá, hogy a megmaradt kezdők közül Bosnjak, Halmosi, Király és Schimmer sem lesz már se ügyesebb, se gyorsabb, könnyen lehet, hogy már jövő ilyenkorra nagyot esik a formájuk. Nem lesz könnyű év...

Nézd onnan, hogy a keret leghűségesebb tagjáról és több volt edzője szerint is a legintelligensebb játékosáról beszélünk. Én is tisztelem Polgárt, de nem tudta "letépni" a mezt Simiről. Mikor Hippnél visszakerült, zsinórban parádés meccseket játszott. (Pl. Felcsúton, mikor 3-1re nyertünk.) Szóval Simi nem gond, Wills helyén ott van a saját nevelésű Jancsó Andris, aki szintén imádja a csapatot, de előre valóban kellene 1-2 csatár. Én továbbra is bízom Hippben.
HAJRÁ HALI!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#9 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 334 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2018 - 06:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 07 June 2018 - 01:00 PM

Csakfoci: Wils visszavonul, Polgár távozik, Schimmer hosszabbít
Kiszemeltünk Balázs Benjamin. Tavasszal alapembere volt az Újpestnek, nyáron nemzetközi meccseket játszanak, lejár a szerződése, de meg akarják tartani a lilák. Erősítést jelentene, de őszintén szólva kevés esélyt látok a leigazolására.

Minden tiszteletem Schimmernek, de rá hosszú távon nem lehet építeni, elrontott edzői húzásnak érzem Polgárt kivágni a csapatból.
Sok igazolásra lesz szükség, kelleni fog középhátvéd, szűrő, szélső és csatár is. Talán a legfontosabb posztokra kellene egyaránt meghatározó embereket hozni. Az elmúlt évek egyik legnagyobb feladata előtt áll a vezetőség idén nyáron. Ehhez pedig vegyük hozzá, hogy a megmaradt kezdők közül Bosnjak, Halmosi, Király és Schimmer sem lesz már se ügyesebb, se gyorsabb, könnyen lehet, hogy már jövő ilyenkorra nagyot esik a formájuk. Nem lesz könnyű év...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#10 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 740 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2018 - 01:00 PM

Csakfoci: Wils visszavonul, Polgár távozik, Schimmer hosszabbít
Kiszemeltünk Balázs Benjamin. Tavasszal alapembere volt az Újpestnek, nyáron nemzetközi meccseket játszanak, lejár a szerződése, de meg akarják tartani a lilák. Erősítést jelentene, de őszintén szólva kevés esélyt látok a leigazolására.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#11 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1350 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2018 - 09:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 06 June 2018 - 09:47 PM

Hát srácok (Myke Ramos,Dave Williems) eljött ez a pillanat is! Bucsuztok! Én köszönöm hogy megismerhettelek bennetek mint embert és mint focistát! Mint emberek karakán fasza srácok vagytok mint játékosok pedig egy utolsó pillanatig küzdő igazi bulldogok. Köszönöm hogy a halit erősitettétek és küzdöttetek a csapatért! Kivánom hogy legyen sikeres a további életetek és ha mégis úgy gondoljátok a Hali család visszavár bennetek akár mint játékost vagy mint embert! Myke,Dave sok sikert!! Sziasztok srácok!!

+1

#12 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 897 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2018 - 09:47 PM

Hát srácok (Myke Ramos,Dave Williems) eljött ez a pillanat is! Bucsuztok! Én köszönöm hogy megismerhettelek bennetek mint embert és mint focistát! Mint emberek karakán fasza srácok vagytok mint játékosok pedig egy utolsó pillanatig küzdő igazi bulldogok. Köszönöm hogy a halit erősitettétek és küzdöttetek a csapatért! Kivánom hogy legyen sikeres a további életetek és ha mégis úgy gondoljátok a Hali család visszavár bennetek akár mint játékost vagy mint embert! Myke,Dave sok sikert!! Sziasztok srácok!!

#13 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 36 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2018 - 08:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 05 June 2018 - 12:37 AM

Méltatlanul kevés szó esik az U19-es bajnocsapatról, pedig tudomásom szerint a legmagasabb osztályban még nem nyert Hali csapat bajnokságot. Egy normális bajnokságban ez nagyon jót jelentene hiszen jó az utánpótlásunk, szép reményekkel kecsegetet a jövő. De itt???
Én mindenesetre nagyon örülök neki és minden résztvevőnek gratulálok a szép sikerhez!
Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy az ősszel az első (nagy) csapatban szereplő U19-es játékosoknak nagyon jót tett a szereplés, mert végre egészséges rutint szereztek és ezt kamatoztatták az U19-ben.

Más:Nagy Gábor a zetében szabadlistára került - hát ide fejlődött a féckes fővárosban.
Gaál Bálint? Ő már nem jön le falura? De mi van a nemzetközi meccseivel?

Hát Gaál Bálintnak nagy szivattyú volt ez az átigazolás, most mehet az nb2-be... bár vsz.elviszi egy mtk vagy a honvéd.

#14 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1350 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2018 - 12:37 AM

Méltatlanul kevés szó esik az U19-es bajnocsapatról, pedig tudomásom szerint a legmagasabb osztályban még nem nyert Hali csapat bajnokságot. Egy normális bajnokságban ez nagyon jót jelentene hiszen jó az utánpótlásunk, szép reményekkel kecsegetet a jövő. De itt???
Én mindenesetre nagyon örülök neki és minden résztvevőnek gratulálok a szép sikerhez!
Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy az ősszel az első (nagy) csapatban szereplő U19-es játékosoknak nagyon jót tett a szereplés, mert végre egészséges rutint szereztek és ezt kamatoztatták az U19-ben.

Más:Nagy Gábor a zetében szabadlistára került - hát ide fejlődött a féckes fővárosban.
Gaál Bálint? Ő már nem jön le falura? De mi van a nemzetközi meccseivel?

#15 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 334 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2018 - 08:56 PM

Le a kalappal! Örülök, hogy sikerült bennmaradnunk, de ebben a hektikus ligában jövőre sem lesz könnyebb. Pedig nem lenne jó a századik évfordulón kiesni. Azt sajnos látni, hogy a csapat magja kiöregszik lassan, Wilsen, Halmosin, de még Királyon is lehetett érezni már az idén a kort. Ugyanakkor nem látni, hogy ki fogja őket pótolni. Különösen a védelem közepén és szélén nagyon nehéz a helyzet, mert szélsőből talán-talán lesz elég, meg kapusunk is ül a padon. A kieső Vasasból egyébként James, Pavlov és Szivacski is átigazolási díj nélkül mozdítható, mind hiányposztra jönnének. Hátha valaki nálunk landol! De persze nincsenek illúzióim, komoly anyagi korlátja van ma itthon a jelentős erősítésnek. Jövőre sem lesz sétagalopp a bennmaradás.

Örülök ugyanakkor annak is, hogy a Diósgyőr nem esett ki, miközben a Balmaz visszakerült a helyére. Nem az ezer nézős hangulattalan falusi meccsek kellenek a ligának, hanem a nagy hagyományú, 6-8 ezres városok csapatai.

Az új stadion és benne a szurkolók pedig itthon, nálunk is fantasztikusak - nem csak a tábor, hiszen ők Sopronban is jól szóltak, hanem legalább ugyanennyire az is, hogy a város hétről hétre jól feltölti nézővel a stadiont, igazi meccshangulatot teremtve.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#16 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1849 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2018 - 02:14 PM

Haladás-Mezőkövesd gólöröm és meccs végi ünneplés:

Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#17 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2825 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2018 - 01:25 PM

Gratulálok a csapatnak a bent maradásért! Ez a meccs meg a Vasas elleni is nagyon szenvedős volt sajnos.

Kíváncsi leszek a játékosmozgásokra. Én úgy hallottam Wills-t sem akarjuk megtartani. Williamsért nagy kár, nagy kedvencem volt, főleg Sopronban voltak emlékezetes meccsei.

#18 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1035 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2018 - 09:12 AM

Gratulálok a játékosoknak, az egész stábnak, vezetőségnek és a szurkolóknak a bentmaradáshoz! A fanyalgókat nem is értem, én folyamatosan "örömködök" szombat este óta. Nagyon bízom Hippben, a szakmaiságában, szigorában. Pontosan látja szerintem, melyik posztra kellene igazolni.

Szurkolóként persze azonnal megnézném a két kieső csapat keretét, meg elhoznám Mezőkövesdről Cserit (aki ugyebár győri, tehát neki is jobb lenne közelebb játszani), meg Koszta Márkot előre. Én amúgy is mindig a "focizni tudó" játékosokat kedveltem, s szombaton a 60. percig ilyenből csak a teljesen formán kívüli Rácz Barni, meg Grumics volt a pályán. De kit érdekel már a múlt, lényeg a bentmaradás!

"Soha többé NB2!"

Hajrá HALI!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#19 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1180 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 11:59 PM

Köszi az infókat! Polgárról ezt nem tudtam, vagy csak elkerülte a figyelmemet! Ez van!

Williams-t én is sajnálom (már ha tényleg ennyi volt a szombathelyi pályafutása), Kenesei óta nem volt ilyen kvalitású csatárunk. Szükséges lesz az erősítés, mert megint csak a lejárt szerződésekről, meg az eladásokról lehet hallani. Mindig elmondjuk, hogy jó lenne a felkészülést úgy kezdeni, hogy nagyjából tudjuk kik jönnek (lsd mtk) és nem csak a bajnokság előtt egy héttel csatlakoznak a többiekhez.

Sajnálom Pedragot. Végre megint játszhatott volna a válogatottban, erre egy hülye autó baleset közbeszól. Legalább lesz miért harcolnia a következő idényben!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#20 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 36 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 10:05 PM

Sajnos Williams nem fog maradni, úgy tudom ma haza is utazott Ausztráliába és nem csak a szabadságát tölteni...